Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.960
Локација
Kobasicarija "Venac".
mi smo u problemu ako neca pocne utakmicu, a pretpostavljam da hoce. mozda I poslednja sansa da se stavi u izlog zarad neke prodaje.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.628
Reaction score
8.777
Локација
"preko bare"
Kad smo kod skandiranja. Zašto se ne skandira "vučiću, šećeru"? Nije uvredljivo, a ne može biti uvredljivije.
Samo da naši sutra izađu sa pravim stavom i željom za pobjedom i ja se ne bojim za ishod. Poznavajući Marka i momke, mislim da će tako i biti.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Svi na stadion, danas se slavi dupla kruna!!
Mnogo su se uzdigli romi, moracemo opet da im pokazemo gde im je mesto!
Parni valjak kara, NEMA STAJANJA!
PUNI KUCKU!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Budno Groblje..

U RANU ZORU,ZORU ,ZORUUUU..
KAD SVAJE DAAAAN,
JEBAĆE ZVEZDU NAS PAAAARTIZAAAAN !!

Danas je prilika da cigani zapamte kad su došli u Hram fudbala..

Svadjaju se i tuku im igrači,atmosfera im je u ekipi očajna ,zato je veoma važno da Partizan prvi povede ,načne ih,otvori ih 2 prsta a tad kad se otvore,imaće krater izmedju odbrane i srednjeg reda i primiće 4 komada..

Danas je taj dan..

PARTIZANE IGRAJ I POBEDI. :napred Partizan:pfc::partizan_fan:
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Ova taktika bez Tavambe, a sa Mihajlovićem, jedino ima smisla ako Leonardo bude igrao na mestu Kamerunca. Najgori meč u polusezoni je bio onaj derbi u rupi i tada smo igrali sa jednim špicem.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Ja vala sanjao naseg golmana kako izlece do sredine terena po loptu i koliko sam ispizdeo, sva sreca pa je bio san :D

Treba pametno odigrati danas. Bezbroj puta je receno i vidjeno sta se desi kada mi igramo ulta ofanzivni fudbal protiv njih. Iz nekog razloga ispromasujemo sve i svasta, a onda ga oni uvale iz jedne jedine polu sanse. Samo pametno i razbicemo ih
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Dobro jutro braćo :)
Napravio sam jedan video za one koji se dvoume da li će da prisustvuju proslavi šeste duple krune u Humskoj.

https://www.youtube.com/watch?v=qToFr84Bk4I

Sramota kakav si video napravio :D Ovo je tesko ludilo mozga. Jbt. da smo klub kakav bi trebalo da budemo, ti bi vec sutra potpisivao ugovor sa ciganskim Telekomom ispred Marketinga fudbalskog kluba. Ili ako vise preferiras PR sekciju kluba, da te pozicioniraju na nju.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Dođite ranije, bar u 17 da smo na stadionu, da se dernjamo i za vreme zagrevanja da igrači osete energiju, da se nalože da ih pregaze!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Dođite ranije, bar u 17 da smo na stadionu, da se dernjamo i za vreme zagrevanja da igrači osete energiju, da se nalože da ih pregaze!

a ne ne, uvek kad krenemo toliko rano istrosimo se do poluvremena.. ostati nalozen do 1 minuta i od tad da krene da se trese :D :D :D


Ajde da im se useremo na sva ona saopstenja!

PUNI KUCKU!
5E0k9kqTURBXy9hY2E2NGVhZTk4NGU0YjU5NWQ5MjUwZmZkODlkMWQ3NC5qcGVnkZQCzQSwAMKBoTEC
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.558
Локација
Beograd
У животу, а и у спорту, колико год да те дохвати нека еуфорија, славље, или нешто друго, треће, четврто, ово, оно...увек се мора по оном систему: терај даље...
Из разноразних разлога мени се чини да су онај напети финиш фудбалског првенства, експлозија наших емоција и прикладно славље улицама Београда били пре 100 година...
Питам се у каквом ли су стању наши фудбалери и колико ли ће се пробудити (и потрудити) за ову важну утакмицу вечерас?

Уздам се у то што сам видео на утакмици кадета Партизана и ,,вечите ривалке,, како се наши првотимци радују сваком Партизановом голу, па кад их тако радује победа кадета, колико ли ће се тек потрудити да и они сами учине исто...
Уздам се и у то, што сам слушао и њихове изјаве после освајања првенства, где их је већина поменула да посао још није завршен - и да нас чека утакмица за куп...знали, нису то заборавили, чак и у тренуцима славља...
Уздам се и у то да их је Марко припремио како треба, а и да су они сами врло жељни дупле круне, и да не желе да им она, ,,друга страна,, ,,пљуне,, у већ освојени шампионски пехар или ,,докаже,, како смо ми нешто неком мућком отели, наместили, украли...а да су они, уствари бољи, јачи, лепши и паметнији...
Уздам се у то да су наши толико ,,нашпановани,, за овај меч, као што је то био и Вулетов избор мајице за конференцију за штампу - носио је мајицу са фотографијом великог Мухамеда Алија, који је ,,патосирао,, свог ривала у рингу...

О тактици, саставима, играчима...да не дужим причу...ко год да изађе на терен, ко год да је са друге стране, битно је да се не устукне ни за милиметар, да се ни један једини сантиметар терена, ни једна једина лопта не сматра као неважна...да се припази на перфидно ђубре Мажића и крадљивца пехара Симоновића...и онда ће све бити у нашим рукама...

Свакаквих утакмица Партизана и ,,вечите ривалке,, сам се нагледао, изненађујућих и очекиваних, али стално призивам да се деси и нека ,,петарда,, који наши постижу...за мог живота, то још не видех, Партизане, када ћеш ми и то подарити? :šal
 

Colovic86

Početnik
Учлањен(а)
14.03.2017
Порука
5
Reaction score
18
Sramota kakav si video napravio :D Ovo je tesko ludilo mozga. Jbt. da smo klub kakav bi trebalo da budemo, ti bi vec sutra potpisivao ugovor sa ciganskim Telekomom ispred Marketinga fudbalskog kluba. Ili ako vise preferiras PR sekciju kluba, da te pozicioniraju na nju.

:D Hvala lepo. Više mi PRija PR. Jednog dana, u drugačijim okolnostima, internim i eksternim :)
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Srećno svima danas !!! Biće extra teško , što se mene tiče može i naša pobeda na penale :)

Srećno !!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top