Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Sram vas bilo sve koji koristite tragediju samo da bi sebe prikazali kako ste u pravu. Dno dna da mi se povraća! :puke Ja po pričama znam da je i veliki broj cigana poštovao Dragana i došao je dobar broj njih i na njegovu sahranu. Taj dan nije bio težak samo za partizanovce već i za čitavu fudbalsku Jugoslaviju, a vi govorite da je neko likovao i slavio tako nešto? Pa možda i jeste ali oni koji su slični vama koji želite otvorene prelome noge Ožegoviću i cigani koji su želeli sanduk Stojkoviću!

Blam me umesto vas! FUJ!

Nemoj da zamenjujete teze i poredite Ozegovica sa ostlim igracima Zvezde koji su dosli kod nas.

Jedno je napraviti transfer i nikom on ne smeta zbog toga sto je bio u Zvezdi. On nas je nazivao glodarima i pederskim klubom. Ajoj dokle cemo o budali nije mi jasno...

I ja nazivam cigane svakakvim imenima i ne volim ih pa? Jel to znači da treba da imam neki otvoren prelom? Koliko cigana svakakvim imenima naziva nas takođe pa šta? Ja sam apsolutno za bilo kakve sukobe po navijačkoj liniji. Nikada ne bi napao nekoga jer nosi drugo obeležje ili zbog sporta da pravim nekome problem. Ovo je fudbal, biznis, zabava. Volim Partizan i zadovoljan sam prelaznim rokom. Ivica ga je odradio poprilično dobro (inače ja sam protivnik uprave ali sportskom sektoru uvek dajem podršku, a igrače nikada ne pljujem).

Neko je pomenuo i bonton...

Sramota me je rečnika koji drugi koriste ovde, psovke, uvrede i slično... civilizacija = 0.

Smem li da pitam, sta je vas spavace nagnalo da se aktivirate bas sada? Ali, svi do jednog?

:prekrsti

Nije problem da ti odgovorim kao što već jesam tebi ili nekom drugom. Navijam za Partizan i ako ne veruješ da postoje oni koji poštuju i igrače iz ostalih timova (a da podržavaju Partizan) ako su dobri onda je to tvoj problem.

Stao sam u odbranu Ožegovića koji je odličan fudbaler. A ne razlikujemo se po ničemu... tj. razlikujemo se... ja branim dečka koji će zbog svoje karijere sve uraditi i došao je da igra za Partizan, daće sve od sebe, a ti braniš cigane koji su na našoj tribini samo zbog para. Ožegović će postati neutralan ili naš navijač kao i ostali, neće on više nikada u Zvezdu ali cigani na tribini će zauvek to i ostati, a iz sezone u sezonu reketiraće upravu po principu koji smo videli danas i vodiće nam tribinu i dalje.

Smrt fašizmu, živeo Partizan. :napred Partizan
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Сад доста више. Ко ужива у покајнику #51 нека ужива, коме смета има право да му смета!
Без провоцирања и васпитавања других. То што смо пустили да свако каже своје не значи да нема граница.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Setim se sad jedne stvari vezano za onog polupanog Pantica, pa da podelim sa vama, a i da se malo skrene tema sa Glodara.
Jel izvaljujete u cemu se lik pojavljuje u onim intervjuima i generalno tim svojim klipovima? Tip nosi majicu Sparsa, evo poslednji put je nosio neku maju Golden Stejta:buhaha
Krv ti jebem...koja glava !
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
To je i meni bolo oci! Ako vec nije nase obelezje bolja je i bela pamucna majica od onog sto je nosio.

Da kazem i ja svoje misljenje za Ozegovica.
Nisam bio za njegovo dovodjenje, cak sam se i Scepovicu nadao i radovao. Sada kada je tu i deo je Partizana ne ostaje mi nista drugo nego da mu pruzim podrsku da sto bolje odigra i da sto vise golova.
Radovacu se svakom golu jer je meni nebitno da li ga je dao Ozegovic, Tavamba ili Ilic, dao ga je Partizan. Na kraju utakmice Partizan pobedjuje a ne Ozegovic.
Za one koji ga ne podnose i ne zele da ga vide na terenu, gledajte na to da ce sto pre otici ako bude igrao dobro, najkasnije sledece godine u ovo vreme. Uprava ce se sama pobrinuti za to.
Mada imam neki osecaj da ako bude pokidao u nasem dresu i uprava ga proda sledece godine, da ce biti napljuvana najstrasnije.
Toliko na tu temu.
 

Marko070

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
70
Reaction score
116
Smeta im Ozegovic zbog fejsbuk statusa, a nije ima smetao Volkov koji je sa ciganima otvarao grobarske glave i hvalio se time.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Znaci iz ove priče ispada da #51 ima zagarantovanu prvu postavu kod nas ? Da li se Đuka uopšte i pita nešto oko sastava ? Nema novčanice da #51 ima kvaliteta da bude prvi spic u našoj ekipi.
Lično kada je igrala protiv našeg tima nisam je nikada primetio na terenu a koliko vidim na youtube ima 2 dobra gola protiv Sampdorije i to je to.

Nadam se da Đuka razmišlja navala tawa , Solomon , a Đole i #51 sa klupe
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Smeta im Ozegovic zbog fejsbuk statusa, a nije ima smetao Volkov koji je sa ciganima otvarao grobarske glave i hvalio se time.
Upravo sam ovo krenuo da pisem. Ali, valjda ovima smeta sto je klinac pisao po društvenim mrezama to. Ni meni nije drago sto je dosao. Mislim da ce se narusiti atmosfera u svlacionici.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Napisah jos pre neki dan vezano za Solomona, ljudi koji su ga gledali na treninzima kazu da je top igrac. Izuzetno brz i jak i ima odlican dribling. Dosta se ocekuje od njega. Isto sam cuo za ovog Mitrovica iz odbrane, 100% najbolji kojeg imamo,jak je kao bik, solidno brz, dobar u skoku...
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
697
Reaction score
1.370
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Врло добар текст са Црно-беле носталгије о историјату прелетања, каријерама након тога са све ауторовим мишљењем. Вреди прочитати:

Iz Rupe na Brdo - o opraštanju ružne prošlosti

Odlican tekst! Ja uvek posebno volim da naglasim onaj deo koji kaze da ne sme tribina da bude glavna, vec ekipa i klub. A znamo svi koliko je puta ta ista tribina nastetila klubu...PARTIZAN IZNAD SVIH!
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Kakva crna tribina, pa tu istu tribinu vode dokazani preletaci sa severa
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Šta beše pisalo na transparentu dobrodošlice Bambiju na meču sa Mačvom?
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Sram vas bilo sve koji koristite tragediju samo da bi sebe prikazali kako ste u pravu. Dno dna da mi se povraća! :puke Ja po pričama znam da je i veliki broj cigana poštovao Dragana i došao je dobar broj njih i na njegovu sahranu. Taj dan nije bio težak samo za partizanovce već i za čitavu fudbalsku Jugoslaviju, a vi govorite da je neko likovao i slavio tako nešto? Pa možda i jeste ali oni koji su slični vama koji želite otvorene prelome noge Ožegoviću i cigani koji su želeli sanduk Stojkoviću!

Blam me umesto vas!

Ne znam koliko imas godina i da li si isao na utakmice i pratio ligu posle Draganove smrti, izgleda da nisi jer bi znao kako se orio ciganski stadion dok su pevali Dunavom..... Naravno da ti cigani koji yu bili na sahrani nisu pricali kako su gu pesmu dugo pevali
.Ti veruj ciganima samo nemoj da prosipas mudrost o vremenu i dogadjajima koje ne znas osim iz prica. Iako je to bilo neko drugo vreme gde su odnosi medju navijacima bili nesto blazi nikad im necu zaboraviti to nasladjivanje Draganovom pogibijom. Dobro pamtim sve.....
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Партизану неочекивано стиже 247.500 €

Парном ваљку новац из УЕФА фонда солидарности после преласка Стевана Јоветића из Интера у Монако за 11 милиона евра

Партизан још има користи од Стевана Јоветића. Девет година од одласка црногорског репрезентативца из Хумске део новца од његових трансфера стиже српском шампиону.


Најновији прелазак из Интера у Монако за 11 милиона евра попуниће касу Парног ваљка за 247.500 евра. Реч је о парама из УЕФА фонда солидарности за задатком да штити клубове играча од 13 до 21 године. Партизану је припало 2,25 одсто јер је Јоветић од 2003. до 2008. играо за црно-беле. Матични клуб одличног нападача подгоричка Младост добиће 82.500 евра (0,75 одсто). Новац ће припасти и Фјорентини, првом иностраном клубу црногорског аса (220.000).


Стеван је у Фиренци провео пет сезона, али УЕФА ће Виоли исплатити само прве две, јер је касније био старији од 21 године.
zurnal
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.769
Локација
Beograd
Ne znam koliko imas godina i da li si isao na utakmice i pratio ligu posle Draganove smrti, izgleda da nisi jer bi znao kako se orio ciganski stadion dok su pevali Dunavom..... Naravno da ti cigani koji yu bili na sahrani nisu pricali kako su gu pesmu dugo pevali
.Ti veruj ciganima samo nemoj da prosipas mudrost o vremenu i dogadjajima koje ne znas osim iz prica. Iako je to bilo neko drugo vreme gde su odnosi medju navijacima bili nesto blazi nikad im necu zaboraviti to nasladjivanje Draganovom pogibijom. Dobro pamtim sve.....
Jeste ružna tema, pogotovo na današnji dan...ali ako neko ne zapiše, pomene, onda se stvari zaborave, izbrišu...
Navijačkih peckanja ili nečeg još goreg, bilo je naravno uvek...bilo je gadova među navijačima, a bilo je i korektnih ljudi...i danas je tako...pa sad koga ima više, nikad niko nije prebrojao...
Gde je granica između dobrog štosa, crnog humora, bizarnog, odvratnog...svakom je ta granica drugačija...

Nekad bilo kad Zvezdin igrač padne na derbiju, leži, iznesu ga van terena, a Partizanovci su znali da zapevaju:
Mi, Grobari, majstori,
zanata svog,
šaljemo ,,cigane,, - u - hladan grob...
I to na melodiju ,,Posmrtnog marša,,:
https://www.youtube.com/watch?v=OoQhou-T-fE

Ali baš ogavno je bilo to što su oni posle Manceove pogibije na derbiju kad naš igrač leži, skandirali: ,,Zove te Mance,,...

Ovo za ,,Dunavom,, slabije se sećam, ali pretpostavljam na melodiju ,,Dunavom brodovi plove,, da to beše nekako ovako:
Dunavom leševi plove, da li se bar jedan Mance zove...
...ili tako nekako...
Izvinite na odvratnostima, ali eto, kažem, treba znati...mnoge stvari se zaborave ako se negde ne zabeleže...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.593
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Партизану неочекивано стиже 247.500 €

zurnal

Zurnal lupeta, nije to neocekivano. Odavno postoji taj fond solidarnosti i ta praksa da svaki transfer uradjen prilikom prelaska iz jednog u drugi klub koji nisu iz iste zemlje stiti u ukupnom iznosu od 5% klubove u kojima je igrac igrao do 21 godine. Taj procenat se rasporedjuje na osnovu godina koliko je igrac proveo u kom klubu. U ovom slucaju dobijamo i mi i Mladost iz Podgorice i Fiorentina.
Sad sto oni imaju neobavestenog sportskog urednika ili koga vec to je njihov problem.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ne znam koliko imas godina i da li si isao na utakmice i pratio ligu posle Draganove smrti, izgleda da nisi jer bi znao kako se orio ciganski stadion dok su pevali Dunavom..... Naravno da ti cigani koji yu bili na sahrani nisu pricali kako su gu pesmu dugo pevali
.Ti veruj ciganima samo nemoj da prosipas mudrost o vremenu i dogadjajima koje ne znas osim iz prica. Iako je to bilo neko drugo vreme gde su odnosi medju navijacima bili nesto blazi nikad im necu zaboraviti to nasladjivanje Draganovom pogibijom. Dobro pamtim sve.....

Na žalost nemam dovoljno godina (25 imam) ali jedno znam...

Pričam o navijačima pa neka ostanemo u tim okvirima. Većinu ciganskog severa i dobar deo našeg juga ja ne smatram pravim navijačima. Ja mogu za sebe da kažem da sam navijač kluba kao i ti za sebe ako mu nikada ni jednim postupkom nisi naudio. Ti pričaš o sektašima zbog kojih je i ovaj mali ubijen... ja govorim o ljudima koji zaista vole jedan ili drugi klub, a ne o onim ljudima koji zbijaju morbidne šale ili su spremni da ubiju nekoga zbog navijačke pripadnosti.

Opet po nekim shvatanjima razumem da sam poprilično drugačiji od većine ostalih i ne bežim od toga ali ne mogu da ćutim dok su tu morbidni komentari na račun našeg novog igrača i dok se pominju mrtve osobe kako bi neko dao dokaz u pravu. :puke

Samo...

Svako od nas može da bude u pravu ali isključivo za sebe i niko mu to ne brani. Ne može niko da nameće mišljenje ostalima jer ja i svako drugi ima pravo da misli šta god hoće kao i ti što ne podnose Ožegovića ali onda ako mu je jedina zamerka što je vređao navijače Partizana, a ne to što je loš igrač onda sam ja srećan jer znači da smo dobili kompletnog fudbalera o čijim kvalitetima malo njih je reklo bilo šta negativno. Imajte svoje mišljenje ali ga ne namećite drugima kao što ni ja to sada ne radim već na jedan normalan i kulturan način branim svoj stav, a opet argumentovano...

Kada odem na istok Ožegović će kao i svaki naš igrač dobiti aplauz od mene jer je on taj koji predstavlja crno-bele na terenu od pre par dana i ja bi bio nekorektan da kada imamo priliku da ostvarimo dobre rezultate u Evropi i da odbranimo domaće trofeje pljujem dečka. Sem toga frustracije ne lečim na stadionu...

Šta će raditi ostatak istoka, jug i zapad me zaista ne zanima. :confused
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Нико ти не намеће мишљење, као што видиш написао си шта си хтео и шта мислиш, али тако и свако други има право на своје виђење ма колико ти се то не допадало.
Било би добро да се више не понављамо око броја 51, поклоници нека уживају у фудбалском мајсторству, остали нека пробају да пронађу задовољство у неком другом , па да се мало помакнемо са ове приче.
Такође избегавајте уписе типа - е баш сам то хтео да кажем и доста више о њему, али кад сам већ ту да и сам кажем коју.
Узгред, навијачи, посебно цигански, нису предмет ове теме.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Povodom ispaljene laži na predstavljanju Ožegovića:

Umjesto njega, odgovorio je sportski direktor Ivica Iliev. Točnije, izderao se na novinara i poručio svim ostalima da su takva pitanja zabranjena dok on "radi veliki Partizan" i tada je, u očito pripremljenom igorkazu, pitao Ožegovića: "Gdje si počeo igrati nogomet?". Ovaj je odgovorio: "U Partizanu." To nije točno, jer Ožegović se nogomet počeo baviti u Kozari iz rodne Gradiške, nakon čega je igrao za banjalučki Borac i Crvenu Zvezdu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top