Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.199
Reaction score
18.679
Локација
U Kinšasi
Ovde gomila igraca nema mentalni sklop koji je potreban Partizanu. O necemu vise da ne govorim. Kakva kolicina sebicluka, to je neverovatno, kao da ih je Ivica Iliev I Presebicni sakupio. Ne znam koji kurac terate Mirkovica, kad su problemi na drugom mestu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.770
Локација
Beograd
Samo takvi i žele da preuzmu ovaj Partizan, nemoj da se lažemo... nema ozbiljnog trenera koji bi uzeo klub sa ovakvom situacijom, zato nemam šta da zamerim treneru osim činjenice da radi nešto za šta nije sposoban. Ja ne bih mogao.
Zivim za dan kad ce doci neki potpuno nebitan i nepoznat holandjanin, kome necemo biti duzni niti morati da mu podilazimo - pa da vidimo kako se ovim poslom bavi neko ko ga stvarno dozivljava profesionalno
Nije ovo namenjeno da nipodaštavam Batu, ali i ja mislim da nije isto biti poznati igrač i biti trener, pogotovo ako nisi to već radio na nekom zavidnom nivou negde pre Partizana...
Jbg, taj fudbal je na daleko višem nivou u nekoj Nemačkoj, Holandiji, itd, nego ovde kod nas...pa zašto onda ne bismo i nekog trenera ,,uvezli,, odande...
Ne mislim samo na prvi tim, nego i na omladinske selekcije,Teleoptik, itd...
Ali znam da je problem u tome što onda naši nebi imali gde da rade, tako da... :icon-rolleyes:
 
  • Like
Reactions: Zex
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Ниједан озбиљан тренер из развијенијих фудбалских земаља не би преузео клуб који скоро потпуно мења ростер сваке сезоне из финансијских разлога.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Prejezivo je kakvi ljudi su igračke legende našeg kluba. Voliš ih kao igrače, imaš neko mišljenje, ali te onda posle svoje karijere potpuno razočaraju:

Dragan Ćirić
Savo Milošević
Albert Nađ
Mladen Krstajić
Iglica Igliev
Zoran Mirković

Dopunite i vi..
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Sve se slažem što ispisaste ali da niko ne pomene , čisti faul u napadu kada smo primili gol , to mi nije jasno...Bata bi morao da shvati da Tošić mora od 1 minute da igra a kada više ne može neka ga zamijeni Sale kapiten... njih dvojica imaju više fudbala u sebi od ove proklete lige... nisam pametan,znam samo jedno... samo treba još više voljeti Partizan.

Mislim da je i Bata na ovo mislio, ali ne znam na sta tacno mislis. Meni je vise bilo jadno kako je Miletic ne znam sta pokusavao tom napadacu, da li da ga obori ili sta... Tj. jedna rijec moze opisati nasu igru - jadno.

Ako nema pravila koje to brani, pocinjati utakmice autogolom, jer nasi krenu da igraju tek kad prime gol. Sve do tog trenutka je alibi igra. A to sto nemamo nijednog napadaca da mu je to prirodna pozicija i da nemamo nijednog koji ima snage da dobaci do gola izvan sesnaesterca je tek tragicno.

Ko je kriv, pa svako pomalo, a i Bata jer je valjda mogao da nesto trazi ako je bio jedini koji je bio spreman da dodje da vodi ovu ekipu...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Od prvog doživljenog razočarenja i nezasluženene smene trenera Jusufija ja za sve uvek krivim i samo krivim upravu i onog ko je selektirao trenera i igrače.

Bata je dosao na 95% oformljen tim i glupo je njega kritikovati..
Eto rešiće nam se problemi sa smenom Bate a poboljšati situacija ako dovedemo novu devetku Spartaka ili levog beka iz Javora.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.275
Локација
Žrnov
Sve se slažem što ispisaste ali da niko ne pomene , čisti faul u napadu kada smo primili gol , to mi nije jasno....
Brate mili, koji faul u napadu?! Pa Miletić ga vuče rukama i ne može da ga obori nego pada?!
Nemojte samo k'o cigani da budemo...

A što se tiče Markovićeve asistencije kod gola... eto, valjda će biti dovoljno da ga cigani iz Pireja vode više u tri lepe Grčke...

@STOOOLEEE a tih 5% što je mogo da dovede, potrošio na Šćekića, umesto na nekog krštenog napadača. Što ga je glupo kritikovati? Nisam ga ja lupala po ušima da preuzima ovakav tim. Ili misliš da nije znao kakav je tim? Što ga opet, sve i da nije znao, ne amnestira.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.468
Reaction score
2.246
Sve dok ne iscede I zadnji dinar od smetke kluba ovi poltroni koji sede u upravi nece se povuci od kluba. Kako sto vlast koja dolazi po izbora deli mesta za svoje ljude tako je I sa klubovima sto kod naseg kluba se baca izglodjena kost I neka crkavica a u komsiluk se usmeravaju svi strani I domaci firmi da im budu finansieri kluba. Razlika je evidentna ali ovi nasi posto ih boli qurac dali ce klub da bude prvi ili drugi I ne dizu glas da isprave ovu nepravdu jednostavno sede u svoje fotelje da napune svoje djepove I da sto brze rasprodadu igrace u klub.Nazalost po nas sve manje stofa ima za prodaju po nama ali na njigovu nesrecu I ja mislim da ce oni uskoro da idu iz kluba I vise nikada da se ne vrate.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Није ни чудо кад немамо ниједног (!) класичног шпица у екипи.
Ovoj ekipi ne treba jedan napadac, vec ceo kostur tima.
Fali uigran tim. Mi trenutno nemamo nista. Prodato je sve sto je valjalo, a ostao je skart koji niko nece.

Nemoj molim te. Savetujem Sasu da posle igracke karijere zavrsi sa sportom.
Neka ide da peca ako treba. Bar on nije zasluzio da ga bilo ko pljuje.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Za manje od 2 godine sprovedena je kompletna ikebanizacija fk, kao i pre toga kk. Kao i uvek, riba smrdi od glave. Uprava je apsolutno najveći krivac za ovo posrtanje. Umesto cunamija koji je trebalo da pocisti cigane nakon istorijske titule, mi smo ostali posle 2 dana bez čoveka, apsolutno najzasluznijeg za tu titulu, koji pokazuje da se i sa prosečnim kadrom kakav sada ima u Mađarskoj, može da se bude konkurentan u Evropi, sa kvalitetnim trenerom i organizovani klubom. Nisu obezbedili minimum sredstava za napad na ligu šampiona. Da su pri tom prozivali psihopatu za besomučno trpanje u podbanjicku rupu, reč im ne bih rekao. Ovako, stvara se privid neke ogorcenosti i rivalstva sa ciganima, a nijednom niko od njih, čak ni brbljivi pantić nije ni pomislio da opljune po najzasluznijem za apsolutnu favorizaciju miljenice. Pri tom, grčevito brane svoju poziciju, a ne da nemaju nekog keca u rukavu, nego situacija može da bude sve gora i gora.

Iliev je Markovim odlaskom dobio odresene ruke za sastavljanje tima i vidimo sad dokle je to dovelo. Tim pun mediokriteta, da ti ne bude zao da bilo ko od njih ode. Osovina Everton Leonardo Djurdevic, zamenjena je Zdjelarom Sumom ozegovicem. Ajde da je mucenog Sumu doveo posle 2 utakmice na kojima je ovaj dominirao, nego on za 3 godine nije skontao da Suma nije za ozbiljan, takmičarski fudbal.

Igrački kadar, tuga kao takva. Organizovati black Friday, popust 70%, 2.igrac gratis ili tako nesto i ratosiljati se prosečnih jsl igrača.

Na kraju, trener. Bata i cela njegova generacija, onako neodlučno se našla u trenerskom poslu. On, Petric, Tomić, Savo, Nadj...malo bi da budu funkcioneri, malo biznismeni, malo dižu zgrade, malo kafiće, malo treneri... Posvećenost 20%. Nikolić je kod nas došao posle 15 godina postepenog napretka i dokazivanja. Derbi mi je dao nadu da ipak od Bate može nešto da ispadne, pokidao je razdeljka, međutim to je bila labudova pesma. Nikakvog pečata, disciplina nešto iznad Djukiceve. Stvarno verujem da je došao kao grobar, da proba nešto da uradi, pita se od govana ne pravi, ali opet, tanko je to. Uz to je bio dosta pomirljiv u nekim izjavama u doba aparthejda...

Šta nam ostaje? Uprava. Trenutna katastrofalna, a i đavoljonedicevska ne znam sta bi nam dobro donela. Iliev? Potrošio kredit, verovatno broji zadnje mesece, u tom segmentu verovatno bi se mogli unaprediti. Igrački kadar? Teško uvaliti postojeće igrače za iole kakve pare, nema se para za kvalitetna pojačanja. Trener? Nije Bata pokazao da mu je trenutno mesto tu gde jeste, ali verujem da nijedan krsteni trener nije zainteresovan da dodje u ovakvim generalnim uslovima besparice, raspada na tribinama i slabog igračkog kadra, uz pritisak da se bude konkurentan sa ciganima koji su bez pritiska da li će svakog 3. ili 5. igrača sa platom 500.000+ potrefiti.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ne prizivajte Sašu jer to lako može da bude potez očajnika a onda smo tek naje*ali (nisam siguran da neki naši iz uprave ne prate forume). Saša jednostavno nema te kvalifikacije i njegovo je da bude neki direktor (nikako sportski) ili da uživa kući sa svojom porodicom ali fudbalski trener ili sportski direktor nikako. I taj Iliev je uradio mnogo za Partizan kao igrač pa se sada pljuje. Zašto neko uopšte i pomišlja da bi kod ovih sa Sašom u bilo kojoj sličnoj funkciji bilo bolje? I dokle više eksperimenti? Treba nam fudbalski trener a ne neko koga će navijači voleti ili ne u startu.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.916
Reaction score
4.247

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Sasa Ilic ne smije sebe, kao legendu kluba, da iskompromituje i potrosi tako sto bi sada preuzeo tim.

Takodje mislim da Sasa Ilic nema talenat za trenera. Mislim da bi bio blazi i od Mirkovica.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Potpuno se slazem sa svima da ne smemo sebi dozvoliti da potrosimo jos neko velike ime. Uopste nisu pogodna vremena za dovodjenje velikih partizanovaca bez obzira kakva im je struka.....nama trebaju i na klupi i na terenu hladnokrvni profesionalci, njuske koje mrze da gube i koje ne trpe da nekome gledaju u ledja i koji su mentalno i u svakom drugom smislu spremni da se dohvate u kostac i sa protivnikom i sa sudijom i sa samim sobom. Ova danas kao i mnogo utakmica pre nije smela da prodje bez zestoke fudbalske tuce...a proslo je i to mirno, stalozeno, cekajuci kraj meca i topli tus....igraci izgleda nisu u stanju ni da se iznerviraju.....osim kad cuju prozivke sa tribina i samo tad im odjednom proradi nerv jer su ocigledno na recima daleko spretniji nego sa loptom na terenu.

Sto se uprave tice jedna cinjenica je svedok protiv njih - prodali su SVE sto je vredelo, bukvalno SVE i tu cinjenicu niko ne moze da sakrije koliko god da se trudi......Vlahovic, Milenkovic, Leonardo, Djurdjevic, Everton, Tavamba....posle svake prodaje smo bili sve slabiji i posle svake prodaje su pricali kako smo "sada finansijski stabilni i da mozemo da sacuvamo tim".... Suma im je posluzio kao filter jer kad su videli da ne vredi ni 10% ulozenog oni su taj promasaj okrenuli na pricu o tome kako su bili hrabri i ulozili u tim, a neuporedivo su hrabriji bili kada je trebalo rasprodati SVE, neuporedivo hrabriji i neuporedivo AZURNIJI....
Sve sto se trenutno nalazi u Partizan, a sto je najvrednije na trazistu oni ce prodati...sad na zimu ili na leto ali prodace i sto je najradosnije po njih - ovoga puta su doveli navijace Partzana do te tacke da kazu "prodaj upravo ne trebaju nam".....
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
Mislim da je vreme da Mirkovic napusti klupu Partizana. Bio je dobar igrac, legenda kluba, ali kao trener nema pojma. Covek je samostalno vodio samo jebeni Sindjelic, da li je to referenca za klupu Partizana ?
Sasa mu nije u protokolu, Ostoju je odavno precrtao, pa ta dva starca su igracine za ove koji igraju na njihovim mestima !!!
EEEEEJ, sjebali ste klub totalno !!!!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nama treba ozbiljan trener, ali i ozbiljan tim, dok ne budemo blizu istog Bata nam je taman, ko zna možda posle priprema i pocnemo da ličimo na nešto ako zatraži neka pojačanja, mada mislim da smo pukli pare džabe na teranje stitarskog pedera jer bi s njim ostvarili isti rezultat, možda i malo bolji...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top