Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
@milos doca,
Pazi ovako, kad vec pratis forum, onda znas ko je ovde u periodu od jula prosle godine, narocito u avgustu, septembru, oktobru, novembru...pa i januaru i februaru ove godine branio djukica nakon svih posrtanja. Meni nije trebalo dugo da shvatim sta ce biti ove sezone, nekima izgleda ni sad nije jasno sta nas je snaslo, vec pricaju o evropi...
Dobrodoslica, i to "srecno ti bilo djuka", pazi sad, u junu prosle godine, je po tebi i @Jokicu znak mog odusevljenja i idolopoklonstva prema njemu?! Sine gde ja zivim!!!
I ta prica "ja sam veci Grobar od vecine ovde"?!
Mislim sta? Ja sam na ovom forumu cetvrta godina, i ne usudjujem se da kazem da sam veci Partizanovac od bilo koga ovde! Ne racunam tu na ciganske picke koje i dalje smrde po forumu.
Jos kad sam saznao sta su neki sve radili zarad Partizana a clanovi su ovog foruma, bio bi ekstremno bezobrazan da kazem da sam veci Partizanovac od njih!
 
Последња измена:

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
@maximilian72 znam brate :( ali sve se nadam da ako je mogao Mare, možda bi mogao i on...

@tobacco Šta ima loše u tome, ako imaš novca i slobodnog vremena? (čitaj: nemaš posla)
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.794
Локација
Храм фудбала

Што си нервозан, полако, смири се, број до 100 лагано.

Да ли си свјестан да си прозвао тону Гробара који су бранили Ђукића у увјерењу да ће се ствари поправити, да мора да крене, да му треба времена, да одради припреме, уосталом да формира тим по својој жељи.

То што је теби допуштено да већ мјесецима кењаш по људима, као тобоже највећи Гробар, и истјеривач цигана са форума, сам Бог нам те послао. Хвала Вучићу.
И то што модерација лагано прелази преко тога исто тако мјесецима, не значи да ћемо ти сви ћутити на константно прозивање других чланова Форума.
Због таквих као што си ти и теби слични велики број (слободно могу рећи) НАЈКВАЛИТЕТНИЈИХ чланова је престало да посјећује и пише на Форуму.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Ništa brt, samo kažem. Nek nam je živ i zdrav.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Aha i sto sad, pola ljudi odje je od pocetka govorilo da nemusti nije trener za Partizan, upozoravali smo sto ce da se desi sa ovim covjekom na klupi, ali prognoza je pogodjena u detalje, uprava ga smijeni i na taj nacin prizna gresku, ko ce da odgovara za to? Ko je odgovoran, ide li i Iliev sa njim, Vazura? Niko naravno, dok god ne bude precizne odgovornosti u klubu zivjecemo za nekog poput Marka Nikolica ili Stanojevica, koji moze da napravi instant rezultat, s od sistema tu nece biti.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Feanor da ne znam nista u zivotu znam jedno da bi Stanoje uzeo titulu sledece godine i one tamo. I to dominantno kao sto bi izdominirao sva tri derbija.
 

Milos doca

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
113
Reaction score
178
Локација
Hram
Burno sam reagovao jer sam uporedjen sa smradom i pacovom jer malo nesto napises kako nije trebalo i odmah si ciganstura...a kada sam rekao veci grobar ne zato sto sam na forumu odnosno pratim ga par god vec utakmice i sve s
ostalo sto ide uz to...nije ni bitno ja se tebi izvinjavam i ostalim clanovima na spinovanju i ubuduce cu paziti sta pisem...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Sreca pa sam i sam imao danas utakmicu i nisam mogao da gledam Partizan, ali koliko sam mogao da vidim snimak svih zanimljivih situacija bas se lepo vidi da smo u govnima. Stvarali smo prilicno solidne sanse, imali 3-4 bas dobre prilike. Oni imali maltene jedan sut na gol i dobili utakmicu. Ciganstura ni na treningu nikada nije postigao gol iz one pozicije ali kod nas na onakvom terenu loptu pogadja 100% kako treba. Jednostavno, kada si u govnima onda tones jos dublje i gubis ovakve utakmice.

Djukic je svoje odradio, hvala mu na svemu, nije sigurno namerno nista uradio nego jednostavno nije trener za nas.

Sada je pravo vreme da se nadje neki novi trener pa da se tim onda uigrava na novi nacin, neku novu taktiku i motivaciju novog trenera. Mora neko doci koji ce sve da trgne, bukvalno sve!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Што си нервозан, полако, смири се, број до 100 лагано.

Да ли си свјестан да си прозвао тону Гробара који су бранили Ђукића у увјерењу да ће се ствари поправити, да мора да крене, да му треба времена, да одради припреме, уосталом да формира тим по својој жељи.

То што је теби допуштено да већ мјесецима кењаш по људима, као тобоже највећи Гробар, и истјеривач цигана са форума, сам Бог нам те послао. Хвала Вучићу.
И то што модерација лагано прелази преко тога исто тако мјесецима, не значи да ћемо ти сви ћутити на константно прозивање других чланова Форума.
Због таквих као што си ти и теби слични велики број (слободно могу рећи) НАЈКВАЛИТЕТНИЈИХ чланова је престало да посјећује и пише на Форуму.

Kvotovao si post koji nije upucen tebi.
Predlazem da brojis do 1000.

Tonu Grobara sam isprozivao? Znas ti jako dobro na koje sam mislio. Njih je najvise pet, a ako imaju po minimum 200kg, onda jesam tonu. Sto si se ti nasao prozvanim?

Za sve ostalo sto si napisao...

Iskreno, do tvog misljenja o meni mi nije stalo, kao i, pretpostavljam, tebi do mog misljenja o tebi.
Svako dobro ti zelim.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Aj batalite svega vi ko je znao a ko nije znao kako ce biti sa Djukicem...Valjda je prioritet da on da ostavku za opste dobro,ili ga pometlaju.
 
Последња измена:

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Nikolic ili Stanojevic bi prosli plzen sa ovim igrackim kadrom.. Mada ne trebaju nasoj upravi ljudi koji imaju muda, svoj stav i znanje, nadam se da ce ovog strucnjaka da otpuste ukoliko veceras i nek povede ivicu. Nadam se ali ne verujem
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Ne treba nam trener do kraja sezone, posto je ista vec otisla dodjavola. Ko god da dodje bice potrosen i upropasten i nece zapoceti sledecu sezonu. Otpustiti Ilieva prije svega. To je jedna budalica koja je dovela 150 raspada od igraca i nece stati.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.991
Reaction score
26.007
Локација
ante portas
Vuk Rasovic je sa poluinvalidima bio prvi na polusezoni i docnije je smenjen.
Ova šabačka protuva će zaseniti Kizu Milinkovića i njegov bodovni konto.
Napolje protuvo zajedno sa onim idiotom i psihom sa Ceraka.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Dok god ne budemo imali trenera sa mudima mi titule gledati necemo. To je prvi uslov, naravno ne i jedini.

Vrijeme je za Saleta Stanojevica da podigne ekipu, odbaci skart, uzme kup i sprema ekipu za ljeto i borbu za titulu naredne sezone. Sve drugo je nastavak propasti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top