Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Evropu neka igra Mitrovic na stoperu a u domacem prvenstvu Svetozar Markovic. U paru sa Nemanjom Miletic Celavim naravno.
 

C_o_A

Početnik
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
73
Reaction score
28
Локација
Crno-beli svet
Moje misljenje je da Suma mora da pocne protiv Viktorije iza Tawambe.Vidljiv je njegov napredak i uklapanje u ekipu(prosao pripreme i shvatio sta Djukic trazi),mada po meni jos veca korist od njega je sto zna da igra protiv ekipa kao sto je Viktorija(zna protiv takvog stila igre) jer se igra Ceskih ekipa ne razlikuje od igre Slovackih gde je dominirao.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Dominirace i u nasoj ligi. Nece biti No1, ali je sigurno u top 5 igraca lige.\
I ja mislim da mora Sumah kao poluspic da pocne...
 

C_o_A

Početnik
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
73
Reaction score
28
Локација
Crno-beli svet
Jeste da delimo isto misljenje,ali se ne slazem sa tobom oko dominacije u nasoj ligi. Nije on placen 2 miliona(sa platom) da bi pokazivao sta ume u Surdulici i ostalim njivama(te male utakmice odlucuju u borbi za titulu ali tu mozemo da pustimo i Djerleka,Vakulka,Djoleta Jovanovica i ostale da se dokazu da se moze na njih racunati) nego da bi nam vratio ulozeno(koliko-toliko) sa pobedom u dvomecu protiv Viktorije i duelom sa npr. Dortmundom,Arsenalom,Milanom(moze i CSKA nemam nista protiv:D) gde bi bio sigurno pun stadion.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Uf, odlično! Baš mi je bilo krivo što nema poslednje sezone.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Cela nasa euforija oko evrope propada ako sutra ne pobedimo. Isto tako bi skroz lose zbog toga usli u revans protiv ceha. Dakle najvaznije trenutno od svega su sutra 3 boda. Igra mozda i nece biti tako lepa ali to i nije toliko lako izvesti na njivama nase prve lige.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Izvinjavam se na duplom postu ali je prosto sramota da se ovde o nasoj danasnjoj utakmici NISTA ne pise. I sto je najgore, posle mozda eventualnog kiksa ovde ima da bude 480 upisa a svi ti koji jedva cekaju da kritikuju nisu motivisani ovde da ostave ni rec. Sa druge strane ocekuju od igraca da na nasim njivama grizu kao u Evropi. Nema veze s'vezom.

Bez pobede na danasnjoj utakmici mi 1000% ispadamo u cetvrtak!
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Slažem se.

Ako bi nekako mogli da ih poredimo, meni podjednako bitna utakmica kao ona u četvrtak.

Pročitah negde da će od prvog minuta Đerlek i Ivanović, umesto Tošića i Jankovića, videćemo koliko je tačno, ali sam nestrpljiv da vidim kako će to da izgleda.
Mada, ako je ikad bilo bitno samo da se pobedi, a najmanje bitan način kako da se dođe do pobede, to je sad.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
SASTAVI: Mladost - Partizan, Đerlekov debi!

: Stojković - Vulićević, N. R. Miletić, N. G. Miletić, Urošević - Đerlek, Jevtović, Pantić, Suma - Ivanović, Tavamba

Baš mi je drago što će Đerlek da počne danas umesto Mesija iz CG, pa malo smanji kurcobolju. Mislim da je danas bilo mesta i za Markovića, po mom mišljenju je bolji štoper od Miletića sa kosom. Verovatno da su dva Miletića tandem i za četvrtak pa zato i ovde danas igraju.
Ja bih ipak gurnuo Markovića... Čak i u Českoj ako ne može Ostojić.
Nego ko god da igra do pobede
:napred Partizan
:D:
:BB
:šal
 
Последња измена:

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Stojke the Grobar, Vulicevic, braca Miletic, Urošević, Jevtović, Pantić, Suma, Djerlek, Ivanovic i Tawamba.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
^^
Fala vi, Prezidente, opak sastav! Deremo danas!
edit Hvala i GDG.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.795
Reaction score
29.745
Локација
Beograd
Izvinjavam se na duplom postu ali je prosto sramota da se ovde o nasoj danasnjoj utakmici NISTA ne pise. I sto je najgore, posle mozda eventualnog kiksa ovde ima da bude 480 upisa a svi ti koji jedva cekaju da kritikuju nisu motivisani ovde da ostave ni rec. Sa druge strane ocekuju od igraca da na nasim njivama grizu kao u Evropi. Nema veze s'vezom.

Bez pobede na danasnjoj utakmici mi 1000% ispadamo u cetvrtak!
Ja reko' da l da nešto napišem, pa razmišljam, ne moram baš stalno da dosađujem, da preskočim malo...nek se i drugi (novi, mlađi) malo više aktiviraju...
Al' 'ajde, evo me opet...

Evo, Đuka je juče izneo dosta toga oko svih onih stvari o kojima smo upravo ,,pričali,,, ali...utakmica počinje za koji minut, i sve ovo što je on rekao, već je prošlost...
partizan.rs/184460-pres-konferencija-pred-utakmicu-mladost-partizan/
https://www.youtube.com/watch?v=u0AuYtS5Nlg

Jer...sad je najbitinije da mi pobedimo utakmicu...šta je ko rekao, rekao je, napisao, napisao je, odigrao, ne odigrao...svaka utakmica je šansa za novo dokazivanje...

Ako Đerlek stvarno počne utakmicu, onda veliki aplauz za hrabrost Miroslava Đukića! :clap
Posle bitke je lako biti ,,general,, (ako pobediš), ali pre bitke...

Uostalom, sve ćemo uskoro videti...
Ali, ako neko ima svoj stav ,,kako treba,, najpoštenije je da ga iznese PRE utakmice...

'AJMO CRNO-BELI!


 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ako ne pobjedimo Djukic ce biti budala? ili ce i dalje biti hrabar.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top