Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
630
Reaction score
2.053
Iznenadim se svaki put kad procitam sastav tima.Uvek neke nove,sveze ,da ne kazem, europske ideje.Tako i za utakmicu u Cacku.
Borac je ozbiljan,uigran,brzomisleci tim u poredjenju sa nama.Imali su, ruku na srce vise nego dovoljno prilika da postignu bar dva-tri gola.Pretrcavali su nas po nasem levom boku kad su i kako su hteli.Busili su nas centarsutevima kroz peterac samo tako...
Ipak videlo se da lucidnost Miroslava Trenera donosi prevagu.Kako je samo virtuozno, a uz to i gaciozno,promenio dva igraca na poluvremenu(jes da je mogao isto da uradi i posle 20tak minuta) ali ajde, i to je neki pozitivni pomak.Pa tek onda izlazak napadaca a uvodjenje zadnjeg veznog prirezultatu 1:0 za nas.
Kakav Wenger,Murinjo,Anceloti....pa to su amateri za Miroslava.
Covek sa sabackog vasara u frulicama i sportskim cipelicama,namrstem,ozbiljan u toku utakmice....razdragan posle...bas kako dolici treneru tima koji je osvojio 27 titula a igra protiv strasnog Borac United-a na teskom terenu,po kisi i vetru....
Uvodi se Radin..... kakav genijalni potez velemajstora iz Sapca,kakva lucidnost i pronicljivost...kakva smelost da se odbrani 1:0 protiv opasnog Borca....
Bravo Miroslave,bravo....nemam reci da opisem moje ushicenje koje pocinje 5 minuta pred utakmicu kada vidim ko igra,ko je na klupi.a ko je van protokola....Svi su iznenadjeni,vise mi nego protivnik ali faktor iznenadjenja je svakako uvek prisutan.
Sve vise me Miroslave podsecas na buridanovog magarca koji je crko od gladi izmedju dva stoga sena.Da li da postavim Evertona ili Jevtica ili Radina ili Pantica ili...Sumu ili Tosica ili jankovica....
Kad izabere verovatno se i Miroslav sam iznenadi...
Ali je posle srecan,smeje se razdragano,sija od zadovoljstva,okice mu sijaju,skromno se obraca novinarima.....sve je OK,ultra,giga,mega,super i fenomenalno.

Postidi se Miroslave,obori glavu i reci zasto visestruki sampion,razbijac ekipa od pre par meseci ni uz pomoc ultra giga i mega pojacanja ne lici na fudbalsku ekipu!
Reci nam zasto menjas postavu svaku utakmicu,kada ces dati ( atoliko potenciras da volis da radis sa mladim igracima) sansu mladjima da barem 15-20 minuta odigraju za prvi tim, sta radis na treninzima i sta uvezbavas sa igracima,zasto sa poslednjim na tabeli igramo sa dva zadnja vezna i jednim napadacem u protiv Dinama i Olimpijakosa sa dva napadaca.Objasni to nama glupim navijacima koji nemamo blage veze sa fudbalom.Narocito ja jer fudbal pratim samo 53 godine u kategoriji navijac Partizana.
Naravno da cu doci na utakmicu u cetvrtak jer dolazim jako dugo na svaku kod kuce i naravno da necu vikati Djukicu odlazi ili Ozegovocu glodaru niti bilo sta slicno koliko god bio razocaran igrom,formom,ponasanjem,radom trebnera ,SD,DK,GD,kafe kuvarica,razvodnika i kontrolora na stadionu i semenkara koji mi pakuju semenke u papir izvadjen iz nekog kontenera za djubre.....
Bas sam se smorio a pretpostavljam i neke koji su imali volje da procitaju ceo post..

Jedino sto mi uliva nadu je zimski prelazni rok...i neka nova lica u svim strukturama kluba-mada znam da nema sanse dok ne dodje do privatizacije.Ovo samoupravljanje u fudbalskom klubu ne vodi nicemu...Niko kriv za sve lose sto se desi a svi zasluzni za sve uspehe. He,he,he...naucilo to godinama da radi,zivi,krade,jebe za dz i bez odgovornosti...bez da pocrveni...ich se ne sekira....
Ali buduci da se riba cisti od repa ajd Miroslave da se ne ljubimo...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.249
Reaction score
2.841
Dokazivanje ciganima je nemoguca misija jer oni i dalje tvrde da je Djuka dao gol rukom na onom derbiju, ali je ovo dobro zbog onih nasih sto podlegnu ovakvim pricama.

A pogotovo ne treba da se bune jer je sudija dozvolio i njima da imaju napad iako je mogao svirati kraj cim su pipnuli loptu na centru.
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Ma mama im glodar usta ih musava jebem! To su obicna govna koja imaju svoje novinare i pokusavaju da izvrse pritisak preko medija.
Dobro je sto smo im odgovorili saopstenjem i ocekujem u vesniku da ih ovaj Pantic rastavi na proste cinioce.
Njima ne moze i ne treba da se cuti jer ce u ovakovoj zemlji ispasti da cutimo jer smo krivi. Vec vlada misljenje da su kokeza i sudijska komisija nasi i da mi stelujemo a oni jadni i posteni igraju fer i sportski. Mozga bez!

I ovi nasi igraci neka pocnu vise da igraju fudbal a ne da se jebavamo sa nekim borcem do 90+! Daj 3 komada i posle se dodajte petama i stiklama i igrajte za publiku. Strepim od borca i ocekujem prezimljavanje u Evropi. I ja sam mozda bez...

Izvinjavam se zenskim clanovima na psovanju.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.166
Reaction score
14.503
Локација
Brdo Banovo
Sado mazo sezona se nastavlja u reziji f.k. Partizan!
Hvala Miroslavu& igracima za novih (ne)zanimljivih 90+ min.

Hvala i tvorzanu doktoru i njegovim svestenicima sa kopova severnih, slobodno nas pratite do nove titule( picke ciganske) .
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.039
Reaction score
26.190
Локација
ante portas
U sustini ne bi valjalo vise trositi energiju na udbaski klub i njegove metode.
U cetvrtak imamo utakmicu sezone i svu paznju treba usmeriti na to.
Posebno treba obratiti paznju na petu kolonu i provokatore kojih ce verovatno biti u cetvrtak na stadionu,a zbog kojih mozemo lako da letimo iz Evrope.
Pamet u glavu.
Mnogo je spoljnih neprijatelja.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Kako su se cigani i odredjeni "Grobari" ponadali u 85. Minutu.

Kao sto jedan rece ovde na forumu pre nedelju dana "polazemo nadu u Borac i Skenderberg" - ostalo vam je da drzite palceve za Albance
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Boga mi, koliko nas ima na stadionu, neprijatelja jos malo pa vise od nas, u nasoj kuci..
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.291
Reaction score
18.480
Локација
Kej Republika
Ma samo da prodju zimske pripreme, ima sve da prsti.
Strpite se malo Grobari sa Istoka, za dve najkasnije tri godine imacemo klub na zdravim nogama, kako gazi Evropom.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Bugarski debeli gejpeder da nauci Sumu kako da uzme platu za ceo ugovor, a da nista ne radi.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
@ tobacco
Ne prizivaj to zlo, eno ga vrzma se po Beogradu, vec dva meseca ne moze da nadje klub.
Fabrisio je za njega na primer gospodin covek, igra osmu Tajlandsku ligu, i to kao starter.

Ako dobijemo siptare uzecemo 3 boda.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Dobijamo siptare, suma sumarum 2 asistencije i gol!
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Al dve asistencije samom sebi za taj gol...1:0, dosta nam je
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.249
Reaction score
2.841
Iz Zvezde kažu da je tada i Đurđević dao gol rukom?

- Dobro, on je dao rukom, ovaj iz gol-auta i bilo je nerešeno, u redu je. Ali mi smo dobili ostale derbije - rekao je Iliev i na kraju istakao da ne želi dodatno podizanje tenzija u srpskom fudbalu.

Ostalo tu i tamo, ali da li je ovaj covjek svjestan sta je rekao... Sa Viber grupe a link ka zabranjenom portalu.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Skoro se nisam više nauživao nečega kao ciganskog siktanja zadnja dva dana. Šteta što im ne priđosmo na dva boda.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Jel primetio neko cist faul nad Mileticem pred izjednacujuci gol Borca? I kao ovaj strucnjak za sudjenje ovo nije faul... Miletic dolazi PRVI do lopte, igrac ga podlakticom gura U LEDJA, Miletic pada i ispada da ovo nije faul?!? Borac iz auta dok je Miletic na zemlji postize gol, Lopovi ciganski...

https://youtu.be/VFUW5xHOwHI?t=61
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top