Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Vuletic ni luk jeo ni luk mirisao po ovom pitanju. Nego fino Ilieva i Vazuru na tapetu!
S tim sto sam siguran da je ovaj prvi strucno lice koje je zaduzeno za igracki kadar, sumnjam da Vazura vadi zeceve iz sesira a Iliev prezentuje kao svoje.
Doduse ova poruka ne znaci mnogo..kako god mi novaca nemamo ni za sta kvalitetno a i da imamo daleko je decembar.
Stvar je u tome sto se moze naci kvalitetan igrac bez preteranog ulaganja ali da bi se to desilo moras imati coveka koji je sposoban da obavi takvo istrazivanje i da prepozna taj kvalitet. Iliev nije takav covek on je kontra od svega toga sto smo odlicno videli na primeru Sume recimo. Tako da stvarno treba da nas brine na sta ce da lici zimski prelazni rok u situaciji gde nemamo niti para za kvalitetnog igraca niti coveka sposobnog da pronadje takvog igraca koji je kvalitetan, a nije preterano finansijski zahtevan.
Rekao bih da je besmisleno da strance dovodimo na defanzivne pozicije kad tu medju domacim igracima ima drva koliko hoces sposobnih da uz pravo vodjstvo sa klupe iznesu nesto pozitivno dok je tesko naci domaceg igraca koji je ofanzivno veoma sposoban tako da jos jednom spisku besmislica mozemo dodati Enakea i Valientea iako mislim da su oni medju sposobnijim igracima u ekipi. Nama treba stranac na zadnjem veznom, na krilima, u spicu, iza spica...zato moramo na vreme da dovedemo pravog coveka koji ce u dogovoru sa Batom pokusati da pronadje prava resenja za zimski prelazni rok.
Iliev je vrlo rizicna i nestabilna licnost koja impulsivno reaguje i odlucuje...ja ga posmatram kao kockara sa vrlo losim rasudjivanjem i bez osecaja za "stani malo, sacekaj, razmisli"...pri tom mislim da je cesto svojim javnim nastupima pokazao da nije potpuno svestan kakvu tezinu ima funkcija sportskog direktora FK Partizan. Medjutim kao sto neko vec rece, da je Iliev jedini problem to bi nam bio najmanji problem.....
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ovakve situacije su idealan lakmus papir da se vidi ko je vjera a ko nevjera.
Doduše, svima njima je zinulo dupe za fotelju, pa to treba sve vrijeme imati na umu.
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Da al koji fotelju hoće bjeković,frizura,ćirković? A i da hoće fotelju meni je logičnije da nekako pridobiju navijače tj javnost nekom korektnom izjavom. Sa 3-4 pojačanja na zimu Partizan lagano vraća sve!
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Nisu nikako ni privuprivukli ni zaslužili,upali su na onoj skandaloznoj skupštini kluba gde se gledalo ko je gori.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ovaj Partizan nema u upravi sposobnog coveka za marketing. Predlagao sam im i dao primer ko kupi dres dobija na poklon ili uz 50 posto popusta sezonsku. Karte za istok i zapad da budu jeftinije nama iz provincije dosta znaci to. Dalje sta mislim ako ti nemas coveka koji moze da privuce sponzore u ekipu on ne radi svoj posao. Oni trebaju da izvrse pritisak na drzavu da neka strana kompanija Kinezi ili Rusi svejedno ko, sponzorisu Partizan i tako bi bilo ravnopravno i zdravije rivalstvo. Drzava bi samim tim manje ulagala. A sad je tas na vagi izvinjavam se sto pominjem al moram ubedljivo na strani ovih prekoputasa. Dalje da li mi imamo skaute? Toliko kvalitetnih klinaca ima po Srbiji, neko je rekao Juzna Amerika i u pravu je. Afrikanci po meni imaju cudan mentalitet setite se samo Abubakara kojem se nisu igrale domace utakmice a u Evropi davao golove. Dajte nam Brazilce, Argentince koji imaju vrelu krv i koji vole da budu mezimci publike.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366

Ako se secate, prvi sam pisao o ovom problemu jer sam privatno dobar sa Ostojom. I pored toga nece u medijima da javno govori o tome, sto govori o kakvom sjajnom coveku je rec. Coveku koji ima 34 godine traziti da oprosti 150 000 evra i time ugrozi finansijsku buducnost sebe i svoje porodice je vrhunski bezobrazluk, pogotovo imajuci u vidu da je Ostoja sa Stojketom i Blekijem u odbrani i Leom i Djurdjevicem u napadu bio kljucna karika za osvajanje nase poslednje titule.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
^ Sta ima da oprasta odgovornost za ugovor je na onome ko ugovor daje i to je to. Ostojic neka sedi dokle mu traje ugovor i bas ga briga ako nece da mu plate neka tuzi i cao.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Nisu nikako ni privuprivukli ni zaslužili,upali su na onoj skandaloznoj skupštini kluba gde se gledalo ko je gori.

Niko tu nije nigde upao, sve je to predstava, kako bi se stvorila slika kako je kod nas rasulo (realno i jeste).
U sustini, njih je tu postavio jedan covek, koji mrzi Partizan, i njihov jedini cilj je da Partizan ne sme biti opasnost po njegovu drzavnu kucku. Uz to, mnogima je dao odresene ruke po tom pitanju, a mislim da su oni cak i prevazisli njegova ocekivanja.
Spisak likova kad sve ovo bude proslo, kojima stadion JNA mora biti "persona non grate" je podugacak. Zabole me sto su oni "legende" kluba, jer su ljudske ljige.
 

Milos88nbg

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2018
Порука
23
Reaction score
30
Локација
Beograd
Ovaj Partizan nema u upravi sposobnog coveka za marketing. Predlagao sam im i dao primer ko kupi dres dobija na poklon ili uz 50 posto popusta sezonsku. Karte za istok i zapad da budu jeftinije nama iz provincije dosta znaci to. Dalje sta mislim ako ti nemas coveka koji moze da privuce sponzore u ekipu on ne radi svoj posao. Oni trebaju da izvrse pritisak na drzavu da neka strana kompanija Kinezi ili Rusi svejedno ko, sponzorisu Partizan i tako bi bilo ravnopravno i zdravije rivalstvo. Drzava bi samim tim manje ulagala. A sad je tas na vagi izvinjavam se sto pominjem al moram ubedljivo na strani ovih prekoputasa. Dalje da li mi imamo skaute? Toliko kvalitetnih klinaca ima po Srbiji, neko je rekao Juzna Amerika i u pravu je. Afrikanci po meni imaju cudan mentalitet setite se samo Abubakara kojem se nisu igrale domace utakmice a u Evropi davao golove. Dajte nam Brazilce, Argentince koji imaju vrelu krv i koji vole da budu mezimci publike.
pa upravo ti skauti i klinci i talenti su prepusteni zvezdi jer je nasa uprava oterala cakara i trbojevica...trba covek koji je godinama dovodio talente u partizan,uprava je kriva za to ocigledno zele i skolu da uniste
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366
Vucelic i Vazura su politicki poslusnici koji su dovedeni da nas uniste, sto im ide za rukom, a Ivica je vrhunski neznalica koji nas je ukanalio izborom pojacanja. Dok ovi ljudi ne odu, ne moze nam biti dobro, ne pomaze tu ni Bata, ni Murinjo
, zna se odakle riba smrdi ...
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Nije u pitanju želja nazovi uprve da se uništi naša škola, već trend koji je nastavljen još od đurine vladavine. Nesposobnost da se bilo šta radi planski, da se oteraju stručnjaci koji misle svojom glavom i koji ne dozvoljavaju da im se neko drugi meša u posao.
Da se ne lažemo, koliko god da su ovi napravljeni od sns-a, ne bi se libili da klinca iz naše škole prodaju za 10 miliona i dobar deo tih para stave sebi u džep.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366
SNS sekta unistava Partizan, usli su u sve pore kao kancer, u kulturu, umetnost, sport. Jebem mater svakom sektasu sa clanskom knjizicom !!!
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Mi možemo samo Bogu da zahvalimo što psiho kojim slučajem nije naš simpatizer.... ja iskreno ne znam kako bi mi to svarili...KARMAvsŠUPLJA GLAVA = KURVAvsPRISHTINA leto gospodnje 2019.....
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Iliev i ne zna koje su obaveze sportskog direktora,ne zna koja je svrha istih i koliko je bitno da i u transfer deadline-u bude itekako aktivan i trazi ako treba jedno pojacanje ali kvalitetno_On covek pojma nema o tom poslu.Ovi ostali takodje nemaju pojma da vode klub i kanale ga iz dana u dan.Osim tog Vuletica koji bar zna svoju bransu ovi ostali veze nemaju sa pozicijama na kojima su postavljeni.Ali jbg imaju gebelsa da ih pere i da skrece paznju te im nazalost jos nekolicina partizanovaca daje legitimitet na osnovu one titule od pre dve godine,ali od istorije DANAS nema nista.Napolje iz svetinje ako niste sposobni da napravite pare i da napravite tim u vrednosti od barem 40 miliona eura.
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Niko tu nije nigde upao, sve je to predstava, kako bi se stvorila slika kako je kod nas rasulo (realno i jeste).
U sustini, njih je tu postavio jedan covek, koji mrzi Partizan, i njihov jedini cilj je da Partizan ne sme biti opasnost po njegovu drzavnu kucku. Uz to, mnogima je dao odresene ruke po tom pitanju, a mislim da su oni cak i prevazisli njegova ocekivanja.
Spisak likova kad sve ovo bude proslo, kojima stadion JNA mora biti "persona non grate" je podugacak. Zabole me sto su oni "legende" kluba, jer su ljudske ljige.
Ma sve je to jasno ko sta kao i zašto radi našem klubu! Samo me previše boli kad pročitam izjavu nekog bivseg igraca dal to bila kosarka fudbal ili vaterpolo kao i svih ostalih sportova dal je to Partizan zasluzio sve su stekli preko velikog Partizana.Spisak ce biti brutalan!!!! Bar se nadam
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
pa upravo ti skauti i klinci i talenti su prepusteni zvezdi jer je nasa uprava oterala cakara i trbojevica...trba covek koji je godinama dovodio talente u partizan,uprava je kriva za to ocigledno zele i skolu da uniste

Што се школе тиче, то функционише више-мање по истом или сличном систему. Има клуб скауте који знају да пронађу децу. Сада се ротирају тренери у млађим категоријама, па се дешава да нови тренер "промеша" и оне већ отписане, уз оне играче који су му остали, да не буде да је неко неправедно ван тима. Нико из клуба, свесно, не препушта ништа Црвеној з. или Чукаричком. Али ...

Нећете веровати колико су они (Црвени и у много мањој мери Чукарички) агресивни у приступу, и то према деци коју је Партизан селектирао. Зову родитеље, нуде паре (и то озбиљне паре), буквално њихови тренери знају свако наше дете по имену. Ту ФК Партизан испада мало ван приче, што би рекао Линта из Бродарца: само Партизан је господски клуб, јер не намешта утакмице у млађим категоријама, не отима туђу децу, не нуди паре родитељима.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Meni je smesna cela ta uloga sportskog direktora u nasem fudbalu, sta moze 1 covek da uradi?
U ozbiljnim klubovima sportski direktor je tu samo da presece kod donosenja odluke, i da ima neku viziju za odredjeni period kako tim u globalu treba da izgleda, na sta da se fokusira.
Svaki ozbiljan klub ima mrezu skauta koji pice po celom svetu i traze igrace koji odgovaraju potrebnom profilu, stupaju u kontakt sa njima, znaju situaciju u njihovim klubovima itd.
Oni su ti koji treba da izadju sa svojim zapazanjima i listama pred trenera i sportskog direktora koji treba da donesu konacnu odluku.

Nama sav taj posao `rade` menadzeri, eventualno ako se neki igrac pokaze dobro u direktnom duelu protiv nas, kao Medo ili Fofana npr. pa stupimo u kontakt direktno bez ikakvog skautinga...

Amaterski pristup poslu u kojem se vrte ozbiljne pare.

Ono sto je radio pokojni Cika Trba je model kako treba raditi, ali to je 1 covek, nama treba bar 10 takvih koji ce pokrivati odredjene regione u svetu.
Znam da je bila jedno vreme prica da su Trobok i Cakar imali slicnu ulogu, ali nista detaljnije nije moglo da se procita o tome, a kako sam zakljucio na forumu i oni su sutnuti...
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Xaxaxaxaxax sad mi nešto pade na pamet da mi ovde na forumu krenemo lagano da pravimo taj spisak sa izjavama naših "legendi"
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top