Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Moram ovo da postavim, sa jedne Partizanove stranice:

Sada ponovo na scenu stupaju oni 'smradovi' među nama.. Smradovi koji su glavni kada treba da se slika po Humskoj na proslavi titule, kada treba da se čupaju dresovi sa naših igrača, kada treba da se ide na Evropske utakmice, a na domaćem prvenstvu ih nema sve do zadnja dva kola... Danas ti isti smradovi pljuju po Evertonu, po Ilievu, po Đukiću, po SUMI, sve udruženo sa Delijama se naslađuju ovom porazu i pišu kako je Partizan jedino spreman za naše livade i da ne treba da igra Evropu... E zbog takvih pacova Partizan nikada neće uspeti da se iščupa iz ovog gliba zvanog srpski fudbal. Naš tim je večeras odigrao maestralnu utakmicu protiv kluba čiji se budžet meri u desetinama miliona eura, i kluba koji se dobar deo utakmice mučio da pređe i polovinu terena. Momcima još jednom sve pohvale i samo HRABRO u Atini, šta bude biće, naša priča se nastavlja! NEMA PREDAJE!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.439
Reaction score
11.958
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Moram ovo da postavim, sa jedne Partizanove stranice:

Sada ponovo na scenu stupaju oni 'smradovi' među nama.. Smradovi koji su glavni kada treba da se slika po Humskoj na proslavi titule, kada treba da se čupaju dresovi sa naših igrača, kada treba da se ide na Evropske utakmice, a na domaćem prvenstvu ih nema sve do zadnja dva kola... Danas ti isti smradovi pljuju po Evertonu, po Ilievu, po Đukiću, po SUMI, sve udruženo sa Delijama se naslađuju ovom porazu i pišu kako je Partizan jedino spreman za naše livade i da ne treba da igra Evropu... E zbog takvih pacova Partizan nikada neće uspeti da se iščupa iz ovog gliba zvanog srpski fudbal. Naš tim je večeras odigrao maestralnu utakmicu protiv kluba čiji se budžet meri u desetinama miliona eura, i kluba koji se dobar deo utakmice mučio da pređe i polovinu terena. Momcima još jednom sve pohvale i samo HRABRO u Atini, šta bude biće, naša priča se nastavlja! NEMA PREDAJE!

Taj što je ovo napisao neka puši kurac.
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Sada ponovo na scenu stupaju oni 'smradovi' među nama.. Smradovi koji su glavni kada treba da se slika po Humskoj na proslavi titule, kada treba da se čupaju dresovi sa naših igrača, kada treba da se ide na Evropske utakmice, a na domaćem prvenstvu ih nema sve do zadnja dva kola... Danas ti isti smradovi pljuju po Evertonu, po Ilievu, po Đukiću, po SUMI, sve udruženo sa Delijama se naslađuju ovom porazu i pišu kako je Partizan jedino spreman za naše livade i da ne treba da igra Evropu... E zbog takvih pacova Partizan nikada neće uspeti da se iščupa iz ovog gliba zvanog srpski fudbal. Naš tim je večeras odigrao maestralnu utakmicu protiv kluba čiji se budžet meri u desetinama miliona eura, i kluba koji se dobar deo utakmice mučio da pređe i polovinu terena. Momcima još jednom sve pohvale i samo HRABRO u Atini, šta bude biće, naša priča se nastavlja! NEMA PREDAJE!
Taj što je ovo napisao neka puši kurac.

Ne znam kakav Grobar treba da budeš, pa ciganina nazoveš delijom?

Takođe da ga popuši....
 
Последња измена:

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ispravio bih ja taj deo, samo sam bio pijan sinoc :D

Dobar deo se slazem sa njim, osim za pljuvanja Djukica, Ivice i Sume.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
@Grobar-do-groba

Molim te mi reci da niko od forumasa nije napisao post kakav prilicni maloumnicima sa tuzne tribine?

Aha, videh sada. Sta reci, izgleda da zbog smradova-ljudi kojima je stalo do Partizana, mi nismo u stanju da igramo Evropu. Sta ces...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Jos kad bi znalo da se cita...

Ovaj tekst je upucen svima onima koji su sinoc posle utakmice pljuvali igrace, iako ti igraci nisu krivi sto su tu. Ti isti nece doci na utakmicu dok ne bude slobodan ulaz 2-3 kola pre kraja, pod uslovom da se slavi titula.

Nece odgledati ni jedne utakmice Partizana do samog kraja, cak nece ni znati koji smo na tabeli do tada. E na njih se odnosi.


Da treba pljuvati Ivicu apsolutno da, smrkao je belo ziveo u svom svetu i mislio kako je sve kul, kako je najjaci, a onda dodje ciganijakos i matira ti odbranu tri puta u tri poteza.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Nazivati bilo kog navijaca Partizana smradom, pacovom, potom ga okriviti sto Partizan ne moze da igra Ligu Sampiona zbog idiotskih poteza lopovcina iz uprave, a potom i nazvati nasu jucerasnju igru maestralnom...? Ovo je napisao neki tinejdzer, evo ruku dajem

Ja licno svaku utakmicu nadjem nekog igraca koji kada napravi neku glupost, krenem da pickaram, nije to zato sto ja njega ne volim, nego zato sto mora da zna gde je pogresio, jer se pokazalo da iako se to nece kazniti po ovim nasim livadama, iole iskusna ekipa ce kazniti takvu glupost. Protiv Macve je Ostojic dao loptu u noge protivnickom igracu, a ovaj debil pokusao da lobuje golmana sa 30 metara. A sinoc smo videli kako se kaznjava takva greska.
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
Igrač sam zna kada je pogrešio a tu je i trener da mu to predoči nakon utakmice, ponekad i u toku utakmice. Obaveza navijača je da navija i da pruži podršku timu a ne da glumi trenera ili roditelja od igrača. Igrač sigurno nije hteo namerno da pogreši.

Najviše zameram na padu koncentracije u poslednjih 5 min jel da nije bilo trećeg gola imali bi barem kakve-takve šanse u revanšu. Sudjenje kriminalno kao da nismo igrali na domaćem terenu. Golovi pali posle grešaka u veznom redu, gde se napadi nisu prekidali na vreme.

Biće golova u revanšu sigurno, nemamo šta da izgubimo, totalna ofaniziva uz malo sreće i dobijamo na produžetke!!!
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.258
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Nama ozbiljno visi da li cemo biti nosioci u eventualnom plej-ofu za ligu evrope. Kako sada stvari stoje, pod uslovom da svi favoriti prodju i da niko od favorita ne ispadne iz LS, mi smo dva mesta ispod crte. Ako recimo Bate ili Kopenhagen ispadnu, mi idemo samo na dole. Bice bas cupavo.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Marko Nikolić je dao spisak 5 pojačanja bez obeštećenja da mu se dovedu. Oni rekli ne može, on dobio ponudu i otišao.

Nisu hteli da mu dovedu 5 "besplatnih", a kupili su lika za 1.7 miliona koji ne može da igra. I nije kriva uprava, nego Marko, čovek koji je stvarno trener, za razliku od Đukića.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Marko Nikolić je dao spisak 5 pojačanja bez obeštećenja da mu se dovedu. Oni rekli ne može, on dobio ponudu i otišao.

Nisu hteli da mu dovedu 5 "besplatnih", a kupili su lika za 1.7 miliona koji ne može da igra. I nije kriva uprava, nego Marko, čovek koji je stvarno trener, za razliku od Đukića.

Jel ih doveo sad kod sebe da zajedno uživaju u mirnom životu Madjarske?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.054
Reaction score
26.258
Локација
ante portas
Marko Nikolić je dao spisak 5 pojačanja bez obeštećenja da mu se dovedu. Oni rekli ne može, on dobio ponudu i otišao.

Nisu hteli da mu dovedu 5 "besplatnih", a kupili su lika za 1.7 miliona koji ne može da igra. I nije kriva uprava, nego Marko, čovek koji je stvarno trener, za razliku od Đukića.

Kako da ne,Marko Nikolic je sveta krava.
Kad vec pominjes pomeni da je hteo Branka Ilica,Danka Lazovica...
Sta bi nam oni pomogli konkretno u ovoj utakmici?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top