Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Апсолутно незадовољан утакмицом. Јесмо у другом играли боље али тек уласком Рикарда се видио помак. Замјерки Бати што је уопште одмарао најбоље морао је играти Валиенте, морао је играти Рикардо, морао је играти Здјелар. Друга замјерка Бати је очито форсирање двојца из МНЕ репрезентацији ни један од њих не заслужује дрес Партизана. Умјесто доласка овог Шћекића морао је доћи креативац на средини терена којег немамо. Трећа замјерка и то се надам да ће исправити Супер лига се мора играти са минимум 2 нападача. Јер када се игра бункер лако се један играч затвори и бункер онда ужасно тешко пробити. УПРАВА НАПОЉЕ!!!
Zamerka što je odmarao igrače? Jesi video kako krvnički igraju malo je falilo Zakarica da izgubimo nisam bio živ dok nije nastavio da igra sličan start kao ramos nad Salahom.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Zbog tog gestikuliranja sam i priželjkivao da mu neko slomi nogu, ali može i ovako :D

Sudija govno cigansko, još jednom.

Sve opraštam pojedincima večeras, mnogo je dobro kad ovako pobediš govna, a taman su počeli da se valjaju i odugovlače...
Nismo smeli da kiksnemo večeras, jer nismo mi ciganka musava da možemo sa drugim timom da se prošetamo kroz ligu, tako da je ova pobeda strašno bitna, do nekog boljeg rasporeda i malo odmora...
A ima vremena i do četvrtka, biće to ok.
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Faca ćelavog pacova na klupi Mačve poslije Pantićevog gola - neprocjenjivo! Na JNA ćete završiti kao i prošle sezone.

Posebno bravo za ćelavog Miletu i kao što neko reče, dajte mu neke bonuse :buhaha

Idemo dalje!
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Moram da stanem u odbranu Batice

Podrzavam sto je odmarao neke igrace, treba je i Zakarica

Nama je protiv Turaka uzasno bitna utakmica
I za 3.000.000 i za uefa bodove a i ulaakom u ligi Evrope, siguran sam da bi doveli jos 1-2 pojacanja

Sto se tice stranaca, mi imamo 6.
Scekic, Zakaric, Soumah, Ricardo, Valiante i Enece
Verujem da ce se Zakaricu to brzo srediti, i da ce se Souma vec nekako prodati i da ce se onda dovesti jos 1 stranac pa nek kombinuju
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Zamerka što je odmarao igrače? Jesi video kako krvnički igraju malo je falilo Zakarica da izgubimo nisam bio živ dok nije nastavio da igra sličan start kao ramos nad Salahom.
Да није ушао Рикардо не би гола дали. Mи немамо екипу гдје можемо приуштити да се било ко одмара, и то се видјело вечерас.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Koliko god izgledalo smešno, aili ovakve utakmice osvajaju prvenstvo, još kada bi izgazili Turke, cigane bi pregazili kao plitak potok. Uprkos prikrivenim ciganima, veoma je bitno da Partizan uđe u LE. U ovakvim utakmicama, mi rastemo, rastu nam muda, imao je i Marko nekoliko ovakvih utamkica u kojoj smo uzeli duplu krunu.

Ono što me je zabolelo da sam pročitao komentar tipa "nije sudija kriv, nego mi loše igramo" u jebote crnac, ali to je toliko neiteligentno na nivou igre Šćekića danas. Sudija koji je vid ise ortodoksna cigančina, koja je krala u svakom trenutku kada je mogla, koja je bukvalno pišala po nama, iako je bilo 2/3 Grobara, ali samo pogazuje to koliko smo u kurcu, kao Kop. Samo debilniji komentar od tog " nije nam ciganska pička kriva nego mi igramo loše" je bio onaj da ko plati skuplju kartu nema pravo da se buni što mu je neko zaseo na mesto jer nije došao dva sata ranije.

Pored loše igre mene više brine tribina koja je stvarno u kurcu, ali ono baš. Nema više da se peva sudiji "pičko ciganska jebemo ti sve", ovde kada je Niški kartel bio jak nisi mogao da vidiš cigana po gradu, sada kada se to raspalo kada ima 5-6 podgrupa, razmilili se cigani po gradu sa sve majicama, a oni koji su do juče bili zajedno sada se gledaju popreko. Pu, jebem nam svima mater, kad smo tolika govna pa smo dozvolili da nam se ovo desi.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Kad Turci vide koliko nam je Miletic lud, nece smjeti da pridju blizu sesnaesterca :D. Hvala na onom gifu. Nisam gledao prvo pa nisam ni vidio da je ono rekao. Svaka ti cast majstore.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
E, sad... ako ćemo činjenice - Nikolić dao gol, zatim se lepo zagradio i srušen je za slobodnjak iz kojeg je Pantić dao gol, posle toga i asistencija Rikardu.

Nije u prvom poluvremenu bio problem što nije igrao Rikardo, problem je što smo napucavali loptu napred ko blesavi, umesto da je spustimo na zemlju i pokušamo da odigramo nešto.
Kad smo to uspeli, došlo je sve na svoje mesto, pa smo mogli da damo još neki - ona šansa Pantića, pa čini mi se Rikarda, itd....
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Да није ушао Рикардо не би гола дали. Mи немамо екипу гдје можемо приуштити да се било ко одмара, и то се видјело вечерас.
Pa nije Rikardo dao sva tri gola. Ne možeš da nalazis kritike čoveku koji je preuzeo ekipu u totalnom rasulu i napravio od nje skoro pobedničku ekipu. Videlo se da može da odmara dobili smo utakmicu,mora da prestane ta negativa i to pljuvanje "zamerke" za stvari za koje Bata nije kriv.
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Otkud to da smo pucali od snage na kraju utakmice? Jel to zato sto smo se stekali u prvom poluvremenu ili je rad sa dve pilates lopte, umesto jedne, vec dao rezultat?
mislim da je rezultat dala Mirkoviceva izjava da je on treninge radio sa prslucima od 10kg, i ubedjen sam da će tek da da rezultate posle mini priprema zbog reprezentacije :šal:šal:šal
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Prvo pozdravio bih ovo Batino kuliranje Ozegovica, gledam ga zagreva se celu utakmicu ispred mene a svestan je da teren videti nece. Od kad je dosao Bata ovaj minut dobio nije ako se ne varam. Nadam se da ovo znaci da je Ivanovic malo proigrao, lepo je asistirao Nikolicu. Po meni vec sad moze da se kaze za Rikarda da je ozbiljan igrac.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
bravo za preokret sve ostalo za zaborav, prosto je neverovatno koliko nemamo igru i kako su neki igraci zavrsili kod nas, jos kad cujem rec "pojacanje"


scekic je odigrao tako da se potpuno uklapa u prelazni rok
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.387
Nas jednostavno mora da vodi neko hrabar, disciplinovan i drcan, kao sto je ocigledno Bata. Necu da se zalecem sa hvalospevima, daleko je on od trenerskog maga, ali jednostavno i od ovako limitiranog i pogubljenog tima, vidis da mozes bar nesto da izvuces ako dodas malo energije, cak i protiv jebene Macve.

Primera je mnogo (Stanoje vs Stevanovic, Nikolic vs Milinkovic, pa evo i ovaj najsveziji Bata vs Shtitar), pa cak i kod komsinice. Jbt, pa onaj Salzburg bi ih dobio 0-3 da ih je vodila neka dileja, a ne disciplinovan i strog trener.

Puna podrshka Bati za sada, ne znam kako, ali u LE moramo proci!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top