Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Pozdrav za zvezdoslavce i sve zvezdoljubive goste, uživamo u vašoj patnji

C9t161JXYAQClyu.jpg:large
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Marko :respect
Igraci :respect
Iliev :respect
Toliko smo bolji da je ovo bilo ocekivano, jedino da se ponovila kradja kao prosli put, mogli su iscupati bod. Imamo bolji (ne i skuplji) tim, boljeg trenera, igru.
Vidim da i ovde pojedine "partizanovce" zulja pobeda "neregularnim" golom, neki su u soku pa je tesko pisati na forumu, jer oni elan za pisanjem dobiju nakon. nasih kikseva... Jos su pozivali da se Leo proda zimus, pa i Everton, znali su sta im se sprema:buhaha
Nisam ciko, nisam ciko ja, zlezdin delija, fufa drzavna! Ajd ziveli grobarijo, ceka me pivo:šal:ziveli
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
TAWAMBA TAWAMBA TAWAMBAAAA TI NE ZNAŠ DA VOLIM TE JAAAAAA

JEBI GAZI KURVU DOK NE SVANEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Očekivao sam 0:3 ili 1:5 ali nije ni ovo loše. :D :šal
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Joj, koje pisanje po rajku. Cigani pobegose 20 minuta ranije sa stadiona. Apsolutni hit derbija pesma posvecena Tawambi i kako on igra uz nju na kraju:buhaha
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Nema tu nikakve priče. Mi smo kvalitetniji tim. Iskreno, nisam verovao u pobedu, ne zato što sam mislio da oni mogu nešto da urade na terenu, nego zato što sam se plašio suđenja! Kada su nas onako pokrali u prošlom derbiju, plašio sam se da će ovoga puta biti gori. Tužno je što nemamo sudbinu u našim rukama. Kako god se ovo prvenstvo završi, mi smo moralni prvaci! Bravo Marko, bravo momci! Uprava napolje!
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Moracu dzukacki da citiram sebe... Bice vremena da se sumiraju utisci natenane, ali ovo je bila jedna od onih noci za ceo zivot. Ko nije bio, ne zna sta je propustio. Odavno im se nismo ovako p**** u rupi.


Dobijamo 0:2 bez problema. Recap derbija koji je nesrecnik sudio sam upravo pogledao i MN je bio konsultant onom ciganskom idiotu koji prica da je penal opravdano dosudjen. Nadam se da je video kako je Stanoje to radio, kako se posprdno poigravao sa celokupnom ciganskom drzavom i njhovim poslusnicima upravo na toj utakmici kada ekipa nije otisla u tunel...

Tako ce biti i sada u Utorak.

Marko Nikolicu, ako citas ove redove, pored svih ovacija i slavlja na terenu i sa nama nakon utakmice, ne mogu da prenebregnem cinjenicu da sam iskljucivo zbog tebe verovao od prvog do poslednjeg minuta da cemo pobediti. I drago mi je sto je na kraju partizanstina prokuljala i iz tebe, cisto da razuveri i ono malo nevernih Toma da ti je ovaj klub u srcu. Kakva borba, kakav tim, kakav trener. Naklon do poda! Nikad ti ovo necu zaboraviti.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.210
Ziva ofarbao kosu, a andjus opro ali oboje kukaju i sire demagogiju.KCN 1 i 3.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
ja najsrecniji sto sam na tip ligi popusio sa x na derbiju...

celavi pokazao da je doktor derbija!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Znao sam da cemo ih odrati nikad nisam bio sigurniji u to, osecalo se u vazduhu da cemo da ih razmontiramo i posle 3:1 [rizeljkivao sma cetvrti gol kao da je to gol za pobedu.

Greota je sto ce neko od stranaca uz vrv i Djurdjevica da bude bukvalno oteran na leto od nase uprave jer oni prodaju igrace i kad nemaju izgovor, a sad su im dugovanja kluba (koja su oni napravili) idealan izgovor za prodaju...

Everton
Tawamba-Leonardo-Djurdjevic

Bas tim redom...to su igraci koji mogu da nam donesu ucesce u Ligi sampiona. Everton je haos igrac, neverovatno kakav posao obavlja i koliko je fizicki superioran u ovoj ligi. Moze da igra premijer ligu u nekom klubu iz sredine tabele opusteno.

Ipak, najvazniji deo ove crno-bele slagalice, mozak operacije - Marko Nikolic....njega moramo da sacuvamo po svaku cenu i vec sutra bi mu ponudio ugovor na 3 godine i dao jos vece poverenje. Ovo sto vidite na terenu je njegov rukopis (uz asistenciju njegovih pomocnika u strucnom stabu) i izgleda neverovatno dobro. Preporodio je ekipu, izvukao maksimum iz nje.....a mozda i ne? Mozda ima jos prostora i ako ima Nikolic ce da pomeri granicu.
Svaka cast svim igracima ali samo zbog Nikolica i njegovog dolaska ja sam verovao i dalje verujem da mozemo da uzmemo titulu koja je bila planirana kao poklon ciganima od strane coveka sa dijagnozom.

Treba mu samo podrska i to je sve. Cak mu ne treba ni budzet za pojacanja....neka ga podrzi jos jace ova nasa prevrtljiva stoka iz uprave i napravice cuda.
 

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
188
Reaction score
79
Treba sacekati zvanicnu eskpertizu sudijske komisije FSS-a po pitanju sudjenja. Ne treba se zaletati nekim izjavama, videcemo sta kaze i predsednik Slavisa Kokeza.

AAAAAAAA Ne mogu viseeee. :DPUNI KUCKUUUUUUUUUUUUUU
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Pozdrav za zvezdoslavce i sve zvezdoljubive goste, uživamo u vašoj patnji

C9t161JXYAQClyu.jpg:large



Ovo je jedna od jacih stvari izbacenih na Jugu poslednjih godina, ne znam jel me radi zbog pobede, ali je ovo takvo pisanje po ciganima da je to zlo. Cista Grobarstina na platnu.
Kakvo pisanje po gurbetima ! Jebi gazi lomi !!!
Ako ima pravde da ih Napredak doceka tamo na nož. Bilo bi svasta. Ajde Vuče Vuče bubo lenja mozes ti to !!!
Tawamba, Tawamba, Tawambaaaaa...ti ne znas da volim te ja !
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.440
Reaction score
40.907
Локација
Žrnov
I ja moram da priznam da ih je Jug pocepao kao prase masan džak!

Ona slika sa Čiča Dražom i Krcunom - ono je vrh! Krcunija rules :buhaha:
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.869
Reaction score
10.924
Ух јеботе... Прелепо поподне/вече у рупи. Попишали смо се и посрали по њима и на терену и на трибини. Штета што резултат није био убедљивији јер смо могли ладно још пар комада да им дамо. Али и 3:1 уз демонстрацију њихове немоћи (сем од 45-60 мин) је више него задовољавајуће :D

Много ми је драго и због играча а поготово због Марка који је фаца невиђена, а и пеницилин за циганку :respect

После дуже времена, само речи хвале и за наше навијаче. И исток и југ су одлично навијали, а југ је покидао са паролама и шеталицама.

Тавамба, Тавамба, Тавамба, ти не знаш да волим те јааааа......
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ipak, da iskoristim priliku da pohvalim Ivicu narkomana, za razliku od dovođenja igrača u kurvi on je profesor fudbala
Jebi gazi kurvu dok ne svane!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
rekoh ako bude iole normalno sudjenje, realno je da dobijemo.
rekoh da je marko spremio ekipu i da trazimo krv.
jug i mi na istoku do juga odlicni, cigani pobegli ranije 15 minuta sa stadiona.
cela srbija videla ko su oni, a ko smo mi.
cim ne zatvore tekmu ne znaju gde biju.
sledeca regularna im je finale kupa.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
A sad dupla kruna!
Nerealno!?
Ali ja navijam za Partizan!!!
Marko i momci, svaka vam dala!!!
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Prazan grad, nigde nikog, čuje se samo tišina a ustvari odzvanja "Leo, Leo, Leo..."
Siguran sam da je deo kosmičke pravde zadovoljen. Ipak, meni je i dalje fascinantna ta mentalna snaga ove ekipe, borba do samog kraja. Ovakvu igru sam, priznajem, očekivao još u prošlom derbiju, baš zbog te očaravajuće njihove mentalne snage, želje. Mogli smo i tada do pobede, ali... večeras je to izgledalo mnogo bolje. Nadam se da će se Marko Nikolić što duže zadržati na našoj klupi i da će svaki derbi koji bude igrao izvoditi dva napadača, jer videli smo kako to izgleda :)
Zahvalnost koju osećam prema Partizanu, ponos i sreću... verujem da svi koji čitate razumete i verujem da i svi vi osećate... zbog toga sam još više srećan. Ovo je veče gde je FK Partizan svojim "bljeskom" podsetio onog njihovog vučića i one koji njega podržavaju da koliko god i šta god radio i činio... ne može se silom protiv istine.
Kljajić me kupio odbranama, sve više mi deluje sigurno. Miletiću ne znam šta se desilo na poluvremenu ali on je u drugom delu ispadao iz igre kao da nije profesionalni igrač. Mogli smo da im damo još koji gol, trebao je Đurđević onde da proigra Kosovića i da bude 1:4, ali nema veze... ne ljutimo se.
Hvala vam igrači, hvala vam navijači...
Napred Partizan!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Mnogo sam srećan! Ne mogu sad da pišem a realno za ovo danas su zaslužili da se o njima piše 5 dana! Svaka čast svima!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top