Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.962
Reaction score
27.177
Bez obzira na godine, i na nacin gledanja utakmice, preko tv-a ili uzivo, svi imaju oci. Svi imaju licni utisak, percepciju, kako god.
Kao najveca prednost tarabe sa brojem 51 se uzima...trud?! Trudi se?! Hmmm...Ovde su pojedini koji su imali uvid u igre #51 pisali pozitivno glede njegovih fudbalskih kvaliteta. Koje ja uzgred budi receno, ne videh od kako je u Partizanu. Mozda sam slep...ili zaslepljen...:wink:
Svrstavanje njega u kos sa najvecim borcima naseg FK, jer je borbenost postala sinonim za njega kod dela navijaca, je teska jeres...po meni, bez generalizovanja.
Kada govorimo o igracima koji se nisu stedeli za nas Partizan, iskreno, padaju mi na pamet Bajro, Vujacic, Gudelj, Nadj, Duljaj, Moreira, Zuka...ovako na prvu loptu, imalo ih je jos, naravno. Ili u basketu Novica, Bozic, Haus, Veselin...to su bili igraci koji su bukvalno ginuli za Partizan...
Naravno, imalo je i igraca koji izgledaju kao da se trude, ali u tom njihovom trudu ja prepoznajem neko...foliranje, proseravanje, samopromociju...osecas da to nije iskreno, nije iz srca...Daleko od toga da sam ja sad tu nesto pametan, pa umem da prepoznam. To je moj utisak, naravno.
Nikad neci zaboraviti kada je protiv Skavolinija negde 2000 ili 2001 godine, pun Pionir skandirao "Petrovic Vesa". Sarenac je dao fenomenalan komentar tog skandiranja: Osecaju navijaci Partizana ko igra srcem za njihov klub.
To ne moze svako.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Evo, i kolegu Puntigamera koga citiram bih isto pitao koliko ima godina...ne mora da znači, al može da bidne da često mlađi ljudi imaju stav, ali ne i argument pre ili posle stava, ili logiku kojom stav potvrđuju...
Kolega Puntigamer daje tipičan primer takvog jednog posta (stava)...

- Ožegovića prodati što pre...uh, gde je uopšte sad na kugli zemljskoj prelazni rok još u toku, pa i ako jeste, kome ga i kako prodati, ako je već tako i toliko loš?
- Pominju se neke dve godine čekanja, (valjda Ožegovića?), a na kraju posta tri godine čekanja Ožegovića...pa jel dve ili tri?
- I to da Partizanu trebaju rešenja odmah, sada, pa se onda pominje da imamo Đerleka, Đoleta, Cucina, a i to da ,,ne pada na pamet,, forumskom kolegi da čeka (već pomenutog) Ožegovića (već pomenute) tri godine...

Prvo, Ožegovića i ne treba čekati, nije on klinac, šta zna zna, šta ne zna, teško da će i naučiti...ko je ikada pomenuo da ga nešto čekamo?

Drugo, pa baš Đerlek, Đole, Cucin, su tipičan primer nekih koje čekamo, i koje ćemo još čekati, a ne ,,rešenja odmah, sada,,...
Нисам адвокат па не бих да заступам колегу Пунтигамера, али бавим се математиком па сам се осетио позваним да објасним да ли се колега нешто забројао спомињући прво две, а потом и три године чекања играча многима познатог као тараба 51.
Рекао бих да колега страхује да ће се Ивицина гаранција протезати наредне две године, а трећа је актуелна у којој смо се уверили колико смо среће имали што је директор препознао енормни потенцијал.
Што се тиче споменутих момака и стављања знака једнакости у чекању њих и показивача мишића, то је већ жалосна грешка из простог разлога што су ти момци миришљави пупољци који могу процветати у фантастичне цветове, а тараба је увели цигански каранфил кога је Ивица забо у нашу саксију, гарантујући да је расцветали хибискус.
Овде ћу се зауставити како не бих био у прилици да казним самог себе.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd
Bez obzira na godine, i na nacin gledanja utakmice, preko tv-a ili uzivo, svi imaju oci. Svi imaju licni utisak, percepciju, kako god.
Kao najveca prednost tarabe sa brojem 51 se uzima...trud?! Trudi se?! Hmmm...Ovde su pojedini koji su imali uvid u igre #51 pisali pozitivno glede njegovih fudbalskih kvaliteta. Koje ja uzgred budi receno, ne videh od kako je u Partizanu. Mozda sam slep...ili zaslepljen...:wink:
Svrstavanje njega u kos sa najvecim borcima naseg FK, jer je borbenost postala sinonim za njega kod dela navijaca, je teska jeres...po meni, bez generalizovanja.
Kada govorimo o igracima koji se nisu stedeli za nas Partizan, iskreno, padaju mi na pamet Bajro, Vujacic, Gudelj, Nadj, Duljaj, Moreira, Zuka...ovako na prvu loptu, imalo ih je jos, naravno. Ili u basketu Novica, Bozic, Haus, Veselin...to su bili igraci koji su bukvalno ginuli za Partizan...
Naravno, imalo je i igraca koji izgledaju kao da se trude, ali u tom njihovom trudu ja prepoznajem neko...foliranje, proseravanje, samopromociju...osecas da to nije iskreno, nije iz srca...Daleko od toga da sam ja sad tu nesto pametan, pa umem da prepoznam. To je moj utisak, naravno.
Nikad neci zaboraviti kada je protiv Skavolinija negde 2000 ili 2001 godine, pun Pionir skandirao "Petrovic Vesa". Sarenac je dao fenomenalan komentar tog skandiranja: Osecaju navijaci Partizana ko igra srcem za njihov klub.
To ne moze svako.
Moje pitanje o godinama bilo je iz radoznalosti, imam utisak da su ,,sagovornici,, ,,mlađe kategorije,, pa me je interesovalo da li sam pogodio...
Ni mladost ni starost nisu garancije da si pametniji, ili da si u pravu...
Pitanje da li kolega pripada ,,organizovanim,, navijačima, bilo je zbog toga da saznam na koji način on prati i vidi utakmicu i igrače...
,,Organizovanima,, su navijanje, pevanje, transparenti, veoma važni, a i stav tribine je i njihov stav...ali nemam utisak da pažljivo prate neke finese na utakmici, ili da sam tok utakmice utiče bitno na njihovo navijanje...
Davnih godina prošlog veka, znalo se šta će izazvati čuveni HUK navijača na celom stadionu, šta frenetično bodrenje svog tima, a šta zvižduke tom istom našem voljenom timu...
Sad je sve neka ,,uranilovka,, a za one koji ne pamte taj ,,HUK,, evo snimka iz davne pesme Đ. Balaševića (sa kojim je, u počecima njegove karijere svirao i neko ko je jedno vreme bio i u našem dresu), HUK je ono ,,(H)UUUU(H) koje ispuste zajedno i spontano većina navijača na stadionu, reagujući na nešto bitno što su tamo videli...
https://www.youtube.com/watch?v=wSpz_L5xwes

Eeee, ja sam odrastao u to vreme i na takvim stadionima, te mi je ostala navika, da celu utakmicu, iako nemam s kim da ispuštam to ,,HUUUH,, reagujem na dobar, ali i isto tako na loš potez, jednog te istog igrača...
A imam utisak da većina današnjih (mlađih od mene) navijača svoj stav o nekom igraču, na utakmicu, pored TV-a, na Forum, donesu UNAPRED, pa je tako neko ,,cigan,, neko nemač pojma, neko ,,promašaj,, neko ,,pravi Grobar,, pa šta god na terenu radio/ne radio...
Ja čak i igračima koje ne simpatišem ,,dajem šansu,, da mi na terenu dokažu da nešto mogu i znaju...ako to dokažu i pokažu, nije mi problem da priznam da su to uradili...
Mi, matoriji, ,,neorganizovani,, po bočnim stranama stadiona pomno pratimo svaki potez naših igrača, trenera, rezervista, sudije, pa prema tome i formiramo mišljenje, često ga i razmenjujući sa okolinom...i, čak, ponekad, menjajući ga tokom utakmice, ili kad god...
Primećujete li, recimo, da je levi Miletić, koga smo svi smatrali fudbalskom neznalicom, sad ipak napredovao u svom fudbalskom razvoju?

I gledanje utakmice uživo ili preko TV-a, meni je vrlo različito...na TV-u mogu da vidim ono što na utakmici ne mogu, krupan kadar, usporeni snimak...uživo se, pak, vide, ili možda još bolje reći, osećaju neke stvari koje putem TV-a možda ne mogu...

Osećam kada je ekipa u naletu, kada gol ,,visi u vazduhu,, kada je neko bezobrazan, ili vidim kad neko ima ili nema smisla za fudbal...ne mora da znači da sam uvek u pravu, ali, eto, juče se nešto nisam brinuo da li ćemo dati gol, imao sam osećaj da ekipa ima samopouzdanja, i da je gol samo pitanje trenutka...a na nekim utakmicama skroz se unervozim i nemam uopšte taj utisak ,,pobede,,...
Uživo, na stadionu, nekako osećaš, ili možda reći ,,saosećaš,, sa tim igračima dole...

Za Tarabu 51 ja ne videh da ga je bilo ko na Forumu svrstao među najveće borce našeg F.K.-a?
On ne zna puno, što je tačno, ali da trči i trudi se, i to je tačno. Tačno tako i ni manje ni više od toga.

Čak bi se i složio sa tobom da njegovo jurcanje i trka nisu neki ,,Vesa Petrović-Novica Veličković,, sindrom, nego je on jednostavno takav - trči i jurca za klub za koji igra, ali i za samog sebe, da sebi digne cenu, sebi podari uspeh i dobar sledeći transfer, i da pokazuje mišiće okolini...
Čovek-Taraba-51 je je jednostavno takav...

Al' tako bih voleo da mu se, uprkos neznanju, na sledećem derbiju tako ,,omakne,, pa da svom bivšem klubu, našoj ,,Komšinici,, uvali tri komada, pa da vidim komentare na Forumu, apropo toga...
A ja bih samo stavio tri ,,smajlića,, :D :D :D , i razvukao osmeh na mom licu od uva do uva...

Eh, naravno, male su šanse da mu se baš to ,,omakne,, i...do derbija ima još da se čeka, ali ja već itekako mislim o tom derbiju... :roll: ...verovali ili ne noćas sam čak i sanjao da ta utakmica treba da uskoro počne...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.907
Reaction score
13.795
Igraci neka uticu na ono sto mogu da uticu - na igru i rezultat, a ono sto je van njihovog dometa ne treba da ih zanima, sto bi rekao veliki covek i partizanovac Blagoje Paunovic "Igrao sam i ja fudbal pa kad te sudija potkrada das gas i pobedis", ima tu igraca koji su igrali dok nas je Nikolic vodio pa posto spanski gospodin ne ume da im kaze sta treba neka im kazu ti igraci kako da se iskljuce i kako da zadrze fokus na terenu, da urade sve ste je do njih i zgaze sve do kraja
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.448
Reaction score
12.027
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...A od čega klub da živi? Od prodaje karata? :confused...

Ne treba da budeš zbunjen.

Klub od transfera ne živi, što pokazuje trenutni dug. Novac koji pristiže u Partizan je 90% od nagrada za učešće u UEFA takmičenjima, transferi služe za punjenje džepova uprava i njihovih vlasnika i saradnika.

Da nije tako, ne bi ni dug postojao.

...Mada i dalje ne kapiram što ih je "klub sjebao"...

Da bih ti ovo razjasnio, napraviću malu paralelu sa automobilskom industrijom.

Postoji jedan britanski proizvođač automobila - Rols Rojs, u našem malom osvrtu pandan Omladinskoj školi FK Partizana, kolokvijalno poznatoj kao Teleoptik. Taj proizvođač je imao veliko ime, sinonim za prestiž, ne i za kvalitet. Vrlo slično "drugoj najboljoj školi fudbalera u Evropi". Zajeb je bio u tome što postoje i Mercedes, Audi i BMW, koji su iskoristili mane Rols Rojsa i zauzeli tržište, što je ove oteralo u bankrot. Razlog bankrota je bio u tome što je proizvod Rols Rojsa bio skuplji i lošiji od nadiruće konkurencije. Laički, Rols Rojs je svoje proizvode prodavao nedovoljno razvijene, a naročito nedovoljno testirane. Tako naše uprave prodaju proizvode iz Teleoptika.

Sad, ja ne tražim da naši proizvodi budu najvišeg svetskog kvaliteta, ali tražim da ta proizvodna linija Teleoptika bude modernizovana barem do pređašnje generacije proizvodnih operacija. Čini mi se da se kod nas radi kao u vreme propadanja Rols Rojsa, što će reći da umesto da se proizvodi što bolje, proizvodi se "dovoljno dobro", po nekim apstraktnim kriterijumima koje smo sami sebi zadali. Fale nam moderni proizvodni procesi i moralan menadžment.

Koji to koraci u proizvodnji fale, u to ovom prilikom ne bih ulazio detaljnije. Jedino što mogu sada da kažem je da sam siguran da ne bi bilo tih "nedostojnih dresa svetinje" da je proizvodni proces moderan i kompletan.

Konkretno, Andrija Živković je ispao govno prema klubu koji ga je stvorio, ali je do te reakcije doveo jedino klub u saradnji sa svojim kooperantom Ramadanijem.

Tako da bi imao klub od čega da "živi" da je ustrojen moderno i vođen savesno. Možda bi stvarno, kako ti kažeš, mogao da "živi od prodaje karata".
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Suma nikad neće biti promašaj u rangu Krstajicevog Jovancica koji je plaćen pola miliona eura. Doveo je amaterčinu, oparili se obojica, i zbog tog “fudbalera” mi smo ispušili za Evropu. Za njega je Vukelja bio doktor fudbala. Ali jebiga, ne znamo mi koliko je zajebano čuvati Jovancica. Toliko je čovek nepredvidiv da zavara i protivnika i saigrače. Ko je sve bio u našem klubu majko mila...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ne treba da budeš zbunjen.

Klub od transfera ne živi, što pokazuje trenutni dug. Novac koji pristiže u Partizan je 90% od nagrada za učešće u UEFA takmičenjima, transferi služe za punjenje džepova uprava i njihovih vlasnika i saradnika.

Da nije tako, ne bi ni dug postojao.



Da bih ti ovo razjasnio, napraviću malu paralelu sa automobilskom industrijom.

Postoji jedan britanski proizvođač automobila - Rols Rojs, u našem malom osvrtu pandan Omladinskoj školi FK Partizana, kolokvijalno poznatoj kao Teleoptik. Taj proizvođač je imao veliko ime, sinonim za prestiž, ne i za kvalitet. Vrlo slično "drugoj najboljoj školi fudbalera u Evropi". Zajeb je bio u tome što postoje i Mercedes, Audi i BMW, koji su iskoristili mane Rols Rojsa i zauzeli tržište, što je ove oteralo u bankrot. Razlog bankrota je bio u tome što je proizvod Rols Rojsa bio skuplji i lošiji od nadiruće konkurencije. Laički, Rols Rojs je svoje proizvode prodavao nedovoljno razvijene, a naročito nedovoljno testirane. Tako naše uprave prodaju proizvode iz Teleoptika.

Sad, ja ne tražim da naši proizvodi budu najvišeg svetskog kvaliteta, ali tražim da ta proizvodna linija Teleoptika bude modernizovana barem do pređašnje generacije proizvodnih operacija. Čini mi se da se kod nas radi kao u vreme propadanja Rols Rojsa, što će reći da umesto da se proizvodi što bolje, proizvodi se "dovoljno dobro", po nekim apstraktnim kriterijumima koje smo sami sebi zadali. Fale nam moderni proizvodni procesi i moralan menadžment.

Koji to koraci u proizvodnji fale, u to ovom prilikom ne bih ulazio detaljnije. Jedino što mogu sada da kažem je da sam siguran da ne bi bilo tih "nedostojnih dresa svetinje" da je proizvodni proces moderan i kompletan.

Konkretno, Andrija Živković je ispao govno prema klubu koji ga je stvorio, ali je do te reakcije doveo jedino klub u saradnji sa svojim kooperantom Ramadanijem.

Tako da bi imao klub od čega da "živi" da je ustrojen moderno i vođen savesno. Možda bi stvarno, kako ti kažeš, mogao da "živi od prodaje karata".

Сјајан пост, на који би се требало вратити увек када се поведу полемике око неких тема.
Закључак је суштина где смо, а где смо морали бити и колика је и каква била прилика коју смо пропустили.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.360
Reaction score
6.754
Локација
Tamo gde si ti!
Nemoj da grize, kad god gazda mrači isapdne dobro po nas.

Ja ne mogu da verujem da smo mi primorani da #51 gledamo kako se trudi i zalaže, a veze nema.

Pusti malog Đoleta da igra, da se dokazuje uz ostalu našu decu, a tarabu pošalji da seče badnjak.

Koliko sam čuo problem kod Đoleta je što odbija da potpiše ugovor, a za Sumu se sprema raskid ugovora na kraju sezone.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
@LazarP,

Ne može klub da živi od nagrada u UEFA takmičenjima. To jednostavno nije moguće.
Istina je da se krade i toga je uvijek bilo (što naravno nije normalno) Pune džepove i ljudi iz uprave i ljudi iz vlasti i ko zna ko još.

Ipak, ja ne volim da idem iz krajnosti u krajnost, zbog toga sam i regovao na tvoj post.
A kako se na ovim prostorima nije pojavio neko ko može da realizuje sve te ideje o kojima mnogi pričaju, a ne samo ti?
Nisu valjda svi nesposobni, iako možda lopovi većinom jesu!?

I nije primjer Dinamo ZG, jer em ne mogu da se uporede ulaganja grada i države u taj klub sa ovom pričom i tu bilo kakvo upoređivanje nije moguće.
Mada i Dinamo zna da proda igrača veoma brzo, ali za dobre pare, ali to ne može da se uporedi nikako, kao što rekoh.

Ne mora uvijek klub da bude kriv. Eto u te tvoje igrače imaš dvojicu koji su isključivo krivi, a ne klub. Plus imaš nekoliko igrača koji nisu imali ili nemaju dovoljno igračkih kvaliteta.

Fudbal bi ovdje bio dosta bolji da ima i publike...

Ali i dalje nisam dobio konkretan odgovor zašto ih je klub sjebao, jer taj, kako kažeš, moderan i kompletan proces proizvodnje imaš valjda i u drugim klubovima pa se dešavaju svakakve stvari.
Ja sam te pitao čisto što je "sjebao" one što si nabrojao...
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Kakva je bila poseta I atmosfera na Istoku, ako moze neko malo da docara .
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nije Pantić sebičan, samo nekad sporo misli, nekad sporo odigrava, ne učestvuje dovoljno u igri, u ofanzivi, a Sumu namerno bojkotuje...

Pantić je novi Brašanac! Dobar u defanzivi, a u napadu pretežno neupotrebljiv... ne bi dao gol sa gol linije! U poslednjih 5-6 utakmica, na šaci jedne ruke možeš da nabrojiš njegove dobre ofanzivne poteze.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.448
Reaction score
12.027
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Ali i dalje nisam dobio konkretan odgovor zašto ih je klub sjebao, jer taj, kako kažeš, moderan i kompletan proces proizvodnje imaš valjda i u drugim klubovima pa se dešavaju svakakve stvari.
Ja sam te pitao čisto što je "sjebao" one što si nabrojao...

Zato što ih u Teleoptiku nije naučio, da je osim potrebe za učenjem tehničkih i taktičkih delova igre, potreban i rad na fizičkim mogućnostima, a naročito na psihičkoj stabilnosti. I ovo je manji problem.

Veći problem je što ih Teleoptik u samom začetku otkrivenog talenta gura u ruke menadžerima i savetnicima, pa se posle čudimo što igrači na ulasku u prvi tim gledaju da pobegnu glavom bez obzira.

Da objasnim plastično, Fabregas je pobegao iz Barselone pre potpisivanja ugovora i to je Barselona iskoristila kao nauk. Nama beže svi i mi to sa ovakvim upravama ne možemo da iskorenimo.

Mladi igrači su, kako tvrdim, sjebani od kluba jer ih prodajemo (ili beže svojevoljno, isti kurac) jer ih nismo napravili kompletnim fudbalerima i ličnostima. Tako igračima činimo medveđu uslugu, a klubu veliku štetu.

Andrija Živković je izbačen iz ekipe jer nije hteo da ispoštuje Đurićev robovlasnički ugovor. Sledeće sezone klub prodaje Vlahovića, Milenkovića, Lukića. Kakav nauk iz takvih poteza mogu da izvuku igrači koji kucaju na vrata prvog tima?
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Baš me interesuje koliko imaš godina, koliko dugo pratiš Partizan, koliko često si uživo na utakmici, pripadaš li organizovanim navijačima (nekoj navijačkoj grupi) ili ne?

42, ako je to uopste bitno, a Partizan pratim jos od vremena dok je Borota branio, bio klinac od par godina kad me vodili na utakmcu protiv Radnickog u Nisu,
iz Leskovca sam pa na moju zalost nemam precesto priliku da gledam uzivo utakmice, poslednja na koju sam bio je protiv Viktorije, na istoku
ne, ne pripadam, niti sam ikad bio u bilo kakvoj organizovanoj grupi.

E sad, ne znam da li sam zadovoljio potrebne kriterijume i da li mogu da prodjem kao navijac Partizana po Vasim merilima?

Suma nije problem bio juce na utakmici, Suma je NAZALOST problem stalno, jer se ne secam niti jednog njegovog konkretnog doprinosa igri za sve ovo vreme koliko je kod nas, i sto je najgore ne vidim prostora za ikakav napredak kod njega

Ozegovic nije problem samo juce, sto je bar tri puta promasio loptu, nego od kada je dosao, sem trcanja najcesce uzaludnog i padanja konstantnog nema kod njega niceg fudbalskog, nikakav prostor za napredak

Niko ovde nije lud pa da igraca koji nam donosi nesto, ili bi mozda mogao da donese kritikuje tek onako, nego svako normalan vidi ucinak (ne na jednoj utakmici) pa prica o tome
Suma nema nikakav ucinak, nikome nije dodao kvalitetan pas, za sve ovo vreme sto igra kod nas, nikoga nije spojio sa golom, nije sebi stvorio sansu, nije kvalitetno sutnuo na gol... zao mi je, ali to su cinjenice,
mislim da nisam jedini koji je bio zadovoljan kad je dosao, i ocekivao sam dosta, a onda bar nesto, a sad vise nista... ne znam samo ko je mogao (a da je pre toga odgledao bar dve njegove kompletne utakmice) proceni da ce on praviti razliku?
Mozda i napravi nekad razliku ako Partizan bude igrao protiv Dubocice, ali za ista ozbiljnije on jednostavno nema fudbalsko srce, nema potreban karakter da iz sebe izvuce ista kvalitetno, cele karijere ce mu biti krivi drugi zato sto mu nisu dodali loptu... a sobzirom na to sta uradi s loptom kad mu je dodaju ja i ne vidim razloga da mu je iko vise dodaje...
e sad da li ga Pantic ili bilo ko minira... nisam primetio niti juce, niti inace, a obicno primetim, i takve stvari mi smetaju, jer me uzasno iritira sebicnost i nadobudnost (koliko god da su Leonardo i Djurdjevic bili super prosle godine, uvek se primetilo kad urade nesto bezvezno)
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.507
Reaction score
13.775
Локација
tamo daleko...
Stvarno nije problem sto je Ozegovic to sto jeste, sto je izjavljivao to sto je izjavljivao, sto se slikao ispod ciganskih zastava, sto mu je karakter cigansko padavicarski i sto ima golgeterski ucinak kao bek. Ne mogu svi da budu kao nas brat Raca Petrovic. Problem je sto covek pojima sa fudbalom nema i sto je igrac manje na terenu. Da on pruza partije kao Stojke, niko vise ne bi spominjao ruznu proslost, bar vecina ne bi. Imamo i Sumu, koji eto nije bio mali ciganin sa severa cmare, pa opet svi pricamo o tome kako veze nema.

Daj Djukicu pusti klince neka stasavaju. Znam, prodace ih bagra prvom prilikom, mozda i pre toga, ali milije mi je gledati tu decu, nego Sumu i Ozegovica. I sve je tako kao sto LazarP prica, pa opet, daj da gledamo te klince na terenu.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
I tako. Bačenih 2miliona kao iz sale. Mogao bi tu da padne i raskid ugovora sa Ivicom ? A i ja pričam gluposti, SNS govna se lepo međusobno čuvaju.
Isto tako mislim da #51 mora da igra zbog dilova uprave sa njegovim menadžerom. Persona koja nema kvalitet ni za inđiju konstantno nam siluje mozak.

Čestitke na pobedi , pogotovo mlađim snagama. To ujedno i treba uvek da bude koncept našeg kluba , 4,5 klinaca u prvih 11 sa par iskusnih igrača i to je to. Ako moze dinamo Kijev tako možemo i mi
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.962
Reaction score
27.177
Ovo sto pise Lazar je sustina.
Mi smo nespremni da idemo u korak sa vremenom, da se prilagodjavamo, usavrsavamo, poboljsamo.
Toliko ima pozitivnih primera, ako ne u blizem, onda u daljem okruzenju.
Kod nas nema nista od one "na greskama se covek uci". Nismo spremni da priznamo kada gresimo, cak i kada je to toliko ocigledno. Samo kad bi te greske ispravili, sve bi bilo daleko bolje. Bar korak u smeru ka boljem. Za pocetak.
Imamo stofa, imamo podlogu, ali tu se stalo...Sve ostalo posle toga na tom putu ka seniroskom timu, koji bi morao biti kruna njihovih dotadasnjih snova, je na zalost, udaljavanje od konacnog cilja, umesto obrnuto.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top