Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Puši ga, Lalate, puši ga, Borivoje !!!! :jumping-smiley-027::jumping-smiley-027::jumping-smiley-027:

Momci su odigrali dobru utakmicu. Ovaj mali Lazar Pavlović je već sada za mene igračina u odnosu na Đerleka, kao i Strahinja Pavlović za Svetozara Markovića. Odbrana odlična, Ostojić i Pavlović odlično sarađuju, Urošević i Miletić odlični, Šćekić i Zdjelar borbeni, Tošić, Lazar Pavlović i Pantić dobro odigrali, Rikardo asistencija za Tošićev gol. Pričajte vi šta hoćete, Savo je digao ekipu. Kod Bate je bio raspad sistema, kao i kod Đukića.

KUP JE NAŠ !!!
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ne znam odakle ga izvadiše, ali mali je bio produktivniji od Pantića i ništa slabiji od Tošića u duelu. Akcija kod našeg gola je počela tako što je fintom izbacio igrača Radničkog i dodao Zdjelaru koji je imao prostora da pruži dobru loptu Rikardu. No dobro, ovo je samo početak, sjetite se Aksentijevićevih prvih utakmica i u kakvog se igrača kasnije pretvorio.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ne samo Aksentijevića, nego i tog Pantića kojeg si spomenuo. Svi su oni imali svoje partije u početku..
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Bravo momci, bravo Lazare!
A sad Zvezda i nju mozete pobediti,bolji ste, samo hrabro i jako i Kup ce biti nas.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.936
Reaction score
21.708
Сваки пут када дођем са овог мртвог стадиона, минимун недељу дана не могу да заборавим ту дозу циганлука коју сам морао да упијем. Прави цигански клуб и навијачи, само ми је драго што све мање срећем оне локал патриоте што се као чуде како ја то могу да навијам против градског клуба. Испишам се на градски клуб, били су ми гадни још кад су се вратили у лигу 2011, сада су ми скоро у рангу цигана.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Mi smo do finala svaki mec osim polufinala koji je bio na dva meca igrali u gostima..
Cigani obrnuto sve kući..

Ali sve može u ovom našem jadnom fudbalu..

A kad vidim onog njihovog jadnog i kukalog desnog beka kako glumata i plače kao pičkica na svaki pokušaj kontakta a kako smešan i protiv Lučana izgleda , ubedjen sam da ako sudjenje bude 65%-35% za njih da ih dobijamo i ovako osakaćeni i spolja i iznutra..

Jer danas je sudjenje bilo 90%-10% sa očiglednim navlačenjem za Tralalatovića i Tončeva pa svakom oprostiše po penal i crveni 2+2 lopovluka..
Ali eto sreća kaže Tralalat..
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Сваки пут када дођем са овог мртвог стадиона, минимун недељу дана не могу да заборавим ту дозу циганлука коју сам морао да упијем. Прави цигански клуб и навијачи, само ми је драго што све мање срећем оне локал патриоте што се као чуде како ја то могу да навијам против градског клуба. Испишам се на градски клуб, били су ми гадни још кад су се вратили у лигу 2011, сада су ми скоро у рангу цигана.

Bravo za opazanje, sam ne bih bolje srocio. Sto se mene licno tice, znam mnogo igraca Govnaradickog licno, i ono sto oni rade i kako se ponasaju, to su male mace za jednog filipa covica(napusi se kurcine). Ovo kazem zbog toga sto hocu da konstatujem da mi je radnicki jos ogavnija pojava od nase nam drage zlezdane. Jaka komsinica, slaba komsinica, tu je da je jebemo, cemu sluzi ova mutirana masa nazovi LOKALNI KLUB, REPREZENT NISA. Neko je pomenuo 2011...Kad bi samo znali koliko su ljudi, nislije bile srecne tim stadionom, a doneo nam je ovo. Svaki put mi umre siva celija kad neko pomene te govnare, to nije ni klub to je jedna banda koja je tu ne zna ni sama kako i zasto. Jebem im sve po spisku jos jednom.
A da, i da se finale igra u trulom nam gradu, molim vas, dodjite da pokazemo ko je domacin. Da njihov genocid nije uspeo.

Ps. Da bog da crko svako ko navija za radnicki zato sto je iz Nisa
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.994
Локација
Kobasicarija "Venac".
zbog obaveza, gledao samo prvo poluvreme I desetek minuta drugog.. pristojna partija I nista vise od toga.
finale? voleo bih da je neko drugi na klupi umesto save.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Vezbali smo za kurvu broj 1. Radnicki retko seljacka ekipa,sa kompletnim retardom na klupi. Drago mi je zbog ovog malog Pavlovica, posteno je igrao svoje. A sto se tice Urosevica vidim da je neko napisao da je lepo odigrao a sa tim se nikako ne bih slozio.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.024
Reaction score
26.093
Локација
ante portas
Nadam se da Urošević neće igrati protiv cigana. On je tempirana bomba pozadi.
Lepo je videti Pavloviće na terenu.
Ovaj drugi što igra veznog i što je juče debitovao obećava. Vidi se da ima šlifa i smisla za igru.
Treba ga pametno forsirati, jer može da bude lep zalog za budućnost. Fino se oslobađa lopte , a i čvrst je u nogama. Sviđa mi se baš.
Bilo bi lepo da uzmemo trofej pošto su cigani evidentno na godišnjem odmoru.
Sad je red da ih uvatimo na krivoj nozi.

Još u nama srce lupa
ide Valjak u finale kupa
neka gazi, nek ih slupa
sve cigane redom skupa...
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Nisam nesto pratio ovaj kup, jer realno kup je smijesno takmicenje.
Pa se zaprepastih da nije opet derbi ove godine u rupu. Bilo bi previse stvarno.
Kad ono u Nisu, dobro je. Bolje bilo dje nego u najodvratnijoj rupi na svijetu.

Sad da vidimo tuznu tribinu u Nisu kako ce da odbrani grobarstvo. Da vidimo akcije protiv crvenih. Sad hocemo dokaze da ste stvarno grobari.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Meni je smijesno i nepotrebno takmicenje.

Jel to sigurno da su rekli da ce biti pomjereno?
Ukoliko se TRECI derbi ove sezone bude igrao u rupi onda treba zapalit i stadion i grad i sve zivo. Nevjerovatno da se tri od cetri derbija igraju u rupi. PREVISE bi bilo stvarno cak i za ovakvu nasu jadnu upravu.

Nadam se da ce se igrati u Nisu. I da vidimo akcije tuzne tribine. To cekam godinama.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top