Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
827
Reaction score
2.860
Ако је речено доста више о чергарском говеду од тренера онда то и значи да на овој теми нема места за такву дискусију.
Први следећи који буде глорификовао грбаву грофицу на рачун тренера ФК Партизан добија поене, све да је говедо освојило Светски куп, а Томић незналица колика и јесте.
 
Последња измена од уредника:

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Pogresna diskusija otisla daleko. Mene zanima npr. zasto je Djurdjic sam kao duh zasto je Radovic dosao tri godine prekasno zasto smo doveli tri krila a ne desetku...to su pitanja koja govore o treneru i direktoru.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
827
Reaction score
2.860
U redu, izvinjavam se sto sam spomenuo doticnog nakon sto je receno da se to ne radi, a prihvatam izvinjenje sto je receno da sam ga glorifikovao.


Nego, sto se tice odlaska na stadion, nema nista od tog apelovanja.Nas srpski mentalitet sto se toga tice je isti kao sto je i kod glasanja - "Moje prisustvo nista ne menja, jedan covek manje-vise".Da li stvarno iko misli da ce ikada doci vreme kada ce na stadionu redovno biti 15.000 ljudi, a da to nije iz cisto fudbalskih razloga (kao za vreme Djukica)?Bio je doduse jedan period kad nas je vodio Marko Nikolic, kada nas je ujedinio bunt protiv otimacine, ali tada smo imali iza koga da stanemo jer smo imali trenera koji ih je naterao da nameste bukvalno sve utakmice i da se pokazu u pravom svetlu kao cigansture kakve jesu.Sada kada vide da smo go kurac, mogu elegantno da izgube od Napretka i od jos po nekog i da doziraju namestanje po potrebi.Inace, ne bih se cudio da nam dozvole da uzmemo titulu ove sezone (tj da se relativno posteno borimo za nju), oni ekstremno nameste one sezone kad smo izjednaceni po broju titula, cisto da pickousti ne udje u istoriju kao neko tokom cije vladavine smo ih prestigli, ali nije nemoguce da opet pokusa malo da nas odobrovolji.

Jel' nekome pao na pamet scenario da neko drugi formira vladu...?
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.359
Reaction score
6.736
Локација
Tamo gde si ti!
Poštujem tvoje mišljenje, ali moram da ga promenim.
Mi moramo da mislimo da će na stadionu biti ne 15.000, nego 30.000 ludaka. Koji će konstantno da vrše pritisak na protivničke igrače i sudiju, a našim igračima daju vetar u leđa kada im ne ide, čak i nakrpe ako vide da se dotični sprdaju.
Uvek imamo iza koga da stanemo. STOJIMO IZA PARTIZANA, svi ostali su prolazni samo je PARTIZAN VEČAN!!!

Punite stadion, idite na koju god hoćete tribinu, ali dođite.

Član Luka je lepo napisao, tako da se ne bih ponavljao.


Svima puna usta bunta i revolta, pickoustog i SNS-a, cigana i nepravde. Pa gospodo, ajde svi lepo na stadion. Razumite da vi odlaskom na stadion ne dajete njima legitimitet, vec ste im prst u oku. Kao sto i sami znate, njima je najlepse kada bleji prazan stadion, kada se VUCICU PEDERU ne cuje dovoljno jako. Oni mogu da kradu, namestaju, pune kucku parama, i mi na to ne mozemo direktno da uticemo, ali mozemo da bar pristojno napunimo JNA, da im pokazemo da smo tu, da nas nikada jebeno nece ugasiti. Proci ce i ova govna, a onda cemo im jebati majku. Izgubili smo kult odlaska na stadion i to mora da se promeni. Razumem ja sve, i meni je pun kurac ovih debila, ali ne zaboravite da Partizan ima samo nas. SVI NA ISTOK!
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.447
Reaction score
12.019
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Kad u više od pet sati fudbala postigneš NULA golova i primiš isto toliko, ništa nije logičnije nego da dovedeš golmana.

Šaranov ne prima golove, gurbetčić će da prima.

Logika.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.121
Reaction score
325
Стевановић се вјероватно доводи да буде квалитетна замјена у случају повреде Шаранова или његове продаје.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
cigansko goveče ne može biti nikada kvalitetna zamena, jer je cigansko goveče jednostavno.

Gledao sam Partizanov Vesnik, onaj psiho Pantic ga je pretvorio u svoju emisiju, kakav idiot, u službi Zeke. Paticu, ako ti smeta smrade da Bjekovic sada u 70 godina hoće da bude presednik, a nikada nije bio, pitaj to krme pored tebe gde je on bio direktor od 27 leta.

Da iskoristim priliku, da ivanu Golcu( ne našem treneru i fudbaleru, nego nekom slepcu, koji se tako potpisuje) majmune, popušiš PARTIZANU.NET kurac, jebote te psiho pantic

Dzimi takođe pušenje od foruma.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
Kad u više od pet sati fudbala postigneš NULA golova i primiš isto toliko, ništa nije logičnije nego da dovedeš golmana.

Šaranov ne prima golove, gurbetčić će da prima.

Logika.

Pa naravno. Vide govnari gde najvise "skripi" pa ce i tu da sredjuju stvari. Otvoreno kazem, mada svi to vec znate, da je cilj ove sns-ciganske uprave da uniste Partizan. Sve ce uciniti da tako bude i ide im od ruke. Partizan iz godine u godinu srlja ka dnu. Jebem vam svima mater sabotersku!!!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.064
Reaction score
26.277
Локација
ante portas
Gurbet zvani give me seven .
Ivica je zreo za psihijatrijsku ustanovu zatvorenog tipa.
Djubre jedno narkomansko idi u Rad pa tamo izigravaj sportskog direktora.
Povedi i bradologa.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Kako su nekada prave "grobarcine" znali da zaigraju za pfc ne moze ni ovaj cigan puno gori biti...

na stranu to da ne kapiram koji ce nam sada 4ti golman...
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Naiđoh na ovo jutros (Sportske)

Kako sezona odmiče, trener Tomić se sve više oslanja na stare snage, a pomenuti izvor navodi da će startna postava crno-belih narednog vikenda u Kruševcu protiv Napretka pretrpeti značajne promene u odnosu na prve tri utakmice u novoj sezoni.

Očekuje se da će kapiten Saša Ilić zaigrati od prvog minuta, da će se Radović preseliti na klupu, baš kao i neefikasni Nikola Đurđić, čije bi mesto trebalo da zauzme mladi Dušan Vlahović.
Takođe, moguće je da i indisponirani Brašanac izgubi mesto u startnoj postavi, a da Brazilac Leonardo protiv Kruševljana zaigra od prvog minuta, i to uz desnu aut liniju, a da bi se Janković preselio u sredinu.

tim495660020160728100820.jpg

Koliko se sećam, o ovome se pričalo i ovde. Ovaj forum nezvanično postaje neko savetovalište i grupa vrsnih kritičara. (Ćao, Pantiću!)
 

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
Milenković malo da smanji doživljaj i da ne prećeruje sa simuliranjem. Ne znam što će mu to.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Poštujem tvoje mišljenje, ali moram da ga promenim.
Mi moramo da mislimo da će na stadionu biti ne 15.000, nego 30.000 ludaka. Koji će konstantno da vrše pritisak na protivničke igrače i sudiju, a našim igračima daju vetar u leđa kada im ne ide, čak i nakrpe ako vide da se dotični sprdaju.
Uvek imamo iza koga da stanemo. STOJIMO IZA PARTIZANA, svi ostali su prolazni samo je PARTIZAN VEČAN!!!

Punite stadion, idite na koju god hoćete tribinu, ali dođite.

Član Luka je lepo napisao, tako da se ne bih ponavljao.

Samo da se nadovežem i pitam sve ovde, pa i ostale....

Da li ste vi navijači Partizana? Ako jeste, onda vam od volje... hoćete li doći na stadion ili ne.

Ako "volite Partizan", a usput i navijate za taj klub, onda nema dileme. SVI NA STADION!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.006
Локација
Kobasicarija "Venac".
samo da se kratko javim, posle nesto duze pauze...ubila nas losa procena u prelaznom roku. djurdjic i radovic su igraci za koje se mislilo da ce odmah doneti prevagu na terenu, ato se na zalost nije desilo. neca u kanalu, brasno nastavio proletnji niz bledih partija i to nam je sto nam je.

ova mini analiza je cisto sportska prica. o radnjama u i oko kluba znamo uglavnom sve. ukratko, SVI SMO SVESNI DA NAM PRED OCIMA OPSTE SA MAJKOM.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top