Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Đukić je obično govno cigansko.
Sve što sam rekao kad je došao se ispostavilo kao tačno.
I doveden je da sabotira i da se ovako završi jer je nemač pojma.

I sve je ovo Ilievo maslo.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.439
Reaction score
11.863
Локација
Beograd
Djukicu sta ti igraju igraci? poserem ti se na opa opa!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ovo je onaj trenutak, kada nisi besan na svoj klub, nego te sramota, ko sedi na klupi, upravi, a i nosi sveti dres.
Žao mi je Stojkovića...
Izgleda da je Đukić, svoja muda ostavio kuci.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ono kad se lozis 10 dana cekajuci utakmicu i sve ode u pm za 20min
 

Arbeitmann

Banned
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
96
Reaction score
15
Локација
Novobeogradska rivijera
Sve ce to sledeci porodica pantic vesnik iz Madrida pozlatiti. U iscekivanju sam koje su nove solje u prodaji u Realovom sopu i da li mu je mali naucio sve zastavice ucesnika sa svetskog prvenstva. Napravio je svoju privatnu farmu od televizije koja nosi naziv TV Partizan. Jebo ga Real u supak truli!

Zbog ovog Stitarca niko ozbiljan ovu ekipu nece hteti preuzeti na leto. Upropastio je i sledecu sezonu, i ako nece sudelovati u njoj. :puke
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Mnogo dobrih prilika je propusteno da neznalica dobije otkaz. Ovo je rezultat toga.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Znamiljivo kako radimo bas ono sta i treba za srbciganiju.Posle uvoda utakmice gde ovaj sto izvestava sa terena nabraja ciganske grupe koje su prisutne do same postave, nasih "navijaca" koji su u tri kaveza i ovoga sto mi pokusavamo da (ne)igramo na terenu.
Odlicno davanje legitimiteta ciganskoj tituli.Ovo ni Coki ne bi ovako uradio .

Zeki i biku zam zapamtio dobro Artmediju.
Ovima cu da pamtim ovu sezonu.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Da mi je samo videti facu Iglice ilijeva. Da mi je videti kako gleda prema klupi i vidi Tosica i Sumu kako bleje na telefonu dok cigani rastavljaju ovu golobradu decu i ove ostale sto se nisu uspeli prodati.
I da ponovim jos jednom. Ko god je odlucio da potpise ovog jankovica je najveci izdajnik ovog kluba.
O djukicu neću. Ostali forumasi neka ga poliju katranom ja cu da dodam upaljač.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.439
Reaction score
11.863
Локација
Beograd
Najsramotnije izdanje Partizana u istoriji derbija.Ukljucujuci i jug.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.180
Reaction score
18.476
Локација
U Kinšasi
Kako izgledamo, bice dobro i ako sacuvamo ovo sto nemamo.

Najveca pojacanja na klupi, deca na terenu. Tu je i ovaj ciganin sa brojem 51 sto sad igra za Partizan.
 

dani 98

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
54
Reaction score
109
Da sam na Djukicovom mestu sada bi dao otkaz i prvim avionom bi otisao u Spaniju. Garantujem ,da je debeli Milovanovic bolji trener od Djukica.
A da vucicu pederu....
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Klinci su se uplašili , samo ne znam čega .. ? ćelavi Miletić ? Šta igra taj brat, nije ni čudno što mu je bivši tim ispao iz lige.

Jedina pozitivna strana zabranjeni i pevanje av pederu
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Za onaj moj post jučerašnji, o Srđi Kneževiću, Leu, mudima i drugim stvarima, treba me streljati. Saboteru štitarski, odjebi više!
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Da se igralo u prvom 3 pasa =gol ,mozda bi imali 1 na semaforu. Uzasna postavka igre ,ubacis dete od 30kg da igra derbi , bezmozgas,ovde niko ne zna ni sta igra ni sta radi. Nemamo sta da se bunimo igramo ko prijateljski mec, niko nema potreba da nas jebe sami cemo mi. Crkli majci
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Svaki napad Zvezde je 80% gol.. losa igra, losa postavka, lose pripremljeni igraci za derbi na psiholoskom planu, nema zelje/volje i zara u ocima... svi uplaseni... kada igramo ovako, vise sam razocaran u ekipu i strucni stab nego ljut. Ljut budem kada nemamo srece itd. Ovako, cestitke Zvezdi na tituli - zasluzeno. Bolji su, nema sta. Iliev i Djukic da odu i da dodju nova lica.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.091
Reaction score
15.814
Локација
Храм фудбала
Sreca pa smo se rijesili Evertona. Zamislite koliko bi on pokvario ovu sjajnu predstavu svojom energijom, srcanoscu, MUDIMA.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top