Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Karaj majku im ganfersku prevarantsku, buši! Bili su spremni za petardu, ali šteta što nismo sve šanse iskoristili. Jako dobra utakmica, jedini loš period prvih 20 minuta drugog poluvremena gdje smo se pogubili. Miletić pokazao da se na njega ne može računati za neke jače utakmice, jako sklon kiksevima. Idemo po sve pobjede do kraja, a oni nek namještaju, to jedino i znaju! Nadam se boljoj posjeti protiv ciganke 2, momci su to zaslužili. NAPRED PARTIZAN!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.451
Faul kod našeg drugo gola je bio 100%, ali u loži. Tozovac startovao na Džajku sa leđa, ali sudija Grobar nije video. :buhaha

Nikoliću blanko ugovor, momentalno.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ma daj, smešna priča, bio u poziciji ispred golmana, ovaj pokušao da dođe do lopte i nije mogao nikako, pa šta treba, da se skloni?!
Kako je retardiran ovaj Govnaći, glupi cigan, sjeb'o je Miletića gadno čini mi se...
Kangu i Plavšića još traže po džepovima naših...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Mislio sam nema sanse da dobijemo ali ovo je jedina utakmica koju cigani ne mogu da zatvore i umlatismo ih.
Prvo nije mi jasno kako Tawamba nije standarni, pa on je ubjedljivo najkorisniji igrac na sredini terena iako je napadac..sta je on lopti iza ledja podijelio noseci bar jednog cigana na ledjima, nema broja...nevjerovatno...

Kad je Leonardo poceo da luduje na pocetku drugog poluvremena mislio sam ode sve u pizdu materinu..

Hvala crno- beli..do neba :pfc:
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Svaka cast za ovu pobedu :napred Partizan:pfc::partizan_fan:
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Tawamba igrač utakmice.

A Leo je mogao opušteno da popije crveni za udaranje Pingponga.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Meni dosta.....srce puno. Jebes titulu...... ovo je Partizan u kojem se prepoznajem.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Marku Nikoliću ugovor na 10 godina !
Tavamba odličan(priznajem da ga do sada nisam cenio),Đuričković isto tako,Evertonu,Leonardu i Đurđeviću ponuditi povećanje i produženje ugovora.
Kada bi neko uradio video snimak (Čoloviću ?)Markovih reakcija za vreme ovog derbija.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
A za to vreme Evi zavrće uši valjda Ruizu ispred svlačionice.Jebi sa svih strana....
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Ne treba zaboraviti reci jedno veliko hvala cika Ilijevu. Od kad ja pratim Partizan(~20 godina), niko nikad nije radio ovakav posao za FK, a setite se samo kritika sa pocetka...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.210
Vidi mu izraz lica mojkovackog groka, pa bice nam jasno sta nas ceka do kraja prvenstva, jedini kiks ako se i desi je subotnje kolo proyiv napredka. Jos jednom nasem Marku i igracima naklon do poda konacno da vidimo prave borce za klub.
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Ne , ovo nije zajebancija.
Ko ce sledeci u finalu kupa da ih jebe ???? :D :D :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.796
Idemoooo

iY0E7zk.png


0lWfzqU.png
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ko je ono od njihovih rekao "Ovo je naša kuća" na 1:1? :D
E, ovako treba svaki derbi da se igra, kao sa svakom boranijom...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Andjuse alkosu jebi i ne vadi... :)
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
KARAJ OOOOOOO !!!

KARAJ OOOOOOOO !!!!

KARAJ OOOOOO !!!

:šal



Razmontirani su ali razmontirani !! Moglo je da bude i 4-1 i 5-1... Leonardo i Tavamba pokidali !! Start drugog poluvremena je bio los ali smo se brzo trgnuli
Jbt bio sam u pravu, jbt kolko bio sam u pravu, bioo u pravuu jbt bio sam u praaaavu !! :D

Marko Nikolic DOZIVOTNO za trenera !! Covek ZNA, Marko Nikolic je covek koji ZNA i pri tom ne smislim samo na suvu teoriju!!
Sutra da zaseda uprava, jedna tacka dnevnog reda - Nikolic da produzi ugovor na 4 godine

Medjutim, ovo ce nam biti slaba utehai ako ne pobedimo sve do kraja.....a ne da cemo da pobedimo nego cemo da pregazimo pa onu neka uzmu titulu ako ih nije sramota ! (a zasto bi cigana nesto bilo sramota...)

ZATVORILI SMO SVE ONO TAMO !!!!

Hvala ti, hvala ti, crno-bela ljubavi pevaju ti grobari tvoji verni sinovi !!!!!! :D:
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Pa oni gostuju kod Vuka Rašovića za vikend !
Vojvodini finale Kupa, nama titula !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top