Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Sramota je i gledati ove ljude kako ih dzapaju za dresove i ostale delove opreme.
Pokvarili su sasvim pristojno vece na JNA.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Kakav ciganluk i kakvi imbecili... Ne dozvoljavaju ni sopstvenoj ekipi da pokuša da ne izgubi utakmicu na svom terenu...Šta reći o klubu koji ni ovakvu utakmicu nije u stanju da organizuje bez problema..
Osećaj kad poželiš da nisi na istoj planeti sa onim muflonima..


Ovde se ne zna šta je propalije , fudbal, klub ili država..
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Da zaboravimo malo kraj...odlicna fudbalska predstava, posjeta mnogo bolja nego sto sam ocekivao samo moze li Partizan da odigra a da se ja ne nanerviram...prvi gol smo primili jer sudija nije svakom nasem igracu pojedinacno rekao da je svirao pocetak...
Sale ce prestici Mocu , i to je ljudski, jedino sto je Moca odigrao sve u ' onoj ligi' i 'onoj drzavi'..bilo je to mnogo teze ali Sale Kapiten nije manje veliki ,naprotiv, nije morao da ceka do 28 da ide napolje pa je opet nakupio vijek u crno-belom...Jbg Sale daj jos tri godine po dvadeset minuta i ja zadovoljan..pogotovo onako kao u derbiju..:pfc:
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Baš lepo grobarsko veče na stadionu ,iako smo se smrzli ko p.

Poseta iznad očekivanja !

Ja zadovoljan !
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
17.000 pise na sajtu. Kako god, mislim da je bilo onako skromno, odmereno i u nasem duhu. Napolju 7 C, a real feel kao da je oko nule. Sve u svemu, iako sam se strasno iznervirao zbog nasih uvodnih 15-tak minuta, pa onda zbog onog ludila mozga na kraju - fine utiske sam poneo veceras.

Jeste da nam je ovaj okrnjeni PAOK bez nekoliko glavnih igraca spakovao dva gola za pet minuta; tako je bilo i na utakmici protiv Malmö FF gde je isto tako zveknula trojka za par minuta - al' sve to na stranu - da mi pobedimo Vozdovac u Nedelju. Malo je mucno ono na kraju bilo, kao i cinjenica da je dosao Real da bi bio pun stadion i cigana i ovih drugih, al' teramo dalje... I da, Leonardo i sabrat mu Everton su se nesto opasno popismanili. Mogao bi Marko da zategne to kako zna i ume.

Vidimo se na krovu u Nedelju.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ajde mogu da razumem da neko trazi dres, ali da igraca vuce za sorc, da ga skida u gace, da mu uzima stucne i stitnike, da mu neda da ode u svlacionicu...pa ono je sramota.

A tek sto nismo dozvolili da se utakmica odigra do kraja i da rezultat bude 2:2 (22)
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Da da , Leo se opasno isciganisao , baš je iznervirao ljude na stadionu ,bilo je i zvižduka.

Jebote ,prijateljska utakmica , on u prvih 10 min oće sudiji da jebe sve po spisku , udara Paokare ,startuje žestoko ,lakta se ,na kraju kod izmene ljutito odleteo u svlačionicu .

Ne znam šta da mislim ?!!!!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Oće neko da kaže nešto o utakmici?
O.K. bila prijateljska utakmica, nije rezultat o glavu, ali ja ne volim da Partizan gubi, ako baš ne mora...pa ma koja utakmica bila u pitanju, pa ma koji sport bio u pitanju...pa ma kolko god da smo braća sa tim momcima što igraju naspram naših...
Jednostavno vidi se koliko naš fudbal ide nizbrdo...mentalitet naših igrača je takav, da ako je utakmica netakmičarska, onda očekuju da protivnik i neće da da gol ili dva, bar ne odmah, što naravno, nema veze s mozgom...fudbal se i igra da daš gol, dva ili tri, ili koliko god možeš onima preko puta, pa bilo u prvom ili poslednjem minutu utakmice...takođe čujem i oko sebe na JNA kako navijači smatraju da PAOK i nije baš morao da nam da te golove tako odmah, pa onda da bi njihov golman, mogao nešto i da ,,pusti,, umesto da sve brani, itd...
Kakav tužan mentalni sklop...ko bre da te pusti, i ZAŠTO bre da te pusti - ovo je SPORT a to se igra da pobediš, ili bar da smanjiš razliku kojom gubiš, ako ništa drugo...pa ja ni u školskom dvorištu nisam igrao da izgubim niti ,,prijateljski,, - a i zašto bih? Sport se igra da POBEDIŠ, a kome nije do toga, on igra neke druge igre - tango, valcer, kolce...
Inače, Partizan često igra unazad umesto unapred, mnogo smo sporiji u tranziciji i kombinacijama loptom od svake iole ozbiljnije evropske ekipe. pa tako i od Paoka, a nisu te stvari zajebancija, mi ove godine ostadosmo bez Evrope, a kako se pripremamo za sledeću godinu...?
Doduše, nije sve tako crno (ko dresovi Paoka) imali smo i mi svoje šanse i to nije da ih nije bilo, bilo ih je ali...realizacija...onaj mali dade lep gol tehnički savršenim šutem...nadam se da on to može tako stalno...a dok ne igra za prvi tim, mogao bi malo da pokaže nekome tu tehniku, pa da je i taj nauči...

Sale Ilić? Svaka čast Majstore :clap :ziveli - ko zna da li će iko a i ako hoće, onda ko zna kada, odigrati ovoliko utakmica za Partizan kao što su to uradili Veliki Sale i Veliki Moca...
Lepo je što je i večeras pokazao nešto iz svog repertoara, jednom je ceo stadion Sale ,,poslao,, da gleda kako će on dati loptu na krilo, a on je provukao u sredinu, lepo je to, mnogo lepo, ali...ZAR JE MOGUĆE da Partizan ne može već duže vreme da ,,proizvede,, nekog novog Saleta? To već nije tako lepo!
Al teraj dalje...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.524
Reaction score
23.547
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Da da , Leo se opasno isciganisao , baš je iznervirao ljude na stadionu ,bilo je i zvižduka.

Jebote ,prijateljska utakmica , on u prvih 10 min oće sudiji da jebe sve po spisku , udara Paokare ,startuje žestoko ,lakta se ,na kraju kod izmene ljutito odleteo u svlačionicu .

Ne znam šta da mislim ?!!!!

Naljutio se zbog izmene? Nisam dobro video taj detalj, ali ucinilo mi se da je nesto ljutito gestikulirao kad je izlazio.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Koliko je brutalna ulaznica..
Ne znam, iskreno, nadao sam se vecoj poseti. U svakom slucaju, jako lepo vece u hramu. Sto se tice onog skidanja igraca u gace, nemam reci.
Pored Leonarda cini mi se i da se Everton zakacio sa nekim njihovim igracem..
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.005
Локација
Kobasicarija "Venac".
emocije su radile, cuka je preskakala, luk se dintstao pa oci mokrile...sale majstore.:D:

malo o tekmi: jebite se vi malo, momci u belim dresovima! dok popiste kafu I oduvaste cigar duvana, vec dva komada u mrezi. ako je prijateljska, pa...? zasto onaj cupavi olandez nije tako mislio? ali stvarno...zasto markov partizan, cim mu dodje neko iz evrope, startuje sa minus dva gola? nebitno da li je frendli tipa malme/paok ili takmicaeska( ludogorec, nefci, besikstas, asteras). ovo vec postaje tradicionalno, I ma koliko cenio nikolica, cinjenice ne lazu.
e vidite, zbog ovakvog pristupa, ja skidam kapu I evertonu I leonardu. tacno se videlo da zele da pobede, bas kao I protivnik. na zalost, nisu imali dovoljno uporista u sopstvenom timu(ne ukljucujuci vulicevica, a.stevanovica I jovanovica). opsti utisak je ipak pozitivan. solidno smo se porvali sa jacim od sebe.

ona sprdnja od zavrsetka nista ne cudi. kakva drzava, takav I narod. to ne moz' da ne ide pod ruku jedno sa drugim.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Da da , Leo se opasno isciganisao , baš je iznervirao ljude na stadionu ,bilo je i zvižduka.

Jebote ,prijateljska utakmica , on u prvih 10 min oće sudiji da jebe sve po spisku , udara Paokare ,startuje žestoko ,lakta se ,na kraju kod izmene ljutito odleteo u svlačionicu .

Ne znam šta da mislim ?!!!!

Jedino Sale, Leo i Everton su shvatili utakmicu onako kako treba o ponašanju ostalih pogledajte snimku.Ako je to pogresno onda nisu trebali ni da igraju.
Nije ni Sale bio manje ljut od Lea kod izmene .Igrači su oštriji na treningu a juče su odigrali ko manekenčići pogotovo Balažic.
Paok je pokazao kako se igra a ti Nikoliću čuvaj igrače za Voždovac
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Lepa predstava, neozbiljan start ali su se u nastavku popravili.

Bugarska vedeta ne moze protiv ozbiljnijeg protivnika da da gol ni sa 3 metra.

Djurdjic ne veruje sam sebi da on ne moze sa 16 metara da pogodi gol od 11 metara.

Ali zato golobradi Djole Jovanovic to resave manirom Zlatana, desna spoljna, ili ti drugacije receno sa koje strane ti dodje lopta, nema klasicnog srpskog mrsomudjenja i namestanja na unutrasnju jacu nogu, bravo mali.

Marko mislim da si sve video, malog Djola u spic sa Djurdjevicem, a ova dvojica jos nek vezbaju na treninzima

Sale legendo, cestitke i da nam potrajes jos dugo.
 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.958
Reaction score
27.113
Sale, Leo i Everton imaju ono sto, na zalost, ostali igraci nemaju, ili imaju u malom procentu: jebeni pobednicki mentalitet! Ok, Paok, braca, vera, boje, truc, truc...Ja bre navijam za Partizan, postujem Paok, ali zelim pobedu svog kluba! Pa ja dva puta nedeljno sa PRIJATELJIMA igram mali fudbal u balonu, dok igramo zakrvimo, svadjamo se, nekad na ivici da se pobijemo, a posle pivo i smeh! Jbt, bavis se sportom, a nemas zelju za pobedom? Zalutao si u sport! Onu "vazno je ucestvovati" ne priznajem! Ja reakciju gore pomenutih igraca ne vidim kao ciganisanje, naprotiv, ja to vidim kao normalnu zelju SPORTISTE za pobedom!
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Nazalost Oplenac u pravu si. Odgajili smo generacije sportista bez zelje za pobedom, postoji samo zelja za zaradom.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Шта знам, ово је требало да буде један прави празник, утакмица која би требало да се препричава, а свела се на аматеризам и циганисање. Пре свега да напоменем да нисам нешто луд за овим братимљењем са другим клубивма.

Не рачунајући Салетов јубилеј и церемонију (коју са истока нисам ни видео, али ајд да не кењам много о томе), све је изведено некако аматерски. Мислим да је морало много озбиљније и поготово много дуже да се ради на промовисању ове утакмице, да се анимира што већи број људи, да се деле карте школама по читавој Србији, да се ставе симболичне цене карата, да се уради све како би се стадион што више попунио. Овако је са полупразним стадионом, са непопуњеним југом то све изгледало па, јадно. Овакве утакмице треба организовати када је лепо време, 20+ степени, јер су људи размажени.

Други вид аматеризма се огледао у самој утакмици. Утакмица као да је била такмичарска, оштри стартови супротне екипе, оштри стартови и нервоза код наших, жути картони, кошкања, судија који свира неке небулозе уместо да буде неприметан... Требало је да се направи један џентлменски договор оба тренера и судије пре текме, да се опусте сви, да обе екипе повуку ручну (гости поготово) и да уживају.

Трећи вид аматеризма је оно циганисање у виду прекидања утакмице и утрчавања на терен зарад шорцева и штуцни. Потпуно је заказала организација по том питању

Много ме радује првенац Јовановића. Сјајан потез спољном :respect


Све у свему, све честитке Салету на пробијање на прво место листе бесмртних. Последња ходајућа ведета у Партизану до неких бољих времена. Требало би да смо привилеговани што ових година имамо прилику да га гледамо.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Mislim da se malo preteruje... Ja sam prvi pogubio razum nakon onakvog pocetka. Na semaforu 1:56 a lopta se koprca u mrezi!? Bruka totalna... Svejedno, kad smo proigrali - nakon 15-tog (!?) minuta, to je izgledalo sasvim pristojno, tako da rezultat nije realan. Rekoh da se preteruje, obzirom da niko nije ni ocekivao od igraca sa nasim mentalitetom da odigraju nebitnu utakmicu (u takmicarskom smislu) u kojoj nema premija, na 5 C kao da im je poslednja. Kod Leonarda i Evertona se prevashodno videlo nepostovanje i protivnika i samog cina.

Ne mozes ti sa kolenom u ledja liku koji je dosao da igra prijateljsku utakmicu!? Ili si bolji od njega ili ne. Onda Lenoardo i non-stop neke carke, povlacenje, cupanje, jurenje sudije za svaki pad na terenu. Razumem mentalitet i to da si svestan da si bolji od drugih, al' ne igras sam - igra tim. Pazi molim te - izmene ih i ostali igraci normalno ostanu kod klupe da se presvuku, a ova dvojica zapale u svlacionicu bez pozdrava sa bilo kim - u fazonu - sto ste nas dovlacili na ovu hladnocu u pm da se jurimo tamo sa nekim idiotima. Ako jedan Sale Ilic moze da sedi na klupi, zasto ova dva idiota nisu mogla to da ispostuju!? Ili je bitniji topao caj i vlazne oci zbog sunca na Kopakabani...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Igra se ne komentarise bas iz tog razloga jer je ocigledno bila utakmica umesto treninga. Imao sam osecaj da smo prvo mi vrlo lako usli u utakmicu i onda kada su oni slucajno poveli pustili su nas namerno da mi igramo, stvaramo sanse i samo eto smo mi bili sami sebi krivi sto nismo postigli gol. Da se prvo poluvreme duze igrali mislim da bi grci uzeli loptu i dali sami sebi gol. Za gledanje je to vise nego ocigledno i smesno delovalo ali ok, bratski duel umesto treninga. Za kondiciju sasvim dovoljno. Ostalo ne treba ni komentarisati.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Sale Ilic je legenda kluba,jedna od najvecih.
Ali nije bezgresan,kao uostalom i kao bilo koje ljudsko bice.
On je isprozivao Evertona sto se radovao ispred mandovske tribine.
A vidis taj Everton zna da pokaze reakciju u odredjenim situacijama u zivotu.
Nije on startovao malo ostrije u 1. minutu na igraca Paoka,vec u 10. kada je vec stajalo na semaforu 0-2.
To se u kosarci zove "Not in my house"
Poslao im je jasnu poruku "sta ste se primili ko mladi majmuni?"
Sve dok imamo igrace sa tim mentalitetom u ekipi,mozemo da se nadamo necemu.

Nazivati Evertona i Leonarda idiotima?:banghead

Bravo za klinca i za reakciju kod gola,tako se igra fudbal.
Ja bih ga ipak drzao sto dalje od prvog tima,iz poznatih razloga trgovine mladim mesom,a oba startna napadaca od sinoc bih zamenio u zimskom prelaznom roku,ako moze sa igracima poput Evertona i Leonarda.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top