Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Treba napomenuti da se i nasa skola ne proslavlja u zadnjih nekoliko godina. Ne sjecam se kad su izbacli u prvi tim igraca koji je bio nezamjenjiv, valjda je to bio Mitrovic.
Ovo sto stize zadnjih godina nema 40 kila sa krevetom, nije to za prvoligaski fudbal. Evo stigao je sada Sehovic a i beka smo dugo cekali iz Zemunela.
Da imamo upravu kao sto nemamo pa pod lupu uzeti i struku tamo...nema vise Trbe laka mu zemlja.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Pa čika Trba nije bio trener, nego skaut. I ova deca koja su sada tamo, u Zemunelu, su njegov odabir. On je možda tek godinu dana pre smrti bio van kluba.

To što nam izlaze tehnički i taktički nedovoljno obučeni igrači, nije do skauta.
A sa druge strane, koji motiv deca imaju da dođu u mlađe kategorije Partizana kada u poslednjih nekoliko godina teško da je neki stigao do prvog tima (osim nekoliko izuzetaka).
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Treba napomenuti da se i nasa skola ne proslavlja u zadnjih nekoliko godina. Ne sjecam se kad su izbacli u prvi tim igraca koji je bio nezamjenjiv, valjda je to bio Mitrovic.
Ovo sto stize zadnjih godina nema 40 kila sa krevetom, nije to za prvoligaski fudbal. Evo stigao je sada Sehovic a i beka smo dugo cekali iz Zemunela.
Da imamo upravu kao sto nemamo pa pod lupu uzeti i struku tamo...nema vise Trbe laka mu zemlja.

Bio je Milenkovic nezamenljiv. Jankovic isto. Ne mozes ocekivati od igraca sa 18 godina da bude najbolji igrac. Ali da je omladinska skola u krizi to je tacno. Generacije 98 i 99 su izbacile po jednog igraca za prvi tim i to Birmancevic i Jovanovic koji su jedva bili izmene.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.874
Reaction score
13.645
Ja nisam pristalica toga da mladi igraci od 18-19 god budu u prvih 11 i da prerano osete pritisak koji je neizbezan u klubu kao sto je Partizan osim ako previse odskacu talentom poput Jovete ili Milenkovica ali kad ti dovedes 51 da bude starter i primer na koga mladi Jovanovic treba da se ugleda onda je jasno u kakvoj smo krizi. Umesto da Djole konkurenciju ima u nekom Kleu, Djurdjevicu, Dijari on mora da gleda ono drvo kako igra pre njega.....tu se stvaraju frustracije i razocarenje i svi ostali klinci iz omladinske skole se sigurno pitaju da li ce i njih da zadesi slicna sudbina. Ne mogu da prezalim sto Jovanovic nije dobio sansu......na kraju se ispostavilo da smo Djoleta izgubili zbog (ne)coveka na koga se sada ionako ne racuna....bravo Ivice
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Markec, Milenkovic je slucajno navatan na hodniku od Tomica i dao mu sansu decko nije imao ugovor, nista. Da ga Tomic nije sreo danas bi igrao u Macvi, on nije planski doveden u prvi tim zato ga nisam ni naveo.
Koji Jankovic? Ovaj je dosao iz Olimpijakosa prije toga se ne sjecam da je igrao za nas, dosao je onda nekom zaobilaznicom a i njegov ucinak je vise nego upitan. Sada je najbolji igrac jer je ostatak ekipe-raspad sistema.
Nama je sto se ucinka tice dosao glave dvojac Tosic-Suma. Iliev kad ih je dovodio zamislio je da oni budu nosioci tima, epilog nam je poznat, ostale su samo njihove plate.

Opet kazem novog Jovetica, Ljajica, Mitrovica pa i L.Markovica odavno nismo vidjeli u prvom timu a ovu navedeni cim su dosli bili su najbolji. Ponos rada omladinske skole.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Markovic ce doci za godinu dana da popravi karijeru kad uzme iz liverpula 2 meleona sto mu pripada i odsedi godinu dana na klupi
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
A što su propustili Marasa iz rada da dovedu kada je Bleki otišao.ccccc kakvi mozgovo
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
@maximilian72 pa dobro bez obzira kako je dosao do prvog tima Milenkovic je prosao kompletnu nasu skolu. Kao i Jankovic, jeste do prvog tima isao obilaznim putem, ali je svakako nase dete.
Nije realno da imas po generaciji Jovetica, L. Markovica, Mitrovica...
 

Milos88nbg

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2018
Порука
23
Reaction score
30
Локација
Beograd
Ja nisam pristalica toga da mladi igraci od 18-19 god budu u prvih 11 i da prerano osete pritisak koji je neizbezan u klubu kao sto je Partizan osim ako previse odskacu talentom poput Jovete ili Milenkovica ali kad ti dovedes 51 da bude starter i primer na koga mladi Jovanovic treba da se ugleda onda je jasno u kakvoj smo krizi. Umesto da Djole konkurenciju ima u nekom Kleu, Djurdjevicu, Dijari on mora da gleda ono drvo kako igra pre njega.....tu se stvaraju frustracije i razocarenje i svi ostali klinci iz omladinske skole se sigurno pitaju da li ce i njih da zadesi slicna sudbina. Ne mogu da prezalim sto Jovanovic nije dobio sansu......na kraju se ispostavilo da smo Djoleta izgubili zbog (ne)coveka na koga se sada ionako ne racuna....bravo Ivice
Delimicno cu se sloziti sa tobom..ali npr ozegovic je pre partizana u cuki dao 18golova te sezone..sta ga je sprecilo da da 20 kad iza sebe ima dobar vezni red...tako pre ce tu biti greska djukica...suma je dao 22gola pre nas..ko je mogao da pretpostavi da ce ispasti ovakvi...ali jbg u ovom poslu moras biti i psiholog
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
@maximilian72 pa dobro bez obzira kako je dosao do prvog tima Milenkovic je prosao kompletnu nasu skolu. Kao i Jankovic, jeste do prvog tima isao obilaznim putem, ali je svakako nase dete.
Nije realno da imas po generaciji Jovetica, L. Markovica, Mitrovica...

Delimično jesi, ali i nisi u pravu. Evo zašto. Ako imaš omladinsku školu kao mi, gde si iz cele Srbije kupio sve što je najbolje, onda moraš imati po sezoni bar 1 vrhunskog igrača. I mi bismo verovatno i imali da nisu najveći broj dece, te talentovane, prdavali još dok su u kadetima i to za trening kompenzaciju. Naravno, ne možeš da prodaš ono što ne valja, a kod nas se dešavalo da ako i preostane nešto što valja, mi im ne damo šansu nego ih oteramo zarad nekih menadžerskih škartova koje dovučemo.

Pa u svakoj utakmici koju smo igrali u poslednje vreme, neki naš igrač od 20ak godina koga smo mi oterali/odrekli ga se, je blistao protiv nas.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Cela Srbija ne izbaci 1 vrhunskog igrača godisnje, kamoli Partizan. Čika Trba je u jednom intervjuu pre 100 godina rekao da ako iz podmlatka 2 igrača iz generacije završe u prvom timu, to se smatra uspehom.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Tamo gde smo pravili ozbiljnu razliku, u mladjim kategorijama ne da je ne pravimo vise nego osim generacije 2001,koja je uz Vojvodinu najaca u zemlji mi druge generacije nemamo koje su bolje od rivala. Cigani su uzeli i pomerili starosne kategorije i tako im pioniri igraju kadetsku, kadeti omladinsku a omladinci se kale u Graficaru jer su provalili da momci koji prodju omladinski pogon i odu pravo u prvi tim lose iznesu pripreme i neko se dosetio od njih da ponovi pricu koju su imali sa Jedinstvom Ub kad su izbacili odjednom generaciju Bosko Jankovic, Vidic, Zigic itd. Naravno oni sada mogu da ponude mnogo vise tim klincima nego mi, pre svega u finansijskom smislu. Drugo zvezdan terzic je ovom slepcu malom Radonjicu stavio dva lika u obezbedjenje koji su ga pratili non stop i pazili da ne jede junk food, koka kolu i ostalo. Ulog dva tri soma mesecno a profit na kraju ogroman. Pogledajte sliku tog igraca kad je prelazio iz Cukarickog u zvezdu i pogledajte ga sada, 10 kg razlike skoro. Isto ce on da ispusi u Marseju ako ne budu vodili racuna o njemu jer je decko mentol. Ali poenta je da su cigani poceli da vode racuna o detaljima, kockaju pricu, usli su u igru velikih brojeva a nas sabotiraju em iz vlasti em iz samog kluba, bojim se da tu nema coveka kome je iskreno stalo do Partizana. Dve velike menadzerske agencije ratuju preko naseg kluba a Vazura i Vucelic saucestvuju tu ne cineci skoro nista. Zao mi je sto Bata Mirkovic nije dobio krstene igrace da pokaze sta zna i ume, siguran sam da je za Djukica, Anceloti licno.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Нажалост, мислим да ми пара за играче више апсолутно немамо... И боље што није доводио никога.
Требао је Бата много раније да дође, а штитарска џукела да оде...
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Mislim da ce Kokir dominirati! I Sveta je odličan al je mlad momak 18 leta ej bre jbt 18 godina deriste bukvalno tu je Sehovic. Nedostaje je nam internat baš nam nedostaje, ti mozes sve da kontrolišes kad spava kad jede bukvalno sve disciplina vojnička. Famozni papir se čeka 3 godine jbt papir da te jebo papir bucmasti vazuro

Tamo gde smo pravili ozbiljnu razliku, u mladjim kategorijama ne da je ne pravimo vise nego osim generacije 2001,koja je uz Vojvodinu najaca u zemlji mi druge generacije nemamo koje su bolje od rivala. Cigani su uzeli i pomerili starosne kategorije i tako im pioniri igraju kadetsku, kadeti omladinsku a omladinci se kale u Graficaru jer su provalili da momci koji prodju omladinski pogon i odu pravo u prvi tim lose iznesu pripreme i neko se dosetio od njih da ponovi pricu koju su imali sa Jedinstvom Ub kad su izbacili odjednom generaciju Bosko Jankovic, Vidic, Zigic itd. Naravno oni sada mogu da ponude mnogo vise tim klincima nego mi, pre svega u finansijskom smislu. Drugo zvezdan terzic je ovom slepcu malom Radonjicu stavio dva lika u obezbedjenje koji su ga pratili non stop i pazili da ne jede junk food, koka kolu i ostalo. Ulog dva tri soma mesecno a profit na kraju ogroman. Pogledajte sliku tog igraca kad je prelazio iz Cukarickog u zvezdu i pogledajte ga sada, 10 kg razlike skoro. Isto ce on da ispusi u Marseju ako ne budu vodili racuna o njemu jer je decko mentol. Ali poenta je da su cigani poceli da vode racuna o detaljima, kockaju pricu, usli su u igru velikih brojeva a nas sabotiraju em iz vlasti em iz samog kluba, bojim se da tu nema coveka kome je iskreno stalo do Partizana. Dve velike menadzerske agencije ratuju preko naseg kluba a Vazura i Vucelic saucestvuju tu ne cineci skoro nista. Zao mi je sto Bata Mirkovic nije dobio krstene igrace da pokaze sta zna i ume, siguran sam da je za Djukica, Anceloti licno.
Brate da se manemo mi onih tamo tu je sve receno njima ministar prosvete piše program za školovanje dece tačka. Da mi gledamo sebe i svoje dvorište, Realno mi kad imamo ekipu mogu da ga ...... svi al bukvalno svi. Ubedjen sam da Bata neće da dozvoli da mu se bilo ko mesa u posao pogotovo sada posle ovog poniženja koje nam se dešava, ima da ih prebije bukvalno. O Gordanu tek nemam sta da kazem posle one skupštine skandalozne, prosto Gospodin Gordan Petrić.Gazicemo ih nisu svesni
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@ZBR Bata ne treba da dozvoli da mu se mijesaju u posao a ni njemu da dovodi igrace. Scekic je njegova ideja, em je stranac em nije crnac. Ono sto sam do sada vidio ne obecava.Dok ne budemo imali bedem ispred odbrane nece nam pomoci ni novi Leonardo u timu. Da smo Evertonu dali milion pola problema ne bi imali.

@Akila ne mogu da vjerujem da ce Makabi ovu pilulu da proguta. Daj dragi boze da nam otvore tu pozicuju na zimu da dovedemo nekoga (a ne promasimo opet)
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Jeste da Scekic nije ništa pokazao osim da nešto kasljuca kada priča ali tu je tek 2 utakmice,prvu kuće došao danas igra a druga protiv turaka, daj da vidimo posle ove pauze kakav je dal vredi 100 soma ili ......
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Markovic ce najverovatnije biti prodat Benfiki za tri i po miliona i bice na pozajmici do kraja sezone. Strasno sta lopovcine rade
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top