Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Najbolje da se mi pobijemo da li je bio penal ili ne i da li je bio slobodnjak ili ne. A ovi pacovi iz rupe na prosloj utakmici imaju nepostojeci penal iz jos ociglednijeg postojeceg ofsajda i nikom nista. O prethodnim bravurama njihovih sudija da ne govorim.
Boli me bas kurac da li je bio penal ili nije, mene bre jebe u mozak nasa igra, ako se to tako uopste moze zvati! Na sta ono lici, Djukicu, krv ti jebem?! HOCES LI VEC JEDNOM PRESTATI DA TUMBAS TIM, ODBRANU PRE SVEGA? PA JEL TEBE TAKO TUMBAO TRENER KAD SI TI IGRAO, POBOGU COVECE?! Kako da bilo koja linija tima bude uigrana, kad ne mogu da povezu dva meca u istom sastavu? Ne znam da li sam ja lud ili sta, ali meni to bode oci od samog pocetka sezone.
Skandalozno je da ti poslednji tim na tabeli stvori ovoliko sansi. Pa, ako ne znas gde gresis, pozovi Marka, nije za tebe roming toliko skup, otkrice ti tajnu. Od odbrane sve polazi, a mi na svakoj utakmici primamo po gol.
Najcrnje od svega je sto smo mi i sa ovakvim kriminalnim igrama i dalje potpuno u konkurenciji i za titulu i za plasman dalje u LE. Ali, jako je tanka linija po kojoj hodamo...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Znači sve što valja došlo samo od sebe,što ne valja doveo Ivica.Ajde malo da ne preterujemo,ima kikseve ali i doveo je prava pojačanja ponekad.Ovde izgleda važi pravilo kada ekipi ne ide-Jebo vas Ivica kad vas dovede,kada meljemo-To Ivice ljubim te u kurac,jedva čekamo nove bombe....
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Poslednjeplasirana ekipa Livada lige, da ima malo više znanja, mogla je 4 komada da nam uvalja...
Koja bi to bila bruka da puknemo tako i toliko od fenjeraša...
Naša sredina u jedno 80-90% utakmice - NE POSTOJI!
Naša odbrana, svejedno, da li sama od sebe, ili zbog kilave sredine, bušna je kao švajcarski sir...
Setite se samo kako primamo gol...Miletić sa kosom ispao u aut, i tu i ostao, Mitrović ispao od Čačana, kao iz aviona, Ostojić ispao kao da je šupalj, prošla lopta kroz njega, golman s kosom i frizurom i ćelavi Miletić takođe nisu učinili ništa pa da ta lopta ne završi u mreži...

Slažem se da je pravi Suma na nekoj egzotičnoj destinaciji gde troši naše pare, NEMOGUĆE je da bi neko za ovog rekreativca što ga vetar nosa po Čačku, dao koju ,,kintu,, - osim ako neki Falji Ramadani (ili neki sličan biznismen) nije držao Ivici i Vazuri pištolj na čelu dok su potpisivali ugovor...
Ali, hajde, bar je i ovaj lažni Suma u 33 sekundi utakmice pokazao da je još uvek živ...a čak je i Pantić povremeno tokom utakmice pokušao da uradi nešto u sklopu svojih mogućnosti (znači nedovoljno za ozbiljan fudbal), ali ona štetočina, Janković, u meni UBIJA svaku radost u praćenju Partizanovih utakmica...i gol da je dao, ne bih imao snage da se radujem, i penal što je bio nad njim, nervirao me je, jer on ima padavicu i kad jeste i kad nije penal...
Dakle, čovek je 5 do 10 puta (bar za mene) iritantniji od Babovića!!!
Svaku, ali SVAKU loptu i akciju, USPORI, i USPORI, i USPORI, i tako do beskonačnosti...
Strašno, horor, strava i užas, kako nas je taj Olimpijakos zajebao što nam ga je ,,ustupio,, - ja nemam reči...
Jevta je opet u sklopu svojih ne/mogućnosti izgledao kao da hoda na štulama...
I od te famozne sredine, ostao je samo još...onaj kojeg sam hteo da nazovem MRTVI BAMBI...ali...ako ćemo objektivno...

Da ne beše Tavambe i Bambija (živ je Bambi, umro nije), ne bi bilo ni ove pobede...
A pobeda je pobeda, gol je gol, bodovi su bodovi...
Čestitam Partizanu na pobedi, i dvojici gorepomenutih što su omogućili da do te pobede dođe...
Sve ostalo bilo je sramota, fudbalski mazohizam, neznanje, potcenjivanje rivala i sopstvenih navijača, nemoć...

Čim smo poveli, sve je uhvatila kurcobolja i prestali su da igraju...
SRAMOTA PO KO ZNA KOJI PUT U OVOJ SEZONI!!!

A inače... MRTVI BAMBI je ime novotalasne grupe, tamo negde iz osamdesetih...ja sam tada imao utisak da je ta grupa stvarno i postojala, pa da je tek kasnije u filmu TAJVANSKA KANASTA to ime ,,ustupljeno,, grupi iz filma...
A možda je MRTVI BAMBI ustvari zaista postojao samo na filmu...hmmm... :roll: ...teško da će neko od ove mlađarije na Forumu znati da mi razreši dilemu...

Ovaj naš, fudbalski maleni Bambi ostaje ,,na talonu,, da mi razreši dilemu, HVALA MU na ovom poklonu u vidu gola iz slobodnjaka, koji je sprečio da Partizanovci celu noć tuku glavom o zid, ali, MOGU LI ON i njegovi ,,ratatatatira Branko Kockica drugari,, iz tima (mali Suma i mali Janković i nejaki Pantić) i divni trener blagog pogleda da JEDNOM, ali BAR JEDNOM ove sezone u utakmicu izađu kao ljudi, kao fudbaleri i pokažu neku volju, želju, znanje i muda...i fudbalsku KONKRETNOST, SVRSISHODNOST, UBOJITOST, a da tu nema ni Đu-a ni Le-a...

Ili ne mogu to ni jednom?!
Eto, čekam taj četvrtak...

https://www.youtube.com/watch?v=0h-1MiMqL_o
https://www.youtube.com/watch?v=5oniUCnzSKI
https://www.youtube.com/watch?v=gegRsNEFCTo
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Ciganska masinerija krece da radi punom parom,dobro je to probudice inat u Grobarima da stanu uz klub i nadam se trgnu ekipu iz letargije...Evo poslastice za Zeljka Pantica:D
 

presing

Banned
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
76
Reaction score
22
Oplenac: ''Dobar trener sa limitiranim igracima moze cak i do duple krune.
Izvor informacije: fk Partizan, sezona 2016/2017, trener Marko Nikolic.''

Da, ali taj dobar trener sa limitiranim igračima evropskog velikana Videotona, od limitiranog trenera, sa limitiranim igračima Partizana je...

Iz nekog razloga mi ova logička premisa štuca, ili meni logika nije jača strana....

Priznajem ja opravdanje lošeg dana, sudbine proklete, fudbal je to i sl... Ipak, mislim da je upravo iz tog razloga neadekvatno povlačiti paralelu koja sugeriše da bi Marko Nikolić da je ostao, sada bio u bodovnoj prednosti nad musavima...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Što je najgore bilo bi isto kao sa đukicem uz verovatno nešto veću tuču i "pametnije " konferencije pred utakmice .

Ova ekipa je težak krš , a za to je glavni krivac ivica .

Mada , videćemo to i sami kada budu prošle 3 preostale utakmice u Evropi
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Došli smo do toga da se pojedinci ne raduju pobjedi Partizana. Ne valja to.
Meni je svaka mila. Radovao sam se i te 2005., 2006. godine kad sam išao na mnogo utakmica čisto da postavimo parolu za Zeku i Bjeku, da se "oslobodimo" od te i takve uprave. Nisam (nismo) ih nikako volio, kao što ni posle toga nisam volio skoro nijednu upravu, a ni pojedine trenere, ali sam uvijek navijao za Partizan i radovao se svakoj pobjedi. Nadao sam se uvijek da možemo do titule. Nikad nisam mogao da navijam protiv!
Sad potpuno zasluženo dobijemo protivnika, koji je od 5 minuta nadoknade ležao 3 i po i gdje je sve čisto bilo pred najvažniju utakmicu u sezoni, makar do sada, a pojedinima "ne treba ovakva pobjeda"...
Očigledno da smo upali u neku krizu sa igrom (možda je i većina sezona takva), ali da sačekamo i taj četvrtak i utakmicu koja sigurno može mnogo toga da promjeni.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
sutra da dobiju siptare i boyse sa po 5:0 i dalje bi vikali “odlazi” , onda da krene da gubi ovi sto su ga branili bi najglasnije vikali “odlazi”, a ovi prvi bi ga branili..

stoka stoka mi smo, stoka stoka mi stoka smo..
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Lupate gluposti kolega. Kritike su sasvim opravdane i na mestu. Jedino ako hocemo da zivimo u virtuelnoj realnosti Ivice Ilieva i Zeljka Pantica, koji za crno kazu da je belo i sl.

Nama se prodaje prica da ovo sve normalno, i da mi to prihvatimo tako kako je, a izgubili nestvarno bodove kod kuce protiv levih timova, na strani nismo u stanju da spojimo dva pasa (los teren?), da udjemo u sansu, da igramo nesto sto bi licilo na fudbal, najskuplja pojacanja ne znaju gde udaraju na terenu i sl. Tacno je da smo u igri na sva tri fronta, ali najbolje bi bilo da smo polovinom Oktobra ispali iz Evrope, da nas je eliminisao Rtanj u kupu, i da nam cigani beze 12 bodova!? To bi tek onda mozda bilo onako zrelo za analizu i za to da se sudi ovima koji vode klub, je l' te?

Mislim, ako moramo da slusamo spin iz kluba, i to onako najprizemniji moguci, makar ovde treba da vlada zdrav razum, ako ga je imalo preostalo nakon ovih kancer mozga utakmica koje igra Partizan on Jula meseca. Ej, od Jula!? Pa jbt, da si ih ucio da sviraju klavir, do sada bi neku simfoniju naklepali u cetiri ruke, a ne da tuku loptu po terenu.

Naravno da smo nezadovoljni i to sa punim pravom. Mislili smo, bice bolje nakon prve pauze u Septembru, pa nakon pauze u Oktobru, kad ono sve gore i gore. Komlet od vrha, do ovih "fudbalera" dole, svi treba da odgovaraju ili kako kaze kolega Tomic, pred streljacki vod, ako kojim slucajem ne pobede Skenderbeg kuci...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.511
Reaction score
23.400
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Pun mi je vise kurac sta bi neko i kako bi taj neko kad bi nesto bilo ovako ili onako.

Kad neko pise jedno, a onda posle nesto drugo, onda lepo nadjite sta je pisao ranije, pa mu ovde to kopirajte, i gotovo.

Jebe mi se, boli me kurac da li ce nekoga da dobije 15-0, nek se tera iz Partizana!

A isto i onaj glodar s njim!
 

presing

Banned
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
76
Reaction score
22
Originalnu prouku postavio blok70: sutra da dobiju siptare i boyse sa po 5:0 i dalje bi vikali “odlazi” , onda da krene da gubi ovi sto su ga branili bi najglasnije vikali “odlazi”, a ovi prvi bi ga branili..

stoka stoka mi smo, stoka stoka mi stoka smo..

Sjajno! :) Tako to radi doktor! Par šturih pogleda na razvoj simptoma i briljantna dijagnoza! :)

Ali ne trebaju nam medikamenti, jer stoka stoka mi smo, stoka stoka mi stoka smo...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.843
Najbolje da se mi pobijemo da li je bio penal ili ne i da li je bio slobodnjak ili ne. A ovi pacovi iz rupe na prosloj utakmici imaju nepostojeci penal iz jos ociglednijeg postojeceg ofsajda i nikom nista. O prethodnim bravurama njihovih sudija da ne govorim.
Boli me bas kurac da li je bio penal ili nije, mene bre jebe u mozak nasa igra, ako se to tako uopste moze zvati! Na sta ono lici, Djukicu, krv ti jebem?! HOCES LI VEC JEDNOM PRESTATI DA TUMBAS TIM, ODBRANU PRE SVEGA? PA JEL TEBE TAKO TUMBAO TRENER KAD SI TI IGRAO, POBOGU COVECE?! Kako da bilo koja linija tima bude uigrana, kad ne mogu da povezu dva meca u istom sastavu? Ne znam da li sam ja lud ili sta, ali meni to bode oci od samog pocetka sezone.
Skandalozno je da ti poslednji tim na tabeli stvori ovoliko sansi. Pa, ako ne znas gde gresis, pozovi Marka, nije za tebe roming toliko skup, otkrice ti tajnu. Od odbrane sve polazi, a mi na svakoj utakmici primamo po gol.
Najcrnje od svega je sto smo mi i sa ovakvim kriminalnim igrama i dalje potpuno u konkurenciji i za titulu i za plasman dalje u LE. Ali, jako je tanka linija po kojoj hodamo...

Sto se tice cigana, zato sam i pisao na drugoj temi da smo trebali napraviti video da ne prde vise posto ubjedjuju i ove nase.

Za ostalo se takodje slazem. A i pisao sam i ja u vise navrata. Ne mozes imati ni uigranost ni neki motiv kad ce svaki igrac igrati. Eto, jedino mali Djole skoro uopste ne ulazi iako kod ovog Djukica covjek nista ne moze pohvatati. Tako je i Radin bio standardan pa se onda odjednom izgubio.

Sada bi bio najbolji trenutak za smenu Đukića. Ako ga ne smene sada, ne treba nikako. A za Ivicu je smešno, da ne kažem žalosno tražiti njegovi smenu. Čovek je toliko dobrog uradio, ne može se pogoditi sa svakim igračem a ni sa svakim trenerom.

Ne znam zasto bi bilo zalosno traziti njegovu smjenu. Pa da je ubo sva ostala pojacanja, a tu ukljucujem i Tosica, sve to je (jos se nadam da nije) uprskao dovodjenjem Sume i Djukica i placanjem tolikih para za njih pa ih moras i trpiti i ne mozes im nista... Cak ne toliko i zbog para koliko zbog toga sto je time mozda htio da se pokaze kao pravi bombas jer je doveo velika imena a ispade veliko nista. Bolje malo kome poznat a dobar nego ovako.

ALi se jos nadamo da ce biti bolje posto drugi tim nemamo.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
У октобру биће у новембру, у новембру биће у децембру..........али то је само ствар стрпљења.
Ми смо у јулу викнули Џеронимоооо код Пантића у Веснику и скочили у амбис и како још увек некако нисмо лупили о ледину иде та прича да смо још увек живи, здрави и просперитетни и да не падамо ка доле, него ствари око нас промичу ка горе, виталност доказујемо повратком из мртвих у тренутку кад судија увлачи ваздух да би дунуо у пиштаљку, а неуспехе објашњавамо тиме да није мали успех изгубити од трећеразредне елите.
Можда нас држе за стоку, али тешко могу да нас убеде да смо глупи. Грешка постаје грешка тек кад одлучиш да је не исправљаш, а све говори да је таква одлука одавно пала.
После ће можда неко и признати да је погрешио, ако стигне пре него нас неко други пошаље у вечна ловишта, за који дан кад дођу арбанаси.
Уколико се то деси, неће више ни бити важно, уколико нас пак неким чудом такав усуд ипак заобиђе, ко зна можда Њутн и није све баш тако добро израчунао.
Или ће то само бити изузетак који потврђује правило, да оно што је паду склоно, свеједно мора пасти, јер срећа прати само храбре и оне који је заслужују, а шарлатани и пресипачи из шупљег у празно срећу не заслужују и не добијају, већ се само шлепују на томе што добри Бог и поред свега, држи главу овом мученом Клубу изнад воде, како би ваљда показао да се плус и минус ипак не потиру и да плуса увек остане макар за мало више, или тек због тога да би нама оставио да имамо шта да волимо, кад већ кажемо да волимо толико.
Где је у тој причи Мирослав ? Рекао бих да је прилично извесно да он ншој причи уопште и не припада.
Али да сачекамо тај четвртак, па ће се и само касти.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
I dalje se glođete između sebe, dok cigani prave rapsodiju od njihove igre. Svi su treneri i svi sve znaju, blago Srbiji i Partizanu, mada stadion prazan.
Ajde pozdrav do boljih vremena
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Mi sa Đukićem na čelu igramo veoma loš fudbal. Čovek je uništio i ono malo fudbala što smo gledali prošle godine. Ove sezone smo odigrali tri krštene utakmice, a u zadnje vreme iz utakmice u utakmicu igramo sve lošije.

Voleo bih da mi neko iz uprave objasni dokle mi to treba da čekamo.

- ispadnemo iz Evrope
- kaskamo za ciganima bar 12 bodova
- oba iznad

Drugo, ako imaju papire za stadion kao što kenjaju u upravi kluba, papire pod mišku i pravac UEFA, pa i FIFA. Da vidimo šta će oni da kažu jer nam DRŽAVA otima stadion. Da vidimo šta će država da kaže kad FIFA izbaci Srbiju sa Mundijala i UEFA izbaci ciganku, pa i nas iz LE.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Budimo ipak fer... protiv Napretka nas sudija, isti ovaj, i jeste progurao, jer ono je bio gol iz ofsajda... ali danas iako cigani tako ne misle, sve jeste bilo čisto... i penal, i nadoknada i faul. To što se njima ne sviđa i što su verovali da ćemo kiksnuti, a mogli smo... jebiga, šta da im radim. Ne treba da brinu, dok je Đukić tu biće još prilika da zaseremo.

Zbog čega si tako ubijeđen da je ono bio gol iz ofsajda?
Ja i dalje mislim da onu loptu niko od naših igrača nije dirao. A još više nakon što sam odgledao snimak gdje svi dižu ruku tražeći ofsajd osim onog igrača, kojeg je valjda lopta i pogodila u rame. (nekako mi je logično da je on jedini bio svjestan šta se desilo)
A i da nije tako kao što rekoh...prilično je teška situacija bila za sudije, tj. za glavnog, jer i da je pomoćni podigao zastavicu glavni možda ne bi sudio ofsajd. Tada bi bila još veća frka :)
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ljudi, danas kad sam gledao utakmicu samo sto srcku nisam dobio a mislim da sam merio pritisak u trenutku kada je Djukic odlucio da uvede Radina an teren umesto OZegovica (ne zato sto ne volim Radina, naprotiv, vec sto je picka odlucila da se brani protiv Borca iz Cacka)..

Muka mi je bilo i kad je pao penal a i kad je u zadnjem trenutku sudjen slobodni, ali znao sam da pada gol i da ce mo podebiti kao sto jesmo. Bio mi je gorak ukus u ustima sve dok nisu poceli cigani da se javljaju i dok nisam procitao Tvorzicevo saopstenje, a sad se zahvaljujem Djukicu i Ilievu i upravi i svima u ovom antifudbalu i ovom sranju od igre i pobedom u kurac minutu, draze mi nikad nije bilo.

CRKNITE CIGANI i dabogda vas Arsenal razvalio u Cetvrtak a dabodba mom Partizanu doslo iz guzice u glavu i razbucali raspali skender...

MRS CIGANI NAPUSITE SE KURCA SVI OD REDA JEBO VAS TVORZIC.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
ja neznam sto ne pustaju malog djoleta da igra upropastice dete kao i vlahovica!!! a stose tice nase igre tu nema ni zalaganja ni minimalne fudbalske inteligencije!!!!sporo ,yromo neprecizno sa sto manje sutiranja na gol to je igra naseg trenera!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top