Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.379
Локација
.
Vjerovatno puno cesce nego sto bi ti bio da zivis gdje ja zivim. Ja ne uzivam u derbiju opkoljen sa redarima i kordonima na istocnoj tribini nekima ocigledno ne smeta.

Ne znam i ne zanima me gde živiš, samim tim što to potenciraš znači da nisi često na stadionu jer da jesi znao bi da je taj Istok najgrobarskija tribina. Pritom ne mislim ni na Zabranjene ni na Kimijeve nego na obične ljude koji dodju da gledaju utakmicu.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Ta najgrobarskija tribina je jedno od nebezbednijih mesta na stadionu, ako planiraš npr. da povedeš dete. Čovek je potpuno u pravu.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.379
Локација
.
Opet pitam, zbog čega, koji je to razlog? Ja znam da oko sebe vidim ogroman broj roditelja sa decom i nisam primetio da se nekom nešto desilo...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Partizanovci su se pojavili tek prije par mjeseci i rastu broju tj ima ih vise nego onih na jugu, oni su valjda Grobari. Predpostavljam da bi ih na derbiju moglo biti na istoku bar 1000-1500 ako ne i vise, to je ogroman broj i bice jako mnogo policije da ne bude sukoba sa sjeverom. Gdje ce biti Zabranjeni bog zna, valjda izdvojeni na istoku u sekciji prema jugu, jos jedan tampon i redari... to je luda kuca na JNA. Zato sam rekao da jedino Zapad moze da se smatra normalnom tribinom.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Znaci Danilo Grujic za derbi... uzas :picka-ciganska:

Na sve su spremni, samo da ne izgube... moramo ih samljeti kako znamo i umijemo u Nedelju.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sta se desava sa Mazicem, je li taj permanentno otisao u emirate da predaje...sve nam se sastavilo kao nikad prije...nevidjeno od kad pratim PFC. U drugu ruku ne moze biti gore od detalja kad je Majo sudio.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Клуб би требало јасно да каже, ``не суди Мажић, Партизан ће да буде покраден``. Овако шаљу Пантића да прича а они ћуте
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Ne znam zasto se plasite nacistickog bunkera koji je jedva dobio spartak iz trnave. I mnogo jace ekipe su dolazile na JNA pa su praznih ruku doma isli.

Ubijedjen sam da necemo izgubit, da li cemo dobit, vidjecemo.

Nedelegiranje Mazica je priprema za kradju, treba spremiti ekipu na tako nesto.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Svi na stadion! Nema nam druge. Ko se upi4ka od moguceg poraza pa ne ode na derbi nema potrebe da se smatra navijacem Partizana.

Dali vi shvatate da mi od ovog bolji tim necemo imati u sledecih 5 godina najmanje. Tako stoje finansiske pozicije naseg kluba tako stoji pozicija u Teleoptiku, u upravi.

Pantic-Jankovic, Kosovic, Djerlek, Zdjelar, Ilic, Ricardo ce delovati kao galaktokosi sprema onog sto dolazi da nosi nas dres.

Sad je trenutak za pobedu. Sad se prekida padanje. Sad se ide na stadion. Ako nas ne bude 25k na stadionu u nedelju treba da nas karaju u dupe.
Ako ovo dobijemo 1-0 dobicemo sve 1-0 do kraja.


Nadam se da nisi u pravu, mislim da se dobar prelazni rok moze odraditi i za male novce. Krenuli smo u dobrom smijeru jer smo se rijesili Ozegovica i Sumine plate, ostaje Bambijeva da se rijesimo. Mogli smo za 1.6 miliona dovesti dobru trojicu tamnoputih ili bas dobru dvojicu, proradio je bio Ivicin inat i to nas je sjebalo. Jedino cega treba da se plasimo je ponovljena losa procjena pojacanja ali mislim da to vise nije Ivicin problem.

Inace u teskim momentima kao pred ovaj derbi kad nas udaraju bocni vjetrovi sa svih strana ZP djeluje kao mesija i jedini glas za Partizan u eteru iznad Srbije. Niko iz uprave ne smije da pisne, govna i kukavice, ko je gledao razvodnjavanje tezine naseg momenta iz usta Vucele u P. Vesniku taj zna o cemu pricam. ZP jeste bolestan sizofrenik ali je i bolesni Partizanovac.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ako nam je Zeljko Pantić jedina odbrana, onda odmah bolje da se ugasimo sami.

Imali smo prosle godine igrace kao Usketa Vucicevica gdje u studiju govori protiv Partizana nakon finala kupa koji smo dobili, imamo 'novinare' objektivne Partizanovce koji nas sahranjuju, imamo upravu bez glasa ili mozda ne govore iz drugih razloga. Bivsi kapiteni u kosarci otvoreno podrzavaju vucica, ko zna sta jos ne znamo. Ono kad groznicavo trazis po medijima da neko digne glas a njega nigdje bar sto se mene tice neka nas makar on brani.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Bolesni Partizanovac koji pljuje ostale Partizanovce. Bolesni Partizanovac, koji nikada ali nikada nije pomenuo Kokezu i njegov lopovluk. Bolesni Partizanovac koji Stanoja psuje kao običnog kera, a Stanoja imaš u poptisu. Boleni Partizanovac koji izjavi da je Stanojević slučajno zalutao u LŠ. A, upičkumaterinu.....

Ta najgrobarskija tribina je jedno od nebezbednijih mesta na stadionu, ako planiraš npr. da povedeš dete. Čovek je potpuno u pravu.

Nadam se da se brat Djomla neće naljutiti, ali moram da pričam samo u slučaju Kimijevih, nisam u njihov grupi, ali sam kada sam u mogućnosti s njima sam na tribini, i mogu da posvedočim, da nikada, ali nikada niko nije nikoga popreko pogledao, niko nikada nikome nije naređivao da peva ako neće, niko nikada nikoga nije izbacio sa svoga mesta ili izgurao da bi on stao tu jer je žestog momak, što je ranije bio slučaj. Nikada ni jednom detetu nije falila dlaka s glave. I ono što je najvažnije nikada nisu dirani domaći navijači koji navijaju za svoj klub i ako su na 10-15 metara, od njih, čak i kada daju gol. Ovo je istina.
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Posle početka sezone kada je dosta obećevao igrom za mene je najveće razočaranje Rikardo, jer ovo što je on igrao protiv Rada i Proletera, uprkos golu, jednostavno je nedopustivo.

Ne bih voleo da sam u Batinoj koži, stvaro ne bih znao kako da iskombinujem tim za derbi, jer taman kad pomisliš da je neko proigrao sve usere u narednih par utakmica. Tako je kad su igrači limitirani do očaja. Ali nema nazad, treba odigrati fajterski, a verujem da Bata kao takav može da ih prebaci u taj mod.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@grobar u pravu si oprao je Stanoja nekoliko puta jer nije htio da preuzme Partizan par puta zadnje 2 godine a i ja sam ljut na njega radi toga iako nije idealno saradjivati sa ovim upravama medjutim nece biti nikada do privatluka. Sto se tice lutanja u LS od Stanoja mislim da je rekao da nije imao tim za LS i da smo cudom usli, u pravu je mutavi je doveo Radisu ilica i takvi udjemo u LS. Ono je bila Stanojeva magija a i sreca prati hrabre. Onda dovedemo Medu zadnjih dana prelaznog roka ali samo zato sto smo usli u LS. Djukic je postao trener jer je SS odbio, ne znam vise ni sta da mislim o tome iskreno.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Nije tako rekao za Stanoja. Jer da jeste, niko mu ne bi zamerio, pošto smo svi svesni toga da Stanoje nije imao tim i da smo ušli na m**a i fight, a to je zasluga trenera.

On da zastupa interese Partizana, on bi pomenuo upravu bar jednom u kritičkom kontekstu. Umesto toga, on ljude sa zapada koji skanidraju protiv uprave naziva miševima i plaćenicima. Ako je to tebi uredu, svaka ti čast.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Jasmina onda nismo gledali isti Vesnik o kome prica o LS. On nije decidno nista rekao protiv SS vise je bilo u smislu da je imao srece sto je takodje dio uspjeha. Licno mislim da zamjera Stanoju jer nije preuzeo FK, svako zna da je on pravi covjek za ovakvu situaciju kad nista nije kako treba.

Ako se emisija zove Partizanov vesnik emituje se sa stadiona JNA, jedini pokretac projekta TV Partizan je ZP - nemaju drugog bar ja ne znam da imaju, onda on ne moze pricati protiv uprave - to je apsurdno. To ni jedna uprava niti firma na svijetu ne bi tolerisala. Mora napustiti TV Partizan promijeniti ime emisije Partizanov vesnik otici na SOS opet ili tako nesto e onda moze pricati protiv uprave i koga hoce. To je radio na SOS dok je Djuric bio predsednik , lobirao je dugo da Zec smijeni tu granituru kad se to dogodilo u skupstinskom prevratu usao je u klub sa TV Partizan.

Sada i on pliva u govnima, mislim da nije nikada trebao da pocne sa Vesnikom jer je tesko naci mjeru a i ponese ljude iznenadni celebrity status...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top