Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
Koliko sere ovaj Pantic :prekrsti "U interesu Partizana je da zvezda igra grupe LE jer ne bi mogla da igra na dva fronta..." Ne bi mogla da igra namestenu ligu ???
Ko sve nece da udje u ovaj klub i napravi sebi posao...
Da nije dosao Nikolic oprostio bih se od bilo kakve vrste optimizma, a ovako kad ima bar jedan covek koji moze da promeni nesto ima nade.....
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Dobrodošlica Marku, samo borba Šefe, ništa više od tebe ne tražimo.

Pantic najveća ljiga i smrad koja je nogom kročila na JNA. Ozbiljno poceo je da preuzima primat od vepra :puke
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Bilo mu je postavljeno i to pitanje - o selekciji tima?

"Partizan ima dobar tim, ovi igrači imaju kvalitet i mentalitet da ostvare ambicije kluba. Partizan to uvek ima i najveće moguće ambicije. Vremena nema. Imamo zgusnut raspored komplikovanih utakmica. Ali, apsolutno verujem u ovaj tim Partizana, njih jedini zadatak je da rade svoj posao. Biće potrebno neko vreme, da se eventualno skrati selekcija igrača, od 20 i nešto igrača, koji će nositi igru. Da li će biti vremena i za neku dopunsku selekciju, to ćemo videti. To su sve operativne stvari", odgovorio je Nikolić.

Biće promena i u stručnom štabu.

"Neki će biti sa mnom i ovoga puta. Nećemo žuriti oko kompletiranja stručnog štaba. Kondicioni trener Goran Basarić dolazi sa mnom, kao i Radoje Smiljanić, Bojan Leontijević. Ima još kandidata. Imam ideju da određeni ljudi čija imena nešto znače ovom klubu budu uključeni u rad stručnog štaba", odgovorio je Nikolić.

Nikolić će, zanimljivo, drugi debi na klupi Partizana imati protiv svog nekadašnjeg kluba Vojvodine. Malo je vremena da nešto značajnije promeni u ekipi, ali bi mogao da povrati "fajterski" duh, samopouzdanje tima, energiju...

"Nema izgovora, Partizan mora da pobeđuje. Vremena nema, ali u svakom trenutku ovaj klub mora da beleži pobede. Vojvodina ima odličan tim, uvek nezgodan za nas, ali u tom meču imamo jasan cilj", poručuje novi-stari trener Partizana.

srecno! ! !
 

bokishoni

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2015
Порука
129
Reaction score
21
Ma dajte ljudi nemojte da zajebavate...
Nama u interesu moze da bude da cigani ispuse u svemu sto mogu,i da se raspadnu expresno kao sto su se i sastavili,a to krece ispadanjem u kvalifikacijama za LE.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Mi do titule mozemo samo ako cigani sutra dobiju protivnika koji ce u obe utakmice da ih napuni pa onda najveci srbi sa severa da oteraju Groka i lice sa poternice.Ali,male su sanse za to,znaju da u Evropi nikada nece nista uraditi,raduju se premijerovim titulama I dele pare izmedju sebe.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
vratonja
Vrv mislis na nas primer iz prosle sezone ali to nije za poredjenje jer mi ocigledno nismo igrali zatvorene utakmice prosle sezone, a oni ce ove da ih igraju itekako bez obzira usli ili ne u LE...tako da je uvek dobro da im legionari ostanu bez kinte i motivacije.

LazarP
Mozda Nikolic nije neki takticki genije ali za trenera seniorskih igraca pogotovo u klubu sa ovakvim ambicijama je potrebniji motivator, covek koji zna da napravi atmosferu nego neko ko je vrhunski takticar. Mozda je Tomic bolji takticar od Nikolica ali sta vredi kad njemu ekipa nema volje da izadje na teren, a kamo li da igra fudbal i ispostuje te takticke zadatke??? Daleko od toga da taktika nije bitna (i te "suve" trenazne stvari) ali kad pogledate vrhunske trenere poput Murinja, Fergusona, Klopa vidite da je autoritet, sposobnost motivacije igraca i kreiranje celokupne atmosfere kvalitet broj 1 koji se trazi
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Boze... U nasem najvecem interesu je da neko pusti vodu i da govna iz kolektora zauvek nestanu, a ne da igraju evro takmicenja.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
@ STOKAsJUGA

Marko Nikolić je ozbiljan pomak na bolje u odnosu na Tomića u svakoj merljivoj kategoriji. Dobro, ne baš u svakoj - Tomić je svakako pojava koju metroseksualci preferiraju.

Problem je što je nivo naših želja i nadanja pao toliko nisko da je Nikolić dočekan kao čovek preporoda. Ekipe, kluba, nas navijača...

Činjenica je da ima poziciju sličnu Tomićevoj u dolasku, mnogi mu ne traže titulu. Ja se razlikujem jer titulu tražim. Ako je imalo napredovao taktički, želja mi nije neostvariva.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.751
Filozofija o tome kako je nemoguce igrati na dva fronta, koju je izdajnicka uprava izvalila kao opravdanje za proslojesenje posrtanje, je debilna do bola! I sad pantic kenja istu pricu, samo u slucaju kurve. Navijac Partizana koji prizeljkuje neki uspeh zgadije, pravdajuci da je to interes Partizana, nije navijac Partizana. Interes Partizana je neuspeh i brodolom ciganije svuda i na svakom mestu, tacka!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.328
Локација
Kej Republika
Punk is not dead!
Ako ima neke pravde, onda Marko mora uzeti titulu. Toliko nepravde i malera ga je zadesilo da mora negde da se vrati.
Kolika je naša ljubav prema klubu to je čudo jedno. Jedna pozitivna sitnica i eto nas skačemo od sreće svi.
Kad ce ta nedelja...
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Nekako...imam veoma loš ukus posle ove prezentacije...

Mislim da sam ja na njegovom mestu ja bih bio namračen i rekao popišaće krv igrači na terenu...

Drugo, stvarno me nerevira sada priča kako je Partizan bio jedina opcija. Jer nije. Može da se proveri da je pregovarao sa Slovanom iz Bratislave. Ne shvatam čemu to...

I kao najvažnije mnogo Iliev je urađen i srećan...

I kao zadnje. Apsolutno se ne slažem da imamo dobar tim. Nemamo napadača, vezni red koji mora brže da se oslobađa lopte (a radi suprotno) i Šaranov koji nije u formi...Da li je dovoljan za ovu ligu? Dugačka tema...Zaista imam loš osećaj da sve se pravi predstava za raju...
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
Tomicu bih pozeleo sve najbolje u nastavku karijere. Mislim da Marko sad ima jaci tim nego sto je imao u prvom mandatu, ovde samo fali jedan dobar spic. Prelazni rok jos nije zavrsen, Marko ce sigurno dovesti jednog spica...U nedelju svi na stadion da docekamo Marka kako dolikuje. Zapadna tribina here we come.
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
Pa ne znam, nisu mi bili nesto pouzdani Trajkovic i Stankovic, krila definitivno imamo bolja, Brasanac je jos uvek tu...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Drugo, stvarno me nerevira sada priča kako je Partizan bio jedina opcija. Jer nije. Može da se proveri da je pregovarao sa Slovanom iz Bratislave. Ne shvatam čemu to...
Ko je to rekao?
Marko je i rekao da je imao mnogo finansijski bolju ponudu Slovana ali kada se Partizan javi to postaje jedina opcija jer Partizan je Partizan.
Najveci dobitak dolaskom Marka je ta njegova energija i nalozenost i to se jednostavno oseca u vazduhu.Na to reaguju i navijaci i zato i ne cudi tolika podrska ljudi i iscekivanje utakmice u nedelju.Ocekujem 20000 ljudi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top