Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Evo sedim u ista 4 zida k'o i sve prethodne 4 godine, i sve prethodne 4x4 godine.
Nisam otiš'o, al' ko da je bitno da li sam baš ja otiš'o. K'o da je i bitno zbog čega nisam. K'o samo o meni da je reč. Tresem se od adrenalina i euforije, najjednostavnije rečeno. Kako li bi mi bilo da sam sad ispred našeg stadiona? ... stoka prema sebi. Mnogo nas je koji nismo mogli da budemo tamo na stadionu, a koji ćemo biti ispred onog strujnog kola sa slikom. Ajde braćo koji ste tamo uživajte i ostavite srce, ruke, glas. I ko da je reč o meni, nama, vama, njima... Ma jok, ni slučajno. Samo nek pobedi Partizan. Ako može, 4-0, ako ne može toliko, nema veze.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Iako kup k'o kup i nije nesto posebno ovaj je bitan iz par razloga.
Prvi zato sto kurvi iz Mateje Kezmana ne treba dati nista sem onog obecanog na kosarkaskom derbiju.
Drugi zato sto ste krvarili mjesecima da bi pokazali da ste najbolji u Srbiji, nemojte dozvoliti da bilo ko za 90 minuta dodatnog krvarenja ima i bilo kakvu pomisao da je boljo od vas, jer nije i to im jos ovaj put pokazite.
I treci i najveci ovaj Tim, ovaj Trener, i ovi Navijaci su zasluzili DUPLU KRUNU!

PUNI KURVU cigansku!
NAPRED PARTIZAN!!!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ovo ce biti ubjedljivo najtezi derbi ove sezone zato je vazno da Marko ne promasi sa pocetnom formacijom. Ocekujte vise tucu nego igru, nadam se samo da cemo imati na terenu nekog da se nosi sa time..
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Tuča sa ''zajebanopogledim Necom'' u postavi, nadam se da ta varijanta otpada.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ko zna..sad vise nema razloga da cuva nogice..mozda i on uklize koji put :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Iako kup k'o kup i nije nesto posebno ovaj je bitan iz par razloga.
Prvi zato sto kurvi iz Mateje Kezmana ne treba dati nista sem onog obecanog na kosarkaskom derbiju.


Predlažem da se ta ulica promeni i dobije ime koje i zaslužuje... ulica Lamina Dijare, jer ovaj ih je je je**** deset puta više.

Neće danas biti ni malo lako. Očekujem jednu zaista tešku utakmicu, a na kraju možda čak i penale. To zaista ne bih voleo da vidim, jer penali nam baš i ne idu.
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Ajmo momci još ovih 90 minuta.Ajmo da se overi sezona na partizanski način.Ajmo da Leo potpiše a Đuka stavi pečat.Nek se trese brdo , AJMO CRNO-BELI ! :šal
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Da poželim sreću momcima danas u osvajanju duple krune i ne zaborave Grobara košarkaša Đorđa Tresača koji je rizikovao egzistenciju braneći crno-beli svet dok gaze kurvu cigansku uz "taj tango smrti" uz pratnju Grobara sa tribina:napred Partizan
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
To ti kažem
images
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Stadion iznenadjujuce polu prazan, znaci bice oko 20000. Cigana skoro i da nema
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Partizan: 85 Stevanović, 4 Vulićević, 23 Ostojić, 31 Milenković, 13 munir, 21 Jevtović, 27 Kosović, 7 Mihajlović, 95 Janković, 42 Leonardo, 32 Đurđević.
Klupa: 61 Jovičić, 3 Tawamba, 6 Ćirković, 11 Đuričković, 22 Ilić, 29 Radin, 99 Jovanović.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Milko je najveća ciganska pičketina koja je igrala za Instituciju. Odvratan je.

Kreni i sve pred sobom melji :pfc: :pfc: :pfc: :pfc:

Momci ostalo je još ovih 90 minuta da otresemo ove jadnike i uzmemo duplu krunu. :BB :BB :BB
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top