Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Braco ne znam sta ste ocekivali sa ovakvom ekipom, ovakvim trenerom, ovakvom upravom a Boga mi i ovakvom tribinom(tribinama). Ja sam jos od prosle sezone svjestan da smo mi u rangu nekih ajde moze se reci malo jacih super liga timova(tipa spartak, radnicki). Dok su tu ovakve neznalice u upravi i Djukic na klupi, crno nam se pise. Sto je najgore, nista od ovoga nije slucajno.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Pa da, bitno da smo prodali Tavambu, kako su neki priželjkivali, on nam je kvario igru...

I stvarno, kako da zameriš igračima bilo šta kad ih ONO vodi.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Dripac iz Stitara nastavlja u istom ritmu, rasipajuci bodove gde i kako stigne uz nikakvu igru.

Unistice nam klub nadrogirani retardirani smrad Ivica i izdajnicka uprava. Njegov odgovor bi glasio: "Pa i za predsednika vucica se pricaju lose stvari, a vidite da to nije tacno". Jebo im pas mater obojici.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Ajmo bre, jesmo rekli bez defetistickih postova. Bice bolje, budimo uz klub u teskom trenutku...
Verujmo u Djukica, verujmo u Ivicu, verujmo u upravu.
Prve ocene dajemo tek u januaru, jel tako bese? Dotle strpljenje.
Presede mi odmor, leb te jebo...
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Jebo vas više igra sa jednim napadačem.
Protiv Radnika.....LOL
Debil je ovaj Đukić.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Sramota. Uspeh ce biti drugo mesto.
Djukic: - Ovo je normalno sto ce nas ocekivati u nastavku prvenstva.

Sa tobom je postalo normalno. Nadam se da ce i Ivica sa njim da kupi prnje kad dodje vreme.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sve smo znali kad je ostao Djukic. Ali mi nemamo pojma. Da su makar poslusali onoga iz Mirine levice, i on covjek zna.
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Svasta bih ti napisao Ivice ali mi godine i kultura ne dozvoljavaju.
Bilo bi lijepo kada bi se pokupio i poveo strasnog strucnjaka sa sobom u neku nedodjiju.
Sram vas bilo vise
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Em izgubismo, em se povredismo.
Jedino što može biti dobro od ovog poraza je ako šef stručnog štaba napusti Humsku 1.
Sve ostalo je zamazivanje očiju i zajebavanje navijača.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Пантићу, Ђукићу и остало багро марш више из клуба срам вас било, првенство није почело а већ сте титулу изгубили. Биће добро ако и ПО изборимо и борбу за Европу. Следеће коло иста слика на истом стадиону главу дајем.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.659
Jbm ti život!
Kao da mi nije dovoljno svakodnevnog stresa, pa još i ovu pojavu na klupi da doživljavam. Nekada mi jr Partizan bio antistres terapija, a sad ću se razboliti dok su ova goveda tu gdje jesu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top