Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos88nbg

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2018
Порука
23
Reaction score
30
Локација
Beograd
Kada bi partizan igrao kao napoli gde bi nam kraj bio..ljudi jednom na utakmici nisu poslali dugu loptu..a mi svakom zapocinjemo na kepeca rikarda..tawambe vise nema jbg

Tema je FK Partizan a igrači Partizana nisu kepeca.
 
Последња измена од уредника:

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.661
Reaction score
28.669
Локација
ante portas
Ne treba sad padati u neki strah kao da smo plačipičke neke, niti u neku ložijanu kako ćemo ih odvaliti u derbiju.Jer uvek obično raspoloženja idu iz krajnosti u krajnost.
Ja samo očekujem da derbi odigramo muški tj. da pokažemo zube.
Ništa više ,ništa manje.
A pre derbija imamo Napoli,Napoli sa Banjice. :D
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.571
Reaction score
794
Локација
Niksic
Ako ne ispratimo Rad sa 5 komada, da li mijenjas procjenu za derbi? :D
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Za derbi je samo potrebna prava motivacija , najlakše i najlepše ih je jebati kada su ovako naloženi. Ja sam ubeđen u pobedu nad av klubom.. Ricardo 2 komada i 1 Mesi :)


Rad bi trebalo da rutiniramo, vreme je za jednu rutina pobedu :) čekamo je dosta dugo.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.994
Локација
JNA
Uz duzno postovanje mi smo za 7 kola dali 7 golova a ne znam kojim cudom sutra mozemo dati 5 komada. Ja se uzdam u Batu, posle sutrasnje utakmice strogi karantin bih uveo, internet i citanje novina bih zabranio. I u nedelju na krv i noz pa sta bude samo da se ne obrukamo.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.028
Reaction score
3.284
Локација
GG 1978
Ako smo mogli na Jna da igramo egal,pa čak i da budemo dominantniji i bolji od Bešiktaša onda verujem da možemo i protiv musavaca.

Na nama je da napunimo 3 tribine i pomognemo Bati i momcima.

50 godina unazad ni jedna uprava nije radila u korist Partizana .
Jebe mi se za njih,podržati igrače i svoj klub.

Naravno sutra Rad pobediti i u nedelju smo prvi na tabeli !!!
 

Marko070

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
70
Reaction score
116
Domaci teren je vrlo upitan uz 3 frakcije koje stoje jedna do druge, na proslom derbiju se videlo da to ni na sta ne lici i da jedni druge preklapaju. Ne znam gde ce uopste i stati "obican" svet kad njih sve rasporede plus tampon zone...cirkus
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.305
Reaction score
2.098
Локација
Подгорица
Оно чега се бојим јесте да буду навијачки доминанти на западу јер сигурно ће се потрудити да дођу до што више карата. А три фракције такође убијају домаћи терен.
Али опет имам неки осјећај да ћемо се добро осјећати после дербија.
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.994
Локација
JNA
Istok ce ceo biti nas, na zapadu svi ljudi do sad sto su isli na Besiktas trebaju popuniti od juga do centrale. Njima sever skratiti kao sto oni nama jug i nek budu zadovoljni.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.332
Reaction score
8.317
Локација
Космос
Одлична вест је то што је Звезда ремизирала у ЛШ са Наполијем.
Сада ће наша победа бити за нијансу слађа.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.860
Reaction score
2.769
Локација
CyberSpace
neko je pomenuo ono g***o sa Arene od nedelje koje "ne vidi dobro da li je bio penal za Proleter pa nema razloga da veruje sudiji", inače osvedočenom lopovu Bojanu Nikoliću, u vezi penala koji je dosudio protiv nas tada, ne mogu da nađem sad taj upis..

posle pogledanog snimka iz SOS-ove emisije Crna Tačka od sinoć, gde su oni sa svojom daleko slabijom tehnikom uspeli dovoljno da uspore i uvećaju snimak da se vidi da je Šćekić čisto izbio loptu ispod noge Proleterovog igrača dok je ovaj zamahivao da je šutne pa je umesto lopte šutnuo nogu našeg igrača i zato posrnuo, a stručni konsultant Raka Đurović potvrdio ( zamislite!) da nema ni govora o penalu, moram to da ovde upišem da ne bude nedoumica kad se budu svodili računi

ne mogu da nađem snimak te emisije još uvek ali i to ću da okačim čim izađe ( pretpostavljam na kanalu novinara-voditelja), pa nek' stoji - internet sve pamti :icon-evil:
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
880
Reaction score
1.966
Локација
Kuci
Ocekujem danas da nasa ekipa igra koliko toliko fudbal, jer ono protiv Proletera nije bio taj sport, ne znam sta je bilo.

Sve stoji da nam je tim lose selektiran, imamo samo jednog napadaca u rosteru, ali niko ne moze da mi kaze da su igraci toliko losi, da se zapitam u toku utakmice ko je Proleter a ko Partizan.

Uspeli su da nadmase mozda i najgore izdanje pod Djukicem, sto je vrlo tesko.

Neke stvari mi i dalje nisu bas jasne oko izbora igraca za prvu postavu:

1. Zar je Enake gori od onakvog Vulicevica? Ne verujem
2. Smiljanic gori od onakvog Scekica, pa ne zasluzuje ni minut u nasoj ligi?

Kad je doso Bata, prve utakmice su prosle na urlanje, na jebanje keve, ali kao sto je neko reko bas tad, nece to vecno, mora da se radi na igri, da se napravi pomak. Ja to za sada ne vidim ni u obrisima, nadam se da ce me Bata razuveriti, iskreno se nadam.

Edit:

Skoro smo svi cekali pauzu, kao mini pripreme, imace vremena da se uigraju igraci, spreme malo bolje. Ako ce ovako da se spremaju i igraju, moj predlog je da se izaberu iz Teleoptika, mladjih selekcija svake klase ponajbolji igraci (da, i od onih sto su izgubili 2:7), bar nece biti izgovora stalno kako su nespremni, teske noge i nisu uigrani, losa selekcija. Znas na cemu si i teras dalje.
 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
6.080
Reaction score
29.082
Kada bi partizan igrao kao napoli gde bi nam kraj bio..ljudi jednom na utakmici nisu poslali dugu loptu..a mi svakom zapocinjemo na kepeca rikarda..tawambe vise nema jbg

Tema je FK Partizan a igrači Partizana nisu kepeca.

Sto ste vi moderatori tolerantni...:D
Sad ozbiljno...ovakvo vredjanje igraca koji svojim igrama i odnosom prema igri nije zasluzio da bude vredjan, pogotovo na ovakav nacin, mora biti trajno sankcionisano! Sta bre koji q... vise! Ovakvu mrznju prema njemu mogu da imaju samo cigani!
I jos je ranije isti ovaj pisao kako je Ozegovic bio dobar u Cuki, dao brdo golova, a u Partizanu nije dao vise, jer nismo imali dobar vezni red, inace bi i kod nas pokidao. Krivica je do djukica, rece on.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Računica je ovakva, ako odigramo kao u danskoj ili kući protiv Bešiktaša možemo pobediti žgadiju u nedelju
Ako smo mogli na Jna da igramo egal,pa čak i da budemo dominantniji i bolji od Bešiktaša onda verujem da možemo i protiv musavaca.

To jeste poenta, moramo kako znamo i umemo da ponovimo to izdanje kao protiv Bešiktaša u Hramu. Gol više u njihovoj mreži mora doći, samo rad danas da odradimo.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.965
Reaction score
4.947
Локација
Ndžamena
U svakom slučaju, egipćani imaju dobrog trenera, jaku i relativno dobro uigranu ekipu. Ne pamtim kada su izgledali ovako homogeno.
Mi, s druge strane, sem prednosti domaćeg terena (pitanje je koliko je to prednost sa 3 navijačke frakcije), velikog srca na klupi i nekolicine dobrih pojedinaca nemamo baš neki razlog za pretjerani optimizam, iako mi je drago što vidim da ga kod mnogih od nas - ima.

Ukratko, oni su u jednom od najboljih, ako ne i u najboljem izdanju u poslednjih 10-20 godina, mi smo u jednom od najgorih.

Iskreno se nadam da će me demantovati, pa makar ih dobili autogolom.
(Ako pobijedimo, mislim da će na kraju biti 1:0. Ako primimo gol, bojim se da ćemo primiti još 2).
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.028
Reaction score
3.284
Локација
GG 1978
Istok ce ceo biti nas, na zapadu svi ljudi do sad sto su isli na Besiktas trebaju popuniti od juga do centrale. Njima sever skratiti kao sto oni nama jug i nek budu zadovoljni.


Ovo je veoma bitno .
Isekao bi im sever do istoka kao oni nama u rupi i ostavio prazan boks za gostujuce navijace da razdvoji naše navijače sa zapadom.

Oni to nama rade već 5 godina u rupi.
Postavis redare i policiju i naredis da tako mora biti , domaćini smo i organizatori utakmice i mi odredjujemo pravila.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top