Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.540
Reaction score
23.801
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Na početku ove sezone sam čuo iz dosta pouzdanog izvora da mi ove sezone ne smemo i nećemo uzeti titulu. I tad tu priču skontam ma kako ne, pa i prošle sezone isto nismo smeli pa smo se usrali u cigansku Srbiju. Ali međutim. Kroz izjave svih članova uprave se tokom cele sezone moglo naslutiti ne da su se pomirili sa tom činjenicom nego da rade u interesu crveno bele Srbije. "Bacamo sve karte na evropu" "Evropski Partizan" "Sistem"... Jeftine priče za široke narodne mase na koje se nisam palio i nisam obraćao pažnju jer znam da je to klasično prodavanje magle.

Bilo je jasno da nećemo uzeti titulu kad su postavili sabotera neznalicu za trenera.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.830
Reaction score
29.878
Локација
Beograd
Slika i prilika stanja celog naseg fudbalskog kluba je premlacivanje sa poslednjeg derbija dok nasi cute ko mulci, sa vrhuncem gde Suma skace da se davi sa metar visim mandoafrikancem dok nasa vajna ceta bleji okolo, svi valjda ozalosceni sto kod sebe nemaju smartfon da mogu da okace snimak iz prve ruke. Nama spas lezi u 11 Raci Petrovica u svakom uzrastu, a to da sprovede nece niko, niti ce ko da dozvoli, dokle god smo vlasnistvo ciganske Srbije.
Blago tebi, ako misliš da su život i fudbal toliko jednostavni pa da bi 11 Raća (Raći) bili dovoljni pa da Partizan lilči na nešto...
Mnogo je kume, što rekoše u onom filmu...
A za ovo ostalo iz tvog posta se slažem...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.972
Reaction score
27.384
Bilo je jasno da nećemo uzeti titulu kad su postavili sabotera neznalicu za trenera.

Ja bi reko da je sve bilo jasno kad je naprasno, pravo ni od kuda, Marko dobio "ponudu koja se ne odbija"...Bilo mi je sumnjivo kao penal na ivici sesnaesterca, sve kasnije sto je usledilo, samo me je ucvrstilo u tom ubedjenju.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Blago tebi, ako misliš da su život i fudbal toliko jednostavni pa da bi 11 Raća (Raći) bili dovoljni pa da Partizan lilči na nešto...
Mnogo je kume, što rekoše u onom filmu...
A za ovo ostalo iz tvog posta se slažem...

Mislim da je kolega Sarma mislio na 11 Raći Petrovića u karakternom smislu.
I ja se apsolutno slažem. Partizan kad god je imao trenera sa identičnim karakternim osobinama derbi nije predstavljao nikakav problem.
Da, tačno je da i 11 Raći ne bi bilo dovoljno da se "lagano" dođe do titule, LŠ... ali bi tih 11 izginuli, bukvalno. Đukiću posle svega ni "Zdravo" ne bi rekli. Ova "bleja", "kulijanica"... čoveče nisi u nekom kafiću. Kakav vesnik kakvi intervjui Bilje Obradović, daj nam krv, daj nam znoj, nek naš san sad bude tvoj.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
@Virke
Na moj upis kada je doverden 51, da on i Iliev nece docekati kraj sezone u Partizanu, napisao si kako se poseres na sve navijace koji teraju Ilieva iz kluba.
U privatnoj poruci sam ti napisao da nije higijenski da to radis preko tastature, nego je mnogo bolje licno na stadionu, ti si to posle u temi pitanja i predlozi predstavio kao moju pretnju prema tebi, a tada nisam mogao da ti odgovorim jer sam bio banovan.Imam u arhivi te poruke.

Izgleda da ni tebi sada ne odgovara Iliev, iako jos nije kraj sezone?

Sto se tice Djurickovica i Marjanovica, jesu posteno odradili svoje ugovore, ali da imaju kvalitet za Partizan sigurno nije tacno, a valjda bi to trebalo da bude presudno u odabiru igraca.

Do sad sam tražio taj moj post, tj. te postove i kontekst, i ne mogu da ga nađem, očigledno su izbrisani još tada. Znam da sam pominjao plaćenike sa juga, na šta si mi ti poslao poruku.

Nemam problem da kažem bilo šta, itekako sam bio protiv dolaska #51, ali nisam bio za to da se razapne Iliev, posebno nakon duple krune, verovao sam da je i prelazni rok dobar, sećaju se svi kakva je euforija bila na temi, izuzev tog potpisa. Smatrao sam da ima dovoljno ljudi koji treba da lete pre njega. Kao i za sve, vreme pokazuje šta i kako, od čuvene promocije, izjava o miševima, pa naovamo. Ne znam kome se nije zgadio, uz to da je jasno da su Tomić i Marko tražili igrače po svom ukusu, za razliku od dripca koji je još tu i koji se ne meša u svoj posao.

A što se tiče tih privatnih poruka, ja sam to tako shvatio i u tom smislu odgovorio, i prokomentarisao tek nedavno na toj temi, u fazonu "bilo pa prošlo, ali da se dečko pogubio, jeste", a ako sam loše shvatio, jbg, izvinjavam se.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Obezbeđena licenca za Evropu, koju možda nećemo ni igrati, kako je krenuo "onaj" da vozi ovaj brod.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Iliev je inicijalna ciganštura, išao sam sa njim u O.Š., verovatno kasnije, posle Rada, profesionalno preorijentisan na PFC. I to je činjenica i to koja nije od krucijalnog značaja po njegovo delovanje u klubu, koliko njegova glupost, neobrazovanje, pokondirenost i bezobrazluk.

Možeš li da objasniš ovaj komentar za mene koji nisam uspio ovo da ukapiram?

p.s.
Opet se vrti ista priča na forumu... Ko je koga doveo, zašto ovoga, a ne onoga i slično.
Meni samo nije jasno da osoba, jer nije čovjek, i dalje sjedi na našoj klupi i nema makar malo obraza da podnese ostavku i ode.
Odavno nisam vidio takav bezobrazluk.
Samo može još više da padne u očima svih navijača, ako može uopšte više od ovoga.
Ipak, treba biti i čovjek, a Đukić to očigledno neće da bude.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne, nego on glumi Fergusona i Vengera.
Kao 5 godina pravi sistem, pa onda eventualno trofej.

Gde žurimo?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.936
Reaction score
13.918
Mislim da smo svi svesni cinjenice da je FK Partizan godinama toliko opstruiran da smo umesto apsolutnog lidera ovog dela Evrope svedeni na nivo koji se zove "zona prezivljavanja" i konstantne borbe protiv veternjaca kako spoljasnih tako i unutrasnjih. Letos je po ko zna koji put propustena prilika da se izdignemo daleko iznad ovog mulja i taloga.....od starta je bilo jasno da je Partizan proglasen kao "faktor nestabilnosti" i da ne sme da se razvija.
Bestidnost i nedostatak postovanja prema Partizanu od strane onih koji ga direktno predstavljaju je za mene najjaci utisak ove sezone - Dovedes u klub (ne)coveka koji te je napustio u sred sezone i koji ti je 6 meseci kasnije uprskao priliku da udjes u LS tako sto je pred najvazniju utakmicu desetkovao ekipu pozivajuci igrace na jbn olimpijske igre....onda bez ikakve grize savesti dovedes dunstera koji ti je pisao po klubu i navijacima, das mu broj 51 i garantujes za njega. Ta dva poteza su dovoljno sramna i tragicna cak i ako ne pominjemo ostale poteze koji su doprineli ovoj situaciji...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.830
Reaction score
29.878
Локација
Beograd
Mislim da je kolega Sarma mislio na 11 Raći Petrovića u karakternom smislu.
I ja se apsolutno slažem. Partizan kad god je imao trenera sa identičnim karakternim osobinama derbi nije predstavljao nikakav problem.
Da, tačno je da i 11 Raći ne bi bilo dovoljno da se "lagano" dođe do titule, LŠ... ali bi tih 11 izginuli, bukvalno. Đukiću posle svega ni "Zdravo" ne bi rekli. Ova "bleja", "kulijanica"... čoveče nisi u nekom kafiću. Kakav vesnik kakvi intervjui Bilje Obradović, daj nam krv, daj nam znoj, nek naš san sad bude tvoj.
Razumem šta je kolega hteo da kaže, aludirajući na Raćino grobarstvo i rešenost da pobedi Zvezdu, ali, ja sam ipak ,,stara garda,, i u ,,moje vreme,, se znalo šta je nižerazredni igrač, trećeligaš, drugoligaš, prvoligaš, klupski igrač, reprezentativni igrač, klasa, evropski igrač, svetski igrač, as, majstor, doktor...
Nije baš svako mogao da bude sve...

Evo ti, imaš Blagoja Paunovića na svom avataru, a ja sam ga, kao dečak gledao uživo...i njega i neke druge znalce u timu...
Lopta za njih nije bila problem i bila im je samo poslušna igračka...
I onda se uvek malo ,,štrecnem,, kad neko ,zatraži,, igrača za Partizan kao što je Raća, jer po mom fudbalskom ukusu on njie bio...
Svaka čast njemu na golu Zvezdi, dokazanom grobarstvu i učešću na SP, ali Partizan, po mom mišljenju, zaslužuje kvalitetnije...

Često reagujem na ,,tezu,, da nam trebaju samo Grobari u timu ili na klupi, i uvek kažem da je to presudno za tribinu, ali ne mora da bude i na terenu...
Ništa Grobar na terenu ne vredi ako je protivnik brži, jači, bolji, kvalitetniji...

Nama pobede i trofeje nisu uvek donosila samo Partizanova ,,deca,, i ,,navijači od malih nogu,, nego baš neki momci koji su u Partizan došli sa strane...tamo neki Borota, Hatunić, Santrač, Milko, Vokri, Katanec, Mijatović, Džoni Novak, Moreira, Dijarrrra, Žuka, Kleo, Kamara, Tejgo, Leonardo, Đurđević, Everton...
Ante Mladinića kao trrenera se sećaju samo stariji, ali ni on nije bio ,,dete Partizana,, pa je znao kako se radi taj posao...
I, možda ni Mateus nije nikakav trener, ali ipak je on bio na klupi kad smo prvi put ušli u LŠ, a ne neko ,,Partizanovo dete,,...
Dakle, ima nešto do trenera, ima nešto i do igrača, ima nešto i do grobarstva u srcu i duši, ali i mnogo toga u znanju, radu, trudu, kvalitetu!

Shvatam vašu ljutnju i deprimiranost, ali opet skrećem pažnju na to da ni Stanoje ni Marko nisu neki sveci, koliko god da su dobri treneri...uostalom, ako sam dobro shvatio, ovaj prvi nije hteo nazad u Partizan, a ovaj drugi je iz njega otišao, i čemu sad služi da se ,,100 puta,, ponovi kako su oni neko ,,idealno rešenje,, za nas, ili da su mnogo bolji treneri nego Đukić, itd, kad ljudi NEĆE da budu u Partizanu...

Iskreno se nadam da sad neću izazvati ,,lavinu komentara,, po sistemu Marko/Stanoje vs Đukić ili Raća vs Ožegović, ili već nešto slično...nije mi to namera, mada, imao sam već prilike da doživim da pojedini članovi Foruma ne kapiraju šta pišem, ili kapiraju skroz pogrešno...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Slažemo se apsolutno, nije to "grobarstvo" najbitnije. Bitno je prosto da se zna znanje, da se zna ko šta radi. Možda grešim jer identifikujem svoj doživljaj grobarstva sa nečijim dobrim radom, jer nije manje grobarstvo suze kao posledica loše igre FK-a i loš rezultat neke sekcije SD-a u odnosu na potez Srđe Kneževića, pesme Stanojevića u svlačionici ili napada ludila i neobuzdanog smeha nakon akcije u tri pasa protiv Napretka iz Kruševca prošle godine. Da, tačno, ne moramo da imamo nekog "hard core" grobara. Već imati nekog ko zna šta hoće znači da je on blizu nas, naših ideala, želja, samim tim to ga čini u našim očima većim, ima naše srce.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.830
Reaction score
29.878
Локација
Beograd
...
Bitno je prosto da se zna znanje, da se zna ko šta radi.
...
Upravo ovo što si napisao, da se ZNA znanje i ko ŠTA radi...
Naravno osim da zna, mora i da može da uradi, ali to mu dođe to...

Znači fudbaler na terenu treba da zna i da može da pobedi Zvezdu u derbiju, sd da dovodi igrače koji su kadri da to rade, trener da zna da sa tim igračima radi, a navijači da navijaju sa tribina...e, tako se zna ko šta radi, sve ostalo je periferno...
Naravno da ne smeta i da su fudbaleri, sd, trener, vatreni navijači Partizana (uvek bili i ostali), ali kao što rekosmo da se zna KO ŠTA RADI, pa je tako njihov RAD da pobede Zvezdu u derbiju, a lako ćemo onda svi i da navijamo i da se veselimo...

Dakle, prošle sezone je Leo ZNAO znanje i tresao mrežu Zvezde i donosio nam pobede u derbiju, to je bio njegov ,,radni zadatak,, i on ga je vršio kako treba...a radovali smo se (i navijali) i mi na tribinama i on na terenu...

Ove sezone...da uzmem recimo Bambija, Daču i Meska za primer, oni nisu u stanju da pobede Zvezdu, i šta onda meni/nama/njima vredi što su oni navijači Partizana?
Pa nisu oni tu da navijaju nego da pobeđuju (Zvezdu u derbiju) na terenu...
E to je ono da se zna ŠTA ko radi, šta je prioritet...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.332
Reaction score
4.026
Локација
Kobasicarija "Venac".
Slažemo se apsolutno, nije to "grobarstvo" najbitnije. Bitno je prosto da se zna znanje, da se zna ko šta radi. Možda grešim jer identifikujem svoj doživljaj grobarstva sa nečijim dobrim radom, jer nije manje grobarstvo suze kao posledica loše igre FK-a i loš rezultat neke sekcije SD-a u odnosu na potez Srđe Kneževića, pesme Stanojevića u svlačionici ili napada ludila i neobuzdanog smeha nakon akcije u tri pasa protiv Napretka iz Kruševca prošle godine. Da, tačno, ne moramo da imamo nekog "hard core" grobara. Već imati nekog ko zna šta hoće znači da je on blizu nas, naših ideala, želja, samim tim to ga čini u našim očima većim, ima naše srce.



dovoljno je imati trenera sa mudima. gro ovih igraca je znalo sta I kako da radi pre samo dvanaest meseci. samo zajebana lobanja kraj aut linije, I mnogo toga je reseno. ne sve, ali vecina stvari svakako.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Možeš li da objasniš ovaj komentar za mene koji nisam uspio ovo da ukapiram?

p.s.
Opet se vrti ista priča na forumu... Ko je koga doveo, zašto ovoga, a ne onoga i slično.
Meni samo nije jasno da osoba, jer nije čovjek, i dalje sjedi na našoj klupi i nema makar malo obraza da podnese ostavku i ode.
Odavno nisam vidio takav bezobrazluk.
Samo može još više da padne u očima svih navijača, ako može uopšte više od ovoga.
Ipak, treba biti i čovjek, a Đukić to očigledno neće da bude.

Kako ne razumeš? Kada brod tone odjednom nista ne valja. A dok smo slavili titulu svi ga dizali u nebesa i prepisali svaki uspeh bas istom tom Ilievu. Sad se umanjuje sve sto je uradio i sto nije uradio. Eto sad je odjednom cigan i lopov. Uskoro ce biti SNSovac.

Nisi znao da na primer niko zapravo nije zeleo Sumu i Tosica i da su svi od početka bili skeptični? Evo i ja nisam, ali mozda nisam citao forum u to vreme. Ja se ustvari pitam zbog čega je Tošić neuspeh? Dao čovek 9 golova.. Ja ne znam ko je očekivao od njega da bude Ronaldinho kad on to nikad nije bio.

Da se razumemo ja ne mirisem nesto Ilieva, ali mi je smešno sta sve moze da se pročita ovih dana.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
sad ni Raća nije dovoljno dobar... verovatno da imamo bolje... a i mirni smo dok se #51 trudi i dok nas Suma uveseljava...
Dok za Ilieva nisam siguran šta da mislim, amplitude su sve negativnije, Đukić je dokazao kakav je "karakter"... Ajde što nije pokazao trenersko znanje, što mu tim ne liči ni na šta, ni prvi a na žalost verovatno ni poslenji koji se pokaže kao promašaj na našoj klupi, on je verovatno jedini koji pokazuje kolika je 0 od čoveka i ne ponudi bar ostavku (drugi koji su bili loši kao treneri su bar skupili petlju da se povuku na ovaj ili onaj način)
Sramota me je što se neko takav zove trenerom Partizana
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.753
Reaction score
11.463
Локација
.
Kako ne razumeš? Kada brod tone odjednom nista ne valja. A dok smo slavili titulu svi ga dizali u nebesa i prepisali svaki uspeh bas istom tom Ilievu. Sad se umanjuje sve sto je uradio i sto nije uradio. Eto sad je odjednom cigan i lopov. Uskoro ce biti SNSovac.

On svojim izjavama aminuje ovu nezainteresovanost i predaju titule ciganima tako da nažalost nije ništa drugačiji od ostatka uprave. Bolje da je ćutao, a iskreno sam se nadao da nije običan sns poslušnik.

Inače se slažem sa ostatkom posta, pa opštepoznato je da je sve od igrača što ne valja on doveo a svi koji su nešto pokazali i čak i neke koje smo prodali su došli sami, kuc kuc na vrata kod Vazure mi bi da igramo u Partizanu :roll:
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.540
Reaction score
23.801
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Svi dočekali đukića s oduševljenjem, svi dizali ilieva u nebesa, svima bilo drago kad je došao padavičar 51, svi ovo, svi ono...

Zajebite to "svi", nismo svi, neki od nas su ovde bili razapinjani, što su se usudili da pomisle kako iliev nije mag, a đuka stručnjak iz Španije.

Kurac moj bi mi bi slavili prošle godine da je trener bio ovaj šritsrski dripac, ili neki drugi bezmudi trener.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.753
Reaction score
11.463
Локација
.
Svi dočekali đukića s oduševljenjem, svi dizali ilieva u nebesa, svima bilo drago kad je došao padavičar 51, svi ovo, svi ono...

Zajebite to "svi", nismo svi, neki od nas su ovde bili razapinjani, što su se usudili da pomisle kako iliev nije mag, a đuka stručnjak iz Španije.

Završiću vam ja onda neka priznanja ili plakete kao članovi koji su uvek u pravu i ostatak foruma će morati da "vas" "sve" pita da li može da uđe u diskusiju sa vama.

Likujete ovde već danima, dobro shvatili smo da ste bili u pravu i šta sad. Ponavljaćete to danima. Sutra da osvojimo LŠ ne bi me čudilo da neko napiše "pa da ja sam pričao da je (random član iz uprave) (random pridev)".

Isto ja da sam takav kao "vi" bih likovao zbog stvari za koje niste bili u pravu ali neću jer nisam takav, boli me uvo.
 
  • Like
Reactions: Oki

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.439
Reaction score
10.634
Локација
okupirana Srbija

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.540
Reaction score
23.801
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Mali Džin, pa normalno da ću da ponavljavam, danima, mesecima... Na košarkaškoj temi ponavljavam godinama, a znaš kako to piči po živcima onima koji su nas pravili budalama, resetom, nba petorkom...?

Baš ih nervira, al' i treba, takvi s ružičastim pogledom na svet i glavom u pesku i idu na ruku ovima što od nas prave ikebanu.

A i što da ne ponovljavam, jel zabranjeno? Hoćeš da iskopam postove gde se pojedini fudbalski stručnjaci sprdaju s pojedincima? Nisu sa mnom, al' čim se usudio neki član sa manje postova da napiše nešto protiv đukića, skakali su kao osice sa simpatičnim doskočicama.

Pišete kako zbog nekih od nas neće ljudi da pišu jer etiketiramo, e pa gospodo, neće ni mnogi da pišu jer se plaše vaše reakcije.

Ja likujem, a pojedinci kao tuguju, više im je stalo jer su eto pružali podršku Partizanu kad je bilo najteže? Kurac palac, pružali su je ilievu i đukiću, a ne Partizanu.

A i neće dugo tugovati,sad će repka, ludilo, i mali radonja se opasno nameće, pa navijanje, cela nacija reprezentacija... Ček ko je osvojio titulu? Ma nije važno, sad smo svi isti.

Edit: hvala, ne treba mi plaketa, samo da na vreme čistite one koji su se s sprdaju s nama, mada, ne sprdaju sa mnom...
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top