Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Laky

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.155
Reaction score
157
Локација
..
Željko Pantić je sramota srpskog sportskog novinarstva.
Bruka profesiju i ugled FK Partizan.
Ako i kada dođe nova uprava, prvo bi njega trebalo otjerati da ne kalja ime svetinje.
One emisije što plasira su na nivou saopštenja one voditeljke u rozoj haljini na državnoj televiziji Republike Sjeverne Koreje.
Nevjerovatno je da sa onakvim sadržajem na nivou ispiraja lobanje može da privuče neke gledaoce.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.231
covek je najobicnija budaletina, ono sto se kaze prso lik totalno, ne znam dali je takav oduvek bio ili otkad je poceo da se druzi sa onim go*nima iz uprave, no nije ni bitno.... ko je njemu dao pravo da kalja ime partizanovog vesnika da mi je znati
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Ja sam pesimista u vezi protesta i bunta. Bunt nestaje brže od ledenog pokrivača na polovima. Za deset, dvanaest godina svet i ljudski um su se baš mnogo promenili. Mladi su omamljeni viritualnom stvarnošću, neki su se tamo skroz preselili i postali su nemi posmatrači stvarnog života. Ventil za fruatraciju su im na FB, instagramu, forum i to je to. Isto je svuda.
Pa ovima prekoputa ide bolje nego ikada, istorijska šansa da nas nakantaju na svom stadionu i skupi ih se šaka jada. Jebiga.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
1. Pričam već neko vreme da nas dolazi bar 10 hiljada ljudi ovi iz uprave bi davno bili najureni...

2. Eto Grobarani organizuj protest ispred jna protiv uprave ja ću doći prvi, ti prvi pljuješ a nema te na stadionu. Ne kažem daleko si od Beograda ni ne mislim da dolaziš svaku al poneku bi mogao.

1. Kako bi bili najureni da nas ima 10k na stadionu u ovoj sada situaciji sa tuznom tribinom i Kimijem i plus zbr?
Od tih 10k minimum bi 3k bilo na jugu i barem 2k sa Kimijem (zbr su zanemarljivi)..
I mislis da bi iko mogao pored juga da skandira protiv uprave? Mislis da nebi bila jos jaca prepucavanja juga i Kimija? Mislim to je rezirani cirkus ali sluzi da se zamaskira iskazivanje naseg nezadovoljstva.

Znaci objasni mi kako bi nas 10k na stadionu najurili upravu kada slozni nismo?

2. Ja sam zivjeo 10 godina u Beogradu, bio sam na svakoj mogucoj fudbalskoj utakmici, i kosarkaskoj!
Onda kasnije kad su nastali zabranjeni onda sam bio sa njima svudje. Dje god su oni bili tu sam bio i ja.

Po raspadu zabranjenih (ono kad su se vratili na jug) ja sam se razocarao totalno i od tada sam samo isao na derbije u fudbalu i malo na kosarku. U medjuvremenu sam se zaposlio i posao me odvukao od Beograda, sada sam redje gore.

Znaci nemoj meni da govoris da ja dolazim, ja sam dao Partizanu mnogo vise nego dosta Beogradjana.
Ovo je prvi derbi da nisam isao.. I mislim da na fudbal vise ici necu dok se sve ovo ne rijesi. Animirajte Beogradjane da dolaze na stadion, za nas van Beograda ne brinite! Mi vas i odrzavamo u zivotu.

Koliko je juce Beogradjana bilo u rupi? Ja mislim max hiljadu. Samo zamisli da ne dolaze ljudi van BG-a kolika bi ta cifra bila na jugu, i ostalim tribinama.

Nama da upadnu cigani na jug ja ne znam koja grupa bi ga branila. Nama su se i sve grupe raspale. Jeste li svjesni toga.
Od dolaska zabranjenih na jug, grobarstvo je ugaseno. Sve se suzdrzavam da pisem o ovim temama, a imao bih mnogo toga da kazem....ali bolje da cutim, a i onako nije ovo tema za to.

Ja mislim da je resenje da sto manje ljudi ide sa frakcijama. Sto manje nas koji nismo iz tih prica, koji smo samo obicni navijaci Partizana.
Zato ljudi nemojte davati frakcijama podrsku ne zasluzuju to.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
"Što se daljeg mini ciklusa tiče, za sve se mi pitamo, iako nije lako kada se pogleda trenutno stanje na tabeli. Čekaju nas otvorene utakmice koje moramo sve do kraja da dobijemo kako ne bismo strepili za Evropu i to je jedini pravi put za sve", rekao je Zdjelar.

A za sta se pitamo? Za zlatno 3ce mesto?? Najradije bih ga opsovao, ali ne zelim da dobijem poene zbog ovog.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Нема стадион 3000 места па да неко буде приморан да буде са фракцијама. Ко хоће може без проблема да се одвоји од њих.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Bitno da je Zeljkov batara Iglica vise zaradio za vreme S.D.mandata u Partizanu nego u celokupnoj igrackoj karijeri. Da stavimo sve katastrofalne stvari koje je Vucic uradio prema nasoj zemlji, ovo sto je uradio prema Partizanu i Grobarima je 70 dozivotnih robija u lancima. Nijednom koji klima glavom i nemo gleda ova desavanja prema nama ne treba zaboraviti kada dodje neko bolje vreme za nas. Ne stidim se ja rezultatskog brodoloma,tankog igrackog kadra,toga je bilo i bice,stidim se sto nismo ko nekad i cutimo i gledamo sve ovo nemo, jesmo li se umorili od losih uprava,lose drzave i od sukoba sa celim svetom ili nam nije dovoljno stalo do Partizana,a ja nesto neverujem u to. Ajde bre da smislimo nesto,da radikalizujemo stvari da odemo na tekmu i ne izadjemo sa stadiona dok ne oteramo upravu ili nesto trece,previse me boli da gledam stvari ovakve kakve su.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.333
Локација
Nickname
Ja sam do sada u 5 postova govorio kako treba da napravimo proteste. I niko zivi odje nije ni prokomentarisao to, a kamo li me podrzao. Izgleda sve je poceo kurac da boli za nas Partizan.

Sad je kasno praviti proteste. Da smo se na vreme i zajedno pobunili, još u periodu dok je Dule oteran i utemeljen sns, ne bi ovo bilo ovako. Ali mi smo mazohisti i mislimo da svako može da bude Marko Nikolić.
Sad bismo se samo obrukali.
Nema veze, nekad prvi mi, nekad oni. Neka vlada mir i ljubav. Tako misli dobar deo grobara. Malo je nas koji bismo ih ugasili ovog momenta i zatrpali rupu govnima, pa makar ispod nje ležao rudnik dijamanata i platine.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Malo sam pročitao komentare i utešili su me.

Mislio sam celu noć da sam poludeo kada sam sinoć posle utakmice rekao društvu "nisam nezadovoljan". Negde smo na istoj talasnoj dužini.

Hteo sam da uplatim sa drugarom na našu pobedu i siguran sam da bi se to dogodilo u normalnim uslovima, ali je inteligencija nalagala drugačije. Ovo u čemu živimo su sve samo ne normalni uslovi.

Kako smo mi došli od "najbolje odbrane u ligi" do situacije gde nas ne buši samo ko neće, meni je potpuna tajna.

Juče nije igrao Valijente koji je ove sezone najsolidniji naš igrač. Ne vidi se mnogo, ali odrađuje posao besprekorno. i to se osetilo.

Na levom beku smo ukleti i ja ne umem da izbrojim koji je ovo po redu gol koji primamo po toj strani (samo prošla utakmica, 2. i 3. gol, danas oba , da ne sipam so na rane dalje). Čupavi Miletić je kao bek u rangu Uroševića, ništa bolji ali bez njega mnogo gubimo u napadu gde ume da odigra. Jeste kiksnuo u Nišu, ali smo sinoć dobili dva kiksa. Uopšteno, igrači su igrali koliko su mogli i, da se ne lažemo, koliko su smeli. Pored toga, sudija je strogo vodio računa šta sme da vidi, a šta ne, naročito posle prošlog derbija kada se desila "neshvatljiva greška" pa čergi poništen gol. Celu utakmicu ni slučajno da se svira faul za u zoni šuta, ali čisto izbijanje lopte Pavlovića na kraju prvog poluvremena svira faul na ivici šesnaesterca (drugi žuti u 95. minutu neću ni da komentarišem)! Msm, ko je ovde lud? Mi smo se na ovo navikli, ali ne treba da bude tako. Ne prihvatam i tačka. Prvi znak propasti je prihvatanje ropstva.

Nego, da se vratim na razloge "inteligencije koja je nalagala drugačije". Pred i u toku strasne nedelje (poslednja nedelja pred Vaskrs) desilo se uterivanje naroda na "veličanstveni miting", zatim se desilo sramotno finale čovićeve ABA lige i par dana posle toga "derbi". U nekim normalnim okolnistima ovo moje razmišljanje bi bilo ludačko, ali da se podsetimo gde mi živimo:

nqmFWd8.jpg


Kako je jedan od braće gore objavio, Vučelić, koji je "čovek zadatka" izjavljuje "Kada se govori o zvezdi tu ima pet, šest legendi...". Ne verujem. Danas u ciganiji postoje samo dve legende: vučić i čović.

Kažu da je definicija inteligencije snalaženje u nepoznatoj situaciji.

Imamo li snage?

Ja mislim da bi jedini inteligentan odgovor bio da se na sledećoj utakmici napuni naš stadion, stadion Partizana.

Isključivo iz razloga što naši igrači treba da dobiju podršku kakvu zaslužuju jer su u svakoj utakmici odigrali za Partizan.

Ako im mi ne pružimo podršku, ko će???
 
Последња измена:

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Sad je kasno praviti proteste. Da smo se na vreme i zajedno pobunili, još u periodu dok je Dule oteran i utemeljen sns, ne bi ovo bilo ovako. Ali mi smo mazohisti i mislimo da svako može da bude Marko Nikolić.
Sad bismo se samo obrukali.

Zasto bi smo se sada obrukali?
Za proteste nije kasno. Mislim da su oni jedino resenje. Ovo gledanje ovako kako nam klub tone ne vodi nicemu.
Smucila mi se pjesma "i kada ne budes prvi ti", postala mi je jedna od omrazenijih pjesama. A pjevace se na jugu jos dugo, dugo.

Ajde bre da smislimo nesto,da radikalizujemo stvari da odemo na tekmu i ne izadjemo sa stadiona dok ne oteramo upravu ili nesto trece,previse me boli da gledam stvari ovakve kakve su.

I mene boli ali vidis nece niko nista da cini. Frakcije primile parice od uprave i sada su mirni do sledece sezone. Od njih nista.

Jedino mi ovako nesto sami da organizujemo. Ja imam predlog da se odje pozove na bojkot fudbala na sledeci nacin. Svi koji su nezadovoljni stanjem u FK-u da napuste stadion npr u 30-om minutu. Znaci cim otkuca 30-ti minut svi ustajemo i izlazimo napolje.
Barem nesto da pokusamo.

Znam da cete se smijati sada.. Ali mene ne boli kurac za Partizan. Iako govorim da cu se okanuti Partizana ja to jednostavno ne mogu.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.333
Локација
Nickname
Zato što se ne bi skupilo ni 1000 ljudi.
Više se nikom ne veruje. Nema te glave kojoj bi grobari verovali. Ne veruje se više ni Saši Iliću a kamoli bilo kome drugom.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@GroBARani Pa nisam ni ja beogradjanin pa dolazim cesto, a to za beogradjane je istina njih bi trebalo da bude bar 5 hiljada na utakmicama. Gresis u puno toga sto se tice frakcija. Svako ima pravo na svoj stav i misljenje. Da se treba ustati protiv ove tiranije slazem se.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.231
sve skupa nas bude soma na tekmi sa svim onim jadnim interesnim frakcijama...
kao sto sam vec pisao, bilo kakav protest/bojkot/otpor zahteva organizaciju i masu, mi nemamo nista

znam, znam nesto se mora pokusati ali ja stvarno ne znam sta,
neki protest da se organizuje pa ne znam dal bi se 200 ljudi skupilo vrv ni toliko ako bude lose vreme, taman da se gmazura smeska kroz prozor dok nas gleda i pusi tompus
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ma nisam ja niciji poltparol pa da branim ili da hvalim. Imam svoje misljenje kao pojedinac, reci da je to sve izrezirano, da je to sve farsa je takav apsurd da se vidi da nije u toku. Ali dobro opet imam svoje misljenje, ovo ni nije navijacki forum da bi mi to komentarisali. Ono sto ja pozivam vec nedeljama unazad je da se stadion puni, ne moraju ljudi ni sa zbr ni sa partizanovcima al mogu na zapad, sve su to izgovori nedolaska na stadion. Napunis zapad pa im jebes mater celu utakmicu svaku utakmicu pa da vidim da l bi im bilo prijatno mislim na upravu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
Ali nema ko da dođe na Zapad...

Matori su pomrli, davno odustali, obolestili, srednji otišli, odselili se, prestali, prsli, a mladi žive u virtuelnom svetu, oni ako to uopšte prate, prate po ,,mrežama,,...njima je nezamislivo neko tamo cimanje do nekog tamo stadiona koji nije in i gledanje nekog tamo srpskog fudbala koji isto nije in...

Jbt, derbi je bio pre neki dan, ja na poslu kažem portirima na ulazu pre nego što uđem na radno mesto, daj okrenite na TV-u O2 da vidim 15 minuta početka utakmice...NIKO nije imao istu ideju kao ja...neko me usput i pita KO IGRA...ljudi, DERBI je, oni ne znaju ko igra...ima tamo par osoba koje eto navijaju za Partizan, ali tokom utakmica Partizana (košarka, fudbal) više prate kvote u kladionici putem mobilnog nego utakmicu...pitaju me šta mislim da li će u prvoj četvrtini pasti manje od 20 koševa ili da li će u prvom poluvremenu pasti dva gola, ili Partizan dati gol - pa da uplate u nadi da će dobiti neku kintu...
To ih više interesuje...kakav crni odlazak do stadiona...

Sa moje tačke gledišta, ovaj narod je prs'o načisto, i ja takođe, ali na jedan drugi, starinski i starovremski način...

A državi je super - na derbiju sve manje ljudi, i sve više liče na dekor režirane predstave - ovi šareni tamo, ovi malobrojniji grupisani u kaveze, jedan, drugi, treći...
Tačno znaš šta će ko smeti šta da kaže ili otpeva, šta neće smeti, policija ih drži u šaci, i sve je pod kontrolom...

Režija šarene predstave, kavezi za odgovarajuće osobe, i mediji koji će već ,,verno,, da prenesu sliku kakva je državno-većinski prihvatljiva...,,verno,, u smislu slobodne objektivnosti, ali i sasvim verno prema ,,višim,, državnim interesima...
Crveni karton za Pavlovića je recimo sasvim opravdan, ali ne i za Borjana, jer tako se sviđa većini...
Isto kao i crveno-beli dresovi reprezentacije, crveno-belo kao boje Srbije i FSS-a...

Dole represija, dole jednoumlje i zaglupljivanje, živela sloboda, napred Partizan!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top