Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.503
Reaction score
23.287
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
То за седишта потпуна бесмислица. Можда ћемо једног дана седети на седиштима која су чиста, имају грејање и број који одговара улазници, али данас ћу сести где седим и када играмо куп против Борче на који дође 50 људи и то што ми старији господин са супругом, он у љубичастом сакоу, а она у црвеној хаљини, траже да устанем са њиховог места уопште ме не обавезује.
Ако ће неко споменути бонтон, онда је бонтон доћи у црној, белој или сивој тоалети на пример.
Што се тиче критике транспарента са данашњег тренинг меча, интересантно је да они који позивају на толеранцију и разумевање за #51 истовремено показују толики анимозитет и неразумевање за оне који имају другачију перцепцију, критикујући неко хулиганство, шта ли, а ово што је педесет кец радио и говорио подводе под клиначко брбљање.
Можда је требало да две девојчице изађу на терен носећи со и хлеб, а момчадија да развије транспарент - Хвала Оги што си прешао преко својих младалачких идеала, опрости нам глодарску прошлост и да заспу терен латицама орхидеја у црвеној и белој боји као метафору свог катарзичног заборава прошлости и радовања садашњости.
Море..... него хајде да причамо о Соломону.

Kad vec treba crtati, evo :clap

E, sad, ako treba i bojiti...
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Pustio bih ja njega, al` nece on mene

ozegovic-830x0.jpg


:puke:puke:puke

Jel jos nekog blam?
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Ne treba trositi energiju Ozegovicevu proslost, pa nismo valjda toliko nezni i osetljivi. Dosao je, uradio je sta je uradio, gotovo je sad. Nema nazad. Ne treba sad leciti svoju ranjenu dusu, nego da podrzimo klub, i da sprecimo katastrofu koja lako moze da nam se desi, bolje da se preduzme nesto, nego da posle svi cupamo kosu, zbog mnogo ozbiljnijeg problema.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Nemoj da zamenjujete teze i poredite Ozegovica sa ostlim igracima Zvezde koji su dosli kod nas.

Jedno je napraviti transfer i nikom on ne smeta zbog toga sto je bio u Zvezdi. On nas je nazivao glodarima i pederskim klubom. Ajoj dokle cemo o budali nije mi jasno...
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Solomon ga fino dade, lep prijem i lagana egzekucija. Nadam se da je to samo pocetak. Voleo bi da ga vidim u 11. Ko ce ga znati, mozda je stvarno Ivicin novi dzoker.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.503
Reaction score
23.287
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Grobar92, izvinjavam se, necu vise, ovde ne treba vise, ovaj je postao Partizanovac, necu ni na srpskom fudbalu, kokeza i muslin su Grobari, ni na kosarci, coki ima sliku s nama, Grobar, ni na nuklearnom, drzavu nam vodi osvedoceni Grobar vucic, ni o dugu koji se smanjuje milion na dan, ni o F4 u basketu, ni o F4 u vaterpolu, oba u BG, ni o ovim prelascima u vaterpolu, ni o 3 ista kluba sa razlicitim adresama, ni o tome da ce da me samaraju ako budem zvizdao novom Partizanovcu, ni o ludom secerasu koji mrzi cigane...

Stvarno necu vise, uzivacu s vama u idili JSD Partizan, dok jos uvek postoji, da nisam rekao da necu vise, sad bih rekao da nece jos dugo, ali necu to reci, obecao sam.

Ili SD Partizan, da mi se neko ne uvredi zbog onog J.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Racionalno, Ožegoviću želim da postigne nikad više golova, dok je u našem dresu.
Emotivno, jedva čekam njegov transfer u neki drugi klub.

I ruku na srce Iliev je sportski, funkcionalno prelazni rok odradio uglavnom korektno u cilju pojačavanja tima. Ali ljudski kvaliteti su mi nikakvi, primitivni, provincijalski.
Ipak, ako bi me neko pitao šta bi mi bilo bitnije od te dve kategorije za nekoga ko je u funkciji sportskog direktora kluba za koji navijam, bojim se da bi mi ova prva stvar prevangula (bez obzira što DV dislike this).
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Pozivam Ćokija legendu da preuzme KK ili FK Partizan. A Vesna koja se nekada jebala kao besna, da nam sada bude majka Tereza.
Vladane sa Senjaka, tebe baš boli kita, ako te tvoji iznevere uvek možeš da dođeš kod nas, ekipa te čeka raširenih ruku.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Tragedija je sve ovo, veca nego sto neki mogu da sagledaju. Jebe mi se za dve ili tri pobede vise, nesto drugo smo mi izgubili, nesto sto je bitnije i sto ne moze da se vrati.

Nismo mi to izgubili dolaskom Ožegovića, to je odavno izgubljeno i ne odjednom. Izgubili smo dolaskom Dragana Đurića, cigana na tribini, ponekih ciganskih fudbalera, a najviše smo izgubili zbog ćutanja neutralnih, kojima je sve dobro kada se osvajaju titule!

Danas smo to što jesmo... nažalost!

Doticna persona je vredjala navijače Partizana.
Postoje svedoci .
Preko nekih stvari ne moze da se predje.
Neka ga neka igra zabole me,ali nikada neće biti prihvaćen,to nek zna.

Jeste, on je pljuvao navijače Partizana, ali da ja tebe pitam... koji su se to navijači našli nešto naročito uvređeni. Ja nisam, je znam ko je i šta je on, a pogotovo znam ko sam i šta sam ja. Isto se ne može reći za ove preletače i plaćenike sa južne tribine. Zbog čega su oni uvređeni! Do juče su srbovali na Severu!!!!

Upravo ti "uvređeni" su naneli više zla Partizanu nego svi naši dušmani zajedno! Verni Jug! Kome su oni verni!!! Nekada jeste bio veran Partizanu, ali taj Jug više ne postoji!

PARTIZANOVAC SE NE POSTAJE, PARTIZANOVAC SE RAĐA!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.503
Reaction score
23.287
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
I, da, danas je treci septembar, siguran sam da novopeceni Grobar nema blage veze sta se desilo na danasnji dan, ali nema veze, mozda da go u derbiju.

Jebali vas golovi.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.400
Reaction score
3.254
Локација
Tamo gde su Grobari
Grobar92, izvinjavam se, necu vise, ovde ne treba vise, ovaj je postao Partizanovac, necu ni na srpskom fudbalu, kokeza i muslin su Grobari, ni na kosarci, coki ima sliku s nama, Grobar, ni na nuklearnom, drzavu nam vodi osvedoceni Grobar vucic, ni o dugu koji se smanjuje milion na dan, ni o F4 u basketu, ni o F4 u vaterpolu, oba u BG, ni o ovim prelascima u vaterpolu, ni o 3 ista kluba sa razlicitim adresama, ni o tome da ce da me samaraju ako budem zvizdao novom Partizanovcu, ni o ludom secerasu koji mrzi cigane...

Stvarno necu vise, uzivacu s vama u idili JSD Partizan, dok jos uvek postoji, da nisam rekao da necu vise, sad bih rekao da nece jos dugo, ali necu to reci, obecao sam.

Ili SD Partizan, da mi se neko ne uvredi zbog onog J.

Vi stvarno ne primećujete koliko smešni ispadate. Ponovo iz krajnost u krajnost.
Edit: Evo i grobar-do-groba nastavlja sa cirkusom.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
@ Dr Mo

Kako nema blage veze, sigurno mu je cale pricao kako su slavili taj dan. To se kod njih prenosi s kolena na koleno.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ja se najviše bojim da ne ode na grob pa udari selfi. Nego, više o bratu Ožegi neću reći ni jednu reč, evo vam ga, dabogda došla još hiljadu puta veća ciganštura od njega. Pantiću svaka ti čast, skidam ti kapu, opasniji si od smrada iz informera.
Mir božji, Ožega se rodi!
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Nije se smelo dopustiti da ovaj ciganski isprdak potpise za nas, ali i generalno je vladalo uverenje da on nece biti to pojacanje na poziciji spica, vec neki drugi igrac. Danas je ta parola izbacena, koja je mene iskreno obradovala, dokaz da na Jugu i dalje ima glava koje ispravno rezonuju.
Sam je sebe doveo u ovu poziciju, eksponiranjem da je glibava gurbetina.
Cigane, nisi nas igrac !
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.024
Kako se stvari odvijaju na temi FUDBAL imaćemo teme
Ožegović sezona 2017/2018
Ožegović u kupu Srbije
Ožegović L.E.
Ožegović,Ožegović...........aman ljudi više
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.725
Локација
Beograd
Хвала онима који су похвалили мој пост, али сумњам да је он навео некога да промени своје мишљење...
Написао сам 2000 и нешто постова, а да ли је то донело неку конкретну корист Партизану, или неком Партизановцу...? :roll:

...
..... него хајде да причамо о Соломону.
Хајде да причамо о Соломону, али има ли овде неко ко је био на целој утакмици па да напише три смислене речи о Кингу, а не само да препричава пар секунди снимка...
Као што написах данас, нисам успео да видим Теофилуса Соломона, само Звонка Варгу... :roll:

Врло добар текст са Црно-беле носталгије о историјату прелетања, каријерама након тога са све ауторовим мишљењем. Вреди прочитати:

Iz Rupe na Brdo - o opraštanju ružne prošlosti
Овај текст није врло добар, није ни одличан, он је више него одличан!!!
:clap :clap :clap

Ја бих рекао ОБАВЕЗНА лектира за оне који би да се упуштају у проблематику ,,прелетача,, из рупе на ЈНА и обрнуто...

Каква штета што овај човек, жива екциклопедија Партизана, више не пише на овом Форуму, наравно, има својих разлога за то, али знам и да су га једно време Форумџије баш угњавили са приватним порукама... :roll:
 

PFC_Rakely

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
28
Reaction score
23
Pa ako su se ovako ponašali i komentarisali, kao sada neki 'starosedeoci', nije mu ni čudo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top