Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Da imam malo vise vremena odgledao bih reportaze sa tekmi koji sam izdvojio i video ko je vise golova imao od prilika koje je sam stvorio. Ne sumnjam da bi Skuletic i tu bio bolji, to jest siguran sam. Takodje verujem da Skuletic ima i vise asistencija.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Kakvi ste to ljudi,samo su vam brojke bitne,i cinjenicno stanje?

Valjda je vece zadovoljstvo gledati Valerija kako pije pivo na freestylery,nego tamo nekog Skuletica kako postize golove u tamo nekom Partizanu.

A i te proklete pare,Skuleticevih 3,2 miliona za klub nikada nece moci da nadomeste uzitak gledanja debelog Bugarina u nasem dresu,koga od reda podrzava cela cigansko-udbaska tribina,plus njih osmorica sa zapada i istoka pride.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.641
Локација
Beograd
:buhaha Jedva čekam sledeću utakmicu u nadi da će Debeli opet da zatrese mrežu, pa da još jednom krene lavina komentara o tome da li je on još uvek igrač ili samo nula na terenu...
...e pa deco draga 21. veka, meni je milije to, neka sprdnja i zajebancija oko Debelog, nego da je Partizanu doneo 3,2 miliona za klub, za inat svemu i svakome to mi je draže, i, šta da se radi, takvi smo mi Srbi... Ili ja bar jesam!
I šta ćemo sad?! :D

A tek komentari na Forumu, statistika, logika, biznis, sve je tu u nadi da će se dokazati nedokazivo - da i neki Srbin može da prihvati da je neki drugi Srbin u pravu...
E pa ne može.
Pa jel znate kako se kod nas kaže?
Kaže se:

E sad neću ni kako ja hoću!

U praksi, možeš da me ubeđuješ kolko hoćeš, ali ja teram po svome, pa bilo to ovako, ili skroz kontra...juče me neki Srbi ubeđivali da ako pišem latinicom, onda ne pišem srpski, nego hrvatski, imaju i neki papir koji to navodno dokazuje, neku konvenciju o pismima, te je po tome ćirilica samo srpska, a latinica samo hrvatska, šta li, ali zabole me za konvenciju, pišem kako mi se piše, ti ćeš, meni Srbinu, da kažeš kojim ja jezikom pišem i koje pismo jeste moje a koje nije...
...i što me više ubeđuješ, to me više udaljuješ od toga da prihvatim tvoje poglede na svet...pa tako i ćirilicu, ili Božinova, svejedno...

Ajde, Debeli, daj ga u nedelju! :D

potpis:
Jedan od osmorice sa zapada i istoka pride. :wink:
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Škuletić je u dve polusezone kod nas imao ukupno 9 asistencija, 6 u onoj prvoj prolećnoj polusezoni i 3 u jesenjoj naredne godine. Što se tiče šansi koje je sam stvorio tu je ispred Božinova, aktivniji je generalno u igri, ali po procentu realizacije vaga preteže poprilično na stranu Božinova, tj., Škuletić je pored svih golova izuzetno loš realizator kad se porede nerealizovane i realizovane šanse.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.319
Reaction score
3.975
Локација
Kobasicarija "Venac".
koliko god zeleo da u sto skorije vreme vidim ledja bozinovu, toliko me je strah od onoga sto ce nam dovesti...ili mozda cak i nece. garantujem da i od djurdjica ima gorih opcija.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kako ste vešto izbegli jednu veoma bitnu statistiku...

Božinov 33 gola iz 42 prilike

Škuletić 33 gola iz 123 prilike
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
eeee moj Gazda, izbegava se ovde mnogo što-šta..

kao, recimo, protiv kakvih igrača igra jedan a protiv kakvih je igrao drugi..
i sa kakvima..
ništa ne insinuiram ovim, ali dajte da uzmemo i te parametre u obzir pri mlaćenju prazne slame.. :confused

ono što nije prazno je, po mom skromnom mišljenju, činjenica kako deluje naš tim kad je prvi u njemu / uđe sa klupe a kako je delovao kad je bio u njemu / ulazio drugi
ili da zanemarimo i to i gledamo samo krajnji rezultat, kako si ti to plastično prikazao iznad? uz Instagram-e i Twitter-e, razume se.. :wink:

ne znam baš.. kad bi se samo to gledalo onda bi Usnija Ciganpunihdžepova bila (da, namerno u ovom rodu) najuspešniji državnik od kad je sveta i veka - koga briga na šta Srbija liči dok on "ostvaruje rezultate"

svakom prema zasluzi, draga braćo, svakom prema zasluzi.. :pop



:napred Partizan
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Ljudi, ko je preziveo briljantne poteze Godze Obradovica, pa bogami i Ljubomira Vorkapica, tom i Bozinov izgleda kao Inzagi.
Sad se setih i Vladimira Jovancica, taj je i ambar masio...:D
Boza...Ja preferiram Leonarda, kad Boza da gol romuljagama, onda o njemu mozemo pricati, dotle, sto se mene tice, nije vredan pomena.
Bem ti centarfora Partizana koji nije dao gol u derbiju, sta vise, koji nije usao u sansu u derbiju, cak sta vise, nije ni sutnuo na gol u derbiju...
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Ćirković: Nije mi jasno zašto me je Tomić sklonio

Tadašnji trener Ivan Tomić me je sklonio na početku zimskih priprema. Samo je rekao da o meni kao igraču misli sve najbolje, ali da se ne uklapam u njegovu viziju. Ništa mi nije bilo jasno. Od tada pa do sada sam trenirao individualno, jedno vreme sa Teleoptikom. Izgubio sam godinu dana, a da ne znam pravi razlog. Iz ekipe koja je igrala protiv Augzburga i borila se za proleće u Evropi ostali smo samo Božinov, Jevtović i ja


http://www.mozzartsport.com/vesti/cirkovic-nije-mi-jasno-zasto-me-je-tomic-sklonio/150374
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Zato sto si poceo na terenu da izgledas kao kuvana noga.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
To da je na terenu delovao kao kuvana noga je u potpunosti tačno, ali da li je rešenje da mladog igrača koji jeste pokazao potencijal tako skloniš i u potpunosti izbaciš iz prvog tima?
Okej klupa, okej disciplinske mere ako nešto zasrao, ali zaista ne vidim razlog da ga potpuno izbriše. Kakve smo sve mentole trpeli, Ćirković je zlato....tj, nije uopšte za poređenje.
Iskreno se nadam njegovom povratku u prvi tim od proleća...makar da bude treća opcija na štoperu.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kako mozes tek tako da postavis neku statistiku koja uopste nije tacna?
Ajde da je stvarno istina nego pricas napamet..

E jebiga, naravno da sam lupio statistiku. To je zove "provokacija" ili "podjebavanje! :D

Poenta je bila da jedan daje golove u 80% prilika, a drugome treba 8 zicera da bi jedan iskoristio. (opet karikam). Jedan mi je pojeo sve živce svojim promašajima, dok od drugog i ne očekujem ništa, pa mi lakše pada kad ništa i ne uradi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.641
Локација
Beograd
Ne mrzi li vas vise?? :? :confused :pop
Ne, a što? :D
Baš lepa tema... :D

Ja jedva čekam utakmicu, mogućnost da baš u to vreme zasednem na jednu od tribina starog neuništivog JNA - i, naravno, mogućnost Božinog ponovnog postizanja gola... :D
https://www.youtube.com/watch?v=idJlq2fUnHw

Čini mi se da, pored toga što mnoge nervira što Debeli nije sam satro Zvezdu ili Zaglebie (za to minuta što je bio na terenu), do dodatne iritacije dovodi i to što se on samo šetka po terenu, ali, uprkos tome, ne zna se kako i zašto, ali on - ipak ponekad dadne gol - umesto da je sve to po nekoj pravdi, pa da gol uvek daje onaj ko se najviše trudi i najviše trči...a ono jok!

:buhaha Pa jel vi stvarno mislite da je u ovozemaljskom životu baš sve to tako lepo izmereno i pravedno na tasovima vage boginje Pravde, pa će sve da bude po tome šta je ko zaslužio???!!! :buhaha Kad je i gde toga bilo???!!! :buhaha

Ej, bre, pa život je nekom majka, a nekom maćeha, i to je istina stara, jači tim se nekako i provuče, al zato male Tuta kara... :wink:

Daaa, ne trči, spor je, mlitav...
Da, da, da...

Samo ću po hiljaditi put da podsetim da je gol - gol, i da je to najvažnija stvar u fudbalu...

Ne trči ni toreador za bikom, sa sekirom ili maljem da ga obali, i nožakom da ga kolje, kad ga obali...ne, ne trči, nego stoji, merka ga, i - cap i - adios toro.
Sasvim je moguće da sve to mnogo lepše izgleda kada je toreador pokretljiv, mlad i živahan, nego kada je mlitav, spor i debeo, ali biku to verovatno dođe na isto...eee...a tako je i gol - gol - dođe mu na isto ko ga je dao, kako i zašto, samo nek je dat.

Da mi prvo pobedimo sve rivale, osvojimo titulu i kup, a onda... Evropa je na redu...

I, naravno - bolje bi bilo da što pre ojačamo tim nekim fantastičnim ,,toreadorima,, mnogo boljim od ovih koje imamo sad, ali...
Da li da verujem Ivici, Vazuri, Vučeli, itd, da će sve to ekspresno da urade, da li da im damo fore neki mesec, da li da čekam da ih Bjeka i njegova koalicija sve pobedi i istera iz Partizana, pa da on to onda radi, da li ovo, da li ono...

Da li da razbijam glavu oko onoga na šta ne mogu da utičem, ili da dam sebi ventil i odušak od tih 90 fudbalskih minuta na JNA, koji će mi malo skrenuti misli od svega što moram da radim na mom poslu?
Da li da organizujemo internu kladionicu oko toga koji naš igrač će dati/ ne dati gol?
Da li ovo, da li ono? Da li da li da li da li? :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=iVbtntt_Ub8
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Gorane, pod hitno u neku stranku da se uclanis,i da te salju na okrugle stolove na televiziji.
Prica je ista kao kad pitaju nazadnjake kada ce da se zivi bolje,i zasto su sve zemlje u okruzenju bolje od nas po standardu,a ovi krenu da im pricaju kako su zuti sve upropastili i kako ne mogu oni to da srede za samo 5 godina na vlasti,mada se i sada zivi bolje ali mi nismo sposobni da to primetimo,jer smo slepi kod ociju.
Isto tako je i BugaRin bolji od Skuletica ali to ne moze niko da vidi,eventualno Fox Molder ili Dejna Skali.
Sto se mene tice,nek zabija BugaRin het trik na svakoj tekmi,i to ako moze sto pre,jer je to dobro za klub koji navijamo,a sve sam nesto ubedjen da mu je ovo poslednja polusezona kod nas gde je blizu prvih 16.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
E jebiga, naravno da sam lupio statistiku. To je zove "provokacija" ili "podjebavanje! :D

Poenta je bila da jedan daje golove u 80% prilika, a drugome treba 8 zicera da bi jedan iskoristio. (opet karikam). Jedan mi je pojeo sve živce svojim promašajima, dok od drugog i ne očekujem ništa, pa mi lakše pada kad ništa i ne uradi.

I ja budala izgubio sat vremena, kad mozemo ovako napamet.

Jedan daje gol svake utakmice iz 3 sansi po utakmici, dok drug daje jedan gol na tri utakmice iz prve sanse.. (opet karikiram :D)

Jbg draze mi je gol na svakoj utakmici, nego li jedan na svakoj trecoj :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top