Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Nemoj da se neko zajebao da peva o Mađarima, ustašama, itd...o bilo čemu što mogu da iskoriste da nas kazne!!! Pustite sad i transparente i dokazivanje istine, pravde...

U ovom trenutku odlicna zamena za rizicne pesmice je "Neka cuje svaki lala ciganska ste filijala!!!" :pickaciganska
Marko Nikolic se dva puta juce na konferenciji osvrnuo na to pitanje i pozvao navijace da budu pametni tako da bi bilo lepo da se ispostuje molba coveka koji je najveci pokretac ovog istorijskog trenutka.
Ako Bog da 2018-a ce biti godina u kojoj je Partizan klub sa najvise osvojenih titula u Srbiji.....vreme je..
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
А може и овако: КО ЈЕБЕ ЊИХ! Шта има кој' курац да их помињемо. Уопште за 90 минута?

Хајде да се чује само Партизан, Партизан. Зашто Југ мора да њиња-њања целу утакмицу, није навијање њиња-њањање већ управо то - навијање. Кратко и ефикасно.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
I ja se slazem, da ih netreba pominjati, samo podrska nasem Partizanu tj davati vetar u ledja igracima I Marku dole na terenu. A Marko I igracu vec znaju kako ce sa njima .
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Svaki dan naš narod preživljava i trpi nepravdu, uči se kako da lakše živi okružen njome, priklanja joj se u nadi da će mu biti lakše ili joj se opire svestan posledica. Po meni, opiranje je jedini pravi izbor. Jer, opirati se nepravdi znači želeti suprotno, želeti istinu, pravdu. Voleti istinu i pravdu, jednako je što i voleti život. Život je sloboda, a ima li šta lepše od istine, slobode, ljubavi? U čovekovoj prirodi je da stremi ka tome. Na žalost, primećujemo ljude koji se ne obaziru na to, ne pridaju značaj tome. Kao da se sve sastoji od novca, neke slave, sopstvenog uzdizanja, ili šta već... I u njihovoj prirodi je da streme ka istini, samo, što oni još uvek nisu svesni toga ili ne žele da budu svesni. Onda pristaju da zaokruže šta im se kaže, da gledaju pinkove, rade treću smenu nedelju dana i govore "Ma dobro je i ovako". Izmaltretirani i izmučeni, plašeći se da ne ostanu bez parče hleba. Iskorištavajući njihove situacije, hipnotisanjem mase vlast ostaje na vlasti i drž-nedaj radi šta hoće. A oni što nisu podložni manipulacijom, podložni su čašicama i čašicama rakije, šakama lekova, jakim treninzima mišića, trčanju, slušanju hard core, udaranju u džak, navijanju za Partizan, podložni i da podviknu i prozivaju pederom onog ko tvrdi da nije... i slično.
Sve više i više okruženi tom snssrbijom, sve manje i manje prostora za disanje, ali gde god nađemo kiseonik to je onaj pravi planinski, zdrav vazduh. Gde god se može naći bilo šta iole vezano za istinu i pravdu, obraduje današnjeg čoveka a pogotovo onog ko ne želi biti izmanipulisan, onog ko se ne predaje.
Svi navijači Partizana ponosni su na svoj FK Partizan ovih dana, jer je on svojom borbom igrao ulogu u filmu kako pobediti loše i onda kad se čini da je to samo borba protiv vetrenjača. Partizan je pokazao da čovek ne treba gubiti veru u život i pravdu, istinu i ljubav, iako mu se čini da je teško. Partizan je pokazao kako čovek treba da se bori uvek u svom životu i nikad da se ne preda.
I još samo malo, i još samo malo da izdržimo. Znamo da će suđenje biti užasno, možemo da predpostavimo na šta su sve spremni ali mi ne verujemo u izmanipulisane ljude koji se priklanjaju nepravdi, mi verujemo u Partizan, u pravdu, našim igračima i Marku Nikoliću.

Čitam ovde kako neki članovi govore da nisu verovali u titulu. Čitajući vidim njihovu radost koju svi ovde delimo, a opet, s druge strane, pitam se zašto nisu verovali? Da, znam odgovor. Ali, ne dozvolite da takvi razlozi budu prepreka vašim željama, vašoj ljubavi, vašoj borbi. Upravo nas je Partizan tome učio godinama. Ona čuvena rečenica jednog čuvenog Partizanovca gde kaže "Ne dajte se pasjim sinovima" znači upravo to. Ne gubite veru jer neki tamo rade neke stvari koje ako ne radite nećete dobiti to što želite, i onda automatski to ne biste trebali da želite.
Istinito je drugari da je Partizan prvi, i treba izdržati još malo, da budem iskren i ja imam strah. Ali, strah je stvoren od onih koji izgubiše, od onih koji predstavljaju neistinu. Tako da, strah je tvorevina iskvarenog okruženja, dok je istina ona koja je bila tu celog prvenstva i onde u nedelju, pa, čemu onda strah? Ali... tu je... strepimo. I, možda je i dobro što je tu, jer moramo polako i pametno odigrati sve do kraja.
Bio sam bez interneta par dana i nedostajao mi je forum za vikend, samo sam razmišljao šta li sad tamo pišu :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
...Čitam ovde kako neki članovi govore da nisu verovali u titulu. Čitajući vidim njihovu radost koju svi ovde delimo, a opet, s druge strane, pitam se zašto nisu verovali?....
Neki smo verovali svesno a neki podsvesno :D znaci svi smo verovali da ce cerga da kiksne samo neki nisu smeli nikome da kazu da ne baksuziraju....stari smo sujevernici :šal Jel skontao neko da su cigani pukli na 6 dan u mesecu? Na isti broj koji su tako verno zaokruzivali...

cigani.... Бог с нами pedercina с вами !!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Čitam ovde kako neki članovi govore da nisu verovali u titulu.

Nije da se 100% ne veruje, uvek postoji nada, ali kad znaš koja govna iz uprave FKCZ imaš protiv sebe, kad vidiš da im država daje i šakom i kapom, da je FSS njihov, iako ih govna iz rupe prozivaju, o sudijama da i ne pričamo... pod takvim okolnostima sumnjaš u sve, pa čak i da možeš biti prvi... ALI borba ne prestaje, što na terenu što iza paravana! Za sada smo bili uspešni na oba fronta, i sada je najverovatniji epilog da Partizan uzme titulu, jer govna nemaju više ni vremena ni mesta za manevre... a kup, kako se dogovore.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Dajte evrokalkulacije da se igramoo :)))
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
ne znam otkud toliko euforije, mi titulu jos nismo osvojili... svi na JNA!!!!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
neko je pitao da li je tacno da smo premirali vozdovac?
jedan od glavnih vodja sa juga na sva usta pred brdo svedoka prica da jesmo.
sad ako on laze....
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Pare za premiranje dao licno prestolonaslednik aca prvi.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Valjda je u tu lovu uslo i da ne zapinju puno protiv nas :D
Crknite :pickaciganska
Kako ono ide "otimaj ustasama" :šal
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
kizo
znam ja vrlo dobro ko su oni.
placenici sa db znackama.
kazem samo ono sto sam cuo sa puno svedoka.
sto ne znaci da je sigurno tacno ono sto on kaze.
mada koliko su igraci vozdovca izginuli po terenu, ne bi me cudilo da su bili premirani.
ako jesu onda je to jedna od retkih pametnih stvari koje su vucelic i vazura uradili.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Uvijek bolje podsticu pozitivne stvari (premiranje) nego negativne (prijetnje i ucjene). Naucno dokazano :).

Nego, bjeze li ovo cigani i iz finala kupa :D?
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Trenutno vlada jako pozitivna atmosfera. Ono poznato grobarsko ludilo. Od apatije do delirijuma u dva data. Nadam se sutra punim tribina i velikom pritisku sa istih, da bi nosili nase sampione do pobede. Ne samo sutra, nego i u svakom narednom kolu.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Dobili smo sa jako pouzdanog mesta dojavu da se za vikend protiv Voždovca namešta crveni Leonardu. Onaj lopovski rad: Sudija protrči pored Lea, čuje kako ga ovaj psuje, energično se okrene i potrči ka njemu i zvekne mu crveni. Ko god može neka širi dalje ovaj info da što više ljudi čuje i da se piše o tome pre vikenda.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
tuljo
videcemo u cetvrtak ko je sudija i u roku od nekoliko sati znacemo sve.
a ono govno mazic ima sutra da nas jebe u zdrav mozak, osecam.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Nadam se da će naši pripremiti igrače za sve spletke govnara Terzića i njihovih lopovskih sudija.Pa i sudije bi mogle da imaju "odbor za doček" koji će ih očinski savetovati da ne mogu da nas kradu na našem stadionu.
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Da li se zuti kartoni sa kup utakmice prenose na prvenstvene?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top