Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Tek sada odgledah ovaj intervju sa Leom.
I koliko vidim njega nasa uprava zajebava. Tj dogovorila se sa njegovim menadzerom sve iza njegovih ledja (a dogovor je izgleda da sve bude na ledu dok ne vidimo jesmo li u Evropi ili nismo). A njemu se to naravno ne svidja kao sto se nikome nebi svidjalo.

Mislim da bi on htjeo da igra jos kod nas ali ove nase fukare iz uprave cekaju da vide da li ga utope nedje za par miliona ili da ga ostave..a cekaju da vide hocemo li proci grcke cigane.

Iliev sve vise gubi povjerenje i kod nas koji ga podrzavamo od starta.
Ovo glupiranje sa Sumom mu nista nije trebalo. Mislim da od tog Sume nema nista. A i ako dodje ne vjerujem da ce opravdati nasa ocekivanja, jer ne pamtim da smo ijednog igraca ovoliko dugo ocekivali.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Iliev sve vise gubi povjerenje i kod nas koji ga podrzavamo od starta.
Ovo glupiranje sa Sumom mu nista nije trebalo. Mislim da od tog Sume nema nista. A i ako dodje ne vjerujem da ce opravdati nasa ocekivanja, jer ne pamtim da smo ijednog igraca ovoliko dugo ocekivali.
Sreca je lepa dok se ceka :D
Mi njega cekamo samo da se fizicki pojavi, ako je verovati relevantnim i irelevantnim sajtovima, on je vec kod nas. Po wikipediji i po transfermarktu on je u Partizanu :partizan_fan::D::napred Partizan
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.330
Reaction score
2.770
evo ovde, sa prevodom i doradom da se razume smisao:
https://youtu.be/ZOSufCjgjB0?t=1342

btw, i ja mislim da ne govori smišljeno, i verujem mu dobar deo ovoga o čemu priča

Posle "Hteo sam da pokažem ljudima sa instagrama" ne mogu ni da gledam. Ovaj ispade ko onaj crnogorski MMA Bakočević što se štreca na svaki komentar i pravda svima redom. Instagram javnost :banghead :puke , jer eto, to je sad bitno i relevantno. A što ne dodajete jedan drugom loptu, to nema veze, ko da ove sa instagrama i briga za fudbal, oni prate rijaliti na Leo TV.
 

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
98
Reaction score
247
4 gola primiti od Teleoptika, mnogo je. Na golu Stevanović, u odbrani (pretpostavljam novi) Miletić Radin i mali Marković... To mi ne uliva neko preterano poverenje u njih.

Da li je neko gledao utakmicu?
Kakvi su utisci o igri ove četvorke i Leovog brata?
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
VukMKD, H.U.D,

Hvala sto ste me ispravili, gledao sam vise klipova, mora da sam pogresni kopirao.

Posle "Hteo sam da pokažem ljudima sa instagrama" ne mogu ni da gledam. Ovaj ispade ko onaj crnogorski MMA Bakočević što se štreca na svaki komentar i pravda svima redom. Instagram javnost :banghead :puke , jer eto, to je sad bitno i relevantno. A što ne dodajete jedan drugom loptu, to nema veze, ko da ove sa instagrama i briga za fudbal, oni prate rijaliti na Leo TV.

A sta si ocekivao, kome da se obrati, jasno je pokazao da nesto ne stima medju njega i uprave. Njemu je instagram nacin da se obrati navijacima sto i radi konstantno.
Opet ne kazem da je nevinasce, ali iz izjave mogu samo da zakljucim da je svestan da mora da da 100% svog znanja kako bi jedan dan mogo da ode iz kluba, na bolje.
Takodje je reko da je svestan da Partizan ne moze njemu da da 1 000 000 za platu, sto je takodje jako razumno, ali covek nam je doneo duplu krunu u skoro nemogucim uslovima i za to zasluzuje maksimalni respekt od strane kluba!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Njih dvojica (Leonardo i Đurđević) se otvoreno mrze. Zašto je tako, nemam pojma. Umesto da se dopunjavaju, oni su kao neki rivali. Da li je to krenulo privatno ili fudbalski, pojma nemam. Svakako su treneri, prošli i sadašnji krivi jer im dozvoljavaju da se tako ponašaju.

Leonardo ima problem sa celim svetom, ali je ubedljivo najbolji igrač i mora mu se titrati.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Jesi pogledao njegov intervju posle utakmice i sta je rekao za odnos medju njega i Djuke? Lepo je Leo objasni, i sam razume tu situaciju, zato sto i on cesto isto postupi!

Oba igraca gledaju gol, Djuka ne bi dodo loptu na kraju tekme, pa i da mu je rodjeni brat bio na Leovom mestu.
Ja ne zameram za tu vrstu sebicnosti sve dok ne nasteti Partizanu, a do sada njihova saradnja je bila i vise nego odlicna! Sto je rekao i Djuka, da je rezultat bio drukciji mozda bi i on drugacije reagovo. Ali to su igraci koji prvenstveno gledaju da sutnu i daju gol i punu podrsku imaju od mene u tome sve dok to donosi dobro Partizanu!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ne bih rekao da je njihova saradnja bila odlična. Bilo je dosta sebičnosti i u sezoni iza nas, posebno u proljećnom dijelu sezone. Ni tad se to nije osjetilo na rezultat, ali bilo je frustrirajuće gledati kako jedan drugom ne žele (pod izgovorom da ne vide) da dodaju, osim ako baš ne mogu ništa drugo uraditi s loptom. Pobjeđivali smo, bili smo svi zadovoljni, mirna Bosna. Cijenim da Nikolić nije mogao ništa uraditi povodom toga, vidjećemo za Đukića.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
552
Reaction score
1.034
Djurdjevic u zadnje vreme uvek naglasava da su on i Leo najbolji tandem.
Leo u ovoj izjavi, i svakoj drugoj, kaze da razume Djukin potez.
Njima bi sad asistencija koju bi uputili jedan drugom znacila vise kod navijaca mozda cak i od gola koji bi postigli. A promasaj u toj nekoj izglednoj sansi, gde namerno ne bi dodali loptu drugom, koji je u boljoj poziciji, i jos da ga ispusimo zbog toga, bi otprilike bio kraj njihovoj karijeri u pfc-u.
Cini mi se da i oni to shvtaju i mislim da ce biti sve u redu.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
A kakva moze da bude saradnja kada su zajedno postigli 48 golova i imali nad 10 asistencija?
Ko sto samo reko, oba igraca su gol igraci, njihova sebicnost je produkt njihovog nacina igre, a ne lose saradnje!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Uvek bi poželeo tandem Duka-Leo u napadu koji će postići skoro 50 golova nego vrhunske driblere , asistente a realizacija 4-5 golova u sezoni..

Fudbal se igra za golove i kako kažu oni koji su ga metnuli u mrežu da je bolje od sexa :D

Brazilci vole sex a voli i Djuka , pa malo razumevanja pogotovo dok im zvezda redovna mušterija :D
 
Последња измена:

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
552
Reaction score
1.034
Mislio sam konkretno na situaciju u poslednjem minutu protiv Buducnosti. I derbi kup.
Mislim da je Djuka tu ispucao kredit kod velikog dela navijaca. Ne kazem da se slazem sa tim, ali mislim da ce u nekom opet slucaju da krenu konstanti zvizduci i gluposti.
A iz njihove saradje mogu samo jos vise golova da daju i jedan i drugi.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Da covek 24 gola i opet vam ne valja. Da vam vratimo Boju pa nek dodaje lopte?
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Problem oko Djurdjevića većina gleda kroz prizmu njegovog nekadašnjeg navijačkog opredeljenja,ako da gol "pa šta zato je doveden",ako promaši "ispucao se,daj da ga prodamo",ako ne doda loptu"pička sebična"....
Dečko je najbolji napadač koji smo imali u poslednjih 10 god,sem Klea i opet nevalja,trči,vrši presing na odbranu,promaši ali i daje redovno.Pustite ga bre ljudi nek igra,doći će nam neki Zabija pa ćemo ga od blata praviti.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.439
Reaction score
11.958
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Pitalica je, bar za mene, sledeća: Koga je lakše zameniti?

Leonardo je bukvalno nezamenjiv.

Za Đurđevića već imamo zamenu u ekipi.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
A ko od njih dvojice nebi napravio isti problem sa novim igracem?
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ko sto samo reko, oba igraca su gol igraci, njihova sebicnost je produkt njihovog nacina igre, a ne lose saradnje!

Nazalost ovo nije tacno. Blize istini je ono sto je Nikola_G napisao. Nisu kecheri pa da se sibaju svaka dva minuta na terenu, ali guranje pod tepih ovako ociglednog problema jasno govori da smo poluprofesionalan Klub koju nema nikakvu perspektivu.

Te price da vide samo gol bi mogle da prodju da su recimo desetobojci pa bilduju poene. Ovde imas 9 igraca koji se lome da bi dvojica egoista mogli da igraju "svoju" igru, umesto da igraju timsku.

Kako god, ozbiljan Klub bi nasao resenje, dva igraca Leovog kvaliteta i Jovanovic u tim i ova dvojica bi se doveli u red za tri nedelje. Ali svi znamo kako ce biti...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Pa koliko su puta i Leo i Djuka mogli i drugim igracima da dodaju, a oni umesto toga izaberu da sutnu. Pa jel to znaci da su losi odnosi sa celim timom?

Razumljivo je da je veci broj mogucih pasova medju njih dvoje zato sto su napadaci, ali to ne znaci da se oni ne podnose, vec da im je takav stil igre. Iskreno se secam bar 10 tinu situacija kad su Djuka ili Leo mogli da dodaju nekim saigarcu, a oni to nisu uradili.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top