Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Da imamo napadača ne bi se ovako pisalo o utakmici!
Ožegović (i Tavamba) uspije da promaši nemoguće. Činjenica je da se Ožegović trudi, ali i da ne zna. Nevjerovatno je da jedan igrač može da promaši cijelu loptu tri puta za 5 minuta, a sve su to šanse ili potencijalno golovi.
Idemo dalje...čini se da ide na bolje.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Svaka cast na pobjedi, novim bodovima, i tome sto nismo primili gol. Otkad mijesamo igrace o odbrani, ne primamo gol :D. A otkad oni daju golove, pobjedjujemo. Naravno, nije ovako, iako simpaticno zvuci.

Nazalost, ostao je ne tako sladak ukus iako smo pobjedili. Razlog je uglavnom taj sto je 51 opet masio ono sto se ne masi, ali je bilo i jos situacija gdje su igraci bili sebicni. Ne znam kad ce shvatiti da ce doci dan, a vec je bilo takvih, kad nece biti toliko sansi da pobjedis i kad ces morati maksimalno iskoristavati sve sto uspijes napraviti ili sve sto moze da lici da ce biti sansa...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Čestitke na pobedi, to je bitno, samo nek se igra do kraja.

Igrali Marković, Đerlek, Đole (bar malo), Vakulko... ja zadovoljan.
Što se tiče Pantića, za sve bih imao strpljenja, i za loš dan i sve, samo za jednog ne. Đukiću, majke ti, ne zajebavaj nas više.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.305
Reaction score
18.747
Локација
Kej Republika
Klinci dobri danas, navala nam u kanalu baš. Teramo dalje pa dokle se dogura. Mada Kup nam je maksimum za ovu sezonu. Daj Bože da grešim.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Grešiš! Sa Đukićem ni kup nećemo uzeti.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd
Prvi put ,,čujem,, da je Pantić krilo?!
Dečko je, još kao klinac, bio proglašen Mijatovićem, Ćirićem, Ilićem u jednoj osobi, znači neka klasična ,,desetka,, ,,u najavi,, ili bar ultratalentovani ofanzivni vezista, priznajem da je Mijat nekad igrao krilo, ali bio je dovoljno brz i eksplozivan za tako nešto, a Pantić to nije, a i kad ga je Đuka ,,gurao,, na krilo, na Forumu je preovladavalo mišljenje da to nije pozicija za njega...
Možemo mi Pantića na krilo, Sumu na krilo...ali nisu krilo, jbg...
Lepo što radi defanzivu, ali mi po 45 - 50 minuta nemamo igru, tj. ofanzivu, mora (i) ON mnogo više da poradi na tome, kad je u prvih 11...
Mnogo mu zameram to ,,kuliranje,, Sume kada je Suma u dobroj poziciji!

Što se tiče Sume, bio je totalno nespreman 6 meseci, pa povređen, bolestan, a platili smo ga u p.m., i mogli smo za te pare da mnogo bolje pazarimo...
...ali ja vidim da on, trenutno, u odnosu na sadašnje igrače Partizana, i u odnosu na ligu u kojoj smo zna poprilično fudbala, i vidim da je na 20m, u 16m, jako zajeban igrač, i to MORAMO da iskoristimo!
Danas je bio čist penal nad njim, mislim da je sa Zemunom namestio 100% šansu Tavambi, itd, imam utisak da jednim potezom može da reši utakmicu, nije kriv što sudija nije svirao, nije kriv što Tavamba nije dao gol, itd...
U fudbalu pukovnik il pokojnik do sledeće utakmice, ne pričam šta je Suma radio - ne radio proteklih 6 meseci (i njega sam tad slao u Teleoptik), imam utisak da je sad fizički spreman, voljan, sposoban, daj da to iskoristimo, to je neko moje mišljenje...

Šta da ti kažem za Ožegovića i njegove današnje promašaje?
Nedovoljno tehnički obučen igrač, loše, bezveze...
Vi mislite da ja mislim da je on sjajan napadač, pravo rešenje za Partizan?
Ne, ne mislim, samo mislim da trenutno u Partizanu ne znam koga bih stavio umesto njega na poziciju br. 9...

Ja sam tog Đoleta otišao da gledam u Teleoptiku, mislio sam da će na nekoj utakmici dati 3 gola, da će da ,,pokida,, a on se tamo nije ni video...gledao sam ga na pripremama, pa ovo kad dobije koji minut...
On je tip igrača za neku ,,Barselonu,, gde svi znaju da igraju, a on samo da poentira i daje golove, on je tip igrača kome treba sjajan vezni red i odlična krila, pa da ga ,,hrane,, loptama a on samo da je pikne u mrežu...
Ali mi sve to NEMAMo, mi igramo ,,dža-bu,, fudbal, fudbal ,,na mišiće,, često ,,igru bez igre,,...
i ono što je najbitniji razlog zašto Ožegović u takvom fudbalu igra - zato što može da trči i juri svih 90 minuta, jer, to ipak ne može ni Tavamba, ni Đerlek, Ni Mesko, Ni Bambi, ni Sale, ni Suma...i kako bi bilo kada bi im se pridodao još i Đole...jbg, mora neko i da trči, pritiska, pokušava, pa makar i ne znao puno...jer onaj koji zna (Đole) pitanje je kad bi došao do lopte...

Nisam ja zastupnik ,,seoskog,, ili nižerazrednog fudbala u Partizanu, ja sam odrastao na stadionima sa 55 - 100 000 ljudi, gledao najveće asove YU fudbala, ali, jebiga, bilo pa prošlo, voleo bih Vokrija, Milka, Dijarrru, Klea, Đurđevića u špicu, ali kao što rekoh, bilo pa prošlo, šta vredi da potenciram svaki put da Ožegović nije klasa?
Mene uvek najviše brine vezni, srednji, ofanzivni red, a najviše nedefinisana ili nepostojeća famozna ,,desetka,, a vidim i ja da nam fali bolji špic, ali i krila, po koji štoper, malo bekova, i sve tako redom...
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
suma opasan u 16 ili 20m... pffff, mozda i jeste ali po nas, jer ce po pravilu tri puta da preskoci loptu i da je izgubi, da nam napravi kontranapad i probleme pozadi...
svi njega kuliraju, bojkotuju, svi ga kao cekamo, samo ne znam dokle vise...
a da, zaboravio sam, i on se trudi, trckara, ne moze da se kaze da ne trckara...
i ozegovic se naravno opet trudi, trci, nema veze sto ne ume loptu da sutne...
ali zato jesu problem pantic, jankovic, ocekujem da uskoro to postane i djerlek... ma uopste nemamo dvostruke arsine, skroz smo objektivni...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Kad odbrana radi, napad mrsi muda i obrnuto.
Čestitke na pobjedi.
Ima još da se radi.
Stiže FKP u BN :)
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.962
Reaction score
27.177
#51...danas...promasaji, sebicluk, ciganisanje nakon dosudjenog penala...uzalud trud, dzaba mu sve...
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
Ozegovica prodati sto pre......nemamo mi 2 godine vremena da nekog cekamo. Partizanu trebaju resenja odmah,sada.....imamo Djerleka,Djoleta,Cucina koji nadolaze i pokazuju odredjen talenat i kvalitet.....da ja cekam 3 godine Ozegovica.....ne pada mi napamet
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Suma je placen skoro 2 miliona...nimalo me ne tjesi sto je eto opasan u 16 ili 20 metara.
Covjek je decenijski promasaj,i kao takav ce se sigurno zadrzati na vrhu partizanovih promasaja od osnivanja na ovamo.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.797
Reaction score
7.602
Локација
25-i maj
Suma fizicki preslikan Moreira, fudbalski Asen Nikolov. Oko Pantica, Markovica, Zdjelara i Stojkovica sagraditi novi Partizan. Na stoperu treba dovesti nekog poput Rajkovica da igra u paru sa Svetom kad Nemanja R. Miletic ne moze a ne Ostojica i Mitrovica koji nisu kalibar Partizan. Brojim dane da vidim Ozegovicu ledja, prototip ciganskog igraca.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.448
Reaction score
12.027
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
@Heysel66

Za sada je sasvim sigurno veliki finansijski promašaj, međutim... Moram tvoj upis da iskoristim kao šlagvort za sledeće:

Najveći promašaji Partizana u istoriji su, između ostalih i samo u poslednjoj deceniji, redom: Mitrović, Marković, Živković, Ninković, Šaponjić, Milenković, Vlahović, Radonjić, Jovetić, Ljajić, Šćepovići, Aksentijević, Nastasić, Obradović, Jojić, Lukić... Možda i onaj, što ga je jedan bivši forumaš reklamirao, Radić.

Upravna govna su sjebala, kako svakog od tih dečaka, tako klub i celo Sportsko društvo.

Zamisli ekipu:
Stojković
Aksentijević, Milenković, Nastasić, Obradović
Živković, Jojić, Ljajić, Marković
Mitrović, Šćepović

A sve one koje nisam spomenuo... Oprostiće mi, svakako. A svi Đerleci, Petrovi, Pantići, Jovanovići, Markovići, Kokiri, Cucini, koji bi gledali uspeh navedenih i sanjali da ih dostignu, oni su mogli da budu oni koji će da zapale Brisel...

Mrzim_sve kaže da smo proklet klub. Ja mislim da je u pravu i da je ovaj moj osvrt dokaz.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd
suma opasan u 16 ili 20m... pffff, mozda i jeste ali po nas, jer ce po pravilu tri puta da preskoci loptu i da je izgubi, da nam napravi kontranapad i probleme pozadi...
svi njega kuliraju, bojkotuju, svi ga kao cekamo, samo ne znam dokle vise...
a da, zaboravio sam, i on se trudi, trckara, ne moze da se kaze da ne trckara...
i ozegovic se naravno opet trudi, trci, nema veze sto ne ume loptu da sutne...
ali zato jesu problem pantic, jankovic, ocekujem da uskoro to postane i djerlek... ma uopste nemamo dvostruke arsine, skroz smo objektivni...
Baš me interesuje koliko imaš godina, koliko dugo pratiš Partizan, koliko često si uživo na utakmici, pripadaš li organizovanim navijačima (nekoj navijačkoj grupi) ili ne?

1.Ocenjujem igrače od utakmice do utakmice, neko na jednoj možda zasere, na drugoj može da bude i odličan, možemo i da ocenjujemo igrače za celu polusezonu, ili sezonu, ili za celu karijeru, ali mislim da nije sad vreme za to i takvo ,,celovito,, ocenjivanje, sad branimo duplu krunu...
...čemu bi konkretno služilo da komentarišući utakmicu sa Surdulicom počnem da pišem istoriju cele karijere Saše Ilića? Ili da sad pričamo kako je Suma odigrao loše jesenju polusezonu?

Kaži ti meni ŠTA je Suma danas loše uradio za ono malo vremena što je igrao?
Čist penal nad njim nije sviran, šta je trebao da uradi, da otme sudiji pištaljku i da sam sebi svirne penal?!

2.Kad se neka stvar radi decenijama, razvije se i neki osećaj za to, ja decenijama pratim fudbal i Partizan i danas sam tačno video i osetio da Pantić NE ŽELI da ,,izbaci,, Sumu u povoljnu poziciju, a zašto to ne želi, to nek sam objasni, ako ga iko ikad pita - i nije mu prvi put da izbegava Sumu kao saigrača kome se može dati lopta, nego traži nekog drugog, u goroj poziciji...
Nema tu nikakvih ,,dvostrukih,, aršina, kad vidim da neko nešto dobro radi, pohvaliću ga, kad vidim da radi loše, iskritikovaću ga...

3.Ne postavlja se ovde uopšte neki ,,duel,, Suma/Ožegović vs Pantić, Janković, Đerlek, problem je problem, bez obzira koji ga igrač pravi...samo ima raznih vrsta problema: neznanje, nevaspitanje, nezalaganje, sporo razmišljanje i odigravanje, bezobrazluk, sebičnost, namerno ,,miniranje,, saigrača...

Danas smo pobedili što je veoma važno, a probleme treba rešiti, ako je to moguće, a ako nije...tražiti neka druga, alternativna rešenja...

Ozegovica prodati sto pre......nemamo mi 2 godine vremena da nekog cekamo. Partizanu trebaju resenja odmah,sada.....imamo Djerleka,Djoleta,Cucina koji nadolaze i pokazuju odredjen talenat i kvalitet.....da ja cekam 3 godine Ozegovica.....ne pada mi napamet
Ne zamerite na uzastopnom postu (ako se u međuvremenu neko ne ,,ubaci,,?), ali vreme za edit je isteklo, a izgleda nema nikoga na Forumu ko bi napisao nešto pre ovog mog ,,pisanija,,...

Evo, i kolegu Puntigamera koga citiram bih isto pitao koliko ima godina...ne mora da znači, al može da bidne da često mlađi ljudi imaju stav, ali ne i argument pre ili posle stava, ili logiku kojom stav potvrđuju...
Kolega Puntigamer daje tipičan primer takvog jednog posta (stava)...

- Ožegovića prodati što pre...uh, gde je uopšte sad na kugli zemljskoj prelazni rok još u toku, pa i ako jeste, kome ga i kako prodati, ako je već tako i toliko loš?
- Pominju se neke dve godine čekanja, (valjda Ožegovića?), a na kraju posta tri godine čekanja Ožegovića...pa jel dve ili tri?
- I to da Partizanu trebaju rešenja odmah, sada, pa se onda pominje da imamo Đerleka, Đoleta, Cucina, a i to da ,,ne pada na pamet,, forumskom kolegi da čeka (već pomenutog) Ožegovića (već pomenute) tri godine...

Prvo, Ožegovića i ne treba čekati, nije on klinac, šta zna zna, šta ne zna, teško da će i naučiti...ko je ikada pomenuo da ga nešto čekamo?

Drugo, pa baš Đerlek, Đole, Cucin, su tipičan primer nekih koje čekamo, i koje ćemo još čekati, a ne ,,rešenja odmah, sada,,...

Treće, to rešenje, odmah, sada, po meni je Suma, kome se pojedini ,,smeju,, za tu ,,opasnost,, na 20-i u16m od protivničkog gola, ali ja bih ih podsetio (jer se ,,smeju,, i mojim postovima gde to pominjem) da je iz 16m uvalio gol Olimpijakosu, da je na 20m probacio loptu kroz suknju ,,Mirki,, na derbiju, pa je srušen, da ga je jaki Dinamo Kijev rušio u tih 16m, da je danas opet rušen u 16m...da, malo je to za celu sezonu, ali nije nikad bilo slučajno...

A evo, i Đukić priča o tih ,,famoznih,, 20 metara Dijanici Bonbonici, a mislim da je i Bilji pričao isto za snimak SOS-a...
https://www.youtube.com/watch?v=2We-oth9Sw4
Znači znači, nisu ni tih 20m o kojima ja pišem baš neka totalna glupost...

Četvrto, da li su mediji uopšte konstatovali da ČIST penal nad Sumom NIJE sviran danas?!
 
Последња измена од уредника:

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Valjda je i trener primetio tu Panticevu sebicnost, pa bi mogao zajedno sa njim da odgleda te detalje, i da ga upozori na to i zapreti mu nekim sankcijama ako to i dalje bude radio u buducnosti.

Ne bih se slozio da je sebican, cak bih rekao da je i previse nesebican, salje neke alibi pasove za koje i on zna da nece proci, ali eto kao da ispostuje tog nekog ko podigne ruku i zatrazi loptu... mora mnogo bolje da drzi konce igre i da zna kad moze pas, a kad ne.
Definicija sebicnosti je Ozegovic koji davi loptu dok ne padne preko nje i onda eventualno da pas iza ledja igracu koji je u mnogo boljoj poziciji od njega..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd
Sebičan je bio Janković na Banovom Brdu protiv Čuke kad nije hteo da da Tavambi loptu iako je ovaj bio u mnogo boljoj poziciji nego je hteo da sam da gol, još sebičniji i bezobrazniji je bio Ožegović...ne znam tačno koja utakmica beše, Tavamba mu sam levo, on vuče i ne da, i vuče i ne da, i tako sve dok ne izgubi loptu...hteo sam da da gol...napisao sam na Forumu da bih mu za taj i takav bezobrazluk odmah raskinuo ugovor...

Nije Pantić sebičan, samo nekad sporo misli, nekad sporo odigrava, ne učestvuje dovoljno u igri, u ofanzivi, a Sumu namerno bojkotuje...
A video sam sad na snimku SOSa da je imao i dobrih dodavanja, ali...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
Danilo Pantić - tema o kojoj možemo da pišemo dan-noć :D

Ima nešto u tom malom što svi vidimo, može da bude odličan igrač. On puno stvari hoće, a da li može baš sve što hoće - pa i ne baš.
Pregled igre mu je očajan, u rangu jsl proseka. On ne može da vidi saigrača ako nije okrenut licem ka njemu ali dobro, to je nešto što dolazi sa godinama i iskustvom. Defanziva isto, pretanak je u tranziciji odbrana-napad, uvek kasni ili ga prosto nema. Doduše to i nije nešto šta je on navikao da igra, on je prinudno na centralnom veznom jer nema ko, inače uvek do sad je igrao ono što je Suma pokušavao na početku ove polusezone a to je ta čuvena pozicija 10.
On ako sad uz Zdjelara ne pohvata konce, neće nikad. Zdjelar je dečko doktor i sad nam ostaje samo da se nerviramo što nismo gledali njega i Evertona u tandemu. Pantić uz njega može da vidi kako se 90 minuta odigra ta pozicija maksimalno disciplinovano i taktički perfektno.
Sviđa mi se kod njega što se ne boji da šutne, stvarno je za pohvalu videti da ne pokušavamo uvek da se ušetamo u gol nego da imamo još jednu opciju u napadu a to je šut. Takođe, fenomenalno zna da pusti pas u prostor skoro kao Sale. Data mu je određena sloboda da proba da iskreira nešto pa odatle dolaze i greške ali dobro to u ovoj šupak ligi i prolazi ali evropa ne prašta to davanje lopte njima direktno u noge.
Biće dobar igrač za rotaciju ali je pitanje sad koliko će Falji da traži za njega, da li se nama isplati da damo neku jaču cifru za njega, evo baš nisam siguran.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Najveći promašaji Partizana u istoriji su, između ostalih i samo u poslednjoj deceniji, redom: Mitrović, Marković, Živković, Ninković, Šaponjić, Milenković, Vlahović, Radonjić, Jovetić, Ljajić, Šćepovići, Aksentijević, Nastasić, Obradović, Jojić, Lukić... Možda i onaj, što ga je jedan bivši forumaš reklamirao, Radić.

Upravna govna su sjebala, kako svakog od tih dečaka, tako klub i celo Sportsko društvo.

A od čega klub da živi? Od prodaje karata? :confused
Nema koji Grobar nije zamišljao tim od svih ovih igrača, ali glupo je da sad optužujemo ne samo ovu upravu, nego i neke prošle za prodaju igrača. Ako sam uopšte dobro i shvatio šta si htio da kažeš sa ovim poslednjim, jer neke klub nije sjebao, nego oni klub ili čak nisu ni bili dostojni dresa svetinje.
Ni mnogo moćniji u Evropi, finansijski, ne mogu da zadrže igrače, a ne mi to da uspijemo.
E sad, za neke se nije uzelo dovoljno, za neke jeste solidno, a to gdje su pare završavale je totalno deseta priča.
Mada i dalje ne kapiram što ih je "klub sjebao"...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.007
Локација
Kobasicarija "Venac".
pozitivno je sto opet nismo primili gol, I sto protivnik nije imao cestitu sansu. takodje, lepo je sto se forsiraju nasi omladinci, a pogotovo markovic.

sve ostalo za brigu, nikako za zaborav.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top