Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nekad smo makar mogli da smenimo trenera kad ne ide. Treba nam sok terapija kao Gatuzo u Milanu a ne ovaj demagog Djukic. Jel neko gledao ovaj Panticev specijal, kao nesto potkacio i Saleta Stanojevica?
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Evo, ja sam upravo odgledao.
Idiot, histeriše, a Đukića brani kao da mu je brat rođeni.

Nije on sposoban da realno sagledava stvari, skreće temu sa naših problema.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ne mogu da ga gledam, ali sam bacio pogled na komentare i izneverovao sam da dosta navijaca naseg kluba deli Panticevo misljenje.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
I bolje je što ga ne gledaš i ne slušaš, psihički je zdravije, ako ništa drugo.

Da, to za komrntare sam i ja primijetio, ali znaš, pola tih realnih i kritički nastrojenih ljudi je banovao(sam je priznao), tako da mu nije strano filtriranje.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Gledao sam vesnik inace i primetio da se raspravlja i odgovara ljudima sto je ok, ali sam mu napisao da bi u svakom Vesniku trebao da ubaci po 5 minuta izjave nekih bivsih igraca i trenera, kako im se cini Partizan danas i nesto kao iz proslosti, makar telefonski tipa Antic, Golac, Mijat na koga se vidim pali ali se nazalost kao svaka losa vlast, plase objektivne kritike tako da nista od toga... Pogresan je trip da mislis da si veci Partizanovac od nekog samo jer si trenutno blizak upravi.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.996
Локација
Kobasicarija "Venac".
mladost, plzenj, zemun...nije mi bilo lako posle ovih utakmica, ali sjebanije se osecam sada kad vidim kako nam pantic daje do znanja da stanoje nije ni o od opcije:banghead
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Evo prodali smo npr. Radina zadnjeg veznog ali imamo Vakulka iz Dnjepra. Djukic nije u stanju da dovede tog decka kako sam kaze na nivo da moze da igra 90 minuta evo vec 2 mjeseca skoro (btw nije djelovao nespremno uopste na pripremnim). A kada misli dovesti u red ovog novog Saloua iz Burkine Faso sto je potpisao za nas...pa ovim tempom za jedno 7 godina.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Povukao iliev crtu odavno izgleda a ovaj pantic... Bas me razocarao prozivkom Stanoja, gotivio sam ga nekad ali sad je za mene postao obican ciganin
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.629
Reaction score
8.478
Локација
Македонија
Panticu koji si ti kurac faktor da pricas ko moze da bude opcija za trener Partizana?

Sizofrena budala i djubre od coveka kao onaj njegov mentalno oboljeni ciganski prezimenjak milojko
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.802
Reaction score
2.574
Локација
CyberSpace
.............................................Jel neko gledao ovaj Panticev specijal, kao nesto potkacio i Saleta Stanojevica?
...................................
Ne mogu da ga gledam, ali sam bacio pogled na komentare i izneverovao sam da dosta navijaca naseg kluba deli Panticevo misljenje.

za ovo drugo, da, briše komentare lik samo tako, ostavi samo one koje teraju vodu na njegovu vodenicu - recimo, piše ispod komentara 7 Odgovora, uđeš tamo a ono stoji samo 1, naravno u skladu sa njegovom pričom :pop


a što se tiče Stanoja, izgleda da ga dovodi u vezu sa "orkestriranim" pljuvanjem Đukića i optužuje da plaća te koji to pišu po netu kako bi sebi "namakao" posao.. :confused
samo kad bih znao gde se prijavljuje za to, pa da i ja neku kintu vidim od svega :roll: :D

pored toga, izbacio je i reprizno ovaj njegov stari clip gde ima priču o Moreiri i njegovom teranju iz Kluba, i reklo bi se da potencira Stanojevu ulogu u toj priči:
https://youtu.be/6UXy3yq-uRs

da budem iskren, meni je Stanoje ostao u glavi kao potpuno pozitivan lik prema predstavi Partizana koju mi navijači imamo
od suprotnih stvari sećam se samo podržavanja Krstajića kad i nije baš trebalo da se podrži ono što je isti radio, ali imajući u vidu da su radili na istom poslu to, po meni, i nije nešto što bi trebalo da mu se uzme za zlo
opet, moguće je da ne znam sve priče i događaje oko FK iz tog perioda jer sam Forum pratio samo povremeno a i više sam bio okrenut KK-u tih godina..
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Panticu koji si ti kurac faktor da pricas ko moze da bude opcija za trener Partizana?

Sizofrena budala i djubre od coveka kao onaj njegov mentalno oboljeni ciganski prezimenjak milojko

Pantić SNS pušač kurca je bukvalno isti tip osobe kao njegov gazda av. Verovatno imaju i isti psihički poremećaj, u normalnoj državi bi bili na nekoj terapiji ili lekovima.

Jeza me hvata kada pomislim da na ovom forumu ima ljudi koji ga gotive :/
 

>Simke<

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
298
Reaction score
273
Локација
Novi Sad
Ja sam jedan on navijača kog je "platio" Stanojević da pišem protiv Đukića. Što reče neko iznad, gde mogu da podignem pare!?!
Bruka i sramota šta priča Pantić. :pop

Mada, svi dobro znamo šta je isti taj Pantić pričao i za Marka Nikolića, čak javno priznao u jednom od Vesnika da je nagovarao Ivicu i upravu da ne dovode Nikolića, pa je kasnije polizao sva govna koja je pokakio i uvlačio se u dupe istom tom Nikoliću, koji se vidno držao na granici od Pantića i bio strogo profesionalan u intervjuima, jer je znao sa kim ima posla.

Stanojević će, siguran sam, biti opet trener Partizana. Nadam se što pre, a tada ćeš Pantiću opet morati da ližeš ono što već mesecima kakiš. GNJIDO !!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Cekaj, zar ne bira SD novog trenera ili to sada radi Pantic? Sprdaju se sa nama...
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Pantic je jedan obicni poltron i nista vise, a sa SNS skolom spinovanja i demagogije. Odavno ne gledam to sto on prica, jer organski ne podnosim ljude koji histericno brane neku pricu bez ikakve doze kritike.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Prestao sam da lobiram za Stanoja kasni mi isplata za prosli post :D

Zaboli me glava od Panticevog vesnika. Prosto vredja inteligenciju svojim istovaranjem govana po svima nama i Stanojevicu.

Plzen u ovoj polusezoni ima jedino pobjedu protiv nas. Juce ih dobila Jihlava 0-1 na njihovom stadionu. Jel te sramota Djukicu? Jel ti prodju kroz glavu navece kad legnes da spavas zadnje cetiri utakmice? Picketino...
 
Последња измена:

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Kako koji igrac odlazi, oprasta dugovanja Partizanu. Uprava je nesposobna, samo povecavaju dugove. Igraci nisu placeni i ne treba da
cude nikog lose igre. Stari i oprobani sistem kad hoces da ukanalis ekipu. Pitanje je samo da li Vazura dobija platu redovno jer je veca od jednog dela igraca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top