Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.086
Локација
ante portas
Mislim da je pogresno razmisljati kako su fudbaleri obavezni da oproste dug klubu. Svaka cas onima koji to urade, al ako to ne urade nisu nista manje vredni. Zaradjen novac je svetinja. To bi bilo isto kao da ja sad resim da promenim firmu i treba da oprostim mojoj firmi zakasnele plate jer su mi oni omogucili da radim il da se razvijam. Ne poklanjaju firme plate zaposlenima, niti klubovi poklanju plate fudbalerima. To plate su zaradjene i puno pravo je onoga ko je to zaradio da te pare i dobije.

Ja se nadam isto tako kad Vazura,Vucelic &co budu odlazili da ce i oni oprostiti dugovanja koje FK Partizan ima prema njima,ali malo morgen!
Njihova primanja su gle cuda redovna i ne kasne!
Bagra lopovska pilicarska.
Nije ni cudo zasto neki bivsi igraci ne zele da kroce na tlo Humske 1!
Ja se iskreno divim velicini Vlade Stojkovica i Bambija ,da takve velicine dodju u ovaj mulj i talog.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
A posle neka neko kaze da je uprava dobra. Obaveze prema igracima su i te premije. Docemo do situacije gdje neki igrac nece htjeti kod nas jer mi prvo dajemo premije a onda molimo da nam ih oprosti. Da ima neke pravde vecina ove uprave bi skupljala sekundarne sirovine po deponijama kako bi prezivjeli.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ne postoji igrač u domaćem prvenstvu da je isplaćen kompletno ukoliko je ostvario transfer napolje. Takvi opraštaju jer je realno i da oproste timu koji ih je napravio milionerima. Tužbe podnose neostvareni fudbaleri i livadari.

Čekaj, livadar ako traži svoje debelo zarađene pare!??? Da li ti čitaš uopšte šta pišeš?
80.000 evra čoveče. To nije mala cifra. I sad još postalo normalno da se opraštaju dugovi pri odlasku!??
Gde bre to ima? Možda u kini gde potpisuju nenormalne ugovore. Ali ovde ima bre da isplate svaki dinar, makar presedeo ceo ugovor na klupi!!
 

Commando

Grobar
Учлањен(а)
03.11.2007
Порука
237
Reaction score
215
Локација
Gde god ti da igras
Starno mi nije jasna situacija da se pljuju ljudi koji traze svoje plate. Podrazumeva se da "oproste"?! Cekaj, jel smo u nekom matriksu ili o cemu se radi?
Postovanje za Urosa i njegov gest, ali ocekivati to kao nesto sasvim normalno je suludo.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Nije mala stvar da te vode Mucela i Gmazura, tu priliku nema svako u karijeri, bajo moj - oprost dugovanja je tu pitanje casti i dzentlmenske obaveze. :)
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Sustina svega je da te pare koje je Uros oprostio nece 99% ostati u klubu, zavrsice sigurno u necijim dzepovima tako da PARTIZAN nece imati neke velike vajde od toga.

Ukoliko je tacna gmazurina prica da su zaposlenima isplatili sve zaostale zarade to pozdravljam jer za razliku od fudbalera koji su otisli i imaju primanja u novom klubu ljudi koji rade u Partizanu to verovatno nemaju, i sa te strane to je meni ok ali opet ponavljam samo ako prasac govori istinu u sta cisto sumnjam.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Pa zavrsice u dzebovima gmazure kao godisnja plata a ako ostane neki 'kusur' podmirice podguznog gmaza pantica.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sto gmazura ne oprsoti klubu par svojih plata? Pa naravno da nece, on jos sebi dodjeli u premije kao da je on igrao i davao golove.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Iskreno, ne bih rekao ni da su te premije tolike. Plate nisu bile previsoke. Da uzmemo da je neki prosjek tih 80 ali GODISNJE, a ne vjerujem da su premije previsoke. I niti je on prvi koji oprasta, niti ovi iz uprave prvi put pricaju kako se sve izmiruje redovno. Ko tu koga, ni sami ne znaju jer jedno s drugim ne ide. Ili - ili!
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Znaci sad kad Sale zavrsi karijeru i posle godinu, dve ili tri zatrazi da mu se isplate dugovanja (kojih ima) on je livadar, sektas, mozda ce cak i cigan biti?

Naravno ne verujem da ce Sale to uraditi ali me ne bi cudilo da se aktivira takva prica...

Urosu hvala i svaka mu cast na odnosu prema nasem dresu, golovima, borbi i zelji. On je to naravno sve radio da bi se sto bolje prodao. Da li bi vi firmi oprostili dugovanja?
Lako je nama iza tastature mlatiti gloginje...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Svako ko je zaradio pare, moraju mu se isplatiti. A Uroš je to baš zaradio, nije ni jedan meč imao kurcobolju. Natopio je on dres Partizana znojem, i zaslužio tih 80k €. Totalno mi je idiotski da, postaje praksa da se u FK da se opraštaju dugovi.
Koliko je njega vratio Partizan u život, toliko je on Partizana vratio i život. Partizan je bio u žešćem kanalu, kada je on potpisivao ugovor. Tako da te priče, bez Partizana, ne bi bilo njega u ovom, ili bilo koga u drugom slučaju,ne piju vodu.
Nego kako to da debeli prasac, koji ima platu 110k rsd, plus 5000€ bonusa svakog meseca, ne oprosti koji dinar Partizanu? Da on nama/njima pokaže kako se to radi!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.852
Vala bas, ni ja ne razumem price da nije bilo Partizana, ni on sad ne bi bio sto jeste. Posto smo ustanovili da su fudbaleri profesionalci (pogledati pod ozezi), to upucuje da ti profesionalci sa klubom sklapaju profesionalne ugovore, iz cega proizilazi da postoje obaveze obe strane, a klupska obaveza je uglavnom finansijska.
Ovako mozemo da pricamo da mu nije bilo mame i tate, ne bi bilo ni njega...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.254
Reaction score
2.944
Takodje se slazem da je postala glupa praksa da igraci kao oprastaju dug Partizanu..u ovom slucaju Uros.. to nije normalno ,on je decko svojim radom zasluzio te pare...
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
844
Reaction score
2.948
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ja ovima iz uprave ni dinar oprostio ne bi,makar i na sud išli.I kad se naplati konačno podeliti pare u humanitarne svrhe a deo u kešu na ruke mlađim igračima i zaposlenima u Teleoptiku.
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
pa ti kad ne bi oprostio dug i da hoces na sud,onda tebe ili tvoje "posete" razne cike koje ti "lepo" objasne da je za tebe bolje i zasro je bolje da oprostis....
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ili mozes da tuzis i dobijes i nista, ne mozes da naplatis.
Ili mozes da dogovoris prelazak u drugi klub, gotovo sve, pa te uprava pozove i kaze da neces dobiti papire ako ne oprostis...

Ima tu 100 varijanti, i retko ko od njih iz ljubavi velike oprosti svojevoljno, vec to bude ustupak koji im pomogne da pobegnu iz mulja!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.780
Reaction score
29.693
Локација
Beograd
Pa i u mnogo uređenijim zemljama ima ,,muljavine,, sa novcem, a kamoli u ovoj našoj ,,kaubojskoj,,...
Jesam ja za to da se ugovori poštuju, ali i da se ne sklapaju ugovori koji su nerealno visoki, s druge strane Partizan je u DUGU, a nije Zvezda pa da to ne mora i da vraća...

Ja se zapravo pitam kako klubovi uopšte funkcionišu kada su u dugu...
...recimo meni je moj dug Infostanu automatski oduziman od plate po nekom sistemu, ali i do poslednjeg (trostrukog) dinara...a ovde klubovi duguju, ali jebeš to, novac koji pristiže ne oduzima se za dug, nego radimo sa njim šta nam je volja, jebeš dug...

Naravno niko tu ne može da skroz tačno pohvata (ili bar nema volju i želju da pohvata) ko kome šta duguje, ko koliko krade, i sve tako redom...
A naravno, ovi odozgo prvo namire svoj džep i nkima se nikad ništa ne duguje...

A opet, nisam bio u situaciji da zaradim koje milionče evra...da jesam, verujem da uopšte ne bih bio sitničav da kad imam milione, tražim i nekih 5000 evra, pa ni 100 000...
Ubeđen sam u to...
Jebeš 100 000 kad možeš da dobiješ milion...dva...tri... :roll:

Eh, da je meni da se dočepam neke utakmice, zanimljivije mi je da raspravljamo o fudbalu nego o ekonomiji...
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
Tekstu iz kojeg izvire ovaj skromni upis mesto je ovde, u temi "FK Partizan", a da je sreće - dakle, pameti - bio bi i na naslovnoj strani dokle god forum traje.

Piše Sinan Gudžević, najbolji među pARTizanovcima uz Boža Koprivicu, jedini čovek koji je pARTizanu posvetio epigrame a la romana, te autor možda i najlepših reči zapisanih o pARTizanu, o sportu, o tome kako biti lepo ( https://www.portalnovosti.com/jedanaesti-maj ).

Ko potonje ne razume, prevario se kada je birao klub.

https://www.portalnovosti.com/cetnici-u-partizanu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top