Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
E do k, sa Menotija smo spali na Spaletija :D

Šalu nastranu, dobro došao nazad ćelavi, kamo sreće da nisi ni odlazio.

Jebi cigane.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
U timu ima materijala za Nikolica i njegovo shvatanje fudbala. Trebace par utakmica dok se igraci potpuno ne naviknu na ono sto se od njih trazi, a sto je u totalnoj suprotnosti od onoga sto im je trazio Tomic ali taktika je samo taktika i ipak se najvise uzdam u taj pozitivni motivacioni sok koji ce Nikolic da donese sa sobom jer nasa ekipa ima kvalitet da pregazi svaku livadu ovde.

Jel zna neko da li je ikada neki nas trener (u blizoj proslosti) imao ugovor dve godine + jednu ?? Voleo bih da vidim Nikolica na klupi i narednog leta bez obzira sta uradimo u prvenstvu, a bicemo u najgorem slucaju drugi. Red je da se neki trener ustali malo, da ima vise vremena, prelaznih rokova da nasteluje ekipu, a Nikolic je od onih koji definitivno zasluzuju takvu priliku.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Niko od nas ne ocekuje titulu, ali daj makar da izudaramo cigane u derbiju i da ih postavimo na mesto, a od titule ionako nema nista.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Prosle sezone smo promenili 3 trenera sto je bilo totalno pogubno za klub i igrace...
Npr sadasnji trener Ludogoreca je tu vec dve godine iako je prosle godine ispao u prvom kolu kf za LS...trener Bate-a takodje i mnogi drugi.
Kakav god da je bio taj Kiza ako ga vec nisi oterao posle 5 kikseva u prvenstvu pusti ga da odradi posao do kraja polusezone...Drulovic posle njega nista bolji nije bio u prvenstvu, a sa Kizom bi mozda igrali evro-prolece.....to su neke stvari za koje nasa uprava ili nema mozga ili nas namerno jebe u zdrav mozak...
Tako da sto se mene tice Nikolic bi nam definitivno bio trener i narednog leta sta god sad uradili u prvenstvu, a imamo dobre sanse za titulu sa njim, prvenstvo je predugo i svasta moze da se desi bez obzira na to sto je ovo Premijer(ova) liga....
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Od Marka očekujem da najpre psihološki podigne ekipu a zatim da se zahvali na saradnji Božinovu,Radovića stavi na desni bok,Jankovića u paru sa Evertonom ali uz pridodavanje napadu a Leonarda iza Đurđića.
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Srećno ćelavi! Ne verujem da nam je dozvoljeno da uzmemo titulu, ali sa ćelavim se vraća partizanština na teren i na tribine! To je ono što svi želimo da vidimo u našem Partizanu!

Ko god može, u nedelju na JNA! Beograđani, mrdnite dupeta iz vaših foteljica i pravac na stadion!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Svi na stadion stoko :D Ja i klinci smo na odmoru u septembru tri sedmice, ima da dolazimo na sve utakmice iz Bijeljine, sto u BG sto u goste.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Brate, koja je ovo bolest, oteraju coveka kao prvog na tabeli, izredjaju kojekakve sline na klupi koje su nas totalno unakazile, i sad ga vracaju. Jebite se svi!

A Nikolic covek tezak maler, ima da izbaksuzira nesto garantujem.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Posto je svlacionica zelela Nikolica, sad nikakvih izgovora za lose rezultate nece biti. Ivica dominira.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nadam se da cu ubrzo ponovo poceti da iscekujem utakmice Partizana kao sto sam nekad.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
celavi dobrodosao!
dolazim u nedelju da pozdravim posebno tebe.
znam kako su ti tole i kokeza onomad oteli titulu, a znas i ti to naravno.
svestan si i sada da su ti sanse da budemo prvi na kraju minimalne.
nisi selektirao ekipu, nisi sa svojim kondicionim trenerom spremao fizicki ekipu da igra onaj tvoj ratnicki fudbal.
savez je ciganski vise nego ikad.
ja od tebe trazim samo da spremis momke da izginu na terenu, da ne cutis na kradje i otimacine koje ce nam se desavati.
ne sumnjam da ces dati maksimum, a onda podrska navijaca nece izostati ma koji bili na tabeli.
srecno!

ps ciganski isprdak majo vujovic zamrzao sudijski staz jer pseto nije moglo da istrci fizicke norme posto je miroslav kradoman poostrio kriterijum i nece vise da gleda nespremne sudije na terenu.
jedno cigansko pseto manje, al ima ih jos mnogo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
AJMO CELAVI !!!



:šal

Jos veci razlog za optimizam mi je taj sto je ugovor potpisan na 2+1 godinu i sta god da se desi ove sezone Nikolic mora da dobije sansu i naredne jer ako ove ne stane za vrat ciganima naredne sezone ce 101% !!!
Ove sezone ce da bude velika borba, kurva sigurno nece da ima mira i sigurno cemo da ih nateramo da krv propisaju u derbiju, praticemo ih u stopu pa sta bude ali nasi su sad nece dugo moci da odolevaju jebo im grof smeker mater !!!
Nikolic je bez i jednog stranca uradio ono sto grof od durmitora nece moci ni sa 6-7 !!
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Dobrodošlica Marku i da završi započeto. Ne može ni on dovijeka biti maler.
Slušam ovog Pantića sad u razgovoru sa Markom neposredno nakon promocije... kakva je to splačina od čovjeka... Navijači su po njemu uzrok svih problema u Partizanu, "interesuje ih sve, od dizajna dresa do trenera i uprave"...
Pantiću, pošto si dobro upućen u interesovanja navijača, siguran sam da čitaš ovaj forum: zašto nisi pitao Marka da li očekuje probleme sa tamnoputim igračima, pošto ti je to javno bio jedan od argumenata protiv njegove promocije na mjesto prvog trenera?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Ako se secate Nikolic licno je od Umarua napravio igraca one sezone kad su ns cigani stigli do play-ofa za LE. Tako da je ta prica o rasizmu smesna i mogu da je guraju samo ciganski mediji ili oni mediji koji zele bilo kakvu paznju covek je profesionalac 101%....e sad to sto ko i svaki srbin voli da opsuje na razne nacine pa tamo u toj "civilizovanoj" jevropi okarakterisu kao rasisticku uvredu to je druga prica....licemeri su to, a ti Panticu pusi kurac....
A Umaru nije jedini....napravio je igraca i od Luke :D
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Posle A.Stanojevica, Marko mi je najdrazi trener u skorijoj istoriji. Iako nista nije osvojio,prosto meni licno on ima takvu harizmu i tako se covek postavlja da vidim da on izgara za Partizan... Sve sto Tomic nije imao, on ima...

A ako je svlacionica bila za njega, meni je to znak da sam mozda i bio u pravu da Tomic nije uspostavio adekvatan odnos sa igracima....

Marko, puno srece, samo zelim da vidim igraci ginu na terenu a kad to vidim, mozemo biti i peti...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top