Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
543
Reaction score
1.901
Koji bre navijaci? Ova stoka podeljena? Pa te iste podeljene zabole kurcina za Partizan! Retko ko od njih zna dva igraca kako se zovu iz naseg tima! Ljudi su tu iz interesa. Ne svi,ali dosta njih. Sa jedne strane stoka sto se grebe o klub,sa druge strane stoka koja bi volela da se grebe o klub(stoka koja je igracima uzimala novac?!) Kao bili nerazdvojni pa sad ovaj zeznuo ove pa ustvari nije on njih nego su oni losi,svega ima samo ljubavi prema klubu nema! To je laz najobicnija! Svi oni nose maske,isti su,sve je to sarada najobicnija,cirkus. Niko nije tu zbog Partizana,cast izuzecima koje stvarno ima,ali ti ljudi ne mogu da urade nista nazalost. Razdor na tribini,razdor u klubu,razdor na terenu. Raspad sistema. Trenutno smo u stanju velike trulosti,treba cudo da se desi pa da krenu stvari na bolje a cuda se retko desavaju. Jbt odes na utakmicu i vidis navijace Partizana razdvojene u 3 grupe,i sta da pomislis,kako da se osetis? Bilo da si trener,igrac ili pravi navijac,kada vidis tako nesto da se desava oko i u klubu koji volis svim srcem osecas se prosto bedno i razocarano. Nemocno. U razdoru i neslozi lezi najveci problem. Ne trebaju nam neprijatelji,sami sebi smo najveci neprijatelji. Opet cemo se zaludjivati prelaznim rokovima,trenerima,igracima,ali to nece resiti nista. Dok ne budemo bili jedno,disali kao jedno i borili se kao jedno,nema niceg dobrog i lepog za nas.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.757
Reaction score
29.624
Локација
Beograd
Јеботе, кад уђох сад на Форум имао сам утисак као да сви радите у ,,сектору културе,, а не ја...који стварно тамо радим...Чуј, на утакмици неко некоме опсовао матер и поменуо му сестру, па се овај доле увредио и потресао...ух јака ствар...не, него ће тај са Запада да оде у Народно Позориште на балет или оперу па ће тамо да псује балетане и балерине, сопране и теноре...да, како да не...
(Узгред чуо сам ја и видео у ,,сектору културе,, такве простачке речи и потезе какве нисам могао ни да замислим...али није сад то тема...)

Елем, утакмица...
Поведосмо на време, онда се утакмица ,,отворила,, постала бржа, занимљивија, и...
И онда, по мени преломни тренутак, НАША контра 3 на 2...коју наравно засеремо...али опет дођемо до лопте, али...курац-палац, НИШТА...профуламо...
ЈА ИСПИЗДИМ!

Наша навала сва некако оде ка Западу, као да бежи од мене (са Истока) који их довикујем и грдим...не могу да се од речи до речи самоцитирам, али викао сам им нешто у стилу, али бре, навала, па шта ви радите бре, па она контра 3 на 2 па то је гол, па то не сме да се промаши, и шта кад примите гол, оћете онда стићи после да дате други? Ало бре!
То је било најгласније што могу а да ли су ме чули, не знам...могуће да сам рекао и јеботе, или у пичку материну, али...то је било више онако док сам седао...не знам, ако неко има снимак, признаћу да је било и другачије, али СМИСАО је био такав...

Уосталом, утакмица се гледа и игра вруће главе...и Чанак је господин па испсова кошаркаше Партизана само тако, и то у директном ТВ преносу, чуо га цео регион...

И, тако, кажем ЈА ЊИМА јуче на ЈНА оно што заиста мислим - онаква контра 3 на 2 НЕ СМЕ да се пропусти, јер ако стигне казна после, курац ћемо да стигнемо до другог гола...и само што сам сео...та казна и стигне, ми примимо гол, и наравно, курац смо после стигли до преокрета и победе...
И шта сад?

Ја сам као исфрустриран, и долазим на стадион да ометам играче док играју, јер би они као на тенису, да нико не зуцне?
НЕ, даме и господо, другови и другарице, ја се само више разумем у фудбал него ти доле што га играју, чак и ако не могу да потрчим...нисам их ја избаксузирао зато што вичем одозго са трибине и зато што сам им рекао ТАЧНО шта ће да буде, него они не знају да играју...Е то је проблем!
Професионални фудбалер и репрезентативац и десетка НЕ СМЕ да засере контру 3 на 2...а такође и ови око или поред њега...
И крај приче...

И почетак неке друге приче...
Немања Николић ми је деловао као неко ко разуме фудбал, али дебљина, спорост и скромна техника га спречавају да је и неко битан у том спорту... деловао је и као паметан, васпитан, елоквентан и културан младић...
Међутим врло се зајебао, као и свако ко покушава да исправи криву Дрину преко сопствних навијача...сад може само да их још (бројно) више окрене против себе...
НИЈЕ његово да прича, него да асистира, даје голове...
Чекај бре, о чему ми причамо? Колико је ко голова дао? Који смо на табели? Колико пута нисмо победили? Где је Европа?
Ајде на страну што су им резултати килави и мршави, него нек се Николић и другари запитају ЗАШТО НИКАД АЛИ НИКАД нисмо псовали Бајру, Дуљаја, Нађа (на терену), Евертона? А?
Ми СВИ овде знамо одговор...а они ако га не знају...е до курца и јебига...
Значи или си борац, или си Мајстор...или и једно и друго...или ниси ништа и НИСИ за Партизан...
И шта се онда куробецаш што те ПОЈЕДИНИ навијачи Партизана прозивају?

Апропо увреда, још мало...јесте са Истока било ,,прозивања, Меска током утакмице, спорадично...појединачно...помињања да за репрезентацију ЦГ игра а за Партизан не (бар не онако како би требало)...то се наставило и кад се утакмица завршила, али и он је тада узвраћао, а онда се ваљда увредио и наљутио па отишао у свлачионицу...и можда још неко од играча са њим...
А ове остале играче смо ПОЗДРАВИЛИ...ја на њих не могу да се љутим зато што (опет!) нису победили јер људи ЈЕДНОСТАВНО НЕ ЗНАЈУ и НЕ МОГУ...
Само тражим од њих да се БОРЕ и ТРЧЕ свих 90 минута...али нажалост, изгледа да они ни то не могу...

И као што је то неко већ писао...ми матори смо преживљавали године и године без титула, трофеја...прође то...није то ништа ТОЛИКО страшно да се не може истрпети или преживети, то је филтер да уз Партизан остају само они који га ЗАИСТА воле...
Али и Партизан МОРА да буде - ПАРТИЗАН!
Ако САД није шампион, онда да се труди да ствара, купи, набави шампионски тим!
Да се БОРИ до крајњих граница и максимума!
Да има неки квалитет, шмек...
Лузере, пацере, дудуке, незналице, све напоље из Партизана! Који ће нам?!

А небо јуче над ЈНА...НИКАД досад нисам видео такво...



Можда нешто слично као у Дучићевој песми...

Још бакрено небо распаљено сија,
Сва река крвава од вечерњег жара;
Још подмукли пожар као да избија
Иза црне шуме старих четинара ...

Е, Партизане, Партизане...када би ти знао шта нам значиш...и како нам је тешко кад смо немоћни да те очистимо од паразита, незналица, лажних ,,вредности,,...како нам је тешко кад у теби ,,царују,, незнање, немоћ, неуспех, неквалитет...килавост, глупост, недоличност...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.456
Локација
U Kinšasi
Jes vala, ako budemo još malo čekali, neće imati šta da se spali.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Zaista nam ni ne trebaju svi oni tekstovi u medijima, dovoljni smo očito sami sebi da se razapinjemo između nas samih. Tekstovi kvazi novinarčića dođu samo kao šlag na tortu za naslađivanje drugima.

Ne moramo da se ponašamo kao cigani u trenucima naše dominacije (postrojavanje igrača, lupanje automobila)... svaki naš igrač je dostojan našeg dresa jer mi igramo jako lošu ligu sa jako lošim uslovima za napredovanje u njoj a konkurencija i lažna konkurencija ima jedino bolje igrače ako pratite medije i malo poštovanja prema tim momcima nije na odmet. Na kraju krajeva, imate Barsu/Real, Siti, PSŽ, Juventus... ako vam je ovo toliko mučno za gledanje. Meni Partizan i u trećoj ligi bi bio jednako zanimljiv za praćenje i ljubav se ne bi smanjivala.

* Imamo najbolju odbranu u ligi.
* Naš vezni red crnogorskih reprezentativaca (sa dodatkom Lole i Zdjelara) je mnogo kvalitetniji od lažnih i na silu ubačenih srpskih reprezentativaca.
* Krila imamo dosta kvalitetna, po meni apsolutni egal sa ciganima (Janković - Zakarić - Tošić kada se oporavi).
* Pantića ni sam ne volim ali momka ću podržati dokle god bude nosio za mene sveti crno-beli dres i tu prestaje svaka netrpeljivost ka njemu (isto je ka Jankoviću, kosatom Miletiću koje NE VOLIM ali je to apsolutno nebitno), on u kreaciji jeste dosta fino rešenje kada igra i ne smatram ga lošijim igračem od onih koje ima konkurencija i lažna konkurencija (niški ološ);
* U napadu nedostaje malo rotacije, možda malo promene stila igre i najslabiji je deo tima, ali ne mislim da je Rikardo loš kao što ni Nikolić nije (ali priznajem da ga ne smatram kvalitetom za evropske utakmice koje mi iovako ne igramo).

Za mene je dovoljno što se mediji iživljavaju nad nama ali sve dobija jednu novu dimenziju kada identičnu stvar rade i navijači našeg kluba.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Ono sto meni nije jasno odakle ta "HRABROST" da se upustas u vredjanje navijaca. Oni su tu Nikolicu, jer vole svoj klub, ti si prolazan, Partizan je večan !!!
Kakvu su samo igrači nosili sveti dres, pa to sebi nisu dopuštali, ovako dođe ti klasičan njivaligaški igrač, sa par pišanja, da se tako ponaša. Po meni, nedopustivo !!!

Psovali mu porodicu, tako ti je kada u velikom klubu ne pružaš ono što se od tebe očekuje. Ako to ne možeš da podneseš igraj za Timok iz Zaječara.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.393
Reaction score
3.217
Локација
Tamo gde su Grobari
Ako ti jebu majku na utakmici, znaš da si u velikom klubu...bravo :clap Iskreno, sramota je i jedno i drugo, ali opravdati vredjanje porodice, još na ovakav način, pokazuje da mnogi od nas nisu drugačiji od debila sa druge strane brda.
 
Последња измена:

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Ako ti jebu majku na utakmici, znaš da si u velikom klubu...bravo :clap Iskreno, sramota je i jedno i drugo, ali opravdati vredjanje porodice, još na ovakav način, pokazuje da mnogi od nas nisu drugačiji kao debili sa druge strane brda.

To si ti tako protumačio. Čovek fokusiran na utakmicu ne čuje šta mu serviraju sa tribina, igraj i pokaži im da si majstor i zapuši im usta. Ali, nema on materijala za to, u tome je kvačica...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Činjenica je da smo znali da se sezona slomila još onda kada je počela sa Đukićem na klupi. Još veća činjenica je da smo znali da je teška sezona pred nama kada je Miša Filipović kondicioni. Posle ispadanja iz Evrope jedino što smo znali je to da damo šansu FK-u da se "izvadi", iako je stanje tužno. Činjenica je da su imali prilike da ošure cigane u derbiju. Činjenica je i da je Pantićeva lopta umesto prečku pogodila mrežu bila bi druga priča. Činjenica je da je FK pokraden i činjenica je da smo ih uništili u derbiju. E, ta energija tad, umesto da bude neki bonus na koji se ne računa, pa ga pametno iskoristiš i dođeš do rezultata, palo je u vodu. Činjenica je da se ne sme onako nošalantno protiv superligaških protivnika. I šta sada?
Pa, kako stvari stoje, sudeći po onom što se dalo videti i čuti u medijima (a takođe i na ovom videu: https :// www. youtube.com/watch?time_continue=1&v=6-Ji0mOnPew ), cigani su sa Evropom završili na neko vreme. Da li je to SAMO jedna sezona ili više, ostaje da vidimo. Znam šta svi želimo, ali sačekajmo sa tim. Dakle, znaće se konačna odluka uefe u decembru. Eto je još jedna šansa za ovaj FK Partizan. Ukoliko izbace cigane, eto prevelike šanse. Iako će tu svim silama niška filijala da pokuša da bude drugo mesto. Tako da, ukoliko cigani budu izbačeni, eto im titula, jebala ih titula. A mi da se već na zimu konsolidujemo, da se dovedu igrači i da se preseče konačno. Reći ne poziranju na drugom mestu na tabeli, reći ne izgovorima, krenuti u ozbiljne rezultate i vraćanje tamo gde treba da udemo.
A to što cigani pišu, pričaju, kradu itd. neka ih i nek nastave to da rade, ne trošiti energiju na njih.
Činjenica je da je stanje užasno, ali je takođe činjenica ukoliko ih izbace i imamo šanse za kvalifikacije za LŠ to stanje koje je užasno postaje manje užasno, tačnije ne tako loše.
Ovo pričam sve kao navijač koji se hvata za slamku spasa, a ne u cilju branjenja uprave ili bilo kog člana iste. Što se tiče te "gospode" jasno je da svi ovde delimo isti stav.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Koliko god da je nekvalitetan igrač, ne možeš mu jebati majku i vrijeđati ga sa tribina. To je igrač Partizana i dok god ima taj status, on je tu da ga poštuješ. Kad izađeš sa tog stadiona, pričaj šta hoćeš.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ono sto meni nije jasno odakle ta "HRABROST" da se upustas u vredjanje navijaca. Oni su tu Nikolicu, jer vole svoj klub, ti si prolazan, Partizan je večan !!!
Kakvu su samo igrači nosili sveti dres, pa to sebi nisu dopuštali, ovako dođe ti klasičan njivaligaški igrač, sa par pišanja, da se tako ponaša. Po meni, nedopustivo !!!

Psovali mu porodicu, tako ti je kada u velikom klubu ne pružaš ono što se od tebe očekuje. Ako to ne možeš da podneseš igraj za Timok iz Zaječara.

On nije uvredio nikoga jer "vređalice" nije ružna reč a ujedno nije ni nikakav tip uvrede. To je istina.

EDIT: I ovo što Dr Mo kaže. Znači idite do loža pa iskalite bes na upravu (malo teže i malo manje hrabrosti, a? :D). Za mene je jedini krivac SNS-SPS uprava. Niko drugi.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.766
Reaction score
55.412
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ma maši se tema.Nema niko pravo da pljuje k vredja igrače to je seljačka osobina.
Isto tako je seljačka osobina i da neki polu fudbaler iz spartaka drži govor o tome šta ko sme u fazonu “kolko sam ja učinio za Partizan”, vredjan je i jedan Ilić, začepi žvale i puši. Čuj kurče vredjali mu porodicu, nek uzme reket i igra tenis.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2018&mm=10&dd=29&nav_id=1462429

Znaci nista od onoga da ide ako izgubimo titulu, sad je ipak tu dok mu veruje uprava. Pa brateeee....
Dal je moguce da toliko obraza nemaju ljudi na funkcijama... Strasno.

Jos kaze da mu se niko nikad nije mesao u posao??? Pa onda je za momentalni otkaz. Ja sam ga branio jedno vreme jer je odradio par rokova pristojno ali poslednjih godinu dana je da se vise nikad ne bavi ovim poslom.

Od ostavljanja Djukica i na pocetku sezone pa smena trenera usred sezone do transfer politike. Dno dna


Ali najvise sto me iritira je SNS ponasanje. Pa kevu mu jebem pa zar svi na funkcijama moraju biti seljacine?? Preuzima odgovornost al ne bezi, on covek nikad ne odustaje:buhaha Vikanje i lupanje od sto itd...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.930
Reaction score
26.773
Zar ima neko da je iznenadjen sto ova hodajuca sramota da ovakvu izjavu u fazonu "najjaci ostaju, nikad se ne predaju"? A btw, dobro se placa.
I "uprava" ga podrzava.
E moj Partizane, izdrzi, nece te ni ovi smradovi doveka jahati, izdrzi matori.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Pravi SNS kadar dobio posao preko veze i ne pusta ga po cenu zivota. Dolazi na posao kao Dragan Torbica i bavi se teorijama zavere. Ne mesa se u svoj posao i kad se umesa, pogresi. Kad ga oteraju tuzice nas do zadnjeg dinara i za nanosenje dusevnog bola.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.764
Reaction score
19.364
Локација
Nickname
On bez ikakvog srama misli da će ispasti šmeker ako ostane i pokuša da popravi svoje brljotine???
Zimski prelazni rok: nema se novca, procenjuje se da je igrački kadar dostojan da stigne do najviših ciljeva (kup i Evropa), ipak dovešće se neki od najtraženijih JSL igrača, a naš sportski direktor će se šepuriti na njegovom predstavljanju.
Pokušaće da uvaljaju Markovića jer nikoga drugog ne mogu da prodaju za bar iste pare za koje je došao.
Ležim već 2 dana u krevetu bolestan, sad zbog ovog lika izgleda da polako dobijam nagon za donošenje lavora u sobu. :puke:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top