Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Sto se tice Enakea, ono sto mi se bas svidja kod njega je taj fajterski stav, nama to fali od odlaska Evertona.
Za beka nazalost previse neodgovoran. Cesto zna da zataji u odbrani, slabo vracanje, previse izleta napred.

Onako laicki, mislim da bi mu najvise legla malo ofanzivnija uloga, ali opet neko mora da krpi to pozadi. Zajebano je tako nesto uklopiti.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ne verujem da takvih ima trenutno kod nas. Možda par njih.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Jos je kod nas fengsui fazon, sirimo ljubav.

Nisu cigani nego delije i nisu neprijatelji nego nasa braca.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Na tviter nalogu kluba koji je na engleskom jeziku, napisali su za stadion cigana "Marakana"
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Umesto da napišu rupa.
Pa kad na njihovom KK nalogu može da piše da su pokradeni, niko nama ne može da zabrani kako ćemo da zovemo jamu.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Sećam se kad je Sale Stanojević na nekoj konferenciji rupu nazvao "Marakana" pa smo ga ovde pljuvali i onda je posle naglasio u nekom intervjuu da je nakon toga govorio "stadion večitog rivala" ili "stadion crvene zvezde", a mi sada imamo situaciju da zvanični tviter nalog kluba piše "marakana". Kakvi neandertalci.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.935
Reaction score
7.337
Локација
Banja Luka
Valijentea staviti na levog štopera umesto Svete. Desni Celavi a desni bek Enake i nek bije bagru
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Енаке никако на бека; добар је у навали, као што рекох већ, али је поприлично неодговоран у фази одбране, поготово што нам сада иду утакмице са београдским гараганима и нишким ашкалијама.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Derbi kao uvek će odlučiti muda. Ako izađemo kao pičke izgubićemo, a ako izaćemo nabrijani da im se useremo u ukradenu titulu, onda dobijamo. Ako igrač Partizana nema u sebe taj bezobrazluk da pokida onoga koga krade, zbog koga ne može da se okiti nekom tituom. Ako ne želiš da se dokažeš svima da si boljji igrač od kurvinog, onda i ne trebaš da igraš za Partizan.
Naravno očekujem i krađu, ali stvarno očekujem da igramo derbi, kao jesenas u Humskoj, pa neka kradu, ko im jebem mater, neka tonu više u blato, ali samo mi svojim pristupom to da im ne dozvolimo.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Hrabar potez Bate Mirkovića: Strahinja Pavlović debituje za Partizan sa 17 godina

Ako je ovo tacno, kapa dole od mene. To je jedini nacin da se vratimo na pravi put. Bolje da gledam njega, cak i da pogresi, bar stice iskustvo. Ova godina je idealna za pruzanje sanse mladjima.

Vidim zapocela se uveliko prica o derbiju, kao da do sada nismo imali muke da pobedimo kad smo izraziti favoriti, kao danas.

Guraju se ne samo gurbeti_1, nego i gurbeti_2 ove godine, i to zestoko. Treba preziveti ovo, samo pametno.

Sto se kaze, drugovi, dolazi vreme corke :D
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
692
Reaction score
1.933
Nadam se da će se Pavlović dobro pokazati. Dobar je bio na pripremama.
Jedino mi je žao što Šehović nije u stratnih 11. Samo to zameram Batici.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
И треба гурати младе у ватру пред (у) битним утакмицама, свака част Батици на одлуци; па ко пуковник ко покојник!
Мој избор задње линије за дерби: Ћелави Милетић на десном беку, Павловић, Валијенте и Урошевић или косати Милетић (нажалост, нереално је очекивати Шеховића).
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Стартних 11: Стојковић – Н.Р.Милетић, Павловић, Валијенте, Н.Г.Милетић – Шћекић, Косовић, Закарић, Николић, Ђерлек– Рикардо.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Ja moram da postavim jedno polu-debilno pitanje.
Kad se dele bodovi?
Pitam za druga
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top