Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Kad je sledeca prijateljska, i ima li prenosa?
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Sutra protiv Zirke iz Ukrajine igramo, tako je bilo u planu od ranije, prenos verovatno ima kao i do sad u 14h valjda...

Po do sada perfektuiranom, mečevi se igraju po sledećem rasporedu:

– 27. januara 2018. protiv Gornika iz Zabrzea (Poljska)

– 29. januara 2018. protiv Slovana iz Libereca (Slovačka);

– 1. februara 2018. protiv Žirke iz mesta Kropivnicki (Ukrajina) ;

– 3. februara 2018. protiv Teplica (Češka);

– 6. februara 2018. protiv ekipe Liepaja iz istoimenog mesta (Letonija);

– 8. februara 2018. protiv Šahtjora iz Soligorska (Belorusija).

Satnice početaka mečeva još uvek nisu do kraja potvrđene, ali po najavama, verovatna satnica je 16.00 časova za većinu mečeva.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
jbt kako mrzim ove mesarske ekipe iz ex-sssr...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Mislim da je ta tekma otkazana i da igramo protiv nekih Kiprana.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.950
Sutra se igra protiv kiparskog Ermisa, na otvaranju njihovog stadiona, ako se ne varam.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Moram da izdvojim dva igraca a to su Vule i Jevta. Bas katastrofa. Vuleta su napadali samo tako, duge lopte, prostor iza ledja, jedan na jedan bas je tesko izlazio na kraj, prakticno nikako. Ali Jevtovic :prekrsti ovo je bila mozda i najlosija partija nekog igraca od kada ja gledam fudbal. Jevto brate moj.... da onako lose reaguje, kasni, kliza se, cim mu pridje igrac na 5m od njega vraca loptu, gresi, saplice se, ispada, mislim da nije imao nijedan pas unapred (nisam 100% siguran).... Ja razumem i los dan i da je bez samopouzdanja ali ono sto je odigrao je KRIMINAL. Inace Antonov je za petama Vuletu, takodje dosta slab, bez forme i samopouzdanja.
Jankovic boliku*ac je nas najbolji igrac u polju, i koliko god da ume da zasere i da zapetlja on pokusava i dosta puta mu prodje. Opet je on najzasluzniji za gol ali mora da se dovede u red njegova disciplina. Misljenja sam da bi bio produktivniji od Bambija na desnom krilu. Bambi jako slabo, prakticno za igraca njegovor renomea je ovo jako jako lose. Izbacio je Jankovica duplim pasom prelepo, ali opet ne moze u polju prakticno nista da uradi, ne pravi visak. Najveci kvaliteti kao sut sa distance, zasecanje u levo i sut, najkonkretniji i najopasniji nas igrac kad se dodje u 16m prosto ne dolaze do izrazaja jer je konstantno u guzvi i daleko od njihove poslednje linije tima. (takticki propust)

Videcemo u narednim utakmicama kako cemo izgledati. Nadam se napretku.

:šal :partizan_fan::napred Partizan :šal

Bravo, kao da sam ja pisao

Jos bi dodao da je Vakulko pokazao da je dobar ofanzivno, ima lucidnosti i znanja, ali defanzivno krater, mnogo slabo prati i pokriva.
Nadam se da ce to Djuka zategnuti kad bude najbitnije, do sad je bar tako bilo.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Svidja mi se današnjih 11 koji izlaze na teren protiv Kiprana.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Miletići na štoperima, ovo se ne smije propustiti :D
Pohvale za priliku Cucinu i Djerleku, biće interesantno i Zdjelara vidjeti.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Djuka mudro stavio Djerleka uz Sumu, pa da vidimo kako ce Suma odigrati sada kada je kljucni igrac u manevru.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Prvi put komentarisem Sumu: Svaka cast za gol, ali ne moze dalje, kao u prvom delu sezone. Ne sme tako skup igrac imati prvi kontakt sa loptom u 14. minutu, eeeej! Decko je previse pasivan, kao da se krije od lopte. A imam utisak, da ga nasi igraci bojkotuju, ne daju mu loptu. Barem je do sad tako bilo. Cesto je u prvom delu sezone ostao rasirenih ruku, posto ga nasi preskacu. On mora da se krece prema lopti, da trazi loptu, a nasi moraju vise da mu je daju. A ne da nam Radin pokusava dubinskim loptama proigravati napadace. Treba svako da zna svoju ulogu! Suma mora da kreira igru, odigra taj odlucujuci pas, dribla ili sutira. Znaci mora da se vrti igra mnogo vise oko njega!
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Miletici kriminalni, Suma odlican, ostali bledo i prosecno
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Suma izgleda dobro, angažovan i u odbrani..

Baš mi drago zbog gola malog Djerleka, značiće mu puno..
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Sumina najbolja utakmica u Partizanu!

Ne znam kako vi vidite Djoleta ali ja nikako da steknem taj utisak da ce on ikada postati fudbaler i dobar napadac.

Bas se forsira, dosta lopti idu ka njemu ali on od nijedne ista da uradi. Ok mlad je, dete je jos ali makar protiv losije ekipe bi morao da pokaze da nesto zna...
 
Последња измена:

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.921
Suma i Djerlek me odusevljavaju na ovoj utakmici! Suma je toliko pokretljiviji i agresivniji u odnosu na prvi deo sezone da prosto deluje nestvarno! Ako ovako bude igrao i trudio se maksimalno bice nam medju top 3 igraca, bez dileme. A Djerlek je sjajan potencijal, izuzetno pokretljiv, odlicna tehnika, odlican pas, mislim da lagano moze da bude u rotaciji u nastavku sezone. Mada i dalje ne vidim sistem taj cuveni, i dalje igraju nedefinisano, iskoci samo neko kome je dan,ko je raspolozen... Videcemo sve onda kada se bude racunalo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top