Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Ali pravda zadovoljena. Koje je ovo zlo. Kakva pravda, jel ova pekarska srbija bas toliko zastranila jebem im sve zivo od prababe do praunuceta.

Kad je humanitarni derbi ?
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.440
Локација
tamo daleko...
Sedim pijem i jedem sa par enciklopedija o Partizanu.I jebem mater cigansku. Pominju imena meni dosta nepoznata. Radovic i Rojevic...kakvi bekovi kazu...ja ih gledam polupijan....jebem mater ciganima u kafani, ostali samo mi. Uzivam. Steta sto se neko nije usprotivio, sve im cigansko. Krme brate. Javi se. Dobio si slike.

Jebem im sve cigansko lopovsko.

UMRI VUCICU JEBEM TI SVE MRTVO I ZIVO.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Nek se oglase sad svi oni ciganski sateliti koji su pravili sprdnju sa saopštenjima. Koja je ovo ciganska država...
Dobili bismo ovaj tim u pokušaju (a skuplji od našeg) da je normalno suđenje bilo.
Svaka čast Marku i igračima, ali ne mogu da se otmem utisku da bi bilo drugačije da smo počeli sa dva klasična napadača, kao protiv svake druge boranije u premijer ligi...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Nije u interesu pickoustom da se mnogo talasa pred izbore, neka epska kradja bi ipak pokrenula dodatnu lavinu, derbi je ipak centralna tema nedelje pa i meseca...

:buhaha:buhaha:buhaha

Pičkoustom ili "Vučku"? Jebem li te maloumnog.

"Utakmica":

Evolucija ciganizma je, mislim, završena. Došli su na nivo koji ne dozvoljava dalji razvoj. Koliko decenija je još potrebno čekati da bela kuga pojede ono što se danas zove Srbima?

Uprkos svim naznakama šta će se dešavati u rupčagi, naša ekipa izađe da se "taktički nadmudruje" sa cepanicama bivola iz Mojkovca?
Jebi se i ti, Marko.
U rat smo krenuli, ne na utakmicu. Žao mi je da gledam Evertona i Đurđevića, majke mi.

Nismo pobedili, jer nismo krenuli da pobedimo.

Dva penala, dva crvena kartona i jedan gol. Toliko im je trebalo za remi, majke im jebem koje su ih okotile, ciganske.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Da li neko zna da okači video sa twiter naloga partizan net. reakcija sudije kod gola Đurđevića.12sec
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
U svoj ovoj lakrdiji, tuci i kradji, uspeo sam da potvrdim sebi jednu stvar, sto bi se reklo, svaki nas bolji od svakog njihovog igraca pojedinacno...ne znam da li ste primetili ali imali smo jako puno lepih i atraktivnih i solo poteza, ali i kratkih kombinacija gde smo njihove igrace izbacivali iz igre sa takvom lakocom...i to ne samo Leonardo, puno je igraca veceras takve stvari uradilo...posle su sekli igru na svakih 10 sekundi, sta ih boli kurac, znaju da nece sudija da da ni zuti a kamo li crveni, pa udri i fauliraj pri svakom kontaktu sa loptom, ne dozvoli protivniku da poveze ni 2 pasa... Jbg, za bolje ne znaju... Da nam je samo 45 minuta fer sudjenja, mi bi za ove izgledali kao Barselona...sa lakocom bi ih pregazili...bilo bi cak i lepo za gledati....
 

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
188
Reaction score
79
Znali smo da ce imati poklon za rodjus kao i svaki put, ALI nismo bili odlucni, zasto ne uvaljamo ovoj kurvi 3 komada, zasto Marko?
Razocaran sam postavkom
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Mala zamerka za gazdu.Vec drugi put zaredom se u tekstovima pojavljuje recenica "ne biH rekli".Verujem da vecina nas deli te tekstove i linkove po drustvenim mrezama i to ne bi trebalo da se desava.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Evo vam kurac cigani mamu vam kvazi-srpsku jebem !!!

Za klasu smo bolji od njih sa svim svojim manama.
Usrale se picke sami su znali kako jedino mogu da ga daju i zabili se u peterac, branili se i kad smo izjednacili, a mi smo jos vise napali !!!
Everton za 3x klase ispred svakog igraca na terenu. Pocistio je sam govna :respect
Leonardo da smanji dozivljaj poceo da mi ide na onu stvar.
Mnogo mi je drago zbog Djurdjevica zasluzio je :clap
I Vulicevic je jedno vreme bio kritikovan....covek u dva derbija dve asistencije za golove u poslednjim minutama.
Nikolic gospodin partizanovac, iako su mu oteli pobedu ostao je smiren i stalozen bodrio je i vodio odlicno ekipu do kraja ne dajuci da ga omete ocekivana situacija (iako su neki igraci ipak podlegli svemu tome i malo se izgubili)

fdkAkfl.png


:ziveli

Cigani, srecan rodjendan vam zeli vas dragi ljubavnik medenih usana:

ecVtLG.gif


Pi5yoP1.png

 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Mi smo pozadi sve zatvorili. Problem je sto su nam oni dali gol bez sanse. Nismo nista specijalno odigrali. Leo je u prvom djelu imao dva solidna pokusaja a u drugom su Ostojic i Uros promasili po jeden zicer. Moglo se bolje u nekim situacijama ali dobro.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Pre svega, da podelim sa vama svoje ogromno razocaranje zbog toga sto smo mi, prakticno izgubili 2 boda, a ne osvojili 1, ali naravno ne svojom krivicom.

Pre utakmice sam bio ubedjen, ali ubedjen da cemo njih pobediti sa 3,4,5-1 i da im se tako useremo u slavlje, u rodjendan... ma u sve!:pickaciganska

Igracima i Marku, kao i navijacima nemam nista zameriti!:clap
Oduvali smo ih i na terenu i na tribinama! Bravo!:clap Bar takav je utisak bio u TV prenosu.
Mislim, ne treba biti nuklearni fizicar da bi to uocio. I kad se vidi statistika: odnos suteva, odnos kornera, preciznih pasova... u svemu smo duplo bolji!
I kako covek da bude zadovoljan neresenim ishodom?!:confused

Evertonu i Djurdjevicu, a Boga mi i Leonardu dati im blanko ugovor koliko odmah!:respect
Sta sve ovi ljudi rade ove sezone, a i sta su sve izdrzali u ovoj utakmici, to je za neverovati!
ALi realno, jedina zamjerka bi mozda bila sto od onoliko kornera nismo makar imali neku sansu, ako ne i gol.
Imali smo 2 lepe prilike za gol, ali obe su nasi igraci sutirali glavom iz peterca neshvatljivo lose, daleko iznad gola.
Prvi put Ostojic, drugi put Miletic.

Sto se tice sudjenja...
Majo je definitivno majstorski odradio svoj zadatak, jebem li mu seme cigansko.:pickaciganska

Utakmica ce biti zapamcena najvise po golu cerge (toliko sam bio poludeo da ne znam ni ko ga je dao, jebem im ja mater), ali nemojmo zaboraviti sta se desilo u 5tom minutu utakmice:
Sa desne strane nabacuje neko (Vule valjda?) u sesnaesterac zvezde, negde na petercu Djurdjevic skace i biva odgurnut sa ledja i Majo naravno ne ni pomislja da svoju cergu osteti za regularan penal Partizana...:pickaciganska
Dakle, neka stane u "zapisniku" i ovaj detalj o sudijskih kradji u derbiju.

Kod gola garavih, sve je receno.
Ako je opravdanje da pomocne sudije nisu mogle da vide (a lazu, nije mogao ovaj kod gola da ne vidi to), onda Majo je to sigurno video.
Ako sam ja sa 450km daljine mogao to da vidim, onda je on to nije mogao da ne vidi sa 10m, nemoguce da nije video, ali "verovatno nije hteo da bude arogantan prema svojim pomocnicima", tako bar je bilo objasnjenje onog cigu Filipovica u emisiji na Areni
Znaci, u odnosu na neke ovde ja "samo" nesto manje od 20 godina pratim fudbal i Partizan, do sada sam video kako: njima priznaju gol iz cistog ofsajda, nama ponistavaju cist gol zbog navodnog ofsajda, nama ne priznaju cisti gol zbog toga sto navodno lopta nije presla gol liniju celim obimom, a ustvari jeste; "milion" nedosudjenih sistih penala za nas, a isto toliko sumnjivih dosudjenih za njih... Sada sam video kako su oni dali gol, nakon nedosudjenog gol-auta, jos da vidim kako daju gol rukom, pa cu mirnom dusu mogu reci "E sada sam video sve, bas sve!?"

Ja u zivotu nisam video da je neki sudija dosudio faul u fudbalu zbog zagradjivanja, a veceras je ovaj mamlaz dosudio cak 5 PUTA Djurdjevicu?!?

I jos nesto oko ovog smrada, hteo bih da pitam koliko kartona je dobio onj njihov seljober sto igra na desnom beku (ne znam mu ni ime jebote) zbog 3 lakta, jedan udarac kopackom u glavi Leonarda dok je bio na zemlji i 5-6 startova otvorenim djonom?

I za kraj da pohvalim Marka za pres-konferenciju nakon meca!:clap
Bravo care, tako treba sa ovim seljoberima!

Kao sto rekoh, nakon svega sto se desilo na ovoj utakmici, ne mogu prakticno nista da zamerim igracima Partizana. Dali su maksimum, a neki i vise od toga. Bili su nas puno, prakticno svaki faul je bio za zatvor, a nama su pola od dosudjenih faulova bili nepostojeci...
Na kraju sve se svodi na toga da smo gadno pokradjeni. Nije nam sviram cist penal i priznat im je neregularan gol, mislim sta dalje reci...

CRNO-BELI vi ste za mene sampioni i ako ima malo fudbalske, a i Bozije pravde u ovoj zemlji, bice i vaistinu tako na kraju prvenstva!

Nastaviti jos jace i meljite i dalje sve pred sobom! Do titule!
:napred Partizan

P.S. Sad sam saznao da je Djurdjevic dao gol rukom i da nemamo prava da se bunimo...
DURDJEVIC DAO GOL RUKOM??? DAO GA RUKOM??? RUKOM???:eek: :buhaha
Steta... zaista steta sto stvarno ga nije dao rukom.
Bilo bi puno zanimljivije...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
https://twitter.com/PartizanNet/status/838109997980614657
5 sudija govno ciganako koje nije htelo da vidi neregularni gol i akciju cigana..
Posle gola Djurdjevica ,na snimku u 12 sekundi gestikulira prema glavnom govnetu Maju i pravda se zbog gola..
Neverovatno je koliko ciganski klub cz veze sa sportom nema.. za ozbiljno gadjenje su..
Mafijaski klub sa kupljenim sudijama,medijima,navijacima..
 
Последња измена:

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Govnarima iz ruznala sve po spisku. U vrhu teksta pisu kako je nas gol neregularan a dolje kao ostaje da se vidi. http://zurnal.rs/fudbal/zvezda/45648/vujovicev-cirkus-zamracio-derbi-remi-zvezde-i-partizana-video
Ako nista drugo, bar komentari od onih kao cigana su na mestu.

https://www.youtube.com/watch?v=EJFpi9TxQBA
Na 1:24 na snimku se lepo vidi trzaj glave Djurdjevica (bas lepo zumirano).
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top