Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
@Hejsel
Pa to ti kažem, što je bilo, bilo je. Je l' nije avgust najpakleniji?
 
Последња измена:

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.887
Reaction score
8.005
Izadje mi na fejsu neki video i pise srecan rodjendan legendo, rec je o Marku Nikolicu...

Jos jednom da kazem da mi je ultra zao sto je otisao... licno bih potpisao sad da ode Leo, da Suma ne dodje a da je Marko na klupi...

Svaku utakmicu pod njim znao sam da cemo biti na maximumu...

Jos jednom steta....
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Gradite idole od ljudi koji imaju svoje vrline i mane, pa ih posle, razočarani što oni nisu savršena bića nego samo ljudi sa svim svojim vrlinama i manama, bacate u blato...

Zašto toliko rasipate svoju energiju i vreme tvrdeći ono što zapravo ne znate...

Šta, rekao vam neko da je Leo zlikovac, Uroš gad, Suma lud, a ,,cigan(j)ski,, mediji sve to potvrđuju i raspaljuju vatru...i vi se primate na sve to...

Ko god došao u Partizan, dobrodošao, naš je, ko god otišao srećan mu put i nije više naš u onolikoj meri u kojoj je bio dok je bio tu, a dok je tu - daj da gledamo dobar fudbal, golove i da pobeđujemo...
Mi idemo na utakmice zbog toga...bar mi koji idemo...ili bar neki od nas koji idu...

Jebeš instagram i sve ostalo, tačno mi dođe da napravim lažni ,,profil,, i zajebem pola Srbije oko toga ko sam i šta sam, samo da dokažem kolika je glupost verovati nekim iluzijama i fantazijama...
Al naravno da neću, kao što rekoh, jebeš instagram...imate Partizan, ako vam je do njega, imate uskoro neke važne utakmice, fokusirajte se malo na to...
Suština a ne sitnice, istina a ne laž, Partizanština a ne zvezdizam, smrt fašizmu - živeo Partizan!!! :D
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.294
Reaction score
18.522
Локација
Kej Republika
Nego,

prvenstvo drage nam zemlje krece u subotu. Vidim da je sistem takmicenja ostao isti. Play off i podela bodova.

Jebo ih takav sistem.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Čeka se da se vidi koliko će džvedžda napakovati strendžera do vikenda, pa će da se onda preseče, čemu žurba?
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Mislim da su mu primanja ostala ista ali da je u ugovor dodata stavka -ladjenje jaja-, zato je i napisao da je doslo njegovo vreme.. Sreca pa Suma ne zna za ove carkice u ekipi :)) jbg ovde samo Suma i Tavamba ostalo da se posvadjaju i svi su onda namireni po ciganskim medijima...:)
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Bas me interesuje naša postava protiv Mačve .. šuma će sigurno dobiti jedno poluvreme ali šta je sa Urošem koji je u teškom kanalu ?
Mali Đole ako bude igrao u prvih 11 očekujem makar jedan gol od njega
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Ovo govno sto mu je "vreme doslo" oterati u tri lepe picke materine.Slepac nenormalni samo unistava atmosferu u timu.Jebao te instagram da te jebao zeno jedna..
Sad lupaj poene,uzeo sam karte danas,idem u utorak i nadam se da ovog slepca iz favele necu gledati na toj utakmici.Popeo mi se na vrh...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.997
Локација
Kobasicarija "Venac".
Gradite idole od ljudi koji imaju svoje vrline i mane, pa ih posle, razočarani što oni nisu savršena bića nego samo ljudi sa svim svojim vrlinama i manama, bacate u blato...

Zašto toliko rasipate svoju energiju i vreme tvrdeći ono što zapravo ne znate...

Šta, rekao vam neko da je Leo zlikovac, Uroš gad, Suma lud, a ,,cigan(j)ski,, mediji sve to potvrđuju i raspaljuju vatru...i vi se primate na sve to...

Ko god došao u Partizan, dobrodošao, naš je, ko god otišao srećan mu put i nije više naš u onolikoj meri u kojoj je bio dok je bio tu, a dok je tu - daj da gledamo dobar fudbal, golove i da pobeđujemo...
Mi idemo na utakmice zbog toga...bar mi koji idemo...ili bar neki od nas koji idu...

Jebeš instagram i sve ostalo, tačno mi dođe da napravim lažni ,,profil,, i zajebem pola Srbije oko toga ko sam i šta sam, samo da dokažem kolika je glupost verovati nekim iluzijama i fantazijama...
Al naravno da neću, kao što rekoh, jebeš instagram...imate Partizan, ako vam je do njega, imate uskoro neke važne utakmice, fokusirajte se malo na to...
Suština a ne sitnice, istina a ne laž, Partizanština a ne zvezdizam, smrt fašizmu - živeo Partizan!!! :D

uvazeni kolega, nije poenta da ti, ja ili neko treci napravi profil na tom instagrama I da lupa sve I svasta. mi, navijaci partizana imamo igraca u timu koji sva svoja trenutna raspolozenja ubacuje u etar. ma koliko nama mrzak bio ovakav vid komunikacije sa ostatkom sveta, on vrlo dobro odslikava psihicko stanje naseg ljubimca. ono je dosta neuravnotezeno, iliti sto bi se reklo, decko je bipolarna licnost. po svemu sto cusmo I videsmo, izgleda da bi on ipak isao iz partizana, I to ni manje ni vise nego u arabiju. odatle mu vise nema iranja fudbala na visokom nivou, a uzece barem duplo vise para nego kod nas. kamo srece da sredi glavi I napali se da odigra u top modu kvalifikacije kod nas. licno mislim da njega to vise ne interesuje.
necu ga pljuvati I psovati, bas kao sto nisam ni marka nikolica. mnogo nam je dao...I jedan I drugi.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.887
Reaction score
8.005

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Uf, kakva milina od podsetnika. Ovako se počinje dan.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Pored toliko uravnoteženih, srbskih domaćina sa Senjaka i Gračanice, mi dovodimo igrače iz favela. Sramota.

Zna se šta su prave srbske vrednosti: Sorbona, enciklopedija, kešanje o tramvaj, Draža, Đani, a ne favela i instagram.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Samo srBsko, samo Senjak - 4 C. Molim da ne skaču patriJoti, kao opareni, ovo je pošalica.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Znate li koliko je bilo sati kad je ostavio poruku? Danas, 02:34 AM
Kad je procitana, usledili su poeni. Ne moze niko da dezura 24 sata dnevno.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.887
Reaction score
8.005
Sensei, meni ne smeta to sto je napisao...

Na zalost mnogi misle tako...

Vraticu se, stvarno ne znam zasto iko vise dolazi u ovaj klub....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top