Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Da ne pomislis da branim Djukica, taman posla, ali Djukica su i fudbaleri pred kraj mandata busili.
Znalo se da uprava hoce da ga smeni, kiksevima je krenuo pritisak i sa tribina, na svaki moguci nacin su pokusavali da ga nateraju da podnese ostavku, ali on je kao ona bubasvaba trpeo sve sto je moglo da se istrpi, a i sto ne bi, nije ih on pistoljem terao da potpisu ugovor kakav su potpisali.

Nego fala bogu otisao je, a tek kad komplet odgovorna garnitura ode, mozemo da pricamo o nekom boljitku. Do tada se apsolutno nicemu ne nadam.
 
  • Like
Reactions: MAK
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.456
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ima jedna zanimljiva statistika na transfermarktu. Zove se "MANAGER IMPACT".
Gleda se kakav je bilans bio 15 utakmica pre i posle promene trenera.
Po toj statistici Djukic ima 9-1-5 bilans, a Mirkovic 9-6-0.
Zaboravili smo da je Djukic pre otkaza gubio od Radnickog, zvezde, Vojvodine, Vozdovca i na kraju od Radnika.
https://www.transfermarkt.com/superliga/trainereffekt/wettbewerb/SER1/plus/?saison_id=2018&spiele=15
Pa i Mirković će verovatno otići posle poraza, ne posle pobeda.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
Ma treba bre da završimo 5. na tabeli ne bi li se desilo ono što mora da se desi.

Svakako i da je 3x slabija ekipa, morao bi da se igra bolji fudbal. Ovo više niko neće da gleda ni uživo, ni u prenosu.

Bravo. Vise nije problem posjeta na stadionu, vec ljudi to sto nasi igraju ne mogu gledati ni na televizoru.
I sam sam jedan od tih. Ne sjecam se kad sam u prethodnih par godina propustio utakmicu a da sam bio slobodan.
E u ovoj sezoni je to mnogo cesta pojava.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pa i Mirković će verovatno otići posle poraza, ne posle pobeda.
To da, ali mnogi vec sada traze njegov odlazak..
U slucaju da pocne da gubi kao prethodni, naravno da mora da ide.

Bravo. Vise nije problem posjeta na stadionu, vec ljudi to sto nasi igraju ne mogu gledati ni na televizoru.
Mene vise brine, sto dobar deo ovde na forumu ne propusta utakmicu cigana u ligi sampiona.
Ja ne pamtim kada sam njih gledao poslednji put, a da nije derbi u pitanju. Niti me zanima kako igraju.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
A šta će se promeniti i da on ode? Biće bolje kad pošteni i stručni ljudi sednu u upravu, ljudi koji vole klub, e onda ćemo imati i trenera kvalitetnog do tad će biti Batica ili neko sličan, niko sa reputacijom ne bi došao da se igra u ovom blatu i kalja svoje ime nažalost. Jokiću slažem se sa tobom ogadili su nam toliko fk da ga jedva i gledam na tv, samo što sam možda još veći mazohista pa i odem na stadion..
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Сјутра је опет тежак меч по тешком терену идеално за нови кикс, треба напоменути да од 15 септембра немамо побједу на гостовању. За игре има грешке тренера, али она је јако мало за разлику од ових што воде клуб. Оставили су тренера без нападача, практично немамо офанзивних измјена, дозвољавају све шта се дешава само пошаљу Пантића који да фарба наивне, и вријеђа сваког ко има критику. Ја гледам сваку утакмицу и кошаркаша и фудбалера, код кошаркаша увијек има наду да ће се нешто позитивно десити, а фудбалери и када добију осјећам се по..ан, јер те побједе грчевито бранимо.
Очекивао сам енергију код Батице нема је апсолутно, то ме је искрено мало разочарало. Промјене тренера сврхе нема, конзилујум Мурињо, Симеоне, Капело, Фергусон неби нам помогао. Требају нам корјенити промјене, а и тада треба да стријепимо да не буде горе него шта је.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
To da, ali mnogi vec sada traze njegov odlazak..
U slucaju da pocne da gubi kao prethodni, naravno da mora da ide.

Pa nece nam merna tacka biti Djukic valjda? Nece se u odnosu na njega uporedjivati. Ako ih vec poredimo onda treba reci da smo malko bolji. Poenta price je da treba da se poredi sa Markom, Stanojem i Jokanom, bar meni. Mozda im nije ista polazna tacka ali ocekujem bar da ne gubimo titule u sepmtembru/oktobru i to sa jebenom podelom bodova.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ma slazem se. Nego se postavljalo pitanje da li je imalo smisla da menjamo Djukica..
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.933
Reaction score
26.805
Da je srece da ga nikad nismo ni vratili.
Ili kad ga smenismo, da je srece da smo to uradili u septembru prosle godine, ili bar u junu ove.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Bez ikakve zelje da se pravim pametan al po cemu Srbin iz Podgorice siri defetizam? Covek je napisao realno uz dozu sarkazma. Mi ne znamo dugo za pobedu u gostima nama su svi protivnici teski kao i tereni uvek nam nesto smeta. Nadam se da dobijamo Rad moraju kako znaju i umeju jednostavno morace i Nis jednom kiksnuti.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.644
Локација
Beograd
Bravo. Vise nije problem posjeta na stadionu, vec ljudi to sto nasi igraju ne mogu gledati ni na televizoru.
I sam sam jedan od tih. Ne sjecam se kad sam u prethodnih par godina propustio utakmicu a da sam bio slobodan.
E u ovoj sezoni je to mnogo cesta pojava.
... Jokiću slažem se sa tobom ogadili su nam toliko fk da ga jedva i gledam na tv, samo što sam možda još veći mazohista pa i odem na stadion..
Pa nece nam merna tacka biti Djukic valjda? Nece se u odnosu na njega uporedjivati. Ako ih vec poredimo onda treba reci da smo malko bolji. Poenta price je da treba da se poredi sa Markom, Stanojem i Jokanom, bar meni. Mozda im nije ista polazna tacka ali ocekujem bar da ne gubimo titule u sepmtembru/oktobru i to sa jebenom podelom bodova.
Pa eto, decenijama se svaki put izuzetno ,,glođem,, kad ne mogu da stignem na utakmicu Partizana (bilo na JNA, ili na TV prenos), ali...ove sezone...nekako...i kad propustim utakmicu (a život me je ukanalio da se to često dešava) to ,,glođenje,, se nekako umanjilo...

Nije problem za Partizan što ja ,,izostajem sa časova,,...jedan simpatizer manje ili više, ništa strašno...ali strašno je što kad odustaju, ili ne mogu, ili im I NIJE TOLIKO BITNO, jedan po jedan...jer na kraju je zbir da ih je baš malo...

Nije problem za Partizan što ja ne mogu na utakmice zbog posla, ili što se (moguće je?) sad manje nerviram zbog ,,izostanka,, zato što sam omatorio, nego je problem što je ono što VIDIMO u klubu i na terenu TO što čini da nam je manje bitno ili da ne zavređuje naš trud i 100%-tnu pažnju...

Nije problem samo rezultat (mada jeste i to!) nego je problem što ste ljudima ODUZELI NADU u neki boljitak, u neki otpor, u to da ima šta da se vidi...jebeš ga ako treba titule da se opraštamo još u oktobru...jebeš ga ako Zvezda ima ,,drim-tim,, i sve pare ove države, ako MI njima ne dišemo za vrat i plašimo ih do maksimuma, pa koliki god da je taj naš maksimum, jebeš ga ako neki drugi tim (osim te državne mezimice) ima ,,pravo,, da bude iznad nas na tabeli...

Košarkaši su neka skupina nekih igrača i nekih klinaca, koji se eto, zatekoše tu kod nas, i Partizanštine onog matorca, i onog ludog trenera, ali nekako imaš nadu da sve nije gotovo, da mogu da rastu, napreduju, da se sportski ,,potuku,, još koji put...

A šta raste u F.K. Partizan...s kim ćete vi to još da se sportski ,,potučete,,? Kad?

Teleoptik retko pobedi, ali shvatiš da su to samo klinci od 20 godina koji se krljaju sa starijima od sebe, vidiš da ne mogu, ali da im je stalo, da se glođu, grizu, nerviraju što gube...ali vi gospodo u prvih 11 Partizana, vi niste klinci, vi sjebete neku utakmicu jer ne krenete ili ne završite kako treba...pa posle to ponovite još x puta tokom sezone.
Hajde, razmislte malo šta je Teleoptik i kakva je njegova istorija, koji su mu najveći uspesi, i onda uporedite Partizan sa tim.

Vi niste isto što i Teleoptik. Vi treba da ste Partizan.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.937
Reaction score
7.347
Локација
Banja Luka
Mucenje u najavi, al daj da zbijemo redove, i privedemo ovo kraju
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Bez ikakve zelje da se pravim pametan al po cemu Srbin iz Podgorice siri defetizam? Covek je napisao realno uz dozu sarkazma. Mi ne znamo dugo za pobedu u gostima nama su svi protivnici teski kao i tereni uvek nam nesto smeta. Nadam se da dobijamo Rad moraju kako znaju i umeju jednostavno morace i Nis jednom kiksnuti.

Po tome što je i juče u Laktašima najavio naš poraz, kao i na dosta utakmica prije toga, i meni titra po nervima sa pesimizmom, ako nemaš šta pametnije pisati, osim kako ćemo ''prosuti bodove'' tu, kako će nas ''prebiti'' tamo, kako smo loši, kako smo očajni, onda nemoj ni pisati. Danas 0 - 3, i piči dalje! NAPRED PARTIZAN!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.286
Kljajic na golu. Utisak polusezone. Sva sreca Rad je jadan pa cemo pobediti.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Monoton je toliki pesimizam. Mi igramo prirodno dok nije normalno da ukupan broj kikseva dva tima na 40 utakmica bude recimo 8 tj. samo 1 poraz.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top