Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Dobro je bilo ovo. Lepo za videti. Idemo dalje,sledi Cacak.
E sad, ono sto me mnogo brine je ciganska kazna za Marka. Moze li neko da se seti kada je prosle godine grbavi ciganski skečer na Vracaru dobio crveni karton, da li je pauzirao uopste? I da li uopste mora trener da pauzira kada dobije crveni ili to pravilo vazi samo za govnave cigane u ciganskoj drzavi. Ukoliko Marko dobije ikakvu kaznu a ono govedo od prosle godine nije dobilo, zamolio bih Gazdu ili urednistvo da izbaci tekst o tome na zvanicnom sajtu. Da svi vide o kakvom mulju od lige je rec.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.781
Reaction score
29.697
Локација
Beograd
E, ovo je pravi Partizan!!! :clap :šal

Marko je izgleda počeo itekako da slaže neke ,,kockice,, - vidite da je Bugarski Karamel i dalje vrlo upotrebljiv kada ima neko da mu pošalje upotrebljivu loptu, da zna i da odigra ponešto kada ima s kim, vidite i da se može dati gol iz prekida, kada ima ko da nabaci korner kako valja, ili da pogodi iz slobodnjaka tamo gde treba...
Kada u timu ima manje onih koji usporavaju igru, a više onih koji je ubrzavaju, to zaista veoma, veoma dobro izgleda... :clap

Svaka čast svima, Everton pokidao :clap , njegov sunarodnik Leonardo načisto rešio utakmicu :clap , mnogo znači kada je u prvih 11 neko kao on ko može da prelomi meč...

Ispašće da je Ivica Iliev imao njuh za ,,skauting,, - eto i njegova akvizicija Mire je proradio, ili će ispasti da smo mi srali bezveze već duže vreme...ali, u fudbalu je ovako (i nikako drugačije) - slava i pohvale ti traju do sledeće utakmice, isto tako i kritike ili pljuvanje...a nova utakmica može da potvrdi, ili da izbriše sve...
Evropu smo izgubili, u mislima smo svi već skoro pa u derbiju...a u međuvremenu bilo ovo što je bilo večeras...4 komada u mreži gostiju, i...

Srećan odlazak Brašu u Španiju, srećan odlazak Gavranu u penziju!!! :D:

Ovo je večeras zaista bio PRAVI PRAVCATI PARTIZAN - SAM PROTIV SVIH!

Ne znam kako je izgledalo na TV-u (pogledao sam onaj snimčić sa Partizan.rs) - sudijama je izgleda ZABRANJENO da sviraju penal za Partizan, čak i kada je on potpuno OČIGLEDAN (kao što me je taj snimak uverio da JESTE!)...sa Istoka nismo mogli da vidimo da li sudija :pickaciganska ne želi da nastavi utakmicu zbog Marka Nikolića, ili zbog toga što publika ,,pominje,, Vučića - svejedno - svaka čast Partizanovom treneru koji pruža otpor ovakvom ,,zvezdizmu,, - može Partizan i da gubi i da ispada, ali ne sme da gubi ČAST niti da se poistoveti sa lopovima, niti da prestane da pruža OTPOR ,,lopovizmu,,!!!
Bravo Marko, bravo Partizane!!! :clap

:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Rezultat odlican, igra solidna, Marko morao biti pametniji.

Ocigledno je da ce neke Ivicine i Maricine bombe vec nakon par mjesece biti skartirane. Tu prije svega mislim na Radina i Djurickovica. Bozinovu, Saranovu i Stevanovicu ce se vjerovatno pokusati pronaci klub. Mislim da bi se za njih trojicu i 3-4 igraca koja su bila u drugom planu moglo uzeti 2-3 M.

Iskreno se nadam da nekom nece pasti na pamet da pusti Radovica. Sale sledece sezone nece igrati, Radovic mora biti nas kapiten. A siguran sam da i igracki vec od proljeca moze puno toga da nam donese.


Dakle

Stevanovic, Kljajic, Jovicic

Vulicevic, Balazic, Gogua, Milenkovic, Ostojic, Miletic, Bogosavac

Radovic, Jankovic, Everton, Jevtovic, Marjanovic, Kosovic, Ilic, Leonardo Mihajlovic

Djurdjevic, Djurdjic, Vlahovic


Nadam se da cemo dovesti desnog beka i to bi, uz par klinaca, trebalo da bude taj takmicarski tim koji ce izgurati ovu polusezonu.
Ima tu kvaliteta, zakuvace Marko prvenstvo.
 

Pablo9

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
145
Reaction score
26
Локација
Cacak
Teretski mi jos uvek drzimo prvenstvo u svojim rukama jer smo sa svim pobedama prvaci. Znam da je to nemoguce ali isticem da se samo mi pitamo. Zato utakmicu po utakmicu pa da vidimo.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Prvo da kažem da razloga za euforiju nema, za zadovoljstvo da... i niste svesni koja će ovo luda sezona u premijer ligi da bude. Cigani prodaju 2-3 najbolja igrača, za još jednog stranca se traži način da raskine ugovor, sve ono što sam pričao šta će biti kad ostanu bez Evrope.
Mi imamo tim za titulu u takvim uslovima, i trenera koji to može da ostvari. Kidanje svaku utakmicu, odvalimo njih u derbiju uskoro takođe, da se slože kockice malo i da naši igrači zajebu da razmišljaju ko koliku platu ima i da igraju fudbal, i sve je na nama.
Tačno, biće opstrukcija, ovakvog i onakvog suđenja, sklanjanja ciganki a kidanje protiv nas, ali zar nismo i u takvim uslovima već bili šampioni?

AJDE BRE!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.781
Reaction score
29.697
Локација
Beograd
Gde ste braćo Grobari i sestre Grobarke?
Kad se izgubi pišemo romane i eseje, a kad se pobedi...valjda negde slavite i napijate se, a ovi iz obe Amerike, Australije, Novog Zelanda, Grenlanda i Južnog pola, valjda još doručkuju, ručaju, spavaju, vode ljubav, grudvaju se, sunčaju se, čiste sneg, teraju kengure iz dvorišta, šta li... :D

Odlgledah ja malopre i snimak SOS kanala...gle, gle, gle...montirali su ga tako da se NE ČUJE skandiranje publike posle nedosuđenog penala za Partizan???!!!
Ne znam kako je to bilo na Areni i kako se čulo, ali kako ni SOS ni Arenu ipak ne gledaju svi u Srbiji (a možete da probate da sve to pratite preko interneta), evo ja ću da vam napišem šta se skandiralo, dakle ovo:

VUČIĆU PEDERU i JEBO VAS VUČIĆ U DUPE JEBO VAS VUČIĆ - eto, to se skandiralo, ako neko slučajno nije znao i ako se SOS kanal PLAŠI da vas o tome izvesti, evo, sad znate...

Inače, da li ste primetili da NEMA više onog neprikladnog puštanja himne Srbije pre početka utakmice, LEPO što su prihvatili taj stav da himni tu nije mesto (negde jeste, npr. kada vaterpolisti osvoje zlato na OI Rio 2016, ali ovde - nije)...
Mislim i da su navijači sa Juga trebali na neki način da pozdrave igrače posle ove lepe utakmice, npr. zajedničkim kratkim pevanjem ,,Volim ga k'o oka dva,, - ako se vrše ,,prozivke,, kada se gubi, može valjda i neka pohvala kada se dobija...

Ali, dobro, 'ajde, popravljaćemo valjda neke stvari ,,u hodu,,...
Da mi uskoro ,,opravimo,, Zvezdu,, pa će sve posle ići bolje... :D

https://www.youtube.com/watch?v=p1XYr2xxhPc
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Nisam neko ko se lako vezuje za igrace jer znam da nece dugo igrati u svetom dresu, ali Evertona sam zgotivio k'o brata najrodjenijeg. Toliko borbe, padanja, nerviranja, duela, kartona, pravi vodja na terenu. On nam daju preko potrebnu agresivnost i energiju na terenu, najvazniji sraf u ekipi sto se mene tice. Pogotovu ako uzmemo u obzir da nam ostali deo srednjeg reda bezi od duela. Nadam se da ce se nekim cudom duze zadrzati.
Sto se tice same tekme, jako bitna za samopouzdanje i ulivanje neke doze rutine. Ajmo crno-beli!
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.435
Reaction score
11.913
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ovo je bila baš onakva utakmica kakva nam je bila potrebna. Utakmica puna tuče, sa mnogo direktnijom igrom, sa dosta golova...

Ovakve utakmice su najbolje za igrače da im se povrati samopouzdanje i skoči testosteron.

Lepo.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
montirali su ga tako da se NE ČUJE skandiranje publike posle nedosuđenog penala za Partizan???!!!
Ne znam kako je to bilo na Areni i kako se čulo

Čulo se veoma dobro, čak toliko dobro da su se cigani, koji su sedeli i čamcu pored moga, počeli da se smeju. :D

Ovo je bila jedna od boljih utakmica ove sezone, a svakako je bila najefikasnija. Nego jel to naš Tuta opet zabio golčinu, koja je otvorila protivnika. :wink:
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.993
Локација
Kobasicarija "Venac".
ogrejalo i nas sunce:šal

sad je valjda jasno kao dan: bez igre veznog reda nema nista. svi osim nece su danas sabili i KONACNO odigrali nesto u okviru svojih stvarnih mogucnosti.

marjanovic korektan. nemoj slucajno da mu neko uzme izvodjenje korne sa desne strane.
leonardo nije dr mo, ali vidi se klasa. tesko da cu mu ovo biti jedini hajlajt u nasem dresu. nikako ne treba smetnuti sa uma da je momak dosao nespreman, da ne pominjem promenu klime, kulture, mentaliteta...
everton je novi nadj...fudbalski nadj, sta se strecate. mislim na ucinak na terenu:D.

nas jebu gostovanja. osim ivanjice, sve i jedan mec van bg smo ovog leta odigrali ocajno. u cacku treba da se trgnemo iz te apatije, da zalicimo na kaznenu ekspediciju, pa da ugostimo askalije kako dolikuje. ovo zadnje se jos i rimuje.

marko im se napenalio:cry:. uopste nisam optimista po pitanju eventualnog kaznjavanja.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Gde ste braćo Grobari i sestre Grobarke?
Kad se izgubi pišemo romane i eseje, a kad se pobedi...valjda negde slavite i napijate se, a ovi iz obe Amerike, Australije, Novog Zelanda, Grenlanda i Južnog pola, valjda još doručkuju, ručaju, spavaju, vode ljubav, grudvaju se, sunčaju se, čiste sneg, teraju kengure iz dvorišta, šta li... :D
Sta tacno treba da slavimo?
To sto smo pobedili jadni i bedni Rad kod kuce ili sto smo vec posle 7 (SEDAM!) odigranih kola 6 a uskoro i 9 bodova ispod crvenih smradova? Da li sada moram posle svakog gola Partizana da otvaram šampanjac? Sta je sledece, da slavimo kada obezbedimo plej of ili mozda cak i opstanak?
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Svaka cast momcima na pobedi, borbenost I pozrtvovanju za svetu dres
Ovo je od onih dana kada si ponosan kada si Partizanovac Iako su u Upravi kluba sve lopov do lopova, ali grobarski gen ti neda da budes anemican.

Odmah da razjasnimo, realno, ali realno smo bolji od ciganskih govana bar za dve klase, I to dok ovi jos nisu prodali svoje isprdtke.
Sada posto se takmicimo u Premijer ligi I Psiho ligi tu ce biti povuci potegni.
Dosta o ciganskim govnima.....

Everton, novi ugovor duplo veca plata. Kada? Vec juce. Bravo majstore :respect
Leonardo vidi se da je klasa, da se ne zajebavamo, ono sto on nema je takticka disciplina, doduse malo kojo Brazilac je ima, ali klasa.
Radovic odigrao veoma dobru utakmicu, I pokazao je ta je dobar igrac kad hoce. :clap
Bleki samo tako nastavi care :clap
Marjanovic dobar, za sada, ponavljam za sada odlicno zamenio Brasnjavog.
Djurdjevic, dobar, ali ciganisanje I nepotreban zuti... Videcemo...
Nikolic e sada se vidi sta je trener. Po meni bi trebalo da se ode na Mini pripreme negde, daleko od javnosti

:partizan_fan:
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Hvala Bogu da odigramo kako treba i dobijemo nekog protivnika sa više od 2 gola razlike. Ne sećam se kada smo imali ovako ubedljivu pobedu u prvenstvu. Neka ovo bude uvod u nove i sigurne pobede.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Dali neko zna dali nekom igracu preti suspenzija u derbiju ako dobije zuti u Cacku. Jer ako preti ne sumljam da ce ciganske sudije sve uciniti da nas oslabe (kako nam sude bas me nesto plasi da tako nesto ne izreziraju). Dali sa 4-tvrtim kartonom pauzira ? cinimise da Evertonu daju precesto kartone, dali njemu nije kriticna ta utakmica u Cacku? Treba biti oprezan!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Takvog igraca kao Necu u sustini odma treba oterati. Ne igra za tim, igra za sebe. Vaznija mu je licna igra nego timska. Fudbal je timski sport! On da pravi razliku kao CR7 pa i neka se ponasa tako ali naprotiv, nije cak ni medju boljima!

Uporedimo ga sa bugarom. Covek igrao u najjacim klubovima u evropi i naucio je da je timski duh najjaci, tako se ponasa i kod nas i za to mu skidam kapu. Samo iz tog razloga ga nebi prodavao sve dok sam ne zeli da ode. Uz sve to on postize i veoma bitne golove kao i onaj juce za 1:0.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top