Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
675
Reaction score
4.457
Локација
Kosovska Mitrovica
Ali ovo guranje malog Svete.. Decko je za 90% golova ove sezone krivac. Lik beze nema.

UPRAVA NAPOLJE! Cekamo pantica... da opet po ko zna koji put odbrani dupeta vazure i ostalih.
 

Boksy

Početnik
Учлањен(а)
15.06.2018
Порука
2
Reaction score
2
Локација
Novi Sad
Dva bensedina od 10 mg pre utakmice i biće vam ravno do Kosova. I za FK i za KK. Zaboleće vas dupe za njih ko što njih boli dupe za Partizan.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Nadam se IVICE da je ovo tvoja zadnja uatkmica na bilo kojoj funkciji u klubu. Da mi nemamo ni jednog špica da ubacimo pa makar on imao i 16 godina ja ne mogu da verujem.
Mudrinski, žao mi sada što te Evi nije obogaljio na duži period pičko cigansko slaninarska...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.738
Локација
Beograd
Sad ce Zeks da nam objasni kako je FK uprava maestralna.
I kako je ovo Cukaricki i da je normalno da se odigra nereseno sa takvom ekipom svetskog renomea,i da smo bili bolji i dominantniji ali eto nece nas.A to sto sam vec u 65 minutu znao(a verujem i 90% navijaca Partizana),da ce nam ovi iz prvog suta izjednaciti i da ce to biti kraj to je greska verovatno sudije,ili greska Ostoje Mijailovica,ili mozda Bjekovica.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Neverovatno je koliko forsiraju Svetu. Ok treba klub da prezivi, da se prodaju mladi igraci ali ne po svaku cenu. Ima Sveta talenta ali to treba kanalisati.

Nisam za varijante ako izmenimo ovog a ubacimo drugog da ce se nesto krupno promeniti. Sve krece od samog sistema, osnovnih kretnji itd a ne to dal ces zameniti jednog igraca i promeniti iz korena sve. Medjutim u ovoj situaciji stvarno mislim da bi bilo ogromne razlike sa Mileticem na stoperskoj poziciji a Enaceom desno.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.653
Čekam debila Pantića da opet okrivi pošumljenog Ostojića za lošu igru i rezultat na Banovom brdu.

Ajde budaletino, napravi specijal!

Mirković, ako je pametan, uradiće isto što i Čanak, ako ne želi da upropasti tek započetu trenersku karijeru.

Vidi se da mu ne ide, em situacija oko kluba, em loše selektiran igrački kadar i gomila igrača koji se ne ponašaju profesionalno i on to toleriše.

Izmjene užas jedan.
Zakarića i Jankovića drži pored onakve neodgovornosti, sebičnosti i kurcobolje, izvodi Rumuna koji je bio upotrebljiviji od obojice.

Ne ide to tako.

I ne možeš nedostatak sreće uvijek da kriviš, pogotovo kad se osjeti u igri zadovoljstvo sa 1:0 uz blago trčkaranje po terenu i sl iskazivanje kurcobolje i neznanja.

90% igračkog kadra zaslužuje otkaz, a najodgovorniji su za lomaču.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
576
Reaction score
801
Dakle, mi više nikog ne možemo da pobedimo...jad i beda na svim nivoima.
Mirković...dokaz da sa ovima niko nista ne moze da uradi.Ovi mi lice na one likove koji u mom odelenju nikad nisu igrali fudbal...ko vas doveo zna sta moze da uradi.Horor!!!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Selekcija uzasna, besparica u klubu, nemaju koga da prodaju, gube titule u oktobru, iz Evrope ispadaju, zavadjeni navijaci koji su uglavnom okrenuli ledja klubu. Svakim danom ostanka ove uprave dubioza ce biti sve gora. Napolje sve vam jebem placenicko.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top