Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Suma pokušava na silu?! Pusi kurac Radulovicu, da ga pusis! Namesti čovek dve 100% šanse, to ne znaš da kažeš jebo te ugao kamere za penal!
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Postoji li promil sanse da ce se ikad na nasem stadionu (ponovo) zaoriti "vucicu pederu!"???

Ovo je preslo svaku meru narode.....
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Ja ne znam po cemu je Suma los. U pet minuta je namestio dve sanse, ali ko to da pogodi.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Birajte reci u teranju trenera, nema potrebe da neko dobija poene..

Kako god se utakmica zavrsila, ovo ovako ne ide.. promene su mozda trebali i da se dese puno ranije, sada je vise kasno.. izgubili smo prvenstvo, a naravno i sansu za malo veci uspeh u Evropi..

Djukicu odlazi!
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Jeb'o nas kurac, kako ne dovedosmo Rastavca na vreme...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.887
Reaction score
8.005
Kad igras mesecima kao go kurac, kad prosle nedelje onako pobedis... onda ti se vrati ovako
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne može DJUKICU ODLAZI već treba da mu daju otkaz a ne sam da ode! A da mu noge polome ako bude hteo preostale pare od ugovora!
 

Neksus

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
94
Reaction score
15
Evo da napisem"biranim recima"Mi NEMAMO POJMA.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Dame i godpodo, najbolji trener sveta i evrope, a trener Psrtizans, Miroslav Djukic
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Nemam šta da zamerim igračima. Mi smo Partizan.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Ovaj poraz ce imati svrhu samo ako ova trenerska prevara ode iz Partizana koliko vec danas.Gadi mi se na sta lici ova igra.Bruka i sramota.Ivice da li si ponosan na ovakav Partizan?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.879
Локација
Храм фудбала
Bravo Ivice za Jsl vedete, super izgledamo. Koji ce nam kurac stranci kad ima tako dobrih domacih igraca po drugoj-trecoj ligi.
Djuka sistem nam negdje zapinje, ili da pricekamo da izgubimo i kup.
Bravo Zemunci, za razliku od nekih niste dosli da se izlezavate i za to ste i nagradjeni.
Mi nemamo pravo da bilo kome zamjerimo za simuliranje dok su ti Ozegovic i Jankovic.
DJUKICU OSTANI!
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Kao da namerno sve ovo rade.. Ovo je strasno. Za 95% poraza ove sezone kriv je majstor djuka
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ali "sve smo karte bacili na Evropu", pa zato ne možemo usrani Zemun da dobijemo na JNA.

Sve je meni jasno, i da se onoj sekti sklanjaju, i da često nemamo ni suđenje, ali kad ne možeš da pobediš Spartak, Čukarički, Napredak i ZEMUN, jer si "sve karte bacio na Evropu".... kako da se nadaš tituli?

Sramota.

Zdjelaru svaka čast.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.629
Reaction score
8.478
Локација
Македонија
Djukicev sistem nastavlja jesensku tradiciu na JNA. Tamuraju i guze nas svakakvi poluamateri. Djukicu trenercino 12 odigranih 5 pobeda 6 neresenih 1 poraz
Kako bre nije te sramota.
Ivice daj nam garancije.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ivice govno. Ali šta drugo da očekujemo od SNS uprave.. sledeći prelazni rok dovedemo 11 igrača iz kokeza lige za 3mil € i udaraj.

Videćemo da li je Đukić bivši .. što je najgore od svega i za njegov jak ugovor je kriv ivica iq u minusu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top