Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
To je to, zatvaraj radnju. Rasprodaja (ako uopste ima sta tu da se proda).
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.994
Gde je onaj strucnjak sto pre neki dan pozele svima nama da nam svaka sezona bude ovako uspesna?
Jbt, smeje nam se u facu! Ali da ne paranoisem, jel tako? :banghead

Svi ljubitelji i strpljivi poklonici djukicevog sistema, sta jos da se desi, koliko jos mozete da izdrzite, jel toliko tesko da sebi, ne nama, priznate gresku i porucite djukicu da odjebe od svetinje?
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Grandiozan oprostaj od titule a nadam se i od Djukica. Gubitak titule cu svariti samo ako njega otjeraju.

Deset godina da ostane deset puta necemo uzeti titulu. Nadam se da je nekome u upravi to jasno a po izjavama i kritikama nakon Plzena meni djeluje da to jedino uvidja Vucelic.
Djukic mora da ode a ne bih se bunio sa njim i Jankovic, Tosic i Suma. Tawambi je istekao rok trajanja takodje. Mijenjam potpis.
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Umorile se curice od setnje po Plzenju.
Jel imas obraz Djukicu?
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Gde je onaj strucnjak sto pre neki dan pozele svima nama da nam svaka sezona bude ovako uspesna?
Jbt, smeje nam se u facu! Ali da ne paranoisem, jel tako? :banghead

Svi ljubitelji i strpljivi poklonici djukicevog sistema, sta jos da se desi, koliko jos mozete da izdrzite, jel toliko tesko da sebi, ne nama, priznate gresku i porucite djukicu da odjebe od svetinje?

Sada će dvojica eventualno trojica da nam objasne da nismo u pravu. :banghead
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
Od davno je doslo vreme za promene, Djukicu neznalico odlaziiiiiiiiiiiiiii.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.343
Miroslave i Ivice,ne bismo vas više zadržavali ! Zar da upropastite i sledeću sezonu ?
U SNS Super ligi Srbije titulu mogu sledeće godine da nam donesu samo Stanoje ili Marko.
 
Последња измена:

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Djukicu jebem ti mater mutavu nisi se cuo celu utakmicu picko dok za ove iz Zemuna ne znam kako nisu ostali bez glasa.

Ilievu jebem mater i tebi koga si narkomane doveo da igra i jebala te #51 ciganstura koja zna da padne samo.

Panticu(kvazi novinaru) najebem se majke i tebi cisto da se ne osetis usamljeno.

Zabole me i za poene i za sve bar mi malo srcu lakse.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.458
Reaction score
4.839
Vreme za promenu je bilo krajem avgusta, odmah posle prvog derbia... ovo sada je za zatvor...
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Nas trener je zaista hrabar covjek, koji zaiata hoce da preuzme ogovornost i da zaista stane iza svog “rada” i siguran sam da ce za dvije najvise tri godine osvojiti titulu, u Tanzaniji. Zajedno sa sporCkim direktorom.
 

Milos doca

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
113
Reaction score
178
Локација
Hram
Jad i beda od igre...sta ovi treniraju...kao da bojkutuju da igraju
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
I lešnici bi se osušili kraj njega!
Đukiću nemoj da se pozdravljamo!!!!!!

Al nažalost obraz ti je kao đon, nećeš ti nigde
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Kod Marka Nikolica se i Nemanja G. Miletic cinio fudbalerom kod Djukica i Tosic igra kao da je prvi put u noge dobio loptu. Juce sam napisao kako ce nam oteti titulu pred praznim tribinama i to je to. Ovo je agonija.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Mislim da je ovo "miniranje" Đukića. Tako je delovalo i u septembru, pa smo onda imali dobar rezultat protiv YB i onda smo i u prvenstvu igrali bolje.
Sad opet. Igra kao da igrači žele da oteraju trenera. Da toliko ne mogu da igraju fudbal, ne mogu da poverujem u to.
Čak i da je trener loš, igra ne može da izgleda ovako užasno.
Ili su emotivno razbijeni zbog Lige Evrope, pa ne mogu da se "povežu"... a ako je to, onda treba da se zavede neki red...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Kako je ovaj covek uspeo da nas unisti,za samo 5-6 meseca.I opet je njegova izjava neka budalastina tipa "ocigledno je da imamo problem u napadu,zato ne dajemo golove".Boli njega qrac i za igru i za bodove.Nikad ovaj nece dati ostavku sa ovakvim ugovorom.
A zasto je potpisan takav ugovor-neka nam odgovori Ivica.I neka i on leti iz kluba.
Bruka i sramota.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Neverovatno koliko se raspadamo na terenu, Jankovic, Tosic, Tawamba, Suma na momente, ne mogu da prime loptu, svaki for im bezi, svaki pas je pogresan, tuzno smo delovali, treba nam neka promena, Djukic bi morao da pokaze autoritet i pojedince oladi malo na tribinama.

Ili se Djuka povuci sam, ako opet nemas sta da im zameris
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top