Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.407
Reaction score
10.458
Локација
okupirana Srbija
ima potencijal da iz Partizana ode za veće pare
:puke

Pa da bar reče da ima potencijal da postigne xy golova za Partizan, ili da pomogne Partizanu da odbrani titulu ili da osvoji što više bodova u LE. Jok, njemu potencijal znači da igrač ode za veće pare od nekog drugog igrača.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.810
Gledam sad ove golove i mnogo mi je zao sto smo tako brzo prodali Vlahovica. On i Djole Jovanovic, zamislite za godinu dve kakav bi to tandem bio.

Taman sam mislio pitati da li je to igrao i Vlahovic posto mi es ucinilo, pa sam dobio odgovor ovako. Jedino mi nije jasno zasto je uopste igrao kad je taj njegov status skroz nejasan, a na ove zvanicne nijednom nije usao.

Je li igrao Jovanovic? Kakav je on bio?
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Svaka cast gospodinu Goranu. Nase bogatstvo sto imamo takvog coveka da se ugledamo.
Jel gledao neko reprezentaciju U21? Kako je odigrao Pantic? Jeste slab protivnik ali je bitno da ima minute.
Jos jednom se potvrdjuje koja glupost Marka Nikolica, dati Bogosavca za Monira. Ridji nema alternativu u reprezentaciji.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Taman sam mislio pitati da li je to igrao i Vlahovic posto mi es ucinilo, pa sam dobio odgovor ovako. Jedino mi nije jasno zasto je uopste igrao kad je taj njegov status skroz nejasan, a na ove zvanicne nijednom nije usao.

Je li igrao Jovanovic? Kakav je on bio?

Pa i meni to nije jasno, na specijalizovanim sajtovima pise da je on igrac Fiorentine, samo se ceka januar da navrsi 18 godina zivota.

Mislim da je Djole sa reprezentaciom.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Stojkovic je lako prihvacen jer su cigani pizidili zbog njegovog dolaska kod nas. Inace bi vjerovatno prosao isto kao sto prolazi ozegovic . Posto je ciganima drago sto je ovaj levat zaglavio kod nas ovde se pizdi u nedogled. Realno je tako. Prema tome bolje je neku rijec sacuvati za kasnije, mozda bude pametna.

Sto se tice forsiranja Djoleta Jovanovica stvar je jasna. On nije igrac za startnih 11 ali je igrac koji treba dobijati neke minute. Svi koji zagovaraju ideju da on treba biti starter ce se popisat na sve sto govore posle dvije losije utakmice doticnog. On moze biti prvi spic tek za dvije sezone a prognoziram da to nece docekati u Partizanu. Mozda je tako i bolje. Ako je igrac kvalitetan on ce svoj put pronaci tu nema dileme. Ovo nije okolina vise za mlade igrace. Ne igra se fudbal slobodno, svaka je greska pod lupom, ko nema kredita na racun svog imena osudjen je na propast ako ne krene odmah da razbija. Mi vise nemamo prostor da potrosimo polusezonu ili sezonu na stvaranje tima od talentovanih momaka. Titula je pod moranje svake godine i ovo nisu vise neka prosla vremena koja npr vjerujem kolega Goran Tomic dobro pamti.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Tuzno je sto smatras takvu kritiku gluposcu. Jos tuznije je sto smatras da je bonton rezervisan za uredjene zemlje.

Vazi.
Bas sam se potresao sto ce neko ostati uskracen za zgodno mesto na evropskoj utakmici, zbog mladje stoke koja nije naucena manirima koje poseduju starije generacije, pa nam je i zato ovako pretpostavljam.

Sva sreca pa Partizan nije srpski klub i sva sreca da smo mi Hrvati. Sto znaci da ce cigan dobiti sta zasluzuje. Da je nekome bilo stalo do atmosfere u ekipi, takva spodoba se ne bi ni dovodila.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
I Mitrović je izjavio da mu je dečački san da zaigra za cigane, Antonov je pratio fmp u košarci, u njihovom dresu..

Ali se svi hvataju za Ožegovića.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Smem li da pitam, sta je vas spavace nagnalo da se aktivirate bas sada? Ali, svi do jednog?
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Ozegovic nas je javno nazivao glodarima, pokazivai srednji prst navijacima, slikao se u ciganskoj fantomci ispred rupinog kopa... zajebi, nije isto...mislio sam da je obrad tomic dno ali od ovoga mi se zeludac prevrce
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Врло добар текст са Црно-беле носталгије о историјату прелетања, каријерама након тога са све ауторовим мишљењем. Вреди прочитати:

Iz Rupe na Brdo - o opraštanju ružne prošlosti
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
То за седишта потпуна бесмислица. Можда ћемо једног дана седети на седиштима која су чиста, имају грејање и број који одговара улазници, али данас ћу сести где седим и када играмо куп против Борче на који дође 50 људи и то што ми старији господин са супругом, он у љубичастом сакоу, а она у црвеној хаљини, траже да устанем са њиховог места уопште ме не обавезује.
Ако ће неко споменути бонтон, онда је бонтон доћи у црној, белој или сивој тоалети на пример.
Што се тиче критике транспарента са данашњег тренинг меча, интересантно је да они који позивају на толеранцију и разумевање за #51 истовремено показују толики анимозитет и неразумевање за оне који имају другачију перцепцију, критикујући неко хулиганство, шта ли, а ово што је педесет кец радио и говорио подводе под клиначко брбљање.
Можда је требало да две девојчице изађу на терен носећи со и хлеб, а момчадија да развије транспарент - Хвала Оги што си прешао преко својих младалачких идеала, опрости нам глодарску прошлост и да заспу терен латицама орхидеја у црвеној и белој боји као метафору свог катарзичног заборава прошлости и радовања садашњости.
Море..... него хајде да причамо о Соломону.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.390
Reaction score
3.211
Локација
Tamo gde su Grobari
Ozegovic nas je javno nazivao glodarima, pokazivai srednji prst navijacima, slikao se u ciganskoj fantomci ispred rupinog kopa... zajebi, nije isto...mislio sam da je obrad tomic dno ali od ovoga mi se zeludac prevrce

U pravu si, nije isto. Ovde se svršava na transparent i skandiranja "ljudi", koji su radili 10x gore stvari od tog Ozegovića. Još se pljuje Iliev(celo vreme, ne samo sada), koja sramota za ovaj forum.

Pročitajte post GOSPODINA GORANA TOMIĆA!
Ako ga barem malo razumete, na pravom ste putu..
Ako se sramite, opet ima nade za vas..
Ako ga ne razumete, pravac Jug pa skandirajte do mile volje.

@Dr Mo, stvarno ne vredi, smarate o ciganima, gde treba, a pogotovo gde ne treba.
@PROFESSOR, opet iz krajnost u krajnost. NIKO ne podrzava dolazak Ozegovića, samo se kanstatuje da se ne postize ništa pljuvanjem i da je Ivica barem malo kredita zasluzio.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Врло добар текст са Црно-беле носталгије о историјату прелетања, каријерама након тога са све ауторовим мишљењем. Вреди прочитати:

Iz Rupe na Brdo - o opraštanju ružne prošlosti

Suma sumarum:

- kada igrače pređe iz Rupe na Brdo: procveta kao i čovek i kao fudbaler i kao komunista

- kada igrač siđe sa Brda u Rupu: nestane sa lica zemlje


Ožegoviću, pa ti nama treba da platiš što si došao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top