Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Djukic je samo deo problema bio, koji je odstranjen prekasno. Da se reagovalo odmah posle Plzena, sad bi vec imali uigrani sistem novog trenera. Ja ne vidim svetlo na kraju tunela. Ne radi se pod jedan dobro u omladinskoj skoli koji bre talenti? Pa oni u ovoj raspaloj ligi ne mogu da budu jednaki sa ostalima a ne prednost. Neko mora odgovarati za to, dalje neko mora da odgovara za ocajnu fizicku spremu igraca. Iliev je odavno trebao biti smenjen iako ga brane time sto on nije dovodio te promasaje od igraca. Imam postovanje za Baticu iskreno nisam nesto uveren u njegovo trenersko znanje al videcemo posle zimske pauze i dovodjenja njegovih igraca kako ce ekipa izgledati. Sve u svemu ovo je tuzno ne pamtim limitiraniju ekipu od ove. I jos nesto koji indijanac je stopirao transfer Jovancica iz Vojvodine taj mora momentalno da leti. Mi krstenog veznog nemamo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Sve u svemu ne bih da ulazim u neke smarajuce analize jer najbitnije od svega je da negujemo nas duh i nasu istoriju i da ne dozvolimo da lopovi i ostali neljudi razne vrste ogade Partizan nama i nasoj deci. Zivot bas kao i fudbal nudi mnoga iskusenja, ostati pri svom izvornom idealu je najvaznija stvar, a svaki los momenat je prolazan bas kao i svaki dobar momenat...najvaznije je istrpeti i ostati crvsto nogama na pocetnoj poziciji, ne odstupiti od svojih ideala....sve ostalo ce vreme udesiti na svoje mesto - kad tad. Oduvek sam bio ponosan na to sto nas ima manje od "onih" i kako starim sve mi je jaci i pozitivniji taj utisak u svakom smislu. Doci ce opet nasih pet minuta jer nekad cak ni mi nismo potpuno svesni velicine fudbalskog kluba Partizan, a kamo li oni polu-ljudi preko puta........
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.597
Локација
Beograd
Da, dolaze i prolaze kako dobra, tako i loša vremena, samo što je teško znati unapred koliko će koja da traju...
Ali za nešto veliko potrebni su ili veliki igrači, ili veliki trener, ili neki veliki rad, trud, znanje, snaga, veština, pamet...ili od svega toga bar ponešto...
Ali ja ne vidim trenutno baš puno toga velikog na terenu i u struci, i ne znam kako i zašto to veliko može ubrzo da se pojavi kod nas...?
Sve što je kvalitet to košta a mi para nemamo, a sve dobro što se pokaže još bolje odmah ode od nas da se što pre ,,unovči,,...
Tako da...
..se ja, kao i uvek nadam da će doći lepša i bolja vremena...
Ali iskreno, ne znam ni kako, ni kada...
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
“Nije samouvjerenost da nonsalantno izgubis loptu, pa primimo gol, pa poslije promašiš penal. To je nedisciplina.”

Tumbakovic objasnio Jankoviću ono što niko neće da mu objasni već par godina u Partizanu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.597
Локација
Beograd
Ko god da je odlučivao o sastavu naše ekipe, bilo da smatra da je taj sastav dovoljno jak za uspehe, bilo da sastavlja tim od utakmice do utakmice, ima odgovornost pred navijačima za ove ,,mršave,, rezultate, jer, iz Evrope smo ispali, u prvenstvu debelo kaskamo iza lidera, doduše u Kupu smo još u igri, ali...mršavo je to za Partizan, veoma mršavo...
I mislim da smo s pravom nezadovoljni.
Bez obzira da li je više kriv onaj što je selektovao ekipu, onaj koji bira da ih stavlja u tim, ili onaj na terenu koji ne zna ili ne može (ili neće?!)...ili neko drugi, treći, četvrti...nama sve to dođe na isto!

Odgovornima u klubu preostaje da nam do kraja sezone dokažu da je to stvarno šampionska ekipa, koja samo ,,šlajfuje,, celu jesen, ako stvarno mogu još uvek da poveruju u tako nešto...a ako ni oni sami više ne veruju da su ,,asovi,, poput Kosovića, Nikolića, Jankovića, Pantića i ostalih kadri da se ,,okite,, duplom krunom, onda je red da pristupe ozbiljnoj rekonstrukciji tima...

Zašta verovatno nemaju mogućnosti (ma šta ovaj termin sve obuhvatao)...
Ali, eto, maj je daleko, pa...videćemo...u dosadašnjem toku sezone nismo baš videli mnogo čega što bi nas oduševilo...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Na zaostatak od 14 bodova u prvenstvu koliko je sad a verujem da će biti posle današnje utakmice biti 11 , baš čudno zvuči da nismo izgubili u prvenstvu od prvog kola i Surdulice.
Jedini poraz u evropi nam je u Turskoj.
Ali zato od Bešiktasa i 30.08. imamo čak 5 tunjavih remija ( gde vecina kao protiv cigana smo ili pokradeni ili nemamo ni znanja ,ni sreće da te utakmice rutiniramo)
(cigani,niš, napredak,spartak i čuka ).
Pre toga Lučani kući.

Jbt sa pobedom protiv cigana i samo jednom pobedom od 6 remija (npr mrtvi Spartak) mi bi bili u igri za titulu sa 6 bodova zaostatka.

Svemu ovome je pored ciganskih silnih kradja veliki pečat dat sa 3 očajna prelazna roka gde je tim osakaćen,pogotovo napadački .

U 16 utakmica postigli smo u ovakvoj ligi SAMO 21 gol !!!
Dobiti sve do pauze ( 15.12 .) pa dovesti pojačanja vredna dresa Partizana .

Pre toga smeniti krivce za ovakvo stanje tima i kluba.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
СТАРТНИХ 11: Стојковић - Н.Р.Милетић, Марковић, Ваљенте, Урошевић - Пантић, Здјелар, Косовић, Јанковић - Николић, Рикардо.
Клупа: Кљајић, Тошић, Ђерлек, Ивановић, Шћекић, Н.Г.Милетић, Енаке.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Bravo za sve koji su na stadionu u ovom teskom trenutku. Naklon do poda. Nadam se da ce nasi na terenu oduziti dobrom partijom.:pfc:
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Partizanovi igraci po fizickoj spremi i snazi su jedna od najlosijih ekipa od ovih drugih sirovina iz lige.Pogledajte Pantica,Kosovica,Jankovica...pre lice na stonotenisere nego na fudbalere.Nigde bre mišića...znam da to nije sve treba i mozak i talenat ali fizicka snaga i sprema je osnov.Narocito za fudbal gde se sparta po terenu,bije itd.Nadjite mi neki klub gde ima fizicki slabijih od ove trojice.Ne ulazim u njihovo fudbalsko znanje.Neko ce da pomene Sašu Ilića ali on je izuzetak...izuzetan je po svemu i van konkurencije.On mozgom nadoknadjuje fizikus sto se ne bi moglo reci za druge.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Da je sreće da svaku cigansku filijalu ispratimo sa 5-6 komada u mreži...

Mts na dresu Partizana, ali i na dresu Dinama iz Vranja. Nadam se da je naša vredna uprava isboksovala bar isti sponzorski ugovor od ove državne firme.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Dadosmo 6 komada, a osecaj kao da smo jedva dobili... igra katastrofa! Zdjelaru sam.merila vreme, u jednom.momentu je minit i po HODAO po terenu bez da je pomislio da potrci!
Jedino pozitivno, osim rezultata, sto ce mozda i biti nesto od Bambija
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Cestitke ekipi, idemo po drugo mesto.

Zasto Bata Mirkovic stalno pljuje?
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Резултат добар, игра лоша.
Тошић добар, с обзиром да није играо од краја прошле сезоне практично.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top