Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Zrebom se odredjuje ko ce uzeti koji broj i mislim da nema veze sa plasmanom iz prosle sezone inace bi mi sa ciganima uvek igrali u drugom kolu.
Tu personu ne bih komentarisao ovde zbog preporuke moderatora ali i clanova.
To objasnjenje ne osporavam.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Mislim da ne postoji (seniorska) liga koja nema taj sistem bilo gde u svetu.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.395
Reaction score
37.928
Pitanje je da li postoji sport koji ga ne koristi. Ok, verovatno postoji, ali Bergerove tablice su matora stvar. Krenulo je od saha, usvojeno kasnije u dosta drugih sportova.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ovo je samo znak da se nesto Zvezdi krcka i sprema pa zele i nas da uvedu u to blato. Nama sigurno nije trebala pomoc golmana iz ekipe koja je primila 41 gol, da je srece pa da se napravi regionalna liga ili da mi malo krenemo sabotirati ovu ligu kasnjenjem svake od 10 minuta. Jer ovo sto rade Zvezda, Nis, Proleter, Vranje je lakrdija...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Mirkovic o ciganskim glupostima!

http://mondo.rs/a1149340/Sport/Fudb...e-najava-Mladost-Partizan-Superliga-2018.html

Mirković: Neregularnosti tražite na drugoj adresi
Autor: MONDO/Tanjug
30.11.2018. | 14:08 > 14:15
Trener Partizana negirao je bilo kakvu umešanost kluba u nečasne radnje, povodom istrage FSS o utakmici protiv Dinama iz Vranja (6:0).

20181110mmMirkov01.JPG


"Poručio bih da nepoštenje ne stanuje u Humskoj. Ako neko hoće da se bavi tim stvarima, neka se obrati na drugu adresu", rekao je trener crno-belih Zoran Mirković.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
"Bilo je kod njih priče i pre utakmice da ako se izgubi ima da im lete glave svima..."

Govna ciganska ona najgora, jeb'o vas vučić, kako ćete da izletite iz lige, pa posle tražite pomoć.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Pisao sam već na drugoj temi generalni komentar. Jbg. Mogu da istražuju do sutra i taman da istraže i zašto je se taj Dinamo gurao u SL kada za istu nema ni trunku kvaliteta. Smradovi. A i teoretski je nemoguće da oni bilo koga povuku sa sobom ako ih kazne, neće cela liga sigurno ispaštati zbog njih niti ako kazne njih da se može očekivati da kazne i nas i sve ostale. Loša im logika. Mogu da nas blate kao oni njihovi smradovi sa cigansko-sektaškog foruma koji su pisali neka saopštenja da smo mi dopingovani izvukli se od sigurno upisanog poraza za nas koji je trebao da usledi. Oni nemaju ni malo časti ili sportskog duha u sebi, ne postoji gora sekta od njih. Napred Partizan!
 
  • Like
Reactions: Pop

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ovo je stvarno van pameti. Zašto bi bilo ko nameštao utakmicu protiv poslednjeg tima u ligi? Pa oni posle 17 kola jedva sakupili 7 bodova!? Primaju u proseku više od 3 gola i sad je čudno jer smo im dali 6? Fascinantno je da cela javnost jedva čeka ovakve naslove i da ih guta bez razmišljanja.

Jebeni Čukarički ih pobedio 6:1 ove sezone. A ta utakmica očigledno nije sumnjiva?
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Uopste me ne bi iznenadilo da su zaista sami musavi kriminalci i njihovi sateliti namestili nekakve uplate i upetljali pojedine igrace kako bi nas okaljali. Da imamo upravu kao sto je nemamo, sami bi od uefe i interpola zahtevali istragu i isterali stvari na cistac. Mada od toga nema nista, pre bih rekao da ova nasa bagra pokazuje solidarnost sa musavima tipa eto neka ispastamo zajedno. Isti im je gazda na kraju krajeva.
 
  • Like
Reactions: Pop

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.275
Reaction score
7.051
Nisam nikada bio pristalica nikakvih teorija zavjere (iako volim tu temu na forumu :icon-smile:) , ali koliko nas jebeno svi spitavaju i mrze u ovoj gestapo kurac ligi, pa to je strasno. Kada se pisalo o namjestanju :picka-ciganska:, odmah se pojavilo 10 autorskih tekstova, gdje se objasnjava kako musava gamad nemaju razloga da namjestaju. Tretiraju nas kao strano tijelo, a ustvari pravi kancer drustva, neometano raste. Pocrkali da Bog da!
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Treba ih pitati, dali bi Zvezda mogle da namesti utakmicu sa Teleoptikom,
naravno da nebi mogla pa tako i mi nebi mogli sa njihovim filijalama.
Ovde ako sumnjaju, jedino moze da postoji sprega Dinama i Zvezde. Ovde je sve jasno, spinom pokusavaju i nas da uvuju u blato jer se blizi odlika o slucaju Pariz.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
877
Reaction score
2.721
Локација
Beograd
Srećno danas momcima u kaljuzi! Rani gol nam rešava meč. Napred Partizan! :šal
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top