Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Bjeković, sa drvnom građom koju je uvozio u klub, u paketu sa mutogenim Đurom, neka se pokrije preko glave i neka se ne javlja više.

Podsetio bih ga da se smrdljanjem oko FSS-a zajednom sa ciganskim balegarom Stankelom, posrao po svemu što je ikada uradio za PFC.
 

Milos88nbg

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2018
Порука
23
Reaction score
30
Локација
Beograd
Cak je i mirkovic rekao da su panticevi korneri kriminal..da covek jedva dobaci do prve stative...od rekonstrukcije tima nema nista jer mi taj novac nemamo..jedino da kupujemo na rizik pa ako prodamo da se nekako vadimo...ne znam zasto bezimo od pozajmica...a ako je istina da je nudjen brasanac i m.jovanovic a da nismo hteli to je tek sramota...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Екипа је "танка", то је очигледно, али је највећи проблем средина. Линија Здјелар-Косовић (алтернатива Шћекић) је прегажена у свакој утакмици ове сезоне. Хајде што их је прегазио Бешикташ, али њих су прегазили и Радник, Динамо, Бачка ...
Биће ово много зајебана полусезона.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.066
Reaction score
4.241
Локација
Humska 1
Iz gorepomenute analize meni i dalje nije najjasnije, zasto Lola ne dobija vecu minutazu, na stranu to sto mislim da bi on meni bio jedna od prvih opcija u veznom redu 22.09. iz po meni mnogih razloga. Jel zna neko mozda sta se tu desava ili je to nek trenutna odluka, zamisao, ideja Bate?
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Екипа је "танка", то је очигледно, али је највећи проблем средина. Линија Здјелар-Косовић (алтернатива Шћекић) је прегажена у свакој утакмици ове сезоне. Хајде што их је прегазио Бешикташ, али њих су прегазили и Радник, Динамо, Бачка ...
Биће ово много зајебана полусезона.

Zato i napisah sinoć, da smo doveli dva centralna/zadnja vezna, Bog da nas vidi... to nam je najveći problem trenutno.

Moja neka procena je da je Smiljanić još uvek nespreman, i da ga zato nema. Odigrao je onu prvu utakmicu na svežinu, već u sledećoj se videlo da uvek kasni za korak i pravi gluposti, ali možda uskoro i bude opcija pre Zdjelara i Šćekića. Ja bih u derbiju stavio njega sa Šćekićem, ispred centralno Pantić, levo Zakarić, desno Janković.

Jebeš fudbal i nadigravanje, moramo da ih prebijemo na sredini, a napred ćemo izmuvati nešto. Tako je štitarac probao da se nadigrava (iz mirnoće) prošli put, pa su nas pregazili.

P.S. Brašanac bi nam sad bio Modrić lično. Ne verujem da je bilo šanse da dođe, ali ako ima istine, treba streljati sva govna saboterska.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
...ne znam zasto bezimo od pozajmica...a ako je istina da je nudjen brasanac i m.jovanovic a da nismo hteli to je tek sramota...

Sad nešto razmišljam, očigledno to stoka gleda tako da je uložen novac za Zdjelara, pa se misli na buduću prodaju, znači ne može on u drugi plan, a da dođe neko na pozajmicu. Ima smisla, ali samo u normalnom klubu, u drugačijim uslovima, i sa nekim drugim igračem, a ne sada i ovako...
Guraš Markovića, Šehovića, do skoro Đerleka, daj koga još da spremamo za prodaju, pa je*em mu mater...
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
870
Reaction score
1.930
Локација
Kuci
Ne mogu da se otmem utisku da su nasi igraci sinoc bili u nekom kontra-ritmu. Da smo dali gol u prvih 15-20 minuta, a imali smo zrele sanse, mislim da bi sve drugacije izgledalo.

Posle toga se sve pretvorilo u neku paniku, zakasneli startovi, lopte protivniku u noge, ocajan prijem. Nikolic odigra sjajno petom, Zdjelar mu takodje odlicno na prvu doda loptu, prelepa akcija, ali los prijem Nikolica (tri igraca sama na drugoj strani u kontri).

U jednom trenutku u drugom poluvremenu sam se pitao igra li uopste Kosovic. Sta je radio taj decko juce?? On je konstntno van ritma, nije ni senka igraca pod Markom Nikolicem (a ni tad nije bio nesto posebno).

Takodje, cini mi se da je bas bila losa priprema utakmice, nemoguce da nasi igraci nemaju predstavu sta da ocekuju (pas igra Backe, nije klasican JSL bunker). Sredina ispadala samo tako.

Sve u svemu, opet kazem, da smo ih naceli na vreme, kao sto je trebalo, sve bi to bilo mnogo bolje.

Edit:

Da li sam ja lud, ili je ono bio CIST PENAL nad Sehovicem, dosao prvi do lopte, razneo ga covek!?
 
Последња измена:

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Moj pokojni otac je savremenik Nenada Bjekovica, prosto ga je obozavao a i odrasli su u blizini. Moj otac sa osmom ofanzivom u Jasu Tomic dosao kao beba i tu pocela ta ljubav prema Partizanu, partizanska beba je bio u bukvalnom smislu. Mene je od malena ucio sve o Nenadu. Nisam nikada sanjao da cu 30 ak i vise godina kasnije od tih casova osjecati gadjenje prema tom covjeku, blago receno.

Ovdje bi smo mogli novelu da napisemo o njegovim transfer promasajima i o igracima koji nisu bili za Partizan. Lako je sada srati. Iliev treba da ide najvise radi novca koji je istresao za Sumu a koji ne mozemo da povratimo nikako.

Medjutim realno gledajuci ja ne mogu npr da krivim Ilieva koji je doveo Radovica i Djurdjica a oni bili veliko nista. Pogotovo ovaj prvi je trebao da bude nosilac igre drugi nije mogao da pogodi okvir gola a to je radio bez problema u Njemackoj.
Mnogi koji su dosli nisu se sastavili sa loptom na moje iznenadjenje.
Zakaric, Scekic pogotovo su sada produkt bezparice a to je posljedica dolaska Sume jer smo za te pare mogli kupiti trojicu po 500 hiljada. Nas ce taj transfer da kosta opet titule.

A ti Nenade ostani Kokezina Vuciceva i Terziceva ikebana daj im legitimitet da nas uniste do kraja.

Ali hoce kurac kad se najmanje budete nadali izvucemo sjecivo iz futrole !!!
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
@maximilian72 Svako od nas bi tada doveo Radovića i Đurđića.
Doveli smo i Lea tada (pitanje da li zaslugom Ilieva ili Tomića), ali je došao potpuno nespreman i počeo tek posle eliminacije i još nekoliko kola u prvenstvu da igra nešto.
Došao je Marko, doveo Đurđevića, i ostalo je istorija. Ta ekipa sa Leom i Đurđevićem je dobila skroz drugu dimenziju.

Zato mi je krivo zbog Tomića, ponoviću da je ona utakmica sa Zaglebjem u BG jedna od naših boljih u Evropi poslednjih godina. Ali šta smo sve promašili...

A slažem se da Ivica treba samo zbog Sume da ode, i donekle Ožegovića, da bukvalno ništa drugo ne gledamo, dovoljno je.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Tipičan primjer kako mozeš da upropastiš odličnu karijeru i dobar imidž kod navijača.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Bjeković, sa drvnom građom koju je uvozio u klub, u paketu sa mutogenim Đurom, neka se pokrije preko glave i neka se ne javlja više.

Podsetio bih ga da se smrdljanjem oko FSS-a zajednom sa ciganskim balegarom Stankelom, posrao po svemu što je ikada uradio za PFC.

Kao igrac je i (valjda) uradio, kao sprtski direktor, nista dobro za Partizan! Uz Bjekovica, popularnog Bika je uvek isla bajka da je veliki Partizanovac i veliki mrzitelj zvezde. Njegovim delovanjem smo imali i Kroaciju i Rapid i Slaviju i slag na torti Petah Tikvu.
A njegov "mrznjom" i delovanjem protiv cigana, imali smo 18godina za redom nedobijenu utakmicu tamo.
Najvece zlo po Partizan je sadasnji predsednik *drzave Srbije, pa par praznih mesta, pa
...gospoda Zeka&Bjeka( odraz u ogledalu) , pa Djura i "gde je onaj momak sto je zvezdi dao gol, cini mi se Sojic" sa sps ekipom i ovo sto imami sada, vvv.

SMRT UPRAVI, UPRAVA NAPOLJE!
nusknvP
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
-----------Stojkovic---------
Vulicevic-Markovic-Valiente-Sehovic
---------Smiljanic--Kosovic------
Jakovic----Tosic-----Pantic
------------Ricardo--------------

Ovo je nas najbolji sastav ako se izuzmu povrede.
Zdjelar razocarao maksimalno.
Bez pasove Kosovica ne moze da presecamo linije.
Tosic da razmislja samo o sutu i dubinskoj lopti.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија

Milos88nbg

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2018
Порука
23
Reaction score
30
Локација
Beograd
Sad nešto razmišljam, očigledno to stoka gleda tako da je uložen novac za Zdjelara, pa se misli na buduću prodaju, znači ne može on u drugi plan, a da dođe neko na pozajmicu. Ima smisla, ali samo u normalnom klubu, u drugačijim uslovima, i sa nekim drugim igračem, a ne sada i ovako...
Guraš Markovića, Šehovića, do skoro Đerleka, daj koga još da spremamo za prodaju, pa je*em mu mater...
Upravo to..plus sto forsira celavog na beku jer markovic mora da igra da bi se prodao...isto tako i zdjelar..previse je novca ulozeno da bi sedeli na klupi cak i ako su losi...enake po meni nepravedno ispasta...ali jbg dok budemo tako radili nista od nas
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
U tom intervju sto je najzalije pomenuo je Zakarica kako za njega 80 posto navijaca nije culo. A upravo nam je on jedan od boljih igraca. Ono sto niko od nas nije primetio a to je kad se vrati Bambi trebali bi dobiti ako nista drugo bar na prekidu, jer prodornost nema. Gomes sem sto voli sam da zavrsava i sto je sebican (napadac to i treba biti u normalnoj dozi) jos nije u formi na jednom prekidu sinoc samo da je zakacio loptu bilo bi 2 0 i zavrsena utakmica. Nikolic nije toliko los koliko ga neki predstavljaju, juce je majstorski petom ostavio na centru loptu i kad je dobio povratnu imali smo 3 na 1 ali je dao sam sebi jak for i potom je izgubio. Naveo sam dve situacije koje bi da su igraci imali vise koncentracije zavrsili golovima. Ne opravdam ih al nije bas sve crno ima nesto i belog. Ova pauza reprezentacija koju inace licno ne volim, dosla nam je odlicno. Nadam se da ce Batica izvuci maksimum iz njih.

Sto bi to bilo najzalije?
Pa ko je Zakaric bio pre Partizana, kao i vecina ostalih Ivicinih pojacanja pogotovo ovogodisnjih.
Zakaric je jedan obicni prosjek, koji se izdvaja iskljucivo sto su ostali jos gori od njega.
Ali ne treba momka dirati neka ga nke se trudi, nek igra, ima pre njega barem desetorica koje treba otjerati.
Za one kornere Pantica bi poslao u Teleoptik barem na mjesec dana. Sramota jebote, ono se ni u zonskim ligama ne vidja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top