Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ako bude zadnja utakmica Saleta Ilica u dresu Partizana, ovo je bruka i sramota sta nam rade. Pocrkali dabogda
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
Evo, odgledah malopre reprizu prenosa utakmice na Areni...tvrda, bez mnogo šansi, ali, naši momci i stručni štab ušli su u finale, i to je lepo...samo što posao još nije završen - zna se šta treba da urade u finalu...

Veliko iznenađenje za mene je pojavljivanje mladog Lazara Pavlovića u prvih 11, ali, nije mi iznenađenje da je solidno odigrao...
Za prvi put u prvih 11 i više nego solidno!
Ali u tih prvih 11 dobiti dres Partizana sa brojem 10, stvarno treba da bude nešto posebno i ne sme da bude zajebancija!

Svakako je još mnogo rada pred njim i više bi mu koristilo da se što više ,,spušta na zemlju,, nego da ,,poleti,, posle pohvala i čestitki koje sad sigurno dobija...
Na mom ,,skeneru,, je bio još pre nego na Savinom i ako ga interesuje moje mišljenje (ili ako interesuje još nekog) ,,prošetajte,, se do teme Mlađe kategorije, FK Teleoptik ,,strana,, 92 post #1.830...
:D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Greota zbog Saletovog oproštaja na našem stadionu ali znajući nas došlo bi nas 4000 plafon al opet i to je nešto. Ovako je policiji lakše neće morati obezbeđivati praviti kordone, blokirati pola grada. Romuljage slave titulu, mislim da je Rad Zemun na Banjici takođe utakmica.
Šteta što su se ispalili najveći borci protiv uprave koji su najavili najezdu na jna baš mi krivo što će biti zaključan stadion zbog njih koji su tako zdušno branili ovu upravu, preskakali na istok, slali ljude da se proverava ko šta peva. Ko vas zna i ko ima malo mozga pa pamti neće vam popušiti tu priču o "borbi" ali lep pokušaj da se jug napuni. Opet je pevana ta pesma zbog koje smo već bili kažnjeni bez publike, krivo mi je samo što će se uprava izvući i najkrivlje zbog Saleta.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.235
Reaction score
2.790
Ma to skandiranje u NS samo moze onaj ko se pravi blesav, tj. znali su da ce nas zatvoriti ako opet budemo pjevali tu pjesmu i pjevali su je, a ovamo kao pozivi na sta li vec.

Cestitke na prolazu u finalu, a tu je pobjeda pod obavezno. Kad su ih mogli dobiti razni, mozemo valjda i mi, takvi kakvi smo, jednom.

Upravo, da vidimo zelis li makar sta dobro Partizanu. Dakle, da vidimo gdje cemo igrati i ko ce suditi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
U proleće skoro stalno radim u terminima Partizanovih utakmica na JNA, i kad se slučajno ,,potrefi,, da tog nekog dana ipak ne radim i da bih mogao do moje druge kuće, neko već ,,uredi,, da je publici zabranjen ulaz...
Neverovatno...(osim u zaostaloj, kriminalnoj i primitivnoj Srbiji.)
Voleo bih da mi neko ,,izvadi,, statistiku koliko to puta smo već bili bez publike u poslednjih, šta ga znam, 5 ili 10, 15 godina...
Koliko god da je puta bilo, ali svaki put je bilo - potpuno bespotrebno i glupavo...

Za Saleta se ne brinem...može on još, kad sam ga video da menja tinejdžera da bi uneo ,,svežinu,, u ekipu...šta reći... :D ...biće još utakmica da gledamo Legendu...valjda bar još sezonu, dve, tri... :D

E, Sale, Sale...stvarno živa Legenda, eto, sjebaše nam zlotvori priliku da ga gledamo na JNA (ako bude igrao), a finale Kupa... ne znam ni gde ni kad će biti, ni da li će Sale tamo u teren na koji minut...

I...

Svakako će biti i neka oproštajna utakmica Saše Ilića...ali i to i ko zna kad i gde...i ko zna da l' ću ja tad biti il' ne biti u nekoj obavezi da radim negde...
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Zasto se Sasa ne oprasta u finalu Kupa?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Oprašta se, al se ne zna gde će biti odigrana.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Kup Srbije za 2018/19, nasi protivnici, gostovanja i domacinstvo:
1/16: U Gostima: Kolubara-Partizan 1:2
1/8: U Gostima: Zemun-Partizan 0:2
1/4: U Gostima: Napredak-Partizan 0:4
1/2: U Gostima odlucujuca: Radnicki N-Partizan 1:1 (prvi mec 0:1)
I ako finale bude u gostima na njihovom stadionu, bilo bi prevese...

C.Zvezda njena domacinstva, gostovanja i posebno protivnici:
1/16: U Gostima: Dinamo Vranje-C.Zvezda 0:2
1/8: Domacin: C.Zvezda-TSK 4:1
1/4: Domacin: C.Zvezda-Radnik Surdulica 2:1
1/2: U Gostima odlucujuca: Mladost L-C.Zvezda 0:0 (prvi mec 4:1)
Samo gostovanje cigana tamo gde se oseca kao domacin
Gde ce biti finale mogu da predpostavim
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
U cigansportu pise da je danas zreb. Ja se nadam da ce se konacno igrati kod nas. Dosadilo je ovog proleca ici u rupu i da se Sale isprati u penziju kako dolikuje.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ma ljudi derbi se mora igrati na JNA. Nedopustivo bi bilo da se opet igra u rupi.

Tu ce Sasa da se oprosti.

Ja cu morati doci iako sam rekao da ove amatere vise gledati necu, da necu da gledam ove frakcijase, ni upravu, ni upisane hodnike naseg hrama...ima tu jos milion razloga ali da ne nabrajam.
Ali zbog Sase moram doci. To se mora ispostovati, ako on nije zasluzio pun stadion onda ne znam ko jeste!
Zato moramo napuniti pun stadion za derbi!
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
1999.finale kupa SRJ-čmarakana
2001.finale (Saša Ilić za pobedu)-ponovo rupa
2004,2005,2007,2008 -polufinala po 1 utakmica-sve u kolektoru
2017-finale-jedini put kod nas
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Što bi rekao moj prijatelj, "staviće Kokeza i Terza u bubanj 15 kuglica za zvezdu i jednu za nas, pa AKO JE SUĐENO IZVUĆI ĆE PARTIZAN!"

Izgleda da nam "nije suđeno".

Ovome ću sutra da se smijem dok mi djeca budu govorila "pa što ste ih pustili?"
Vjerujem da će im sama činjenica da je Vučko predsjednik biti dovoljna da me to i ne pitaju.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Baš čudno... Ko bi rekao?

Ja ne znam da li se ovde iko ozbiljan nadao da će se igrati na stadionu Partizana.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Finale na Zvezdinom stadionu, veruje te li u postenje zreba, zar moze zreb da donese sva gostovanja i ove protivnike (uglavnom najteze u tim kolima kupa)?

Kup Srbije za 2018/19, nasi protivnici, gostovanja:
1/16: U Gostima: Kolubara-Partizan 1:2
1/8: U Gostima: Zemun-Partizan 0:2
1/4: U Gostima: Napredak-Partizan 0:4
1/2: U Gostima odlucujuca: Radnicki N-Partizan 1:1 (prvi mec 0:1)
Finale: U Gostima: C.Zvezda-Partizan

Po kom kriterijumu jedan klub moze sve utakmice u kupu da odigra u gostima, tu netreba zreb za finale

Stojke je bio u pravu kkada je izrekao sumlju u zreb.
Klub mora da ostro reaguje a ne samo nekim saopstenjima koje oni i ne citaju i da na kraju pristaje na sve po njihovom.
Sta je sledece da odrede ko ce da nas krade u finalu: Simovic, Grujic, Siroki, mozda cak Nikolic ili ovaj Ilic sto je sudio u Nisu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top