Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.455
Локација
.
Mozda 1, eventualno 2 golmana imamo i to samo zasto sto nismo videli Jovicica na delu. Kljaja i Piroman su sve samo ne golmani.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Pazi... Ako me secanje sluzi dobro, nama je trener golmana Nikola Jovsic!? Mislim, uz duzno postovanje prema pomenutom, koga ti sine mozes da treniras, imas 33 godine i mislim da mu je najvece dostignuce Indjija ili tako nesto. U principu, ako je branio dve utakmice pod reflektorima ruku dajem. I ovaj na Propali golman ovde tvrdi da je dominirao pola karijere pod reflektorima (vrlo upitno) :D

Pre njega je bio Radisa Ilic. Pre njega, cini mi se Rade Zalad, pa Pandurovic i tako to.
I sad oni treba da kao isprave nedostatke ili utreniraju nekoga ko mora da bude golman na nivou Lige Evrope, a nisu u zivotu s'kupili pet odbrana ukupno. Jos Pandurovic prvi pomocnik ovom novom treneru, a ocigledno da nece da se mesa u svoj posao. Najbolje da je on kao ex-golman sad postao majstor za ofanzivnu igru i taktiku!? Lepo je rekao neko ovde neki dan, ovaj novi trener je pokazao svoju neozbiljnost samo time sto je lik dosao bez svog strucnog stab!?

Kako god, cigani prodadose dva polutana za 4.2 miliona eura, a ja ne znam da li smo od Kralja i Porta mi uzeli bilo kakav novac za bilo kog golmana...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.455
Локација
.
Pazi... Ako me secanje sluzi dobro, nama je trener golmana Nikola Jovsic!? Mislim, uz duzno postovanje prema pomenutom, koga ti sine mozes da treniras, imas 33 godine i mislim da mu je najvece dostignuce Indjija ili tako nesto. U principu, ako je branio dve utakmice pod reflektorima ruku dajem. I ovaj na Propali golman ovde tvrdi da je dominirao pola karijere pod reflektorima (vrlo upitno) :D

Samo pripremne utakmice pod reflektorima i jedan kup :D
Rekao sam vec, trener golmana u seniorskom fudbalu ne moze da nauci Kljajica neke osnovne stvari i da mu usadi osecaj kad je operisan od toga. Trener golmana ima zaduzenje najpre fizicki da spremi golmane, sto verovatno vama deluje smesno, verovatno vecina razmislja koji golmani i spremnost. Takodje zagrevanje pred utakmicu je jako bitna stavka. Kljajic ima 27 godina i prima golove smesnog tipa. Da mu se desi primi gol onako kao u Bilbau ili da vrati iz gol auta na nogu protivniku ili da mu prodje lopta kroz usi kao u Atini... u nekoj opstinskog ligi, oterali bi ga na njivu da kopa kukuruze.

Kako god, cigani prodadose dva polutana za 4.2 miliona eura, a ja ne znam da li smo od Kralja i Porta mi uzeli bilo kakav novac za bilo kog golmana...

Istekao mi edit. Cigani imaju onog debelog gmaza za trenera golmana koji je i od Rajkovica i od ovog poslednjeg napravio to da oni lice na golmane. Rajkovic i mozda ima nesto ali ovaj sad sto su ga prodali je tesko drvo, ja mu ni ime ne pamtim. Gledao sam ga par puta i veze nema decko ali malo mediji malo terza madjija i prodaju ga.
 
Последња измена од уредника:

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Brate, to dva teška debila, jedan ga dobio kroz uši, od Drine (''Tata, pa to je gospodin Rajković, šta mu je...''), drugi se ''kešao'' na Tawambu, k'o manguparija na tramvaj.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
mislim da ga cigosi zovu Maksa bokser, i psuju ga gore nego mi kondicionog, mislim oni od Stojketa pa navamo nemaju krstenog golmana...sve same vedete:Randjelovic( primio 4 na derbiju) Nosati seljak (kroz usi u tri derbija Mo, Kleo Raca, Bajko babo jebac Jojic mu uterao, Rajkovic drina zna zasto terzina hype masinerija, Kahriman kroz ruke Everton, Ovaj mali sto je na svaki centarsut iskako u prazno...sve u svemu duplo golo
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Sve je to lepo, njihovi golmani su cirkus, ali to nije razlog, da mi nemamo jednog ''krštenog''. Mada, ovaj Snežin muž je dobar golman i nije mi jasno, zašto ga mi nismo angažovali? U grob će me oterati ovi naši.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Sve je to lepo, njihovi golmani su cirkus, ali to nije razlog, da mi nemamo jednog ''krštenog''. Mada, ovaj Snežin muž je dobar golman i nije mi jasno, zašto ga mi nismo angažovali? U grob će me oterati ovi naši.

Pa zato sto su 99% ljudi rodjenih u Kninu navijaci Crvene zvijezde, a onaj 1% je Mirko Marjanovic koji je nazalost umro.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.455
Локација
.
Pa sta ja pisem, ja vam kazem da su oni rupe vece od nasih ali izgledaju kao golmani pa ih zato prodaju.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Mozda jednostavno imaju golmanska prezimena,pa ih zato lakse uvaljaju,a ne kao Poletanovic i slicni.
Ovi nasi ni to nemaju,cuj Piroman i Kljajic,pa gde to moze da bude dobar golman..neki smajli..
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Imas koliko hoces kiksara, ali bar lice na golmane, ovog naseg ne bi ni na malom fudbalu birali da stane na go.

Odavno nista netalentovanije nisam video.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Vec ima nekih grobara na autoputu. Bilo i nekih sprejeva na saobracajnim tablama.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.850
Svaka lopta koja ne ide po zemlji ka nasem "golmanu" je situacija za paniku! Pa sunce ti poljubim, kad gleda ka lopti kao da gleda u koncentricne krugove! Ako nismo mogli dovesti Stojketa zbog ugovora, a Lukac slobodan, onda nema izgovora. Cak i gosa Vozdovca je za kljajica Rinat Dasaev licno!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Nisu za njega naivne ni one lopte po zemlji...setite se CSKA....
Ozbiljan evropski tim ima tri iskusna, uigrana igraca na 3 kljucne pozicije golman-levi stoper-desni stoper....a mi...Kljajica i Cirkovica naspram kojih Ostojic deluje kako tata naspram neposlusne dece - sta god da kaze njima na jedno uvo udje, na drugo izadje. Neverovatno koliko odlazak jednog igraca moze da poremeti celu stiuaciju pozadi - Milenkovic....
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Samo pripremne utakmice pod reflektorima i jedan kup :D

Jeste da... To mozda ako je neki bakutan uperio Maglite u najbolju ruku. :)

Ja iskreno nemam nista protiv Kljajica. Odbranio je par stvari za ovo vreme, cak ponesto i protiv cigana, ali sa njim nisi uopste nacisto. Npr. meni prvi gol koji nam je Olimpijakos dao uopste ne ide u glavu... Cela ekipa, ukljucujuci i golmana je samo satatirala. Cenim i da bi cunjevi vise odmogli, jer moras oko njih. Jos u njegov ugao, pored noge!?

Meni se iskreno ne svidjaju ni golmani Vozdovca i Buducnosti, vise estetski. Ovog drugog sam gledao dva puta uzivo, od toga jedanput iza njega na metar-dva. On decko ima konstituciju da rucno utovara zito za Montevideo. Meni nije jasno uopste kako je skinuo par onih suteva u ugao u BG-u. Jos je i penal mogao da odbrani bez problema. Ovaj iz Vozdovca je samo na konto one dve partije (protiv cigana i nas) trebalo da dobije ugovor.

Saranov je bas izgledao kao golman. I super je branio polusezonu, dok nije pocela nova i svojim (ne)branjenjem je ukanalio Kizu kockara. Za Lukaca stvarno ne znam...

Jeste svetogrdje, al' pogledao sam highlights cigana i proklete Sparte. Stvarno Borjan brani do jaja ono. Dosao pre tri dana i razbranio se. Hebao ga Knin i kninska krajina, ali ocigledno da je dobar golman i da tu nema price o treningu, spremi i uigravanju. Ako znas... Kako god, dobice krajem Avgusta par komada, ali opet, imas 72 trenera pod ugovorom i niko ne sme da kaze da nemamo golmana...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top