Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Последња измена:

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...



Mmnogo veća tradicija od tamo neke štampe i dizajna je to da u Partizanu nikad nikome nije smetalo kako se ko zove ili preziva...

I tako sve to ostaće, dok se zemlja okreće... :D:

Evo, odgovorio ti je covek. Nismo isti Mijatovicu, nismo isti sa "stubovima", razumes? Bar vecina nas.

Jasmina, pa smeta mu sto su napisali Muhamed. Znas forumas Mijatovic je vernik, te mu u tom duhu smeta kako se covek zove/preziva, jer nije "po srpski". :respect
 
Последња измена:

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Zbog iste stvari je bio banovan i ranije, samo što mu je tada smetao Mohamed Medo Kamara.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Kako se to za kaznu znalo tek 11. januara, kad sam ja, kao laik, za to cuo 5. januara i u Milevi postavio pitanje da li neko zna nesto u vezi toga? Ne kazem da bismo mi ovde ista mogli da promenimo ili da uticemo mnogo na nesto, tvrdim samo da se za kaznu znalo i ranije, ali praznici su valjda, kao i uvek, bili veci prioritet...
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд

Ne poznajem nijednog pravog Partizanovca kog zabole i levo jaje za gluposti iz komšijske kuhinje, iskreno žalim svakog ko protraći ijednu sekundu svog života obraćajući pažnju na njihove budalaštine, izuzetak je naravno kad neko želi da se sit smeje njihovim kompleksima, kojima poput ljudske gluposti nema kraja.

Da nas jebu oni koji nisu umeli ni sami sebi da smisle naziv grupe, već su prekopirali Delije od nas?!
Da nas jebu oni koji svoj svinjac od stadiona i dan danas zovu po stadionu iz Brazila, bez obzira što se to ruglo danas zvanično zove po čoveku koji je udario temelje njihovog kluba?!
Da nas jebu oni koji besramno kao papagaji ponavljaju kako je njihov klub "stub Srpstva", i koji sada takođe besramno pišu transparente i parole "četnici sever" a svima njima na grudima sija grb sa crvenom petokrakom i jedan od osnivača kluba je lično sekao đenerala Dražu?!
Primera je milion.
Kao što napisah, kalašturski kompleksi su kao ljudska glupost - bez kraja.

Kakvi god da smo bili i bićemo, i u ovim trenucima velikog posrnuća, nikad nismo bili idioti da nam smeta tuđa nacija i tuđa vera, kod nas je uvek svako bio dobrodošao i uvek smo svakog vrednovali onako kako treba - po svom odnosu i trudu za naš klub.

Dobrodošao Mohamede Moniru, da ti bude srećno i berićetno u Humskoj 1.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ja mislim Mijatoviću, da tebi Partizan dođe taman da malo ublažiš nostalgiju, a da ti je glavna preokupacija u životu borba protiv fundamentalista, odnosno svih Muslimana, pošto su oni za tebe svi isti.

I ja da poželim dobrodošlicu novom igraču iz Libije, koji nažalost ne dolazi baš u neko veselo vreme.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Video covek da mogu vucela i gmazura,pa zasto ne bi i on?
I tako vec godinama,bitno da smo oterali Dvoglavog,a da nas ovaj i dalje uci necemu.
Ako.
Bolje i ne zasluzujemo.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
interesantno je posmatrati kako jedna recenica napali masu samo zato sto se glumi neka lazna tolerancija...ja sam jos uvek misljenja da njega nismo trebali dovoditi. cisto sumnjam da je toliko bolji od naprimer jednog miletica a na toj poziciji imamo 3 igraca. pored toga smo ostali bez evrope, dakle igraci nemaju veci napor ili vise utakmica pa da se mora na svakoj poziciji imati 2-3 rezerve. posle ce doci u situaciju da prodaju one najbolje da bi ove luzere mogli da plate i ovde ce se onda ponovo o tome pisati kao da je doslo iznenada...
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Uz nove americke vlasti, da razotkrijem, cijini 'pacovski' programi, kako na netu stoji, mk ultra, mk delta, mk naomi, articoke, monarh, cater, blubird, koje kanalisu, vucolina, i mnogi iz rupcage pre, u stvari su, programi za mucenje, Partizanovaca, "naredbama":
Nemoj ici na Partizanov stadion, tekme, nemoj gledati Partizanove prenose, audiovizuelne sadrzaje, nemoj koristiti crno-bele boje, nemoj primecivati, koristiti, Partizanova znamenja, nemoj raditi nista za Partizan, nemoj spominjati, pevati, o Partizanu, nemoj kupovati Partizanove proizvode, finansirati klub. Vi birajte, ili Partizan ili surbatovic.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
interesantno je posmatrati kako jedna recenica napali masu samo zato sto se glumi neka lazna tolerancija...ja sam jos uvek misljenja da njega nismo trebali dovoditi. cisto sumnjam da je toliko bolji od naprimer jednog miletica a na toj poziciji imamo 3 igraca. pored toga smo ostali bez evrope, dakle igraci nemaju veci napor ili vise utakmica pa da se mora na svakoj poziciji imati 2-3 rezerve. posle ce doci u situaciju da prodaju one najbolje da bi ove luzere mogli da plate i ovde ce se onda ponovo o tome pisati kao da je doslo iznenada...

Vidi, ti nijedno rečju nisi pomenuo KVALITET igrača, već šta piše na dresu. I to sad kad su te ljudi "naduvali" sad se vadiš kao ti si bio veoma inteligentan pa si napisao dvosmisleni post na koji se masa upeca pa si tako doprineo aktivnosti na forumu.

Ne, kralju, nego si ispao glup u društvu tako da ti džabe da se sada vadiš.
 

Pablo9

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
145
Reaction score
26
Локација
Cacak
Negde sam naleteo na informaciju da ce biti prenosena nasa prijateljska koja bi trebalo da se odrzi danas u 11. Ako nesto nisam pomesao, ima li ko link
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Vidi, ti nijedno rečju nisi pomenuo KVALITET igrača, već šta piše na dresu. I to sad kad su te ljudi "naduvali" sad se vadiš kao ti si bio veoma inteligentan pa si napisao dvosmisleni post na koji se masa upeca pa si tako doprineo aktivnosti na forumu.

Ne, kralju, nego si ispao glup u društvu tako da ti džabe da se sada vadiš.

To sto ti mislis tako kako mislis je tvoj problem. Mene zaboli ona stvar za misljenje clanova na ovom forumu i generalno. Nisam kao vecina ovde da se ulizujem i stelujem kako vecina misli i pise nego kazem svoje misljenje. Ne glumim nikakvu pogresnu toleranciju. Kada si tako pametna mogla si to onda isto da promislis ali normalno da to ne radis jer citas, pises i vidis samo to sto zelis. Ja ako napisem da ne jebo plavo ti ces napisati da je sivo zato sto gledas u oblake a te niko nije ni spomenuo...

a sada ajde u kuhinju, izgorise ti jajca...

Ajde ti sad lepo 7 dana u frizider.
 
Последња измена од уредника:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Ja razumem forumska pravila ali mislim Sens da si ovom slučaju pogrešio. Meni ne smetaju ovakvi komentari (žena=kuhinja) jer samo pokazuju koliko su takvi ljudi nezreli i nesposobni za bilo kakvu razmenu mišljenja.

On je trebalo da bude banovan zbog komentara za Muhameda El Monira. To što on ima kompleks od žena je manje strašno od toga što ljude vrednuje i ocenjuje po tome kako se zovu.

I pošto dotični može ovo da pročita, samo da prokomentarišem da je njemu i te kako važno mišljenje drugih jer ne napisao inicijalni komentar ("cigani će da nas zajebavaju" - parafrazirala sam). Znači više ga tangira mišljenje cigana nego Partizanovaca.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Sada se probih do stana i upalih Partizan TV, zna li neko ko dade ova 3 komada u prvom poluvremenu protiv BSK-a na "Blatusi", ne mogu nigde da nadjem...
Hvala unapred!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top